O nás

Monika Slivová

Magička a právnička

Monika dala přednost duchovnu před právem.

Říká se, že právní systém je klikatý a to byl taky jeden z důvodů, proč se Monika po vystudování Právnické fakulty raději soustředila na duchovní svět, kde jsou pravidla jasná a nedají se obejít.

Pracuje v týmu, který se zaměřuje na bílou magii, na rituály, které dokážou lidem navrátit ztracené štěstí, lásku, peníze...

Její zájem o duchovní věci se vyvíjel postupně, zvyšující se citlivostí a intuicí. Už jako malé dítě mívala předtuchy, hlavně když se něco mělo odehrát, něco zlého blízkým lidem, na kterých jí velmi záleželo. Často nemohla v noci spát a přes den cítila zvláštní neklid. Její předtuchy se vždy naplnily. V noci se ji zdály situace, které se potom v reálném životě odehrály. Zlomový bod v jejím životě přišel, když ji umřelá nemocná sestra. "Pořád jsem ji při sobě cítila a právě ona mě přivedla na duchovní cestu" - říká Monika a dodává, že od té doby začala číst různé knihy o magii, věštění, minulých životech a o smrti...

Stacks Image 69735

Foto © Monika Slivová

Po přečtení mnoha knih s touto tématikou si už byla jistá, že se chce po celý svůj další život věnovat duchovnu profesionálně. Učitelé na její nové cestě životem se stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, kteří působí v Německu. Nejdříve byla jejich klientkou, ale postupně se mezi nimi vytvořila spolupráce na profesionální úrovni. Říká, že právě oni ji nasměrovali na správnou cestu, která není lehká, ale má smysl. Díky nim dokáže Monika nabídnout svým klientům nejen pomoc v oblasti věštění a hledání odpovědí na otázky, ale i pomoc na magické úrovni s použitím bílé magie.

"S každým člověkem si na začátku schůzky hodně povídám, aby se uvolnil a abychom dokázali společně zjistit příčinu jeho problémů" - říká Monika. Potom se podívá na danou situaci v kartách, prostřednictvím kterých jí přicházejí odpovědi na otázky z vyšších sfér. Jestli klient nesouhlasí, tak společně řeší daný problém ve stavu meditace a přenosu energie. Na konci sezení dá klientovi konkrétní rady, jak má postupovat dál. V složitějších případech se dohodne s klientem na další schůzce nebo na spolupráci, kde si už naplánují i konkrétní rituály.

Nepracuje sama, ale všichni jako jeden tým, ve kterém má každý na starosti svoji část klientů. Monika se spolu s Pavlem stará o slovenské klienty a společně vypracovávají i analýzy. Na jejich webové stránce je kontaktní formulář, který je potřeb vyplnit a potom už následuje jejich práce. V prvním bodě vypracují vstupní analýzu zadarmo. Potřebují k tomu celé jméno, datum narození a nejlépe i fotografii daného člověka, na které je vidět tvář i oči. V rámci toho se dělá výklad karet a astrální cesty, které dělá její kolega, pan Pavel. Když přijde klient na konzultaci osobně, Monika mu udělá výklad z karet a jestli má klient zájem změnit danou situaci, ve které se nachází, nabídne mu pomoc ve formě meditace, duchovní literatury nebo magické práce. Společně hledají cestu, aby daný člověk nabyl sebedůvěry, přestal žárlit, nebo se jinak negativně neprojevoval.

Monika je v týmu nejmladší a proto říká, že se pořád má co učit. Ale už teď pomohla hodně lidem a vidí za sebou výsledky, které ji těší a proto ví, že této práci, která ji naplňuje, se chce věnovat celý svůj život.

Logo Monika Slivová

Monika Slivová

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Článek převzatý z knihy: Olianna Svetová - Veštice a mágovia na Slovensku

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.