Marion Daghan-Malenky

Marion Daghan-Malenky:

Zkušenosti s webem

Když jsem před 40 lety začínala s magií, ještě neexistoval žádný internet, žádné mobilní telefony, nebo Facebook a Google :-). Ano, bylo to jiné ... Ale jak říká Buddha: "Nic není tak stálé, jako neustálá změna."

Už jako dítě jsem měla neobyčejné schopnosti, které jsem si od té doby uvědomovala a prostřednictvím cvičení, meditací a různých rituálů jsem je neustále rozvíjela. Musím podotknout, že jsem nejprve pomohla (samozřejmě zdarma) mnohým lidem, protože jsem byla sama zaměstnána na dvou pracovních místech.

Poté, co se to rozneslo a lidé se dozvěděli, co jsem dělala, mě začalo navštěvovat stále více a více lidí, kteří chtěli, abych jim pomohla. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že si založím svou vlastní firmu. Tak jsem se mohla také stále více a více soustředit na magii a lidi (nyní mé klienty!). Na začátku, když jsem si založila svou firmu, jsem mohla žít ze svého dobrého jména a dobré pověsti, a kromě toho jsem si čas od času podávala inzeráty do časopisů. Doba nebyla tehdy taková uspěchaná, pravděpodobně byla i mnohem klidnější.

Jak pak začala doba INTERNETU, tak mi stále více a více lidí říkalo, že ode mne potřebují, abych okamžitě zakročila! Prezentovalo se tam obrovské množství dalších mágů, kteří však nenabízeli nic neobyčejného, tak jak to dokážu já. Měla jsem se urgentně prezentovat na webu a mít tam i svou webovou stránku! To však samo o sobě ještě nebylo pro mě žádným důvodem k založení webové stránky! Ale pak bohužel přicházelo za mnou velmi mnoho lidí, které již dříve mágové na internetu pořádně oklamali a obrali o peníze! Tehdy jsem pochopila, že bych toto médium, tedy internet, měla využít i já pro sebe a dát těmto lidem možnost, aby mě tam mohli najít. Tak se zrodila moje první webová stránka: www.magierin-damona.eu, na kterou jsme byli všichni velmi hrdí. Tuto první webovou stránku mi tehdy dělal jeden známý.

Nejprve Pavol vytvořil jednu malou webovou stránku, která představovala nás a naše služby. Později nám řekli, že potřebujeme mít nějaké impressum a obecné podmínky !? Dále si pak lidé chtěli přečíst zkušenosti klientů, takže jsme se museli začít zabývat kopírováním a přepisováním starých děkovných dopisů. Bohužel naši klienti chtějí a velmi často i musí zůstat v anonymitě. Nemůžeme udělat to, že pro klienta uděláme milostnou magii a pak to pod jeho jménem i zveřejníme! Celá práce by pak byla zbytečná ... Mimo jiné patří mezi naše klienty i známé osobnosti, které nelze jen tak snadno odhalit. A už vůbec ne to, že jsou našimi klienty! Co je ale také zcela pochopitelné. Proto na naší podstránce Od klientů nenajdete žádná jména našich klientů...

Webstránka nebyla tak dlouhá, bylo tam jen pár jednoduchých obrázků, ke kterým byl napsán krátký text, adresa, moje telefonní číslo, a pár informací o mně ... nic víc. Nicméně rychle bylo jasné, že samo o sobě to nic nepřinese. Dokud zůstaneme u klíčových slov jako je bílá magie, milostná magie, ochranná magie, spojování partnerů, nebudeme v Googlu nikdy první v pořadí vyhledávání, aby nás tak mohli najít i další lidé! Takže takto jsme naši malou webstránku mohli jednoduše odložit. Ona si tam zatím pěkně vegetovala někde na konci internetu, nevyhledatelná ... Můj mistr Buschido mi telepaticky řekl, že brzy přijde moje duše a muž z předchozího života a ten se o to postará :-). Tak se i stalo! Můj muž, Pavol Malenký, se mimo jiné postaral i o tento úkol (web), aby nás na internetu dostal do povědomí, a abychom se tam stali známějšími a úspěšnějšími. To, že do toho musel investovat tolik mnoho vlastní práce a času, jsme tehdy ani já, ani on, ještě netušili ...

Problémy je možné vyřešit jen tím, že člověk odkryje jejich pravou podstatu.

Stali jsme se mezinárodními:

Protože Pavol nechtěl zapomenout své jazykové schopnosti, brzy vytvořil i anglickou (white magic help), slovenskou (biela mágia), českou (Bílá magie) a ruskou (White Magic Help) webovou stránku. Byl to velký úkol se žalostným úspěchem. Nějakým způsobem jsme byli se všemi stránkami stále na konci internetu a tudíž jsme byli neviditelní ... To však mého muže Pavla neodradilo, ale právě naopak ho to ještě víc motivovalo! Zpočátku jsme chtěli další úkoly přenést na někoho jiného. Pochopili jsme, že se jedná o velmi mnoho práce a my jsme se přece chtěli věnovat magii a voodoo! Ale po hledání dobrých firem, které by nás posunuly na internetu výš a seznámili by nás s ním, však přišlo vystřízlivění. Ceny za webdesign byly dost často za měsíc až 1000 EUR se smlouvou na dva roky, a pokud by šlo o optimalizaci pro vyhledávače, tam by to bylo ještě dalších 1000 a více EUR měsíčně s vázaností na 2 roky ... Nevěděli jsme, co na to říct! Nejlepší na tom bylo to, že všechny firmy od nás chtěli ještě i to, abychom jim poslali fotky, texty, klíčová slova pro vyhledávání a další věci !!! Ale za co máme potom zaplatit tolik peněz ?! Za to, že nadpis udělali v oranžové barvě, nebo že pozadí naprogramovali bíle nebo modře ... ??

Na našich webových stránkách se snažíme zájemcům o voodoo magii a bílou magii poskytnout všechny potřebné informace, aby se tak i oni mohli naučit voodoo a bílou magii. Zveřejňujeme i mnoho tipů na vhodnou literaturu a na rituály. Každý adept - mág musí hodně cvičit, číst a musí mít velice hodně sebekázně. Skutečná magie je životním stylem. Člověk nemůže vykonávat magii 8 hodin denně a pak se jít večer prostě opít s kamarády atd... Buď adept magie žije magií 24 hodin denně, nebo je lepší, aby toho všeho nechal. Protože když člověk evokuje démony jen tak pro zábavu, nebo v podobném duchu vyvolává mrtvé, pak to ve většině případů končí posednutím a exorcismem ... Zcela klasický příklad toho najdete například v knížce "Hledá se mistr Arion" - Johannes von Hohenstätten.

Dále jsme přemýšleli o tom, jak bychom se na internetu odlišili od falešných mágů... Takže následoval ještě další krok a to vstoupit na sociální sítě, aby lidé mohli s námi komunikovat i jejich prostřednictvím. Byl to naprosto netradiční krok, ale chtěli jsme ukázat, že jsme zkrátka skuteční lidé, a ne jen e-mailové adresy, za nimiž není nic jiného! Chtěli jsme ukázat, že nás lze navštívit, zavolat nám, a že máme meditační zahrádku, kde provádíme rituály a děláme meditační semináře.

Proto se Pavol opět pustil do práce, aby si nastudoval oblast optimalizace pro vyhledávače. Brzy bylo jasné, kde byly chyby. Příliš málo textu, žádné tagy v popisech a nadpisech, žádný alt tag u obrázků, příliš pomalé webové stránky, žádný blog, žádné zpětné linky ... Takže si Pavol stáhl nový webový program Rapidweaver, přihlásil se do další webové školy Rapidweaver-Classroom a začal se zabývat výše uvedenými tématy. Brzy se tak naše webová stránka zvětšila, stala se úspěšnější, a tedy i přehlednější ... Naše hlavní témata: Bílá magie, spojování partnerů, milostná magie, ex-partner zpět jsme museli přenést na samostatné webové stránky.

Pak vstoupili pomalu do hry i naši dobří žáci. Nejdříve Slávka, později Darinka, Monika a Jaro byli v bílé magii a voodoo stále lepší a lepší, a bylo na čase, aby spolu se mnou (Marion Daghan-Malenky) převzali i odpovědnost za naše klienty. Takže Slávka potáhla nejdříve slovenskou, pak anglickou webovou stránku, později se Monika s Darinkou a Jarkem postarali o slovenskou a českou webovou stránku. Tým bílé magie se tak rozrostl!

Facebook a zkušenosti ředitelky (CEO): Marion Daghan-Malenky

Takže se v mém jméně Marion Daghan-Malenky a mém magickém jméně Magička Damona založila soukromá facebooková stránka (Marion Daghan-Malenky), firemní stránka pro naše fanoušky (weiße Magie), soukromá stránka na Twitteru (@Marion_Daghan), firemní stránka na Twitteru (@magierindamona), stejně jako i stránka Marion Daghan-Malenky na LinkedIn, firemní stránka na LinkedIn, Blogger (magierindamona), Xing, Tumblr. (Magierindamona), G+ ... Nyní máme ještě i Instagram. Postupně jsme vytvořili na sociálních sítích fanouškovské stránky i v jiných jazycích. Pro české klienty a zájemce o magii jsme založili firemní facebookovou stránku (Bílá magie), stránky na Twitteru (@bilamagie), Blogger, Tumblr., a G+. Já (Marion Daghan-Malenky) to považuji za špatné a nelíbí se mi to. To si už lidé neptají na radu od svých přátel nebo známých? Proč nepřijdou prostě k nám, aby nás poznali? Je důležitější to, co najdeme ve vyhledávači, než náš vlastní názor a osobní zkušenost? Zde najdete moje: Marion Daghan-Malenky Zkušenosti.

Je důležitější to, co napsal někdo se zlým úmyslem a bez uvedení jména na nějakých bezvýznamných fórech, než si utvořit na nás svůj vlastní názor? Já, Marion Daghan-Malenky jsem toho zažila hodně. Začala jsem psát knížku a části příběhů najdete zde: Marion Daghan-Malenky, Marion Daghan-Malenky: Zkušenosti. Těmito dost často smutnými zkušenostmi a příběhy chci dodat jiným odvahu a víru, že se věci zlepší, pokud člověk věří a důvěřuje sám v sebe, v Boha nebo lásku, nebo řekněme, že věří ve vyšší vědomí. Pomohli jsme již velkému množství lidí! Dlouhodobé úspěchy přicházejí pouze tehdy, když člověk převezme plnou odpovědnost za svůj vnitřní stav a za svůj život! Ano, já vím, je to těžké, ale dá se to! Můj osobní příběh mluví sám za sebe, a znovu to i velmi jasně odráží! Já (Marion Daghan-Malenky) jsem se nikdy nevzdala, a vždy jsem začala od znova, poučila jsem se ze svých vlastních chyb a akceptovala jsem minulost, kterou nikdo nemůže vrátit zpět.

I můj muž Pavol Malenky začal psát knížku o magii a meditaci a osobním rozvoji. Také jsme vytvořili speciální webové stránky pro ty, kteří by chtěli získat zpět své ex-partnery. Dostáváme velmi mnoho otázek, které se týkají toho, co může člověk udělat proto, aby opět získal svého ex-partnera zpět, nebo aby prostřednictvím milostné magie, spojování partnerů, voodoo nebo bílé magie dostal novou šanci. Na našich webových stránkách najdete spoustu rituálů, návodů, nebo můžete přijít přímo k nám a při vykládání karet, tarotu, run nebo i-ťing získat nové pohledy na danou věc. V každém případě prosím vyzkoušejte meditaci. Rozšíří to vaše obzory a je to něco, co může s úspěchem používat každý! Já (Marion Daghan-Malenky) vám to tady doporučuji a mluví za to mé dlouholeté zkušenosti jak z osobního, tak z profesního života, které potvrzují pozitivní účinky meditace!

Film: Nadpřirozené jevy, a co ještě přijde…

Díky naší webové stránce nás objevila i televize a pro TLC jsme natočili jeden seriál. Zde to můžete ještě shlédnout online: TLC Nadpřirozené jevy. Natáčení bylo velmi náročné, ale byla to pro nás velmi cenná zkušenost! Takže jsme konečně zapracovali i na našem kanálu na YouTube: Daghan-Malenky: Zkušenosti. Zde se snažíme prezentovat dobré rady a doporučení pro adepty magie, stejně jako i naše zkušenosti s voodoo a magií obecně.

Čas a vývoj plynou dál, a proto se snažíme využívat moderní technologii takovým způsobem, aby lidé v těchto stresujících časech dostali do rukou kompas, který zájemce povede k sobě samým, k většímu klidu, radosti a úspěchu. Magii se snažíme prezentovat jako moderní životní styl, který nemusí být zajímavý jen pro malou skupinku lidí, ale vlastně může být zajímavý pro každého. Musíme se pouze otevřít novým poznatkům a zkušenostem a přivést tento velký poklad, který se ukrývá v každém z nás, na světlo.

Vaše Marion Daghan-Malenky

Dále máme v plánu vydat knížku: Moderní magie: Zkušenosti s milostnou magií, magií peněz a ochrannou magií. Měla by odrážet naši filozofii a náš pohled na magii a měla by být také zdrojem informací pro naše klienty, jakož i žáky a adepty magie. Dále bychom chtěli vytvořit nějakou online platformu, která by sloužila zájemcům o magii a našim klientům jako další zdroj informací o tématu magie, partnerství, úspěchu ...

Zasej myšlenku a sklidíš čin; zasej čin a sklidíš zvyk; zasek zvyk a sklidíš charakter; zasej charakter a sklidíš svůj osud.
hinduistický hymnus

Milostná magie, spojování partnerů a internet!

V současné době existuje stále více a více webových stránek, které se zabývají tématem milostné magie, spojování partnerů a získání svého ex-partnera zpět. Bohužel nám volá stále více klientů, kteří zaplatili někde tisíce EUR a nemají na danou osobu vůbec žádný kontakt, no a peníze zmizely někde v zahraničí. Já vás jen prosím, nemusíte být naším klientem a nechci vás tu ani přesvědčovat, abyste se stali naším klientem. Ale dívejte se na to, zda je ten, s kým si píšete, reálně existující osoba, kterou můžete i navštívit! Jako první vám radím pohlídat si někoho z oblasti Rakouska, Švýcarska, Německa. V případě, že jste našli nějakého výborného mága daleko za hranicemi, někde v zahraničí, tak vás pěkně prosím, navštivte ho! Na internetu může každý napsat všechno, co jen chce! Neustále nám volají lidé a stěžují si, že do zahraničí poslali velké sumy peněz, a nejen to, že se nic nestalo, ale tito lidé nemají v konečném důsledku na tyto lidi vůbec žádný kontakt a peníze jsou pryč! Samozřejmě, že pokud si sami uděláte dovolenou na Haiti a vyhledali jste tam nějakého dobrého mága, kde cítíte ve vzduchu něco magického, tak je to něco úplně jiného! No ale odkud víte, že na dané adrese, někde v Africe nebo v Americe opravdu někdo je!? Může to člověk spatřit na google mapě 😀💡🦄!? Jedna věc je však jistá: Neexistuje žádná magie přes e-mail nebo WhatsApp! Pokud s danou osobou není možný žádný osobní kontakt, tak se prostě ani nic nestane! Pokud těmto lidem posíláte své osobní věci poštou (opravdový mág bude požadovat oblečení, kapku krve...), tak si to ten dotyčný převezme i doporučeně, kde to musí podepsat!?... Naše zkušenosti (Marion Daghan-Malenky, Pavol Malenky, Daghan-Malenky GmbH) jednoznačně ukázaly, že osobní kontakt, nebo kontakt přes skype a telefon je pro úspěšné provádění magie prostě velmi důležitý.

Dalším velmi důležitým bodem je to, že při milostné magii a spojování partnerů je třeba se uvolnit a pustit to. Pokud někdo nedokáže být šťastný sám se sebou, tak on / ona nebude pak šťastný/á ani v partnerském svazku! Pokud si myslíte: "Že pouze s ním / s ní mohu vést naplněný život, že pouze s ním / s ní má můj život smysl", pak vám nepomůže ani žádná magie! Proč? Magie dává vašemu vztahu novou šanci, dává novou příležitost se rozvinout. Ale pokud jste na někom "závislí", pak vás ten dotyčný znovu opustí! Proč?

  1. Zaprvé, vy pro dotyčnou osobu nebudete zajímaví! Ruku na srdce: Chtěli byste někoho, kdo by bez vás nebyl šťastný, někoho, kdo by ze strachu z toho, že vás ztratí udělal prostě cokoliv, nebo se přidal ke komukoliv!? Určitě ne.
  2. Zadruhé, s takovým postojem budete žít v neustálém strachu. Když zde dotyčná osoba není, budete mít strach z toho, že ji již neuvidíte. Když při vás dotyčný/á bude, budete mít strach, že o něj / ni přijdete! Chtěli byste mít vztah s někým, kdo žije v neustálém strachu!?
  3. Zatřetí, s takovým postojem si nenajdete ani nikoho lepšího! Protože ho / ji kvůli vašim starostem neuvidíte, nebo pokud jste také někoho lepšího našli, nebudete schopný/á se otevřít a váš vztah tedy zůstane velmi povrchní. A jednoho dne se pak stane to, že dotyčný/á to s vámi ukončí, protože budete vždy jedním okem vyhlížet svého / svou ex ...

Co potom?! Já (Marion Daghan-Malenky) vám ráda povím jeden příběh o dvojčatech. Obě vypadají stejně, chodila na stejnou školu, mají stejný hlas, nosí stejné oblečení... Nyní si najdou obě perfektní pracovní místo a firmu. Obě chtějí získat tuto práci. První z dvojčat si řekne: "Já MUSÍM tuto práci získat TEĎ!"
Druhá si řekne: "Musím udělat vše pro to, abych tuto práci získala. Když ji ale nezískám teď, tak ji získám příště, a když se mi to ani poté nepodaří, tak si najdu určitě něco lepšího..."
Co si myslíte, která z nich dostane tu práci? Samozřejmě, že to bude ta druhá! Proč? Protože ta první to kvůli svému vnitřnímu stresu, který si vytvořila svým postojem, a který se nahromadil v jejím nitru, velmi pravděpodobně nedokáže, pravděpodobně se bude nadměrně potit, bude koktat, nebo se v důsledku strachu nebude chovat přirozeně. Ta druhá bude uvolněná a veselá. Ti, kteří budou rozhodovat o daném pracovním místě si jednoduše řeknou: "S prvním kandidátem není něco v pořádku, nevím, co to je, ale ona / on je taková/ý zvláštní.."
Nejde o to nechtít svého partnera zpět, nebo jeho / ji nemilovat! Ale prostě jen být šťastný i sám se sebou a jednoduše toto: "MUSÍM to, TEĎ" pustit! To se samozřejmě velmi snadno napíše, ale hůř udělá. Proto vám zde z vlastní zkušenosti já (Marion Daghan-Malenky) doporučuji meditaci a čtení kvalitní duchovní a psychologické literatury.

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky

Logo Darina Strešňáková

Zkušenosti s webem

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Článek převzatý z časopisu PLUS 7 DNÍ: Přičaruj si ho!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.