O nás

Monika Slivová

Magička a právnička

Monika dala přednost duchovnu před právem

Říká se, že právní systém je kulatý a proto se dá obcházet. To byl také jeden z důvodů, proč se Monika po vystudování Právnické fakulty raději soustředila na duchovní svět, kde jsou pravidla jasná a jestli bychom je chtěli obejít, vždy nás doběhnou...

Jak a kdy jste se dostala k práci s duchovnem?

Je těžké říct nějaké přesné datum, protože to přicházelo postupně. Díky určité životní situaci jsem u sebe začala pozorovat zvyšující se citlivost a silnější intuici. Můj zájem o duchovní věci souvisel s mojí sestrou, která byla od narození nemocná. Se sestrou jsme byly vždy hodně silně propojené a myslím si, že to byla moje spřízněná duše. Zlomový bod v mém životě proto nastal tehdy, když ona umřela. Stále jsem ji při sobě cítila a svým způsobem to byla ona, která mě přivedla na duchovní cestu. Začala jsem číst duchovní literaturu, různé knihy o magii, věštění, o minulých životech, o smrti.... Po přečtení mnoha knih s touto tématikou jsem si už byla jistá, že je to něco, čemu se chci věnovat profesionálně a chci to dělat celý svůj život.

Stacks Image 69762

Foto © Monika Slivová

Měla jste na své cestě poznávání duchovna i nějaké učitele?

Učiteli na mé nové cestě životem se stali Pavol Malenký a Marion Daghan-Malenky, kteří působí v Německu. Hodně dlouho jsem hledala někoho, kdo se věnuje bílé magii. Někoho, komu bych mohla důvěřovat a od koho by jsem se mohla učit. Najít dobrého učitele v této sféře je dnes velmi obtížné a dlouho jsem nenacházela nikoho ani já. Věděla jsem, že se nechci věnovat jenom kartám, ale i něčemu jinému, smysluplnějšímu. V čase, kdy jsem sama potřebovala pomoc, našla jsem na internetu stránku o bílé magii. Vypsala jsem proto kontaktní formulář a dohodla si schůzku. Nejdříve jsem byla jejich klientkou, ale postupně se mezi námi vytvořila spolupráce na profesionální úrovni. Právě oni mě nasměrovali na správnou cestu, která sice není lehká, ale má smysl. Díky mým učitelům dokážu nabídnout svým klientům nejenom pomoc v oblasti věštění a hledání odpovědí na otázky, ale i pomoc na magické úrovni s použitím bílé magie a voodoo.

Jak postupujete, když klient potřebuje pomoc?

Nepracuji sama, ale všichni pracujeme jako jeden tým, ve kterém má každý na starosti svou část klientů. Já se spolu s Pavlem starám o slovenské klienty a společně vypracováváme analýzy. Jsme spolu v kontaktu téměř každý den. Na naší webové stránce máme kontaktní formulář, který je potřeba vyplnit a potom už následuje naše práce. V první řadě vypracujeme vstupní analýzu zadarmo. Potřebujeme k tomu celé jméno, datum narození, a nejlépe fotografii daného člověka. Takovou, kde je dobře vidět tvář i oči. V rámci toho se dělá výklad karet, meditace, astrální cesta a díváme se na to, jestli tomu člověku můžeme splnit jeho přání tak, aby všechny zainteresované strany na tom byly potom lépe. Tedy zvažujeme, jak mu můžeme s jeho problémem co nejlépe pomoci, aby byl výsledek dlouhotrvající.

Jak to celé funguje?

Celé to funguje tak, že pracujeme na magické úrovni, kde můžeme mluvit v podstatě o čtyřech aspektech. Ten první aspekt bych popsala jako komunikaci s bohy, duchy a anděly, kde se dělají i určité oběti. Jde o evokování energie těchto entit, které potom ovlivňují dané lidi. V magii se to nazývá démonický koncept, kde se předpokládá, že existují určité duchovní entity, které kontaktujeme a od kterých získáváme informace. Dále to zahrnuje energetický koncept. To znamená, že disponujeme určitými energiemi, které řídíme a směřujeme ke klientům. Potom je to psychologický a informační aspekt. To jsou aspekty, kvůli kterým je důležité, abychom zůstali s v klientem v kontaktu. Snažíme se vyvolat změny v psychice člověka a dát mu nové podněty a informace k tomu, aby reagoval jiným způsobem.

Můžete konkrétně popsat, jak probíhá vaše práce s klientem?

Na začátku si hodně povídáme, aby se člověk uvolnil. Snažím se zjistit příčinu jeho problémů. Potom se podívám na danou situaci prostřednictvím karet. Odpovědi na otázky přicházejí z vyšších sfér formou myšlenek. Klientů se ptám na různé body, které intuitivně zaujmou. Důležitou součásti schůzky je i meditace a přenos energie. Nejdříve si řekneme něco víc o meditaci, vysvětlíme si princip a potom následuje samotná meditace. Společně řešíme daný problém ve stavu meditace a za pomoci energií. Na konci shrnu příčiny, které jsme hledala a dám klientovi konkrétní rady jak má dále postupovat. To zahrnuje i doporučení vhodné duchovní literatury, postup při meditaci a další věci. V složitějších případech se dohodneme na další schůzce nebo na spolupráci, kde si už naplánujeme i konkrétní rituály.

Logo Monika Slivová

Monika Slivová

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Rozhovor převzat z časopisu: Jasnovidka

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.