O nás

Pavol Malenký

Mág, matematik a hudebník

Pavol Malenký se narodil na Slovensku v roce 1972. "Když jsem měl 15 let, začal jsem s jógou a meditacemi, které formovaly celý můj život. Když jsem měl 20 let, tak přišly první vzpomínky na moje minulé životy. Od té doby jsem hledal moji manželku a mistra z minulých životů. Našel jsem je, když jsem měl 34 let. Po absolvování střední školy v Poprade jsem studoval matematiku a tělesnou výchovu na Univerzitě Komenského, kterou jsem skončil s nejlepšími známkami. Když jsem se zajímal o mystiku, naučil jsem se i cizí jazyky a tak dnes mluvím plynule německy, anglicky, rusky a samozřejmě slovensky a česky. Pracoval jsem jako matematik a account manažer 7 let v jedné pojišťovně. Od roku 2008 pracuji společně se svou manželkou Marion Daghan-Malenky jako mág a konzultant v naší firmě Daghan-Malenky.

Kromě matematiky, mystiky a magie je mojí vášní i hra na kytaru a navrhování webových stránek. Zajímám se i o SEO, SEM a rád pracuji s programem Logic. Důležitý je pro mě dále sport a také jóga a obojí jsou součástí mého života."

Stacks Image 69708

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky

Pavol Malenký

Rozhovor pro blog Projekt Život

Stručně se představte... Kdo jste, co děláte?

Jmenuji se Pavol Malenký. Věnuji se magii a voodoo, mentálnímu poradenství. Již několik let se snažíme pomocí magie, energie a psychologie pomoci lidem v hraničních životních situacích. Hlavně v případech, kdy se setkali s nějakými nadpřirozenými jevy.

Jak jste se dostali k tomu, co děláte? Řekněte našim čtenářům váš příběh... (např. kdy jste objevili své schopnosti atd.)

Začal jsem s jógou a okultismem, když jsem měl 15 let. Tehdy jsem se dostal k prvním knihám o józe a magii. Po přečtení první knihy o józe jsem věděl, že je to něco, co chci dělat celý život. Samozřejmě jsem v té době nevěděl, zda a jak se tomu dá věnovat i nějakým profesionálním způsobem.

Takže jsem vystudoval matematiku a tělesnou výchovu na Univerzitě Komenského v Bratislavě. S tím, že větší část studia na vysoké škole jsem nebydlel ve studentském domově, ale v jógových Ashramech, kde jsme bydleli mladí lidé a vstávali jsme každé ráno o páté na ranní meditace. Večer jsme se setkávali zase na večerních meditacích. Vzhledem k mým zájmům jsem psal i diplomovou práci o působení meditace na rychlost zotavení se sportovců na téma "Jóga a meditace - vliv na organismus člověka".

Stejně i můj odchod do Německa byl podmíněn tím, že i když jsem už sice v té době uměl mluvit rusky a anglicky, ale chtěl jsem se naučit ještě další cizí jazyk, abych rozšířil svůj obzor, co se týče duchovních věcí, neboť do slovenštiny a češtiny se toho překládá velmi málo, nebo skoro vůbec. Určité schopnosti jsem měl od dětství. To znamená, že už jako malý kluk jsem jistým způsobem uměl předpovídat budoucnost nebo jsem věděl, jak lidé myslí a proč tak myslí. A v podstatě i můj zájem o jógu a mystiku vycházel z toho, že jsem si chtěl tyto věci vysvětlit. Chtěl jsem vědět, proč já tyto schopnosti mám a někdo jiný ne. Proč někdo zemřel v mladém věku, jiný má problémy s učením a někomu jinému věci jdou levou zadní.

Jako matematicky nadaný člověk jsem se neuměl smířit s tím, že by věci byly náhodné, ale snažil jsem se nějak zjistit tyto zákonitosti.

Když mi bylo 20 let, tak přišly první vzpomínky na mé minulé životy. Byly to vzpomínky hlavně na mou nynější manželku Marion z minulých životů a na mého nynějšího mistra Buschida, které jsem ale našel, až když jsem měl 34 let.

V podstatě tehdy, když jsem našel mého mistra a mou manželku z minulých životů, tak jsem se začal těmto věcem věnovat profesionálně a to, co jsem dělal ve volném čase jako koníček se stalo mou profesí. S tím, že moje manželka se věnuje magii a voodoo profesionálně od svých 18 let.

V jakých oblastech nejčastěji pomáháte lidem?

Pomáháme lidem v různých životních situacích. Nejčastěji je to v oblasti vztahu, děláme páry šťastnými, léčíme pomocí magie, dále jsou to prokletí a očištění od nějakých negativních sil. Samozřejmě k tomu patří i čtení karet a předpovídání budoucnosti.

Je magie pro každého? Dokáže pomoci všem?

Magie určitě není vhodná pro každého. To znamená, že 50% klientům radíme magii nepoužívat z toho důvodu, že ten případ není vhodný na magii. Jde tedy o případ, který je spíše vhodný pro psychologa, lékaře nebo to přání prostě není takové, aby přispělo k všeobecné harmonii.

Dalších 30% lidí odrazuje od použití magie naše cena, která je relativně vysoká, protože magie vyžaduje hodně času, pozornosti a nákup rozličných materiálů z celého světa. Dalších 15% lidí koneckonců odrazujeme od magie, neboť nejsou ochotni spolupracovat. Představují si magii tak, že zaplatí peníze a nemusí dělat nic.

Ale magie v podstatě jen dává druhou šanci. Na to, aby člověk tuto druhou šanci využil, je potřeba i hlavně změna v jeho myšlení, chování, často také ve stravování nebo v pohybu. Obecně magii nedoporučujeme ani do 24 let. Takže v podstatě jen 5% z těch lidí, kteří se nám ozvou, mají šanci stát se našimi klienty.

Jak to vlastně celé funguje? Jak postupujete, když klient potřebuje pomoci?

V první řadě vypracujeme analýzu zdarma. Potřebujeme k tomu celé jméno, datum narození a nejlépe i fotografii daného člověka. V rámci toho se provede astrální cesta a nahlíží se na to, jestli můžeme tomu člověku splnit jeho přání tak, aby všechny zúčastněné strany byly pak na tom lépe.

To znamená, že se zjišťuje, co je ve věci za problém a zároveň, když se na něj podíváme, tak řekneme klientovi naše podmínky nejen finanční, ale i podmínky toho, co na sobě musí změnit na to, aby ten výsledek byl dlouhotrvající. Rituály udělají to, že člověk dostane druhou šanci.

Například při magii lásky partner přijde a bude se chtít setkat. Ale v podstatě ta přípravná fáze u toho klienta dále spočívá v meditacích a čtení duchovní literatury tak, aby když ta druhá šance přijde, byla i využita. To znamená, pokud příčinou rozchodu byla žárlivost, tak pracujeme na tom, aby tato žárlivost přestala existovat. Aby ten člověk nabyl sebedůvěru, přestal být žárlivý a aby ho to už ani nenapadlo.

Celé to funguje tak, že pracujeme na magické úrovni, kde můžeme mluvit v podstatě o čtyřech aspektech. Ten první aspekt bych popsal jako komunikaci s bohy, duchy a anděly, kde se dělají i určité oběti a evokuje se energie. V podstatě tyto entity pak ovlivňují tyto lidi.

V magii to nazýváme, že je to tzv. démonologický koncept, kde se předpokládá, že existují určité duchovní entity, které kontaktujeme a od kterých získáváme informace. Dále to zahrnuje energetický koncept. To znamená, že máme a disponujeme určitými energiemi, které řídíme a směřujeme ke klientům. Pak je to psychologický a informační aspekt.

To jsou aspekty kvůli kterým je důležité, abychom s klientem zůstali v kontaktu, kde se snažíme v psychice toho člověka vyvolat změny a dát mu nové podněty a informace k tomu, aby reagoval jiným způsobem.

Jak člověk ví, že jste mu pomohli? Jsou tam nějaké viditelné výsledky?

Pozná to tak, že ta určitá situace se jednoduše obrátí. To znamená, že pokud jde například o zdraví a magii léčení, tak je člověk zdravější nebo jde-li o nějakou ochrannou magii, tak ho přestanou ty entity v noci strašit. Pokud jde o magii peněz, tak vydělává více peněz nebo se mu lépe daří v byznysu. Magii lásky končíme v bodě, kdy se ti dva lidé spolu vyspí nebo se začnou pravidelně scházet. Tím naše úloha a odpovědnost končí. A viditelné výsledky? Musí být! To znamená, že se pracuje, dokud se ten viditelný výsledek nedostaví. Takže ta otázka u nás není zda, ale kdy se dostaví. Jsou případy, kdy se výsledek dostaví za týden a jsou případy, na kterých pracujeme i roky.

Téma magie a voodoo v těchto končinách není moc známé používáním, setkáváte se i s negativními reakcemi?

Určitě ano. Je velmi mnoho lidí, kteří o tom vůbec nic nevědí nebo vědí pouze to, že vše je špatné. Voodoo má proto nezaslouženě špatnou pověst. K tomu mohu dodat jen tolik, že voodoo nebo magie je jen nástroj a jako cokoli jiného lze použít na negativní nebo pozitivní věci. Tak jako například nůž, můžeme si s ním ukrojit chléb, použít jej při vaření nebo jím můžeme zabít člověka. Další příklad může být televizor. Můžeme si v něm prohlédnout nějaké zprávy nebo zajímavý film. Ale jsou i lidé, kteří prostě prosedí před televizí i 10 hodin denně a nežijí svůj život. Takže každou věc může člověk využít k pozitivnímu nebo negativnímu aspektu. Je to jen otázka toho, co člověk dělá a za jakým účelem to dělá. Voodoo jako takové je v podstatě náboženství jako každé jiné, např. křesťanství, hinduismus či buddhismus.

Logo Pavol Malenký

Pavol Malenký

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Rozhovor převzat z blogu Projekt Život: Rozhovor o mágii a voodoo: Pavol Malenký

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.