Bílá magie a Voodoo

Najdenie životního partnera

Ahoj Monika, posielam Ti recenziu. Prepáč, že tak neskoro, ale fakt som mala vždy program a až včera večer som sa konečne k tomu dostala. Chcem sa touto cestou poďakovať Palimu, Monike a celému tímu za ich skvelú prácu, za to, že mi pomohli nájsť môjho životného partnera, s ktorým si môžem vybudovať rodinu a byť tak šťastná. Bolo to náročné, trvalo dlhší čas, pár rokov, kým sa nám podarilo dosiahnuť cieľ, ale nakoniec sa predsa úspešne podarilo. Láska je ten najkrajší pocit na svete a stojí za to, aby sme si ju nejakým spôsobom získali alebo vytvárali. Ďakujem za rady do života, keď som bola na „križovatkách v živote" a nevedela som sa rozhodnúť ako ďalej. Všetko išlo s vašou pomocou ľahšie a tým správnym smerom. 🙂 Ďakujem aj za typy na knihy, ktoré som si mohla čítať, vzdelávať sa a posúvať sa tak v živote ďalej. Každá rada sa cení. Ďakujem vám aj za pomoc pre môjho brata, ktorý mal pred tromi rokmi dopravnú nehodu v zahraničí, našťastie bez ujmy na živote, ťažko to znášal, bál sa, že akú veľkú škodu bude musieť uhradiť, ale nakoniec výsledok sa zmenil na ešte lepší výsledok, ktorý ani nečakal a potešilo ho to. Obdivujem vás za to, ako pomáhate ľuďom a zároveň vám fandím, aby ste aj v tejto skvelej práci pokračovali naďalej. XY Ahoj Monika, akurat som Ti isla napisat, ze som Ti poslala mail 😁, ale som rada, ze si si ho vsimla a ze vas to potesilo. Urcite sa ozvem sem tam, napisem, aj ja som zvedava, co ma dalej v zivote caka. 🙂 Sorry, ze mi to tak dlho trvalo, ale stale som bola zaneprazdnena a konecne som si nasla cas k tomu.

Poděkování za spolupráci

Upřímné vyjádření vděčnosti Monice, Pavlovi a bílé magii.

Chci Vám upřímně a ze srdíčka poděkovat za Vaši spolupráci, rady a bílé magii za ochranu. Vyjádřit chci upřímnou vděčnost za to, že vždy, když jsem potřebovala, mi z Vaší strany byly odevzdány informace a posilnění.

Ještě jednou ze srdíčka upřímné "DÍKY", a mnoho spokojených klientů a úspěchů ze srdce přeje XY.

Ochranná magie

Monika, velmi ti DĚKUJI ZA VŠECHNO, co jsi pro mě udělala… jsem velmi ráda, že se Ti podařilo ze mě udělat jiného člověka, respektive člověka, jakým jsem byla… t.j. vždy vysmátá, spokojená a šťastná… Po dlouhé době jsem to opět já, ale jen a jen díky tobě…
Ještě jednou ti ze srdce velmi DĚKUJI…!

Mnohokrát děkuji, Anglie

Milí Pavel, Marion a Slávka,

chtěla bych vám říct, že věci jsou mnohem lepší než byli předtím. Už spím v noci dobře. Pokračuji v životě dál.
V době, kdy nikdo nedokázal identifikovat, že co to vlastně bylo a kvůli čemu mi nikdo nedokázal pomoct, jste mi poskytli opravdu excelentní vedení a pomoc. Chtěla bych vám poděkovat za vaše kvalitní služby. Cítím se mimořádně dobře: po fyzické, emocionální i duševní stránce. Moje práce se založením školy také pokračuje velmi dobře.
Těším se na rozhovor s vámi.
Se srdečným pozdravem a láskou,

Ochranná magie

2013_01_Danke_Manfred1
Vážená paní Daghan-Malenka.
Všechno nejlepší, veselé Vánoce a šťastný Nový rok Vám, Vaší rodině a Vašemu týmu přeje Manfred ... a jeho manželka. Během mého života, který nebyl lehký, jsem ještě nikdy nezažil tak těžké časy. Náhle, zpočátku nevysvětlitelné pocity strachu, které trvaly déle než 5 měsíců změnily můj život. Během tohoto období jsem upadl do úplné fyzické a psychické beznaděje až jsem se vzdal. Nemoc zhoršila situaci ještě více.

Slyšeli jste mé volání o pomoc, a díky Vašemu "Nebeskému daru" jste mi ukázali cestu z "údolí temnoty" zpět k životu. Říká se: "Mnozí jsou povoláni, ale jen málo je vyvolených", - pro mě patříte bezpochyby k té druhé skupině. Prosím držte i nadále Vaši ochrannou ruku nad námi a všemi ostatními lidmi, kteří jsou v těžké životní situaci a zoufalí.
S láskou váš XY

Děkuji za rozvoj

Vážená paní Daghan-Malenka,
Weiße Magie Meditation Heilen Danke
velký dík za Vaši pomoc a práci za minulý rok. Bez Vás bych si s nynějšími situacemi určitě tak dobře neporadil. Děkuji za rozvoj (ačkoli jsem k Vám přišel z jiných důvodů. Dnes často přemýšlím, že vše mělo být právě takto). Všiml jsem si na sobě mnoho změn, které od Vás přišly během cesty ke mně. Děkuji za hlubokou jistotu, víru a pocit, že existuje tolik duchovnosti. Člověk by měl být tomu

Díky od Jeannine

Ahoj Marion,

Aby som na nič nezabudla, píšem ti, čo som zažila počas našej spoločnej meditácie:

Potom, čo som sa očistila tak ako si mi kázala, zavrela som oči a predstavila som si teba, tak ako ťa skutočne vidím a vnímam. Mala si na sebe biele rúcho a stála si za mnou, tvoje ruky si mala položené na mojej hlave, v hlave som mala rôzne obrazy, šéf, kolegyňa z práce, moja matka, moje deti. Z mojej hlavy boli tieto obrazy odstránené a ty si bola pri mne. Pocítila som úľavu. Podala si mi ruku.Číst více...

Děkuji od Evy

Milá Marion,
posílám Ti malé poděkování za vše, co pro mě děláš.
S vděčností,
Tvá Eva.

Peníze a partner

Milá paní Daghan,
před pár měsíci jsem Vás kontaktoval kvůli návratu mé partnerky a kvůli rituálům pro peníze. Moje partnerka je zpět a já jsem dosáhl mé finanční cíle. Nemám vůbec tušení jak jste to udělala, ale chci Vám vyjádřit vděčnost a respekt ...

Š.p. , Švýcarsko

Díky za všechno

Milá paní Daghan,
všichni lidé na tomto světě chtějí být šťastní. A vždy se objevují nové návody a cesty ke štěstí.

Ale Vy, paní Daghan, Vy jste mi nedala instrukce, ale změnila jste svými schopnostmi celý můj život k dobrému. Vy jste otevřela dveře, které byly vždy pro mě zavřené, převedla jste mě přes tmavé údolí ke světlu, dala jste lásku mému srdci, když se cítilo ztracené. Dala jste mi ochranu, lásku, zdraví a podporu ve všech oblastech mého života. Děkuji Vám a Vaším neměřitelným schopnostem.

S díky.
H.M.

Magický amulet - síla a odvaha

mike_1mike_2
Magický amulet dal sílu a odvahu! Děkujeme velmi pěkně hrdinovi Majkovi Schäferovi, že můžeme na tomto místě přímo zmínit jeho jméno a že můžeme napsat o amuletu, který již mnoho let nosí.

Rodina zachráněna

danke_i
Vážená paní Daghan, velké poděkování za Vaše úsilí - za Vaši pomoc. Mohu opět dýchat. Naše rodina se téměř rozpadla (15 let šikanou úřady) ...

Léčení

heilung_danke
Chci vyjádřit své upřímné poděkování za Vaši práci, která je pro mě velmi pozitivní.
Také za Váš příjemný způsob mě poslouchat a dávat mi podněty k zamyšlení. Jsem ještě někdy zmatený, ale mnohem silnější než před půl rokem.

třikrát děkuji

danke_3
Milá Marion,
děkuji Ti, milá Marion, za to, že si nás tak nápomocně provázela rokem 2006.
Děkuji Ti, že jsi nás vždy zvedla, když jsme padli, a to i o víkendech.
Děkuji Ti, že nám vždy rychle a kompetentně poradíš a na Tvých všestranných znalostech je vždy i trochu humoru.

Soud vyhraný - děkuji

Gericht Danke
Milá Marion! Moje záležitost na soudu je vyhrána, můžeme spát spokojeně, to mi řekl můj právník ...

Rodina zachráněna

famielie_gerettet
Otec chtěl vyhodit do vzduchu dům, sebe a i svého syna. Díky pomoci Marion byl syn zachráněn.