Bílá magie a Voodoo

Díky od H.

Ahoj,

Touto cestou bych chtěl pěkně poděkovat. Děkuji za Tvou podporu a děkuji, že jsem k Tobě našel cestu. S Tvojí pomocí jsem za krátký začal s odbornou dráhou, o jaké jsem mohl v tak krátké době pouze snít. I po finanční stránce se mi to už teď vyplácí.

Tyto výsledky posílily mou víru v Tvé schopnosti a mám teď už pevné přesvědčení, že jsem na začátku své cesty k finanční nezávislosti. Opravdu jsem velmi rád, že jsem našel někoho, kdo je tu vždy pro mě, když ho potřebuji a že se svou moudrostí stojíš při mně ve všech životních situacích. Krátký čas jsem nevěděl, jak by to mohlo dál jít. Ale teď je na mé obloze opět jasno a svítí slunce. Moje cesta s Tebou ještě dlouho není na konci. Přeji ti jen to nejlepší.
Za všechno ze srdce děkuji. H.

Super pomoc

Ahoj Marion,
Chci se Ti nakonec srdečně poděkovat. Moje věc se zdála být bezvýchodná a já jsem se na Tebe plný beznaděje obrátil. Po asi 3 měsících se jako působením zázraku všechno obrátilo na dobré a já jsem dnes velmi šťastný. Velmi pěkně děkuji, přeji vše nejlepší a obrátím se na Tebe znovu, pokud budu potřebovat.

S pozdravem D.