Bílá magie a Voodoo

Ďakujem bíla magii

Veľká vďaka

Zpráva: Chci poděkovat upřímně od srdce Jance a Palkovi za jejich pomoc a energii . Úžasní lidé na tomto světě , jak pomáhají svoji energii a co dokáží ❤️ . Dlouho bych se bez jejich pomoci dostávala zpět na své nohy . Moje duše mně volala již dlouho v mém životě , odpojila jsem se od ní ,ale diky Palkovi a Jance jí mám zpět . Poradili mi na co se mám zaměřit , že je třeba i číst i meditovat a slibuji sama sobě , že každý den budu na sobě pracovat . Neboť jsme dostali toto krásné tělo a naše duše je tu od toho aby kvetla a rostla 🌸. Pomohli mi se spojit opět s manželem , a teď už to mám ve svých rukou zda bude mít můj muž zájem , jít společnou cestou , tak abychom rostli uvnitř ❤️.
Ještě jednou děkuji, s úctou a pokorou XY

Správa od bývalej klientky

Milá Mončo a Pavle, obracím se na Vás s prosbou ohledně tipu na osobní ochranný amulet. Věděli byste mi poradit někoho, kdo se tím zabývá? Snažím se dál meditovat, přečetla znovu Tajemství a Zákon přitažlivosti. Myslím, že jsem si konečně přiznala spoustu věcí z minulosti. A především jsem zjistila, proč moje magická práce, když jsem řešila vztahy nevycházela. Vůbec jsem nevěděla, co chci. A nakonec vlastně Vaše i moje snaha vyšla. Našla jsem partnera snů, kterého netoužím vlastnit, ani od něj nic neočekávám. Jednoduše mnohé jsem teď znovu pochopila 🙏🏻 Teď je na čase zaměřit se na prosperitu, kterou tak dlouho řeším. Zatím ještě nemohu naplno využít Vaší nabídky pomoci, ale pracuji na tom, abych Vás o ni brzy mohla požádat 🙏🏻 Přeji krásné podzimní dny ❤️🍂 XY

Spoluprace ďekuji


Milá Monika a Pavol,

blíži sa koniec roka 2019, ktorý bol pre mňa ťažký a zlomový, hlavne kvôli končiacemu sa vzťahu, ktorý bol pre mňa (dnes viem, že to nebolo správne) stredom vesmíru. Mala som dušu plnú krivdy a doslova som sa zbláznila zo strachov, ktoré sa vo mne roky hromadili. Ďakujem, že mi pomáhate uvedomiť si, že tie strachy nemajú nič spoločné s realitou. Vďaka Vám lepšie začínam rozumieť slovám láska, sebaláska a hranice. Prepáčte za moju nedôveru na začiatku spolupráce, dnes som šťastná, že som na Vás stihla natrafiť ešte v roku 2019, pretože nový rok 2020 začínam dobre naladená, s novými vedomosťami a chuťou učiť sa ďalej!

Do nového roka Vám srdečne želám všetko najlepšie a najkrajšie!

XY

Nový rok, ďakujem

Ahoj Monika,

prajem všetko len to najlepšie do noveho roku tebe a celemu kolektivu ✨🙇‍♂️ a ďakujem vám zo srdca, že ste tu boli pre mňa celý ten čas. Ste úžasní ludia ❤️🙇‍♂️

XY

Poďakovanie

Milá Monika, milý Pavol,


chcela by som sa poďakovať za možnosť. Možnosť prostredníctvom vás dotknúť sa Boha. Teda lásky. K sebe samej, k ostatným. Ďakujem, že ma učíte žiť. Srdcom.
Prajem vám rok 2020 plný radostných a zázračných okamihov 🙂
Ďakujem.
XY