Glosář

Milostná magie

Návrat ex-partnera.

Milostná magie znamená v bílé magii práci s energií. Odstraňují se tzv. blokády. Jinak řečeno pochybnosti a obavy, které brání tomu, aby se láska naplno rozvinula. Těmi jsou: strach, ohrožení jiným partnerem, žárlivost, finační problémy… Mějte na paměti, že milostná magie v žádném případě nemůže vytvořit umělou lásku.

Milostná magie: Jedno je však zajímavé. Mnoho párů spolu není navzdory tomu, že mezi nimi je láska. Vnější vlivy a strach představují zásadní překážku. Právě toto může mág použitím rituálů bílé magie a voodoo změnit. Každá situace a partnerský vztah jsou jiné, osobité. Vzhledem k tomu si mág musí vždy zvolit jiný rituál pro spojování partnerů nebo vhodné kouzlo bílé magie. Právě toto je to nejdůležitější a takto pro vás a pro vaši situaci vytvořený rituál vám pomůže.

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňují vás partnerova slova, hádáte se, chybí vám harmonie? Skončil právě váš vztah nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit. Svěřte se někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Dokážeme pomoci i vám! Váš vztah opět získá harmonii a souzvuk duší.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na váš!.

Stacks Image 68376

Foto © Lorand Gelner http://www.istockphoto.com I pmalenky

Díky rituálům pro spojování parnerů, meditacemi a novými poznatky z vás bude vyzařovat láska a energie, které si každý všimne. Váš vysněný partner či vysněná partnerka vás znovu osloví. Sám či sama od sebe, úplně přirozeně a z vlastní vůle se s vámi bude chtít potkat. Využijte pradávné moudrosti a vyzkoušejte spojování partnerů pod dohledem profesionála bílé magie! Pomocí rituálů bílé magie a voodoo dokážeme navýšit vibrace. Dokážeme odstranit vaše blokády, čímž se zvýší vaše vyzařování a zvětší síla vaší přitažlivosti. Váš vysněný partner či vysněná partnerka vás najednou začne vnímat úplně jinýma očima a budete ho/ji přitahovat. Pamatujte, že „milostná magie" není žádnou manipulací se svobodnou vůlí.

Jste připravený/á na svého vysněného parnera nebo vysněnou partnerku? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojení partnerů.

Spojování partnerů díky voodoo a bílé magii

Spojování partnerů má svůj původ v časech dávno minulých. Lidé mají ve zvyku hledat svoje „lepší JÁ" ve druhých lidech. Je dobré vědět, že pokud se ztotožníme se svým vlastním tělem a s vlastním JÁ, nemáme už důvod hledat svoji druhou polovinu v jiném člověku.

Starý či mladý. Heterosexuál či homosexuál. Vždy existuje cesta ke společnému štěstí. Chcete i vy sami vyzkoušet malé rituály pro spojování partnerů? Podívejte se právě zde a vyzkoušejte si je: Milostná magie.

I v beznadějných situacích vám rituály bílé magie a voodoo mohou přivolat harmonické partnerství. Spojování partnerů vám tak pomůže ke štěstí a harmonii. Láska je největším dobrem. Harmonie je to, co ostatní přitahuje.

Logo Milostná magie

Spojování partnerů

Chtěli by jste získat zpátky vašeho ex-partnera? Vždy existuje nějaká cesta!

Zkuste to za pomoci bílé magie a voodoo. Existuje hodně rituálů a metod, které vám můžou pomoci.

Milostná magie je jednou z nejkrásnějších oblastí naší magické práce a praxe.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.