Bílá magie a Voodoo

Veľké poďakovanie

Ahojte Janka a Pavol, Touto cestou sa chcem poďakovať pani Janke a Pánu Pavlovi...... Vyjadrujem Vám veľkú úctu ,rešpekt a chválu . Podali ste mi pomocnú ruku vo veľmi ťažkej situácii a otvorili oči Ďakujem veľmi pekne za ďalšiu spoluprácu a možnosť . Prácu ste vykonali 100percetne ..... Ostatné záleží na mne.... Stali sa mi oporou a kompasom v mojom živote . Boh k nám rozpráva cez takýchto veľkých ľudí , pomáha nám,a ukazuje cestu života . Vážme si takých ludi!

Velké děkuji

Moni ahoj,

prosím tě, jedna věc. V neděli, když jsem odcházel, tak jsem spěchal ... 😉 nemám rád loučení a už vůbec ne takové, kde se s někým dlouhodobě setkávám, kdo mi velmi pomohl a koho mám rád, koho si oblíbíte. Nemám rád takové loučení, protože to bývá emočně náročnější a nerad bych, aby mě někdo viděl s vlhkýma očima, jak jsem dojatý ... 😢 proto jsem tak spěchal. Děkuji tobě Moni i Pavlovi za všechno, velmi mnoho jste pro mě udělali, posunuli, hodně to pro mě znamená. Velké děkuji. A ano, neloučil se navždy, ale i tak ... bylo to loučení, no. 😢 ještě jednou díky, drž se. Zatím pa.

XY

Cesta za sebepoznáním - děkuji

Mila Monika a Pavol,

chtěla bych se Vam oběma velmi pěkně poděkovat za pomoc a podporu na cestě za sebepoznání. Hodně věci mi před téměř rokem a půl nedávalo smysl, cítila jsem, že se něco musí změnit, nevěděla jsem, kde a jak začít, byla jsem zmatena a prave tehdy jsem narazila na Vas. Začalo to změnou ve vztahu k příteli, byli jsme téměř před rozchodem a postupně jinymi věcmi, na kterých ještě musim zapracovat. Bylo a je to náročné, ale cítím, že se postupně zbavuji všech svých strachů. A to všechno díky Vam, vela věci si uvědomuji. Tesim se na dalsi nase telefonáty Happy

S pozdravem,

XY

Děkuji, že jsem lepší člověk!

Ahojte Pavol a Monika,

Vy jste mi pomohli najít nejlepšího chlapa a díky Vam, jsem si také uvědomila i další věci, jako je rodina a hlavně otec, ktery nam da i poslední, ale vždy jsme jen mamku upřednostňovali a on byl vedlejší kolej, ale dnešním dnem se to změnilo . Budu tak se jistě chovat jako k mamince, zítra našich bereme na výlet i to mi otevřelo oči. Vidim na sobě, že jsem velký krok vpřed udělala, kdybych se neobrátila na Vas, nevím jak by to cele dopadlo. Děkuji Vám, ze srdce, že jsem lepší člověk.

XY

Poděkovaní

Ahoj Slávko,

posílám poděkování, za vaši práci a že jste mne s Pavlem dostali z mého, teď již i pro mě úsměvného ,,problému”. Obdivuji vaši trpělivost a rozhodnutí pomoci mi, s navrácením mé ztracené lásky.

Pokud uznáte za vhodné použít jako recenzi něco z textu s čím jsem vás kontaktoval, nebo z toho, co píši níže, tak souhlasím. Nechci psát delší text o magii.
Věřím!
Je jen na každém, jak se rozhodne. Já jsem předem žádné recenze nečetl, pro mne to byla v tu chvíli jediná cesta. Cíleně jsem vás hledal. Jsem moc rád, že jsem dostal druhou šanci a možnost začít zdokonakovat sebe a rozvíjet po malých krůčcích vztah na jiné úrovni. Věřím, že se XY brzy také odrazí od svého dna a uvidí svět jinak, než v materiálních věcech a že jí ve volných chvílích co má, přejde hledání uspokojení ve psaní s lidmi z virtuálního světaHappy, ale jestli to tak je pro ní lepší, tak proč neHappy).

Děkuji Pavle za vše, co pro mne se svou ženou, Slávkou a celým kolektivem děláte. Za hodiny magické práce, za každotýdení hovory, za trpělivost při mých unáhlených krocích. Jsem rád za doporučení na nádherné knížky, uvedení k meditaci a józe. Již první meditace mne dostávaly do nádherného klidu.

Číst více...

Děkuji za vše

Ahoj Monika,

já XY, mám se velmi dobře, v nové práci mě chválí… kamarád mi napsal, že bývalý XY se zasnoubil a mě to jen potěšilo, že s takovým chlapem nejsem, nyní mám nejlepšího a díky Vám, a Vy jak se máte?

XY

Děkuji za všechno !!!

Milá Marion,

Chtěla bych Vám jen v krátkosti napsat a dát Vám vědět, jak se mi daří. Mám se dobře. V myšlenkách, myslím, že je to tak dobré, že už víc vůbec nemyslím na XY. Je hezké mít jasnou mysl !!! On je v mém podvědomí a občas se dostaví pozitivní myšlenky. Na těchto myšlenkách není nic negativní!

Ve středu jsem si vědomě uvědomila, že mohu celou svou pozornost zaměřit na to, co dělám právě teď a všechno ostatní kolem mě přestane existovat. To je opravdu pěkné. Mohu ještě více přijmout, žít v "Tady a Teď", přičemž mi pomohla i kniha: "Čtyři dohody": "Vždy dělejte všechno tak, jak nejlépe dokážete". Co jsem si všimla v práci, pracuji jako vychovatelka, je to, že děti chodí ještě více za mnou, objímají mě, vyhledávají mou blízkost.

Číst více...

Děkuji za tvou pomoc

Ďakujem za Tvoju pomoc
Nejdražší Marion!

Rada bych se Ti předem poděkovala za Tvou pomoc - PODPORU. Si takový úžasný člověk, vnímám tolik lásky, teplého srdce, hluboce se mě to dotýká. Není to žádná samozřejmost, takový jedinečný člověk, jako jsi Ty. Poznali jsme se - nejdříve telefonicky, ale brzy i osobně. Děkuji Ti z celého srdce předem za Tvou práci v lásce a doufám, že jako drahá Marion udělá brzy zlom, tak na konci tunelu se objeví světlo. Miluji XY tak velmi a děkuji za Tvou láskyplnou, cennou práci, která, ano - tak to cítím - jako Ty - zálibu X + Y - přinese životaschopnou lásku v jednotě.

DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI předem za Tvou láskyplnou práci v a z lásky. Objímám Tě. Svírám Tě velmi silně!

Tvá XY

Řij. 18- 2017

svatební den

Dobre rano preji Monika a Pavol,

tak mam po svatbe 😁, vsechno probehlo dobre, jen me to trochu unavilo, pripravy, pak jsme byli vzhuru dlouho do rana, trochu jsem se i napil alkoholu, ale neprehnal jsem to 😊 Zitra naposledy jdu do prace pak mam par dni volno, budeme s XY sami. Tak budu mit asi vic casu celkove, tak me jen napadlo jestli byste mi prednostne doporucila nejakou knizku nebo audioknizku, mel bych mit cas i na cteni. Ten seznam od vas mam, to jen co byste mi prednostne doporucila muze byt i knizka, nejaky cas na cteni bych mel mit. Termin s vami mam zatim napsany, kdyby me neco napadlo driv napisu zas, nebo zkusim zavolat. Jinak doufam ze vy se mate dobre? Take vam dekuji za vsechno.

Zdravim XY

Děkuji za všechno Happy

Ahoj Monika, ja moc pěkně děkuji 🙂 bylo supr děkuji za vsechno 🙂 ještě i taxikář byl velmi sympaticky 😀 hodnotim dnesny den 10 z 10 🙂 XY

Milostná magie - poděkování

Ahoj Monika, tady je poděkování. Promiň, ze to tolik trvalo.

Chci se velmi poděkovat tímu bílé magie jmenovitě Monice, Palkovi, Darince a Marion za neskutečně pomoc v nejhorších časech. Prošel rok a muj zivot se uplne obrátil. K lepšímu. I když se nestalo to, co jsme puvodně začali, ale stalo se asi lépe. Jsem stastny a mam chut zit. ,, Bůh nam někdy nedá, co chceme, protože mě pro nas pripraveny neco mnohem lépe,,. Dekuji za vsechnu péči, telefonáty, meditaci setkání a zejmena navstevu v Německu, když 2 dny po návratu od Palka jsem poznal mou současnou lasku a zivot vystřelil nahoru. Dekuji, ze jsem poznal sám sebe a to, co je v životě nejdulezitejsi. Tady a teď! dekuji

Děkuji za všechno...

Monika, velmi si vás vážím a děkuji za všechno ... uvědomuji si, že to nebylo ani neni snadné se mnou ... dostat se do cíle, ale všechno má svůj smysl díky Vám jsem pochopila věci, které jsem v minulosti nechápala .. . děkuji za všechno, kdybych to měla vyjmenovaných a psát je to na dlouho ... tak to dám do jedné věty ... Děkuji za všechno .. mám vás moc ráda ... vaše XY 😊

Vysněný vztah - děkuji

Ahoj Monco,

moc tě Zdravím! S XY, na kterého jsi mi dělala výklad je to moc krásné ☺. Konečně mám vztah, jaký jsem si vysnila! Mockrát děkuji! Moni, moc bych tě chtěla teď poprosit o výklad týkající se práce. Doufám, že u tebe je vše fajn. Luky je spokojený a v práci se Vám i s Palkem daří. Já jsem Vaše úspěšná práce ☺ děkuji za všechno! Čekání na toho pravého se vyplatilo, opravdu. Jsem moc ráda, že jsem přišla na to, že nejlepší a jediný způsob, jak být štastná je naučit se žít sama se sebou a nechat k sobě plynout a přijímat, co je nachystáno. Trvalo to dlouho, měli jste práce hodně, ale podařilo se ☺ XY

Děkuji za inspiraci

Dobrý den, Má situace se opravdu změnila. Pomohla mi zpráva od Vás i texty, které máte na internetu. Děkuji moc za pomoc. Zdravím Vás XY

Děkuji, že vás mám

Děkuji Monika a Pavol za to, že Vás mám a že si užívám každého dne.

Děkuji: Kniha hostů

2014_09_mike_schmidt_1400

Milý týme,

Momentálně jsem už rok v péči firmy Daghan-Malenky. Teď nastal definitivní konec mých problémů, včetně správné interpretace směřování mých meditací.
Finanční výdaje, které jsem doteď musel uhradit za své sezení, odpovídají 10 % toho, o co by jsem byl přišel, kdybych nebyl natrefil na tuto firmu Daghan-Malenky.
Jsem vděčný za intenzivní vedení a poradenství, díky čemu jsem se v mém životě vyhnul nejhoršímu.
Teď jsem otevřený v mém srdci a stejně i v mé duši.

Mike Schmidt

E-mail skeptika

Dobrý večer/den Marion Daghan Malenky

Je ohromné, že jste mě jednoho absolventa technické univerzity, jednoho realistu a skeptika, co se týče nadpřirozeného, dokázali přesvědčit o vašich schopnostech. I vás to určitě překvapilo. Cíl jsme ještě nedosáhli, ale možná se nám to společně podaří. Věřím tomu a doufám v to. To je můj velký cíl! Myslím si, že bez vás, nemám skoro žádnou reálnou šanci.

To, co jste mi dnes řekla, mě vede k hlubokému zamyšlení, pohnulo to se mnou a přesvědčilo mě to.
Určitě máte pravdu.

Stejně si cením i vaše etické zásady, jak jste mi je objasnili. Je to tak správně, to víte dávno i bez mého potvrzení.

Budu se i nadále snažit a dále doufat... To víte.

Srdečně vás pozdravuji, budu se těšit na vaši odpověď.

Změna

...Prostě neuvěřitelné J J J
XXX udělala v posledních týdnech obrovský, ale neuvěřitelně obrovský pokrok. Po duchovní i emocionální stránce se ve vztahu chová mnohem jednoznačněji a rozhodněji a ve svých myšlenkách a touhách chce zůstat se mnou, abychom spolu mohli zestárnout ve šťastném harmonickém, milujícím a spokojeném vztahu, projevuje mnohem větší odolnost a jistotu...

...I já chci na sobě nadále pracovat a mnohé chyby, úzkosti a nejasnosti, které se ve mně za posledních 3 ½ a půl roku a i během nedávné minulosti nasbírali, přeměnit na dobrý a příjemný pocit ze života.
Všechno je to vlastně stále překvapivě těžko popsatelné.
V každém případě chci jménem nás obou ještě jednou velice poděkovat za všechno, co si pro nás dosud udělala a také za všechno, co si do nás investovala a uskutečnila kvůli nám.
Teď mohu jen říct absolutně neskuteeeeeeečné !!!...Číst více...