Úspěšně & Seriózně

Opětovné spojení partnerů

Bílá magie

Spojování partnerů: Pokud už jste svého partnera snů našli a rozešli jste se, milostná magie vám může pomoci nastolit opětovnou rovnováhu. Velmi často se musí partner osvobodit z blokád, které mají svůj původ v dětství a vztazích, v nichž partner vyrůstal (strach z opuštění, žárlivost, komunikační problémy...) a které brání rozvinutí lásky. Mluvte s námi!

Spojování partnerů není žádnou manipulací se svobodnou vůlí, má pouze obnovovat již dříve existující harmonii. Pro nás je spojování partnerů královskou disciplínou. Už 3 generace se úspěšně zabýváme bílou magií a spojováním partnerů. Našimi schopnostmi nahlížet lidem do srdce a našimi dlouholetými zkušenostmi v této oblasti můžeme vidět, kde leží blokády a jak je třeba odstranit.

Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály pro spojování partnerů? Podívejte se ZDE a vyzkoušejte je: Milostná magie.

Stacks Image 54695

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

ZDE nás můžete kontaktovat a absolvovat první nezávazný telefonický rozhovor nebo nám napsat e-mail.

Biela mágia Pentagram

Spojování partnerů

Voodoo

Spojování partnerů: Voodoo magie je náročnou magií panenek a duchů, pomocí které se dají velmi dobře posílat energie a člověka lze osvobozovat od blokád. Ve voodoo magii se uctívají duchové, bohové a předkové, oslovují se a prosí o pomoc. Voodoo kněz se prostřednictvím velkých rituálů a modliteb pokouší vytvořit nejen spojení s bohy, ale i duchy a bohy pozitivně naladit, aby se postarali o žádané věci. Správně použitá voodoo magie vám může přinést štěstí, úspěch a návrat vašeho partnera.

Spojování partnerů, milostné rituály, milostná magie nebo opětovné spojování partnerů jsou, ve srovnání například s osvobozováním od černé magie, příjemnou stránkou naší magické praxe. Láska je přirozený stav a proto je pro opravdového mága lehce vykonatelná. Knihy popisují různé milostné rituály a elixíry. Takové rituály mohou pomoci získat pozornost druhé osoby, avšak pro dlouhotrvající vztah nestačí. Mág musí kromě toho umět identifikovat blokády a na jejich odstranění spotřebuje hodně energie. Klient se pak bude muset transformovat na nový způsob chování a reagování.

Správná komunikace přináší porozumění, které je při těchto rituálech velmi důležité.

Zde doporučujeme přečíst si tyto knihy: Láska, vztahy, přátelství, Don Miguel Ruiz a Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, John Gray.

Milostná magie vám může navrátit vašeho nejmilejšího/vaši nejmilejší! Toto kouzlo je velmi silné a je třeba ho přizpůsobit přesně na vaši konkrétní situaci, tak jako všechny naše ostatní magické práce. Váš partner začne po vás silně toužit.

Netrapte se žalem, bojujte za své štěstí a my vám pomůžeme vyhrát váš boj. Magické síly a návrat vašeho partnera vám pomohou váš život pozitivně změnit. Kontakt.

Bonusem naší milostné magie je, že hluboko uložené strachy a blokády se uvolní. Důležité je, abyste si byli naprosto jistí tím, že právě ON/ONA je TEN/TA partnerka, s kterým/kterou chcete zůstat navždy spolu. Je to proto, že užité kouzlo se nedá jen tak lehce změnit nebo přerušit. V milostné magii jsou spojováni dva lidé prostřednictvím magických rituálů, kteří k sobě pociťují lásku, sympatii nebo náklonnost.

PRF Logo

Magie lásky

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil se právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se svěříte někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Víme vám pomoci, aby byl váš vztah opět v harmonickém souzvuku!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na Vás!

ZDE si můžete přečíst více o spojování partnerů a rituálech milostné magie.

Spojování partnerů: Možná Bůh chce, abychom poznali nejdříve pár nesprávných lidí předtím, než potkáme toho pravého/tu pravou, abychom až konečně potkáme tu pravou osobu, věděli, že máme být vděční za tento dar.

Je pravda, že si nevážíme to, co máme, pokud o to nepřijdeme. Ale také je pravda, že nevíme co nám chybí, pokud nás to nepotká.

Přeloženo ze slovenského originálu: Opätovné spojenie partnerov

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.