Úspěšně & Seriózně

Vykládání karet, jasnovidectví

Předpovídání, runy, I-ťing

Rádi se s vámi podíváme na vaši situaci z „duchovního úhlu pohledu“ a podpoříme vás při řešení vašich problémů.

Naše ne-vědomí vytváří situace, okolnosti, setkání a zkušenosti, které prožíváme jako "náhody“, a ty nakonec v určitém smyslu „vytvářejí“ náš osud. Pro lepší pochopení smyslu takovýchto náhod může pomoct věštec. V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru anebo o kontaktování e-mailem klikněte SEM.

Stacks Image 55723

Jasnovidectví je přirozená schopnost každého skutečného mága, která slouží k předpovídání budoucnosti. Každý člověk má svou svobodnou vůli, aby mohl činit to, co chce. Jelikož nás Bůh dokonale zná, je tato svobodná vůle vypočitatelná a předpověditelná. Prostřednictvím vykládání karet se stává zřejmým, co se stane a proč. Stává se zřejmým, co se má vykonat, aby se zabránilo určité události, která se může stát.

Problémy se můžou řešit jenom tehdy, když člověk odkryl jejich pravou příčinu. Patanjali

Biela mágia Pentagram

Jasnovidectví

Vykládání karet

Mág může nazírat do minulosti i do budoucnosti. Jelikož se budoucnost ještě nestala, je možné ji změnit. Změnou svých postojů, myšlenek a návyků se dá změnit i budoucnost. Samozřejmě není ale každý připravený změnit svoje postoje a tím i svou budoucnost. Výklad karet odhladí, co se uděje, když člověk setrvá ve svých navyknutých vzorcích chování. Odhalí také co se stane, pokud člověk vědomě změní svoje chování. A odhalí také co se stane, když zasáhne do děje bílý mág.

Vykládání karet a jasnovidectví slouží k předpovídání budoucnosti. Ozřejmují také to, co člověk musí udělat, aby zvrátil určitou událost. Jasně, že se nedá předpovědět celá budoucnost. Dokonce se některé události musí udít. Mág musí být čestný a klientovi to říct.

Lidé a situace se liší. My se neohlížíme jen na to, co přijde. Vidíme hlubší souvislosti, i to, jak tomu člověk může eventuálně zabránit. Při určitých předpovědích nám pomáhají i runy, tarotové karty nebo křišťálová koule. Pro méně zkušené doporučujeme jednodušší nástroje jako I-ťing a runy. Práce s nimi urychluje i rozvoj duchovního vnímání.

U nás při předpovídání budoucnosti a věštění nejde jen o poznání toho, co přijde. Zjišťujeme hlavně, jaké způsoby chování ovlivňují budoucnost.

Stacks Image 109776

Tak se dá vytěžit i ze špatné situace to nejlepší. Některá situace si vyžaduje pokojné vyčkávání, jiná naopak rychlou reakci a akčnost. Runy, I-ťing a Tarot jsou nástroji, kterými nejen předpovídáme budoucnost. Ony také situaci objasňují a nabízejí řešení. Proto je u nás předpovídání a věštění prostředkem na podporu duchovního rozvoje.

Žolíkové karty a tarotové karty

Runy a I-ťing

Pro zefektivnění práce používá u nás věštec víc než jeden prostředek věštění. Jsou to žolíkové karty, tarotové karty, runyI-ťing. Runy a žolíkové karty jsou nejjednodušším prostředkem k předpovídání. Tarotové karty jsou velmi komplexní a adept musí na porozumění různých interpretací k předpovídání věnovat určitý čas. I-ťing je rovněž velice vhodný prostředek k předpovídání, protože doporučuje věštci velice příznivý způsob konání.

Žolíkové karty, tarotové karty, runy a I-ťing jsou velice staré způsoby, které jsou používané mágy a veštci k nahlížení do budoucnosti a předpovídání událostí. Je ovšem důležité nejen slepě sledovat zmíněné metody, ale rovněž prožívat předpovídání v meditativním stavu, kde člověk získává přístup k důležitým informacím.

Na čtení z tarotových karet musíme nahlížet v kontextu s položenou otázkou – na nesmyslnou anebo ne vážně myšlenou otázku člověk nedostane nikdy uspokojivou odpověď, v tom jsou karty zajedno s tím, kdo klade otázku.

Je důležité vytvořit si se zvoleným prostředkem předpovídání (orákulem) osobní vztah. Může se to provést prostřednictvím častého používání anebo vytvořením spojení prostřednictvím kapky krve.

Vytvořte si s orákulem vztah, nespoléhejte se jen na návody v knihách. Runy či tarotové karty mají mnoho různých významů. Výklad karet a předpověď budoucnosti by se měly dělat zásadně až po meditaci a modlitbě.

Stacks Image 55739

Meditace a astrální cestování

V nejvyšší bílé magii není potřebný žádný prostředek na věštění.

Nejpřesnější informace k věštbě se dají získat v meditaci a astrálním cestování. Přicházejí k mágovi samy od sebe, protože dokáže lidem číst myšlenky a věštbě rozumí. Informace přicházející z daleké minulosti nebo z předešlého života musí mág zpracovat mnohem náročnějším způsobem a ponořit se do hluboké meditace. Při vyšší bílé magii není potřebný žádný nástroj na věštění. Mág jednoduše ví, kde se problém nachází.

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Orákulum: Zkoumavý pohled do budoucnosti skrz křišťálovou kouli nebo magické zrcadlo je už intuitivní nahlížení. Křišťálové koule sloužící k nahlížení do budoucnosti bývají ze sklad nebo broušeného horského křišťálu. Důležité je, aby neměli vevnitř žádné kazy. I nejmenší nečistota v jejich nitru zkresluje přenášený obraz a získaná informace je nepřesná. Človek s praxí v intuitivním nahlížení může číst budoucnost bez jakéhokoliv věšteckého nástroje. Jeho schopnost už v principu žádnou pomůcku nepotřebuje. Tak se může stát, že výklad budoucnosti pro vás se uděje bez karet, run, či I-ťingu.

Logo Věštění

Bílá magie

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok anebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování. Pokuste si představit, kolik věcí byste dělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Zavolejte nám anebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Věštění

Zasej myšlenku a budeš sklízet činy;
Zasej čin a budeš sklízet zvyky.
Zasej zvyk a budeš sklízet svůj osud.

Věštění, jasnovidectví a formování budoucnosti patří k samozřejmým schopnostem bílého mága.

Navíc, čím má mág více energie, rovnováhy a zdraví, je mu udělen větší přístup do jiných světů a ke komplexnějším informacím.

"Všechny věci pocházející z ducha, jsou našimi největšími duchovními výtvory. Mluv z čisté duše, konej z čisté duše, a bude tě následovat štěstí, jako stín následuje tělo."

Gautama Buddha</p>

Pane, učiň ze mne nástroj svého klidu.
Kde je nenávist, nechej mne rozsévat lásku,
kde je křivda, odpuštění,
kde jsou pochybnosti, důvěru,
kde je zoufalství, naději,
kde je tma, světlo,
kde je žal, radost.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93