Bílá magie a Voodoo

Návrat partnera

Pavol a Janka, tisíckrát vám děkuju! Chtěla bych všem říct, jak jste úžasní a jak velice dokážete lidem pomáhat.
Letos na jaře jsem si prožila něco moc ošklivého. Z ničeho nic mne opustil muž, o kterém jsem si byla jistá, že jsme si souzeni a že spolu budeme mít ráj na Zemi. Jen tak, z nějakých nesmyslných pseudodůvodů! Byla jsem naprosto zoufalá, protože jsem věděla, že mne pořád miluje a že se jen polekal toho citu, ale nevěděla jsem, co mám dělat. Snažila jsem se mu všechno vysvětlit (a tak se to dělat nemá), ale nebylo to vůbec k ničemu. Když už jsem nevěděla, kudy kam, narazila jsem na internetu na stránky Bílé magie. Hned jsem z nich měla dobrý pocit, a pak po první komunikaci ještě víc. Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala vědět: že můj přítel má v sobě spoustu bloků a zábran, které si s sebou nese z minulosti, a že je potřeba času, aby se věci zlepšily. Nedá se to uchvátat.

Pavol s Jankou nám posílali energii, a já začala meditovat a číst spoustu skvělých knížek, ke kterým bych se jinak sotva dostala. Pak už jsem si říkala, že to asi takhle mělo být, a byla jsem ráda, že jsem díky rozchodu dostala příležitost pracovat na sobě a hodně věcí pochopit a naučit se.
Bylo to dlouhé a nebylo to lehké, ale Pavol s Jankou mi neuvěřitelně pomáhali. Z Pavla jde pokaždé síla, moudrost, energie a klid, a dokáže dodat jistotu, když ji člověk nejvíc potřebuje. A Janka je suprové dievča! Bezprostřední, srdečná, soucitná, bystrá, laskavá. Poskytla mi ochotně kupu dobrých rad, cítila jsem, že se mnou můj příběh opravdu prožívá, že jí na mně záleží, bylo snadné svěřovat se jí, byla pro mne jako nejlepší kamarádka.
Když jsem po pěti měsících svému přítelovi prvně napsala, odepsal suše a nepříjemně, a já měla chuť to vzdát. Udělala bych to, nebýt Pavla a Janky. Ale oni to nedopustili, dodali mi novou víru, a najednou, jako zázrakem, bylo všechno úplně jinak! A pak šlo všechno strašně rychle a jako po másle. A teď, sedm měsíců od rozchodu, je všechno ještě o moc lepší než předtím; protože už vím, jak se svým milým jednat, už ho mnohem lépe chápu, a on je v sedmém nebi a dává mi tolik lásky a obdivu, kolik jen unesu. Všichni se tomu diví, ale já vím, že teď už bude všechno v pořádku. A pokud přijdou problémy, vím, jak se k nim postavit. A za to všechno vděčím vám, Janka a Pavol! Nikdy vám nepřestanu být vděčná a navždycky zůstanete v mém srdci :-*

Poděkování

Ahoj Janko a Palko,
chci vám vyjádřit velké díky, už 4 měsíce spolu intenzivně pracujeme na obnovení vztahu s mým bývalým a díky Vám už je všechno zase na dobré cestě... můj bývalý, který se se mnou na jaře rozešel, už mě zase bere jako přítelkyni a plánujeme i společnou dovolenou... i když to na začátku vypadalo beznadějně a já byla nejvíc na dně... tisíceré díky za vaši práci, za vaše rituály a rady, které mě posouvají dál a umožnily obnovení naší lásky. Jste nejlepší! Nevěřila jsem, že magie může takhle zásadně změnit můj život.

SMS od klienta

Dobre ranko pani Monika,

je to krásné 😊😊😊 začíná to byt pravda, stale nemohu tomu uvěřit. Ale věřím, že to bude ještě lepší.

S pozdravem, XY

Spojování partnerů - děkuji

Ahojte Pavol a Monika,

v lednu uplynulého roku, když jsem vam poprvé napsala, byla jsem na konci se silami pro lasku. Hned ze začátku jsem vam důvěřovala a čím více času přešlo, tim víc jsem se cítila v bezpečí. Po necelých 2 měsících se XY ozval po dlouhém tichu ... Náš příběh se podobal na telenovelu a to doslova. Nyní už 7 měsíců bydlíme spolu. Jsem vděčná, že jsem měla tu příležitost vas poznat a pokračovat s vámi na mém růstu, co se tyka čehokoli. Přesně po roce se naše spolupráce končí. Já budu pokračovat v čteni, meditaci a duchovním růstu. Srdecne vam děkuji za trpělivost, podporu a rady.

Ještě jednou vám ďekuji za všechnu vaši podporu a trpělivost.. díky Bohu, že jsem vás potkala.

Obejímam vas a líbam XY

😘☯🙏🏼

Spojování partnerů ještě probíhá - děkuji bílé magii

Milá Marion!

Pracujeme společně již nějakou tu chvíli na tom, aby se můj XY vrátil znovu ke mně a k dětem.

Jsem Ti takááá vděčná za tvou pomoc a podporu!

Momentálně se to pro nás vyvíjí velmi velmi dobře 😊!
Již velmi těším na to, když ho konečně budu moci znovu vzít do náruče.
Díky naší společné práce, pravidelných meditací a doporučených knih jsem mnohem klidnější a život je opět zábava.

Mohu Vás z celého srdce 💕 jen dál doporučit!

Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat, jste opravdu super!

Velice Ti děkuji za Tvou podporu, za Tvou důvěru a trpělivost. Především za mnohé otázky, na které se vždy ptám.

Cítím se u vás velmi dobře a mám naprostou důvěru ve vaši práci!

Doufám, že já a můj XY již brzy budeme opět spolu.

Ještě jednou velmi děkuji 😊
Hodně lásky 💗
XXX

Milostná magie - probíha

Ahoj Marion,

nech pre mňa urobíš čokoľvek... cítim sa potom dobre. Som pokojnejšia a uvoľnenejšia. Odvtedy myslím pozitívne na XY namiesto toho, aby som vnútorne stále cítila stres, prečo na neho neustále myslím, aj keď to vôbec nechcem. Momentálne sa veľmi zaoberám zákonom príťažlivosti a témou duchovného partnerstva. Či je to duchovné partnerstvo neviem, ale určite ma odzrkadľuje. Keď sme sa minulý týždeň stretli, bola som úplne vystresovaná a vynervovaná zo situácie v práci a vôbec som nevedela, ako sa mám správať, keď sa navzájom uvidíme. Len na chvíľku som sa na neho odvážila pozrieť a videla som 2 úplne vystresované oči. Keď som ja neistá, on je tiež. Keď som nervózna, aj on na mňa pôsobí nervóznym dojmom. Predvčerom som išla po práci po 1-krát domov uvoľnená a krátko predtým som ešte premýšľala nad tým, že by bolo vlastne celkom pekné znovu ho stretnúť. Na ceste domov išli oproti mne v tme nejakí cyklisti. Pri bližšom pohľade ma napadlo, že jeden z nich by mohol byť XY. Prvýkrát som zostala jednoducho pokojná a pozrela som sa jeho smerom. Jeden sa na mňa pozrel späť. Krátko som sa mu pozrela do očí a on mi pohľad opätoval. Bol to príjemný pocit. Až keď bol preč, uvedomila som si, že to bol naozaj XY.

Číst více...

Spojení partnerů

Milá Marion,

jsem zpět doma a velice si užívám toho, že myslím na tebe/vás. Velice ti děkuji za to, že jsi mě tak srdečně přijala a vzala do náručí. Naživo jsi skutečně ještě tak 1000, ale 1000-krát intenzivnější Marion než na fotkách. Potom mi prosím řekni, kdy bych tě/vás mohl a směl znovu přijet navštívit. Bylo to taaaaaaaak tvrdé. Pročítal jsem si přes den ještě hodně z toho linku o toxickém vztahu a jsem velice zasáhnutý tím, co jsem tady tobě s tou mou láskou k XX způsobil. 😞😞 Velmi, velmi těžká práce. Fúúúúúú
Vím ale, že když bude XX připravená, začně mi projevovat svou lásku, aby miji dala a nebude lásku jen očekávat a potom ji nedokáže přijmout a nemůže nic ani dávat. Potom se znovu uzdraví, vyléčí se a nastane obrat, a s radostí, touhou a plná lásky přijde ke mně.💕💑🍀

XY

Spojování partnerů

Musím Ti ještě jednou pořádně poděkovat: Škoda, že nejsi někde NABLÍZKU, poděkovala bych koláčem. Tím jsi mě konečně probudila a ukázala mi, že se chovám jako dítě. Marion, skutečně se stydím za to, že jsem se tak chovala. Opravdu se bojím před Tebou příště mluvit. Nechci zničit Tvoji těžkou práci, kterou jsi do nás celých těch 5 měsíců vkládala. Prosím, neznenáviď mě, teď už chápu, že kvůli těm rituálům toho bude pro … příliš mnoho a on zareaguje takto. Předtím mi to jednoduše nedocvaklo, tak jsem byla hloupá. Všechno to vůbec nemuselo být takto. Vůbec si nemusíš dělat starosti, už do toho víc neupadnu. Dnes jsem speciálně byla pryč. Myslím jen na tvoje pozitivní slova z minula, že to nebude dlouho trvat. A já tomu pevně věřím. Děkuji Bohu za to, že existuješ, a přeji ti všechno jen to nejlepší na tomto světě, ale především zdraví. PS: Pro případ, pokud je to důležité pro tvoji práci: V posledních dnech a dokonce i dnes hoří plamen svíčky normálně, nešlehá plameny. Doufám, že je to dobré znamení. Škoda, že nejsi moje máma

😰…A.

Ďakujem mágia lásky

Ahoj Monika,

chcela by som Vám vyjadriť obrovské ĎAKUJEM, za všetko, čo ste pre mňa spravili a za všetok čas, ktorý ste mi venovali. Bolo to pre mňa veľmi zaujímavé, a zároveň vďaka knihám veľmi poučné. Viem, že sa Vám poslednú dobu so mnou moc dobre nespolupracovalo/nekomunikovalo za čo sa veľmi ospravedlňujem, ale spravila som všetko podľa inštrukcií, ktoré som dostala. Neviem, ako to pôjde ďalej s M., no uvedomila som si veľa chýb, ktoré som alebo sme robili, a vyzerá to byť na veľmi dobrej ceste. Začali sme spolu omnoho viac komunikovať, boli sme v nedeľu na rodinnej oslave, na ktorú ma v ten deň pozval. Ďakujem Vám obom - Tebe aj p. Malenkýmu, ktorý dúfam, že nebude na mňa spomínať až tak v zlom Happy. Ak by si mu mohla odovzdať moje poďakovanie, bola by som rada. Si veľmi milá a ochotná a rada som ťa spoznala. Rada som spoznala takých ľudí ako ste Vy - je zvláštne to, čo robíte, no zjavne to funguje a čo je asi najdôležitejšie: pomáha a učí ľudí.

Ešte raz Vám posielam veľké ĎAKUJEM!!!

A prajem Vám všetko dobré do budúcna.

S pozdravom Hana Happy

Mágia lásky, Slovensko

Ahojte Monika a Pavol,

viem, ale manželka sa snaži všetko riešit, aby bolo iba dobre. Sama mi zavolala, že ju to mrzi a, že chce to napravit, čo sa stalo. A som štastný funguje to Happy ... Som strašne rad, že som sa na to dal Happy ... Sú niekedy nezhody medzi nami, ale konečne si vieme všetko v klude vysvetlit a to som chcel! Tešim sa aj na stretnutie. Chcel by som to do 15. juna sa s Tebou stretnut v Zlatých Moravciach. Chcel by som niekedy aj s Pavlom, len momentalne situácia to nedovoluje. Som taký štastný a Vám vďačný! Dúfam, že raz sa mi to podari a navštivim aj Pavla v Nemecku, hlavne to všetko je po tej finančnej stranke.

Ja sa Ti ozvem ešte, že kolkeho presne by som prišiel. Mám teraz na jún strašne veľa zákaziek, čo potrebujem do určitého termínu dokončit, budem asi pracovat aj po nociach, no tak chcem aj meditovat, lebo budem potrebovat strasne veľa energie. Citim a aj viem, že všetko ide k lepšiemu. Čo sa týka telefonátu s Pavlom, tak mu zavolam v dohodnutom čase. Ďakujem veľmi pekne za správu, ak možem, tak správa - email od Teba alebo od Pavla ma stále potešia a daju mi chut do života.

Pekný večer prajem, P.

Magie lásky: SMS

Můj Miláčik je zpět. přijdu ve čtvrtek a všechno ti řeknu ...

Děkuji Marion, Ty jsi nejlepší!!

Dobré ráno milá Marion,

doufám, že se Ti daří dobře? Chtěla jsem Ti to opravdu říct osobně, ale Tvoje kolegyně mi řekla, že máš stále velmi mnoho práce, proto bych Ti to ráda napsala prostřednictvím e-mailu.
Včera večer jsem konečně nabrala odvahu a zavolala jsem Martinovi. Řekla jsem mu, že nemám kde bydlet a protože on mi nedávno nabídl, že můžu přenocovat u něj, tak jsem využila včerejší příležitost a zůstala jsem na noc s ním v jeho posteli. Čteš správně, ne někde na gauči, ale s ním vedle něj. Pokud by si měla chvilku čas, velmi ráda bych Ti to popsala i osobně. Jsem tak šťastná a budu, když toto štěstí potrvá i dál a když se i finanční věci vyřeší, pak jsme náš cíl zcela dosáhli. Marion, musím říct, že si prostě skvělá! Marion = nejlepší ze všech!!

Děkuji, děkuji, děkuji, nevím, co bych měla říct, jen doufám, že jsme na správné cestě ...!!

Láska je zpět - děkuji!

Ahoj Palko.
Setkala jsem se s přítelkyní .... vyprávěla a vyprávěla a vyprávěla ... o všem co se v jejím životě odehrálo od kdy jsme nebyli v kontaktu ... omluvila se .... samozřejmě o všem jsem věděla díky tobě, takže mě to ani nepřekvapilo .... řekla my i to že už byla na tom tak psychicky špatně že chtěla skončit se životem, no a vlastně si my io tom řekl, takže jsem to věděla. A co je potěšující pro mě chce se vrátit, sice ještě není zcela v pořádku co se týče předchozího vztahu, řekla že trocha potřebuje čas, ale skončila to ...... No doufám že nebudu jen,, záplata na bolístku,, to jsem jí i řekla aby si nemyslela že jsem člověk, když zapíská tak příběh ... (ačkoli bych to i udělala Happy no ale třeba si zachovat důstojnost.

Mluvila jsem s ní celou dobu slušně, žádné výčitky ... až se divila proč jí nic nevyčítám?! Tak jsem jí řekla že to bylo její rozhodnutí, že se ke mně takto zachovala, já s tím nemám nic společného, pouze jsem to respektovala ... protože výčitky nic nevyřeší ...
tak jsme se dohodli na novém začátku ... chce čas, bude ho mať.Ukázala my knihu kterou jsem jí poslala, že ji začne číst ... vyprávěla jsem jí io tobě, a pokud bude chtít tak že vás půjdeme navštívit .. . souhlasila ... říkala jsem jí io mediaci, slyšela o tom ale neví co to je, tak jsem jí to vysvětlila a souhlasila že zkusíme ... chce jít se mnou na nějakou dovolenou ... podle jejího řečí opravdu počítá se mnou nadále do budoucna ...

Jsem velmi ráda a jak si řekl všechno je nyní v mých rukách ....... tak zatím aspon tolik.
Palko, nevím najít slovo které by vystihovalo vděčnost kterou cítím k Tobě a Marion zato že jste my pomohli ... řeknu Děkuji a tím chci vyjádřit všechny mé city ..........

Milostná magie - probíhá

Začala jsem každý den meditovat a 2-krát do týdne si dělat koupel ve slané vodě. Meditace pro mě představovala zcela novou zkušenost. Už po krátkém čase jsem tu docílila malé úspěchy, začala jsem být vyrovnanější a trpělivější. Kvůli mé nervozitě pociťované v žaludku jsem musela užívat tabletky, ale postupně jsem je mohla v tomto čase vysadit.

Znovu jsem našla své vnitřní "já" a na mé okolí nyní reaguji jinak. Mezitím si mé okolí také všimlo, že jsem se pozitivně změnila. Jsem veselejší, optimističtější a těším se ze života. Úplně jsem nabitá novou energií. Díky této znovu nabyté radosti ze života poznávám spoustu nových lidí a staří známí si znovu hledají na mě kontakt. Samozřejmě existují také momenty, v nichž se do sebe zahloubal a můj ex-partner mi tehdy velmi chybí. Někdy je tato touha tak silná ... Když mě někdy znovu propadne strach a netrpělivost, tak víš pro mě najít ta správná slova.

Číst více...

Díky za nádherný společný čas

Milá Marion,

srdečné díky za nádherný společný čas.
Děkuji, že jsi mě naučila reagovat na mnohé situace a události v životě člověka s lehkostí a tím dosáhnout úžasné výsledky. A také děkuji za trpělivost a sílu, kterou jsi mi věnovala a za odvahu dosáhnout cíle.

TZde posílám jeden výrok, se kterým jsem byla konfrontována a který vše shrnuje na jednom místě:

Když si se naučil
smířit se s celým světem,
milovat všechna stvoření,
milovat všechny lidi,
milovat všechna zvířata,
milovat všechny rostliny,
milovat všechno,
nechat vše rozpustit se v lásce,
Upřednostňovat milost před právem - u sebe i u ostatních,
pak si připravený být zajedno s Bohem.
autor neznámý

Děkuji
S pozdravem T.

Spojování partnerů

Milá Marion,
T. a já jsme spolu. T. a já se velmi milujeme. Sen se stal pro mě skutečností ...
Nevím slovy vyjádřit mou vděčnost Tobě, milá Marion! Je to prostě nádherné vidět, co dokážeš svými magickými silami! Prostřednictvím Tebe se v mém životě otevřely nové dveře. K Tobě mě poslal Bůh a já takto vidím, že mě miluje a mám na tomto světě svou hodnotu. Dala si toho tolik do pořádku; pocit nádhery je prostě nepopsatelný!
Srdečné, srdečné díky za všechno! Jsi úžasný člověk!
Se srdečným pozdravem
D

Děkuji bílá magie a voodoo

Ahoj Marion,
ještě jednou srdečná díky za milý a ve všech ohledech důvěryhodný kontakt. A kdyby se i očekávaný cíl nedosáhl, takto jsem prostřednictvím našich rozhovorů mohla velmi často nabrat odvahu. Pokládám to za hodné povšimnutí, že berete problémy lidí nacházejících se v těžké životní situaci vážně a situaci nezneužíváte. To se opravdu často nevidí ....
Určitě i v budoucnu znovu využiji některé Vaše služby a budu Vás dále doporučovat svým známým. Když budu někdy blízko Kassel-u, zastavím se na kávu ....Winking
S.

Milostná magie a voodoo

Můj muž je zpět! Miluji Vás! ...

Kniha hostů-děkuji voodoo

Testimonial_05_2011_Voodoo
Vážená paní Daghan,

jsem velmi rád, že jsem sem k Vám našel cestu.
Návštěvy a telefonáty mi dávají sílu. Už se těším na to, jak s Vaší pomocí dosáhnu svá přání a můj cíl.
S pozdravem

Spojování partnerů - úžasné telefonáty

Milá Marion,
rád bych věděl, jak se Vám daří? Doufám, že si na mě ještě pamatujete, je to už přece jen delší dobu ... Musím myslet na naše úžasné rozhovory po telefonu, které mi v mých těžkých časech tak pomáhali. Stále jsem v kontaktu s I., jaksi mi stále sedí v hlavě ... jinak se mi vede docela dobře!! Vidím, že jste ve Vaší činnosti hodně pokročili …
S přátelským pozdravem

Jan-opětovné spojování partnerů

SMS: Moje žena se definitivně vrátila. Děkuji za Vaši práci. Budu se teď řídit Vašimi radami. Jsem velmi vděčný za to, že jsem potkal Marion. Jan

Peníze a partner

Milá paní Daghan,
před pár měsíci jsem Vás kontaktoval kvůli návratu mé partnerky a kvůli rituálům pro peníze. Moje partnerka je zpět a já jsem dosáhl mé finanční cíle. Nemám vůbec tušení jak jste to udělala, ale chci Vám vyjádřit vděčnost a respekt ...

Š.p. , Švýcarsko

Partner zpět - Monika

Ahoj Marion, děkuji za vše, co si pro mě udělala. Doufám, že parfém a srdce z růžence odpovídají Tvému vkusu. Srdečné pozdravy. Monika
SMS: Ahoj Marion, měla si s Gerhardem pravdu. Právě jsem s ním telefonovala. Je ještě slabý a vyprávění mu dělá potíže. No žije. Chvála pánu Bohu. S láskou. Monika