Tipy & Triky

Věštění z magické koule

Křišťálová věštecká koule, Magické zrcadlo

Všeobecná příprava: Věštění z magické koule umožňuje pohled do budoucnosti, případně přímo do minulosti. Aby dívaní se do magické koule nebo do magického zrcadla bylo úspěšné, tak člověk musí umět ovládat svoje myšlenky a musí se umět dostat do bezmyšlenkového stavu. Budete proto potřebovat hodně trpělivosti a častý tréning.

Stejně tak musí být adeptovi jasné, odkud k němu přicházejí jeho myšlenky. To znamená, jestli je to jeho vlastní ego, strach, láska, lpění na něčem, podvědomí, nebo jsou to věci, kterých se bojí, které má rád, nebo jsou to věci z minulého života a nebo tu jsou tyhle myšlenkové procesy i proto, že k nám přicházejí různé bytosti, jak pozitivní tak i negativní nebo neutrální a snaží se nám vnuknout nějaké myšlenky. Průměrný člověk všechny svoje myšlenky považuje za svoje myšlenky. Nic, ale něco takového, jak moje myšlenka neexistuje. To znamená, že my v podstatě neustále fungujeme jako rádio, které se naladí na nějaké frekvence nebo vlny, a potom tyhle vlny nebo frekvence přijímá.

Stacks Image 110295

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Pentagram

Stejně i naší výchovou a společností jsme programováni určitým způsobem myslet nebo nemyslet, mít určité názory. A je hodně podstatné, aby mágovi nebo tomu, kdo se dívá do magické koule, bylo jasné, jaké programy nebo způsoby a reakce získal během své výchovy nebo od společnosti. Ten, kdo se nedokáže dostat do bezmyšlenkového stavu, nejdřív musí udělat pokrok v meditaci.

Zajímám se o budoucnost, protože v ní chci strávit zbytek života. Ch. Chaplin

Cíl: Když se člověk dokáže dostat do bezmyšlenkového stavu, protože v podstatě dívání se do magické koule má smysl jen tehdy, kdy se člověk umí dostat do bezmyšlenkového stavu, tak je podstatné aby si určil, co vlastně chce člověk vidět. To znamená, že když se bude jen tak jednoduše dívat do magické koule bez toho, aby se na něco soustředil nebo si dal nějaký cíl, tak tam budou jen věci z jeho podvědomí nebo nic a nebo jednoduše přijde nějaká náhodná bytost, která je momentálně nablízku a bude se snažit o nějakou komunikaci. Takže si musíme stanovit cíl. Například: Chci se podívat do mojí budoucnosti, do budoucnosti nějakého člověka, chci vidět, jak probíhalo ukřižování Ježíše nebo chci komunikovat s nějakou bytostí.

Magická příprava: Potom si připravíme všechny potřebné věci vzhledem k tomu, co budeme dělat. K tomu, abychom se mohli soustředit, například, když jde o nějakého klienta, tak si položíme jeho fotografii k magické kouli. Dále zapálíme příslušné svíčky. Jestli jde o předpovídání budoucnosti, tak jsou to bílé svíčky. Určitě musí být přítomné i kadidlo. Jaké kadidlo, závisí znova na tom, co vlastně chceme. To znamená, jestli chceme například navázat telepatický kontakt se Shivou, tak musíme kadidlo i svíčky tomu přizpůsobit. A v podstatě před tím, než magickou kouli začneme používat, musíme udělat takový malý obřad na to, abychom se na Shivu napojili. Je potřebné udělat něco jako malý rituál, při kterém Shivu pozveme a dáme mu nějaké dary. Co se informací týče, tak většinou to jde na začátku za pomoci nějakého toho strážného Anděla, kterého má každý člověk při sobě.

Stacks Image 68624

Foto © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

Takže na začátku vždy doporučujeme snažit se o telepatický kontakt buď se svým duchovním učitelem, který je v našem případě Bushido, Jeremias, Abrahám a Marion, nebo se svým vyšším Já a nebo právě s Andělem, který nás potom provádí skrz astrální rovinu. Stejně tak je velmi podstatné, aby ten, kdo se dívá do magické koule uměl udělat nějaký magický vymítací nebo zažehnávací rituál. Ten se třeba naučit a trénovat ještě před tím a ne potom. To je důležité hlavně proto, když k nám přijde nějaká bytost, která tam nemá co dělat a se kterou nechceme komunikovat, abychom ji uměli zažehnat. Protože v podstatě hlavně na začátku se nějaké náhodné astrální bytosti, které jsou v okolí snaží o komunikaci. Například: Voláme Shivu nebo Erzulii. Toto božstvo má určité vlastnosti a určitý způsob vyzařování. Něco, na co reaguje pozitivně. To znamená, že já si musím jako mág v podstatě nejdřív ověřit, jestli je to skutečně Shiva nebo Erzulie nebo někdo jiný. Jestli to člověk není schopný udělat, tak nejdřív musí znova udělat pokrok v meditaci. V opačném případě jednoduše hrozí problém, že člověk se dostane k nějakým informacím, ale v podstatě neví, z jakého zdroje jsou a neví odkud přicházejí a samozřejmě potom jsou tyhle informace většinou falešné.

V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru, nebo o zkontaktování e-mailem klikněte ZDE.

Práce s magickou koulí

Bílá magie

Příprava magické koule nebo magického zrcadla: Magickou kouli je určitě potřebné dávat za úplňku Měsíce, stejně tak jako i magické přívěsky, které používají magii, na měsíční světlo. Doporučujeme den před úplňkem, v čas úplňku a den po úplňku vystavit předměty na měsíční světlo. Takže si musíme najít nějaké vhodné místo buď na balkóně, na střeše a nebo na jižním okně, kde to budeme moci udělat. K tomu patří i příprava svěcené vody. To je taky velice podstatný bod. Na tento účel si budete muset sehnat malou stříbrnou misku. Nemusí být velká, ale musí být z čistého stříbra, a to stojí peníze. Do této misky se dá čistá voda, špetka soli, případně další věci, podle toho, co má mág v úmyslu a taky se nechají na měsíčním světle.

Stacks Image 68632

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Ale ještě předtím, než magickou kouli a ostatní věci dáme na měsíční světlo, tak se snažíme o telepatický kontakt s bohyní Měsíce a poprosíme ji o požehnání. Ráno, když předměty dáváme pryč, tak jí děkujeme za požehnání.

Praktická příprava: Před tím, než se začneme dívat do magické koule, to znamená, že nejdříve se soustředíme na to, co vlastně chceme, zapálíme příslušné kadidlo, svíčky, případně uděláme magický kruh. Potom položíme magickou kouli před sebe tak, že podklad je černý. Na to budeme potřebovat nějakou černou dečku, kterou dáme pod magickou kouli nebo černý polštářek, na který ji položíme. Všechny elektrické spotřebiče musí být vypnuté. Zdrojem světla jsou jen svíčky nebo Měsíc.

Posadíme se nebo si lehneme tak, abychom viděli magickou kouli bez toho, abychom se nějakým způsobem museli namáhat a abychom v případě vize mohli upadnout do transu. Doporučujeme buď sedět v lotosové pozici, která je však pro většinu Evropanů dost těžká nebo se dá použít polohovací křeslo, kde si můžete lehnout a vyložit nohy. To znamená, že si lehneme a díváme se na magickou kouli, která je před námi. I když bude trošku dál, to nevadí. Takže vhodná poloha je buď lotosová pozice nebo sezení v křesle. Podstatné je to, aby se člověk mohl totálně uvolnit a aby se mohl dostat do transu. Protože když sedíte a jakmile se dostáváte do transu, tak vám hlava padne dolu a tím pádem člověk sám sobě zabraňuje transu.

Stacks Image 110300

Vaši budoucnost tvoří to, co děláte dnes, ne to co děláte zítra. R. Kiyosaki

Jestli někdo nezvládá lotosovou pozici, tak si to potom musí se stolem a křeslem zařídit tak, aby na tom mohl v pohodě ležet a mít magickou kouli před sebou. Je potřebné najít si vhodnou polohu, protože každému vyhovuje něco jiné. Dřív než se člověk začne dívat do magické koule, tak si spánky a zápěstí potře svěcenou vodou, kterou měl v stříbrné nádobě na měsíčním světle 3 dny. Nejdříve se snažíme spojit s bohyní Měsíce a poprosíme ji o vstup do sféry, do astrálu. Potom se jenom dál upřeně díváme na kouli nebo do magického zrcadla. Pro kontakt s negativními bytostmi doporučujeme použít obsidiánovou tabulku. S tím, že svíčky se nacházejí za zády člověka. Jakmile si je člověk jistým tím, že komunikuje s tou bytostí, s jakou chce nebo, že jde tím směrem, kterým chce, tak se jenom uvolní a nejdříve k němu přichází vjemy ve formě pocitů, potom ve formě jednoduchých obrazů (dýka, kolo, květ) a až potom ve formě ucelených ideí nebo vět.

Ale o hodně podstatnější, jako magická koule, obsidiánová tabulka nebo cokoliv jiné je to, na jakém stupni vývoje je daný člověk. To znamená, do jaké míry dokáže ovládat svoje myšlenky a jak lehce se dokáže dostat do astrálu nebo do stavu transu. To jsou podstatnější věci.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet. Kontaktujte nás ZDE.

Logo Věštění z magické koule

Věštění z magické koule

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování. Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Bílá magie: Očistný rituál

Při práci s magickou koulí je někdy potřebný i očistný rituál. Kdy, to závisí vždy od bytostí. Jestli komunikujeme s nějakými andělskými bytostmi a jsme schopní rozeznat, že jsou to andělské bytosti, tak žádný očistný rituál není potřebný. To se týká i dívání se do budoucnosti. Pokud ale máme pocit, že se v okolí nachází nějaká negativní bytost nebo jestli jde o člověka, na kterého se ptáme, který sám není hodně pozitivní, tak očistný rituál je třeba udělat předtím i potom.

Hlavně potom doporučujeme koupel v slané vodě, když už jenom na 5 minut nebo případně udělat magický kruh. Magická koule musí být uložená tak, aby se nikomu jinému kromě mága nedostala do ruky. Je to hodně podstatná věc. Protože čím déle mág používá magickou kouli, tím déle ji nabíjí, hraje si s ní, tím je lepší. Jakmile ji ale dostane do ruky někdo jiný, tak ztrácí jakoby část svojí energie. Tehdy ji je třeba ponořit do slané vody na 10 minut a udělat očistný rituál i pro magickou kouli. Je to potřebné i z toho důvodu, že do magické koule mají tendenci zahnízdit různé bytosti a je velmi zlé, jestli tam zahnízdí nějaká negativní bytost a člověk ji potom neumí z magické koule dostat pryč. Takto v podstatě magická koule ztrácí hodnotu. Velkým problémem hodně lidí je i to, že se tam zahnízdí nějaký džin nebo nějaká jiná bytost a potom ukazuje člověku bludy. A to se stává velice často.

Máte udělat nějaké důležité rozhodnutí nebo nevíte, co byste měli v současné situaci dělat? Využijte naše dlouholeté zkušenosti. Pomůžeme vám!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.