Od klientů

Bílá magie a Voodoo

Veľká vďaka za všetko

Ahoj Monika a Palko.

Chcem Vam este raz podakovat za vsetko co ste ma naucili a slubujem ze budem do praxe aplikovat vsetko to co ste ma naucili a urcite si budem kupovat a studovat o partnerskych vztahoch ale teraz je to uz len na mne. XY je velmi aktivna, volali sme a mame sa aj stretnut tak este raz za vsetko velka vdaka co si od Vas aj velmi velmi velmi vazim.

XY

Koronavirus-ďakujem za linky

Moji milovaní priatelia,

ďakujem krásne, že na mňa myslíte aj v tejto dobe. Tiež ďakujem za linky. Verím, že dobu spoločne zvládneme a pomôžeme aj iným ľuďom.

S objatím XY 😇🌲🌳💙❤️

Ďakujem za odporúčania

Ahoj Monika, velmi pekne Ti dakujem za link, som Ti za vsetky velmi vdacna 🤗. Vsetky vase clanky citam pozorne, snazim sa aj davat vase rady a odporucania do praxe najlepsie ako sa da. Ak by ste este pridali nejaky clanok, budem sa tesit a budem vdacna za kazdy link 🤗❤️. Krasny vikend prajem aj ja Tebe aj Pavlovi. Vzdy s vdakou, XY

Veľké poďakovanie

Ahojte Janka a Pavol, Touto cestou sa chcem poďakovať pani Janke a Pánu Pavlovi...... Vyjadrujem Vám veľkú úctu ,rešpekt a chválu . Podali ste mi pomocnú ruku vo veľmi ťažkej situácii a otvorili oči Ďakujem veľmi pekne za ďalšiu spoluprácu a možnosť . Prácu ste vykonali 100percetne ..... Ostatné záleží na mne.... Stali sa mi oporou a kompasom v mojom živote . Boh k nám rozpráva cez takýchto veľkých ľudí , pomáha nám,a ukazuje cestu života . Vážme si takých ludi!