Bílá magie a Voodoo

Poděkování

Mam takovou radost, ze jste. Ty - Janka a Palko jste zlaticka a neda se nicim odplatit muj vdek vam obema, co vse umite a jake mate srdce a energii. Dekuji moc. At uz vse dopadne jakkoli. Chtela bych moc, aby i manzelovi se takto ulevilo a odblokoval se a byl spokojeny. Je mi ho az lito. Odoslané z iPhonu

Poďakovanie

Poděkování 🙂

Chci poděkovat Darince i Pavlovi za výbornou spolupráci, psychickou pomoc a posouvání mé osobnosti.
Uvědomila jsem si spousty věcí, hlavně co se vztahů týče. Také už vím, co znamená aktivita "dávat a brát" 🙂

Pomohlo mi vzdělávání přes doporučenou literaturu, motivace a rady, které jste mi oba poskytovali.

Hlavní a nejdůležitější je především být sama sebou za všech okolností, řešit a nahlížet na problémy jiným způsobem vnímání.

Děkuji, že jste mi ukázali směr a že člověk si zaslouží to nejlepší, 🙂

S pozdravem XY

Vianoce - ďakujem za všetko

vianoce-2020-dakujem-za-vsetkoDrahí Pavol a Marion,opäť sú tu Vianoce a ja sa Vám chcem poďakovať, že ste pri mne stáli v tento neľahký rok. Ďakujem za všetko - za dobre mienenú kritiku, ale aj za slová plné nádeje, povzbudenia a usmernenia. S vami človek správny smer nikdy nestratí! Dodnes si pamätám na Tvoje slová Pavol: „som telo - bojím sa; som duša - nebojím sa". Mám ich zafixované hlboko vo svojej mysli. Verím, že ďalší rok už bude v celku pozitívnejší, ale moje najväčšie pozitívum tento rok bolo vedieť sa vysporiadať so strachom, obavami a negatívnymi myšlienkami. Vďaka vám! 🙂Prežite sviatky Božieho narodenia s pocitom pokory, lásky a štedrosti v srdci.Ďakujem za výklad

Dobrý deň Monika.
Ďakujem veľmi pekne za výklad aj za rady :)
Veľmi ste mi pomohli.
Prajem Vám pekný večer a veľa úspechov.

S pozdravom
XY

Nájdenie životnej partnerky - ďakujem

Na začiatku našej spolupráce som nevedel, čo čakať a vzal som to z pozície tréneri vs zverenec. "Dobre, dajte mi pokyny ja ich budem robiť a bývalka sa ku mne nejak vráti.“ To bolo moje zmýšľanie v prvé mesiace. No už po pol roku som zistil, že sa niečo vo mne mení a vravím Pavlovi "aj keby sa bývalá ku mne nevráti, tak chcem pracovať na sebe... Ako týždne plynuli z večera do rána sa v mojom živote objavila nová žena Wauuuu... Rozplýval som sa nad ňou a spočiatku aj nad energiou medzi nami, ale opak bol pravdou.

Postupne ma to od nej ťahalo preč, ale Ego opäť nechcelo, stále sa vracalo, prestal som na sebe pracovať a bol opäť na začiatku. Moja duša na mňa z môjho vnútra kričala. Opäť som sa vrátil k práci na sebe, literatúra, duchovné praktiky, joga, zmena životného štýlu, prežívať pocit zamilovania aj keď som bol sám a vtedy to prišlo. Stretol som Ju. Ženu, ktorú som tento život stretnúť mal, preto aby sme sa vzájomne spolu učili, posúvali vpred, tvorili a v neposlednom rade sa ľúbili a milovali. A taktiež prekonávali životné skúšky, či už vzťahové alebo aj individuálne. Veď predsa aj to patrí k životu a k nášmu rastu, ako sa vysporiadame, a ako sa na dané skúšky budeme pozerať. A ako viem, že je ona tá pravá? Moja duša mi to pošepkala. Zvnútra ma pohladila a nádherne sa upokojila. A keď sme spolu, stále mi pošepne….

XY

Ľúbostná mágia - ďakujem

Chci poděkovat upřímně od srdce Jance a Palkovi za jejich pomoc a energii. Úžasní lidé na tomto světě, jak pomáhají svoji energii a co dokáží ❤️. Dlouho bych se bez jejich pomoci dostávala zpět na své nohy. Moje duše mně volala již dlouho v mém životě, odpojila jsem se od ní, ale diky Palkovi a Jance jí mám zpět. Poradili mi na co se mám zaměřit, že je třeba i číst i meditovat a slibuji sama sobě, že každý den budu na sobě pracovat. Neboť jsme dostali toto krásné tělo a naše duše je tu od toho aby kvetla a rostla 🌸. Pomohli mi se spojit opět s manželem, a teď už to mám ve svých rukou zda bude mít můj muž zájem, jít společnou cestou, tak abychom rostli uvnitř ❤️.
Ještě jednou děkuji, s úctou a pokorou
XY

Veľká noc

Ahojte Monika a Pavol 😊

Prajeme Vám pekné Veľkonočné sviatky plné pohody, radosti a oddychu 😊
Hlavne veľa zdravíčka a pozitívnej energie.

Ďakujeme za Vašu pomoc a podporu.

X, Y a Z 🌺

Veľké poďakovanie

Ahojte Janka a Pavol, Touto cestou sa chcem poďakovať pani Janke a Pánu Pavlovi...... Vyjadrujem Vám veľkú úctu ,rešpekt a chválu . Podali ste mi pomocnú ruku vo veľmi ťažkej situácii a otvorili oči Ďakujem veľmi pekne za ďalšiu spoluprácu a možnosť . Prácu ste vykonali 100percetne ..... Ostatné záleží na mne.... Stali sa mi oporou a kompasom v mojom živote . Boh k nám rozpráva cez takýchto veľkých ľudí , pomáha nám,a ukazuje cestu života . Vážme si takých ludi!

Pomoc a rady

Dobrý den!
Moc si vážím Vaší pomoci a rad a odpovědí. Jste skuteční profíci. Mohu jen doporučit.
Skvělé.

XY

Poděkovaní

Ahoj Slavko, Pavol,
po včerejším rozhovoru jsem se cítila moc dobře i když jsem neměla moc na začátku náladu ale pak mi bylo dobře asi i tím, že jsem se mohla svěřit:)Přeji hezký zbytek dne a pokud máš volno tak i krásný víkend:)Jsem ráda že Vás mám při Sobě!Věřím že všechno zvládneme úspěšně do konce se společnými silami.Moc děkuji za Péči kterou mi věnujete, i když to není někdy jednoduché se mnou.Začala jsem se i zase každý večer před meditací modlit u svíčky, kterou mám, když medituji. Modlím se i za Vás, že při mě stojíte a rozmlouvám s Bohem a říkám mu své prosby.Vím že mi neodpoví slovně, ale věřím, že se to vše může projevit jinak. No docela jsem se rozepsala ale je mi dobře když na Tebe myslím:)Takový klid, bezpečí, no cítím to tak;)
XY

Velké děkuji

Velké díky!!
Ahoj Moniko!!! Nevím jak Vám to budu jednou moci oplatit, velké DÍKY!! ☀💫🌈

Exorcismus - filmování

Dobrý den,

tu je XY, chtěl bych Vám velice poděkovat za všechno, co jste pro mě udělali, cítím se velice dobře, rád bych v nejbližší době přišel, jestli by to bylo možné a trošku víc Vám o mě povyprávěl. Děkuji, Děkuji, Děkuji.

Promiňte, že jsem se vám neozval, ale dali jste mi tak hodně síly, že jsem pokračoval dále sám, nechtěl jsem Vás jednoduše nadále vyrušovat a obírat o čas, jsou lidi, kteří Vás velmi potřebují! Děkuji.

Nezapomenul jsem na Vás všechny, nedá se zapomenout ani na to, co jste pro mě udělali !!!!! Děkuji

Děkuji, taky se velice těším, že Vás všechny znovu uvidím... Děkuji

S přátelským pozdravem, XY

Děkuji za inspiraci

Dobrý den, Má situace se opravdu změnila. Pomohla mi zpráva od Vás i texty, které máte na internetu. Děkuji moc za pomoc. Zdravím Vás XY

Děkuji milostná magie

Ze všech lidí, které jsem doposud potkala, jste ti nejmilejší a nejlepší!
S mužem, jehož fotku jsem vám poslala, to jde o mnoho lépe, bez vaší pomoci by mě byl opustil ?! Děkuji !!!! V sobotu je bakalářský veletrh, ale dnes večer si jdu se 2 velmi drahými přítelkyněmi zaplavat do aquaparku. Ony dvě, díky bohu, netrpí závistí a žárlivostí. Jsem velice ráda, že já jsem tím též nikdy netrpěla, tak jako moje sestra. Je to hrozná choroba, která člověka nepustí, podobně jako závislost. To, že jsem vás potkala nebyla žádná náhoda!

Velmi vám děkuji a posílám vám veliké objetí,
XY

Děkuji Milostná magie

Ďakujem ľúbostná mágia
Ahoj moje milá Marion a Pavle

Chtěla bych vám ještě jednou srdečně poděkovat za to, co pro mě děláte.
Od té doby, co vás mám po svém boku, znovu kráčím životem s pozitivnější myslí.

Velmi by mě potěšilo, kdybyste mě někdy přišli navštívit.

Nejvíc ze všeho bych si přála, abych i já se svým XY byla tak šťastná, jako jste spolu vy dva. Váš rozhovor v televizi se mě velmi hluboce dotkl. Je jednoduše úžasné vidět vás dva spolu! No, už jsem toho napsala dost, doufám, že vám „uzené" chutná. Pokud ano, ještě z něj zůstalo.
Mnoho pozdravů z Bavorska.

Milostná magie: Děkovná zpráva

Milá Marion!

Svoji děkovnou zprávu jsem ti chtěl poslat už dávno - ale trochu to trvalo! No na dobré se čeká…a ty jsi mě učila, že mám být trpělivý ;-)
S XY to stále klape velmi dobře. A když se přece jen vyskytnou problémy, snažím se zůstat klidný, zbavit se svého hněvu a zlých myšlenek a namísto toho myslet pozitivně. Je to někdy těžkě a zatím to ještě celkem dobře nefunguje.

Se srdečným pozdravem, XY

Takže tady je moje hodnocení, které můžeš uveřejnit i na své webové stránce.

Moje zkušenosti:
Díky tvé pomoci si moje (ex)partnerka opět ke mně našla cestu! I když mně se už situace zdály být beznadějná. Navzdory mé netrpělivosti a navzdory tomu, že termíny našich telefonátů se někdy bohužel krátkodobě přesouvaly, jsi mi bez přestání dodávala odvahu a všechno se událo přesně tak, jak si předpověděla. Všem zájemcům nebo pochybovačům mohu s plným přesvědčením doporučit, aby se se svými aktuálními přáními a starostmi s důvěrou obrátili na Marion. Děkuji ze srdce a přeji ti do budoucnosti mnoho lásky!

S pozdravem, XY

Děkuji za rozvoj

[7.2.2016 9:59:18] XY: Přemýšlím o tom, jak bych žil, kdybych nepoznal Tebe, Darinko, a Palka. Byl bych až do smrti v tom nevědomí, že?
[7.2.2016 10:00:22] XY: Děkuji, že ses mi věnovala a upravila mou pozornost na jinou realitu.

E-mail: Děkuji milostná magie

Milá Marion,
chtěla bych Vám, Vaší rodině, Vašim spolupracovníkům a přátelům popřát zdravý, úspěšný a dobrý nový rok 2016. Já se mám dobře. S mým partnerem jsme spolu šťastní. Za svoje štěstí jsem velmi vděčná a zacházím s ním láskyplně. Zde je jedna naše fotka, kterou jsme udělali na Nový rok. Dejte nám, prosím, svoje požehnání.
Před několika týdny se mi zdálo, že vaše kancelář a meditační místnosti byly v nějaké jiné budově. V nějaké velkém bloku, nebo v rohovém domě s hrubými zdmi. S malými věžičkama a mohutnou branou vypadal přepychově a působivě.
Srdečna zdravím a přeji všechno dobré

SMS děkuji

Milá Marion,
I když uplnyný rok začal smutně, byl to ten nejkrásnější rok v mém životě. A každým dnem je to krásnější a krásnější. Chci ti za to z celého srdce poděkovat. Posílám ti vroucí objetí. Mnoho pozdravů, S (můžeš to uveřejnit i na webové stránce).

Děkuji - květy

Ďakujem - kvety
Za Tvoji neúnavnou podporu,
pomoc a nekonečnou trpělivost,
stejně jako i za všechny magické
energie, sílu, lásku a zázrak pro NÁS,

velké děkuji!

Ochranná magie

Monika, velmi ti DĚKUJI ZA VŠECHNO, co jsi pro mě udělala… jsem velmi ráda, že se Ti podařilo ze mě udělat jiného člověka, respektive člověka, jakým jsem byla… t.j. vždy vysmátá, spokojená a šťastná… Po dlouhé době jsem to opět já, ale jen a jen díky tobě…
Ještě jednou ti ze srdce velmi DĚKUJI…!

Děkuji za všechno

Ahojte Monika a Pavol,

Jsem vám nesmírně vděčný za všechno, co sjte pro mě udělali a myslím, že ještě i stále děláte. Cítím a vnímám, že se můj život začíná pomalu obracet k lepšímu. I když si plně uvědomuji, že mě čeká ještě vyřešit kopec problémů a lehké to nebude… Vy jste mi však, kromě mnoho jiného, pomohli položit nové základy v mém duchovním životě a já se snažím na tom stavět. Nedívám se a nevnímám věci tak, jak jsem je vnímal předtím, než jsme spolu začali komunikovat a věřím, že mi to pomůže změnit svůj život k lepšímu, rozhodovat se a konat tak, jak doposud. Ještě jednou vám za všechno z čištého srdce děkuji a přeji vám šťastné a veselé vánoce plné radosti, štěstí, lásky a pokoje.

Přeji hezký zbytek večera :)

Děkuji za povzbuzení

Pěkný den přeji Monika a Pavol,
a chci vám poděkovat, děkuji za povzbuzení, začíná mi postupně všechno pomalu zapadat jedno s druhým a pracuji na tom, už asi chápu, kde byl zlom, meditovat medituji, knížky krásné studuji, sílu mám, víru mám, jen jsem byla v období, kde se mi to nějak stoplo, kde jsem ztrácela pomalu sílu, jsem vděčná, že jsem ji znovu nabyla a děkuji vám za analýzu, která mě také ještě asi víc nastartovala, děkuji i za doporučení či knížky či nabídky výkladu. XY

Děkuji za analýzu

Milá Moniko a Pavle,

Děkuji za analýzu mé současné životní situace. Je pravdou, že si musím urovnat svoji momentální existenci a těší mě, že překážky zvládnu, když si urovnám cíle a priority.

Děkuji i za doporučenou literaturu, mnohé knihy jsem už četla a zaujaly mě i Vaše webové stránky.

Do budoucna bych měla zájem o věštečký rozbor budoucnosti, takže Vás budu určitě ještě kontaktovat, snad by se mi poštěstilo i osobní setkání.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji všechno dobré.

XY

Blahopřání k narozeninám

Blahoželanie k narodeninám

Všechno nejlepší k narozeninám!


Děkuji za vaši pomoc, vaši trpělivost a za vaše pochopení!


Doufám jen v to nejlepší…:)


Mnoho lásky pro vás!


Vaše vděčná XY

Úspěšný exorcismus

Milý Pavol a Slávka,


právě jsem si našla čas na to, aby jsme vám dala vědět , že jsem se vrátila nazpět k B. bez jakýchkoliv těžkostí a chtěla by jsem se vám poděkovat za všechen ten čas a energii, kterou jste mi věnovali - a to nejenom pokud jde o rituály, ale i co se týče terapií, které jsem od vás dostávala od ledna 2014. Sehrávali velkou úlohu při mém uzdravování.Zůstáváme v kontaktu.


Všechno nejlepší


XY

Milostná magie - děkuji

Nejdražší Marion, můj muž je nazpět! Vím, že teď už využiji moji šanci! Děkuji!

Květy

Magie: Děkuji: Květy

Děkuji za všechno to dobré a láskyplné, člověku to dobře padne.

Je také příjemné vědět, že existují milí lidé.

Vaše L.L.

Děkuji milostná magie

Ahoj milá Marion
Chtěla by jsme ti pěkně a srdečně poděkovat.
Za 2 a ½ roku, během kterých jsi při mně stála a během kterých jsi zde pro mě byla. Zažila jsem hodně vzestupů a pádů, a někdy jsem se taky chtěla vzdát, ale ty jsi mě vždy znova a znova povzbudila a někdy jsi mi i pořádně vyčistila žaludek, což bylo taky dobré. On je ještě stále se mnou a zlepšuje se to, za co vděčím tobě a tvému působení. Rituály, které jsem vykonávala podle tvých instrukcí a meditace, mi ještě stále hodně pomáhají. Díky tobě jsem si znova našla svoji cestu k Bohu. Svoji vděčnost nedokážu vyjádřit. Jsem tak ráda, že jsem tebe a tvého manžela poznala a měla jsem s vámi tu čest. Teď mi rozhovory s tebou chybí.

Posílám ti hodně srdečních pozdravů
P.Y.

Ďakujem od Silvie

Osobné vyjadrenie a poďakovanie magičke a právničke Monike Slivovej.

V tomto krátkom liste, by som chcela uviesť pár krátkych viet ukončených poďakovaním. List je venovaný jednej dievčine, ktorá má nielen krásne srdce, ale aj vnútro. Monika, je žena, plná lásky a energie, ktorú vie rozdať každému človeku v jej blízkosti. Táto žena s čistou aurou a zmyslom pre pochopenie a priamosťou, je veľmi dobrou konzultantkou, do svojej práce zasväcuje hlavne srdce, chuť, zmysel, intuíciu, pochopenie a hlavne vzájomnú komunikáciu a spoluprácu. Jej práca je ohodnotená týmito slovami, ktoré jej týmto listom vzdávam a z celého srdca jej ďakujem za to, že vie človeka naviesť správnou cestou, ktorá nikdy ľahká nie je. Ale má zmysel…

S úctou a vďakou Silvia S.

Děkuji věštění

Děkuji za odpověď milá Monika.
Jste určitě úžasná žena, jak tak pěkně pisete, a že jste mi i poradili ty knížky, a vůbec že jste mi odpověděla, máte dar v sobě určitě velké empatie a chápavosti, a tak by asi měly být všechny věštkyně, ale žal nejsou takové , jaká jste vy, proto jsem Vám ještě musela toto napsat, že si ceníme od Vás Vaši odpověď a aka jste vůči mně.
Vierka

Ochranná magie

2013_01_Danke_Manfred1
Vážená paní Daghan-Malenka.
Všechno nejlepší, veselé Vánoce a šťastný Nový rok Vám, Vaší rodině a Vašemu týmu přeje Manfred ... a jeho manželka. Během mého života, který nebyl lehký, jsem ještě nikdy nezažil tak těžké časy. Náhle, zpočátku nevysvětlitelné pocity strachu, které trvaly déle než 5 měsíců změnily můj život. Během tohoto období jsem upadl do úplné fyzické a psychické beznaděje až jsem se vzdal. Nemoc zhoršila situaci ještě více.

Slyšeli jste mé volání o pomoc, a díky Vašemu "Nebeskému daru" jste mi ukázali cestu z "údolí temnoty" zpět k životu. Říká se: "Mnozí jsou povoláni, ale jen málo je vyvolených", - pro mě patříte bezpochyby k té druhé skupině. Prosím držte i nadále Vaši ochrannou ruku nad námi a všemi ostatními lidmi, kteří jsou v těžké životní situaci a zoufalí.
S láskou váš XY

Děkuji za všechno

MONIKA ... chci Vám poděkovat za to všechno, co pro mě děláte... cením si to a úplně si Vás vážím ... děláte ze mě úplně jiného člověka ... cítím se super i všechno ostatní ... a když jsem se dal na tu cestu, po které teď jdu tak dojdu až do konce ... miluji neskutečně XY a vážím si ji nejvíc na světě ... děkuji děkuji MONIKA a vím, že mi pomůžete ... hezký den XY ...Číst více...

Děkuji Marion, Ty jsi nejlepší!!

Dobré ráno milá Marion,

doufám, že se Ti daří dobře? Chtěla jsem Ti to opravdu říct osobně, ale Tvoje kolegyně mi řekla, že máš stále velmi mnoho práce, proto bych Ti to ráda napsala prostřednictvím e-mailu.
Včera večer jsem konečně nabrala odvahu a zavolala jsem Martinovi. Řekla jsem mu, že nemám kde bydlet a protože on mi nedávno nabídl, že můžu přenocovat u něj, tak jsem využila včerejší příležitost a zůstala jsem na noc s ním v jeho posteli. Čteš správně, ne někde na gauči, ale s ním vedle něj. Pokud by si měla chvilku čas, velmi ráda bych Ti to popsala i osobně. Jsem tak šťastná a budu, když toto štěstí potrvá i dál a když se i finanční věci vyřeší, pak jsme náš cíl zcela dosáhli. Marion, musím říct, že si prostě skvělá! Marion = nejlepší ze všech!!

Děkuji, děkuji, děkuji, nevím, co bych měla říct, jen doufám, že jsme na správné cestě ...!!