I-ťing

Online Orakulum

I-ťing

online

I-ťing

I-ťing je vlastně starověké čínské orákulum. Známé je také jako "Kniha proměn" a jedním spolutvůrcem tohoto učení je i Konfucius. Je tedy zřejmé, že svůj původ má ve starověké Číně. Při práci s technikou I-ťing se nejen zhodnotí a posoudí vaše aktuální situace. Starověká moudrost hovoří i o skrytých příčinách, proč je všechno jak je. A nejen to. Dá se v ní zjistit i to, jak se bude daná situace dále vyvíjet.

I-ťing orákulum se skládá ze 64 symbolů. Jsou poskládané ze šesti plných nebo přerušovaných čar. Samozřejmě je tam toho mnohem více. Každá z čar může být nejen plná nebo přerušovaný, ale může být proměnlivá. Ve smyslu plná na přerušovanou nebo opačně přerušovaná na plnou.

Tak vzniká v technice I-ťing široká škála kombinací proměnných čar - až 4096. Praktikují se různé způsovy věštění. Nejvíce se používá mincové orákulum, při kterém se používají 3 mince (nejlépe pravé čínské).

Každá strana mince má svou číselnou hodnotu 2 nebo 3. Při jednom hodu třemi mincemi vznikají součtem čísel sumy 6, 7, 8 nebo 9. Každé číslo přináleží jedné buď plné nebo přerušované čáře, ale mohou být i dvě proměnlivé čáry. Na základě toho vznikne šest čar hexagramu, které zapisujeme zdola nahoru. Chcete se I-ťingu nebo jiného orákula na něco zeptat? Kontaktuje nás ZDE!

Máte chuť se zeptat na svou budoucnost I-ťingu online? Pošlete nám vyplněný kontaktní formulář a my vám vypracujeme I-ťing a spolu jej zkonzultujeme. Můžete nám zavolat a my vám vysvětlíme vaši situaci a navrhneme vám vhodné řešení. Pokud z různých důvodů nemůžete telefonovat, můžete i sami nahlédnout do našeho online I-ťingu. Digitální generátor určitě nenahradí žádné živé poradenství a konzultaci se zkušeným mágem-poradcem. Zobrazovaný I-ťing, runa nebo tarotová karta vám však může poskytnout užitečnou radu, jakým směrem byste se měli dále ubírat. Meditujte a přemýšlejte v pokoji, která rada či upozornění je pro vás tou správnout odpovědí.

Máte zájem o I-ťing konzultáci online? Klikněte ZDE

Logo I-Ging

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.