Tipy & Triky

Bílá magie

Milostná magie, spojování partnerů

Lorem ipsum dolor sit amet, sapien platea morbi dolor lacus nunc, nunc ullamcorper. Felis aliquet egestas vitae, nibh ante quis quis dolor sed mauris. Erat lectus sem ut lobortis, adipiscing ligula eleifend, sodales fringilla mattis dui nullam. Ac massa aliquet.
Lorem ipsum dolor sit amet, sapien platea morbi dolor lacus nunc, nunc ullamcorper. Felis aliquet egestas vitae, nibh ante quis quis dolor sed mauris. Erat lectus sem ut lobortis, adipiscing ligula eleifend, sodales fringilla mattis dui nullam. Ac massa aliquet.

Milostná magie je velmi silná. Je to proto, že láska mezi lidmi dokáže vyvolat silné emoce a energie. Mějte na paměti, že když provádíte magii, musíte převzít odpovědnost za to, co chcete a co děláte. Uvědomte si, že to, co přejete jiným, se vám vrátí zpět, dokonce ještě silnější než to, co jste předtím vyslali. V milostné magii lze dosáhnout pozitivního výsledku pouze pozitivními činy! Snaha o manipulaci svobodné vůle požadované osoby je nejčastější chybou, kterou lidé dělají a nemůže přinést žádné pozitivní výsledky. Proto doporučujeme, abyste sami sobě položili tyto otázky ještě předtím, než se rozhodnete použít magii:

"Proč chci právě tohoto partnera? Jaká hluboká je moje láska? Je to skutečně láska, nebo pouze fyzická přitažlivost?" Milostná magie dává partnerovi svobodu, myslí na jeho / její duševní pohodu a štěstí a nechce ho / ji změnit. Magie je užitečným nástrojem a dobrou volbou v případě, že jste ochotni přinést i oběť na oltář lásky. Pokud jste ochotni změnit sami sebe, stát se lepším člověkem, zlepšit svůj charakter, porozumění a komunikaci, pak je magie dobrou volbou, a přinese vám a také vašemu partnerovi více štěstí, rovnováhy a spokojenosti.

Magie s uzlíky

Kouzla lásky

Magie s uzlíky

Při magii s uzlíky budete potřebovat dostatečně dlouhou hedvábnou šňůrku. Po meditaci si mág vizualizuje svoje přání. Představte si sebe samé ve šťastném vztahu. Ta představa má být velmi přesná. Úplně do detailů, jako živá. Pokud se neshoduje s vaší nynější skutečností, nezoufejte! Pokud jste právě teď v depresi, neměli byste tuto magii dělat!

Pátek je den Venuše, bohyně lásky. Proto je právě pátek nejlepším dnem k vykonání tohoto kouzla lásky. Venuši je v magii přiřazená zelená barva. Mnozí praktici právě proto pro milostnou magii preferují zelenou.

Mnoho lidí si však podvědomě s láskou spojuje červenou barvu. Poslouchejte sebe a zvolte si tu, která je podle vás pro lásku výstižnější.

Stacks Image 814704

Foto © UygarGeographic http://www.istockphoto.com I pmalenky

Jak na to?

Řekněte nahlas: "Ve jménu Erzulie, Máří Magdalény, Venuše a Šivy, všech božstev, které reprezentují lásku, vážeme mou lásku pevně ke mně! Žiji v lásce, porozumění a harmonii spolu s XY. Děkuji božské lásce za splnění a sílu. Budu XY dobrým partnerem/dobrou partnerkou. Ať je tak, ať se tak stane!" A potom uvažte pevný uzlík.

Toto opakujte 6-krát! Pak můžete šňůrku spálit spolu se santalovým dřevem. Když popel vychladne, tak zbytky zakopejte buď do pole nebo pod nějaký pěkný strom.

Biela mágia Pentagram

Milostná magie ve voodoo

Spojování partnerů pomocí voodoo

Žena, která touží po vysněném muži, vymodeluje z hlíny dvě panenky (alternativou jsou dvě panenky ušité z plátna s vatovou výplní):
Jedna představuje ji samou a druhá představuje jejího milovaného. Vyzdobí je tak, aby vystihovaly ji i milovaného muže. Velmi vhodné je vložit do panenek svoje i jeho vlasy, fotografie tváří nebo nehty. Hotové panenky otočí tváří k sobě a sváže je v jedno zelenou stužkou. Toto je symbol harmonie, vzájemného milostného spojení a blízkosti.

Tato magie bude účinnější, pokud se udělá v pátek při přibývajícím Měsíci. Pátek je dnem Venuše, bohyně lásky a přibývající Měsíc podporuje přitáhnutí toužené věci.

Během rituálu jsou přivolána božstva lásky: Venuše, Erzulie, Šiva, Marie Magdaléna… Velmi vhodné je na oltář rozsypat květy růží nebo pomerančovníku a na malou misku dát med. Využijte svoji fantazii a doplňte podle chuti oříšky nebo sušené ovoce (fíky, datle, rozinky…). Přiložte tarotovou kartu "Milenci“, runový znak “GEBO - Partnerství“, červenou a zelenou svíčku, zapalte tyčinku s vůní santalového dřeva…

Po skončení rituálu by se měly panenky zabalit do červeného hedvábného šátku a uložit na bezpečné místo.

Celý postup může být ještě několikrát zopakovaný. Je třeba dbát na to, aby byl vždy dělaný během přibývající fáze Měsíce.
Úspěšnost milostné magie záleží na čistotě úmyslu a připravenosti k pozitivní změně zúčastněného.

Pokud je přítomný soulad uvedených kvalit, úspěch přichází velmi rychle.

Upozornění: Magie není jen mechanicky vykonaný sled úkonů. Při magii se setkáváme s energiemi. Proto je potřeba i vnímání vnitřní síly a nálady toho, kdo dělá magii. Takže pokud má mág za sebou stresující a vyčerpávající den, neměl by kouzla vůbec vykonávat! Důležité je, jak se mág cítí.

Milostná magie: Tipy pro vaši magickou praxi

Milostná magie, spojování partnerů

V milostné magii se v současnosti úspěšně používají fotografie. Vezměte fotky lidí, o které jde a slepte je lícem k sobě medem. Takto slepené fotografie zasuňte pod červenou nebo zelenou svíčku, u které meditujete.

Pokud jsou k dispozici osobní předměty, které váš milovaný/vaše milovaná nosila(a) nebo používal(a), použijte je při magii. Vytvořte si doma magickou atmosféru: aplikujte svůj oblíbený parfém, naaranžujte červené růže (nebo jiné červené květiny) jako symbol lásky. Nezapomeňte si vizualizovat vaši lásku a pozitivně na ni/něj myslet. Potom v mysli změňte to, co byste měli změnit, aby vaše láska dostala novou sílu a vydržela navždy. Super pomůckou pro vás je kniha od autora Don Miguel Ruiz - Láska, vztahy, přátelství.

Další tipy pro milostnou magii

Spojování partnerů

Při kouzlech pro lásku se nespoléhejte jen na sebe. Přivolejte si na pomoc i vašeho blízkého milovaného zesnulého, se kterým jste měli vřelý vztah. Slibte mu, že se budete starat o jeho hrob a pomodlete se za něj. Pozor! Sliby je nutné i plnit!

Při magii lásky si přivolejte na pomoc vhodného boha-bohyni pro lásku. Obracejte se jen na ty síly, ke kterým cítíte náklonnost! Pozvěte si Erzulii, Venuši, Marii Magdalénu nebo archanděla Uriela. Poslouchejte svůj instinkt.

A nezapomeňte si připravit obětní dary, které dáte na oltář a po skončení rituálu je zakopete do země. Každý bůh-bohyně má svoje vlastní chutě a má v oblibě jiné lahůdky. Spřátelte se nejprve se svým oblíbeným božstvem, abyste dokázali vybrat jemu vlastní delikatesy. V souladu se svým naturelem si vybírejte. Má to být Ježíš či Buddha nebo někdo z antických dob - Afrodita či Apolón? Zjistěte co komu z nich bylo blízké, co prožil a co měl rád. A na základě toho mu připravte vhodný obětní dar. Mělo by to být něco, co má mimořádnou kvalitu a lahodnou chuť. V žádném případě nepoužívejte předměty z plastu!

Uzlíky a šňůrky

Spojování partnerů

V magické praxi rituálů pro lásku se osobní předměty, fotografie, písemnosti a obětní dary vždy svazují a spojují. Cílem je spojit dva milující se lidi. Proto svazujeme a spojujeme to, co symbolizuje ty dva.

Předměty, se kterými jsme udělali magický rituál pro lásku, následně zakopeme. Akt zakopání tu symbolizuje růst, začátek a plodnost. Velmi vhodné je zakopávat u hrobu osoby, se kterou jsme měli v životě dobrý vztah.

Jiné je to pro rituál odloučení či rozdělení partnerů. Pokud chceme na někoho nebo něco zapomenout, tak předměty, se kterými jsme dělali magický rituál, zahodíme do tekoucí vody.

Důležité: Nezapomínejme na to, že naše chování a porozumění i k ostatním lidem, kteří jsou součástí našeho života, hraje velmi důležitou roli!
Zde doporučujeme přečíst knihu od autora John Gray - Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše.

Jídlo pro lásku

Milostná magie, spojování partnerů

Neváhejte! Pečte a vařte pro svého milého/svoji milou! Kromě skvělých nápadů vám doporučujeme i správnou směs koření. Máme na mysli speciální kořenící směs, která stimuluje sexuální tužby a vášeň s názvem “Schuhbeck Sexgewürz“ (země původu: Německo). Pokud ji nemáte po ruce, určitě ji můžete nahradit i vaší vlastní originální směsí koření. Vámi připravený milostný pokrm přinese do vašeho vztahu příjemný smyslový zážitek! A vytvoříte atmosféru pro milostné hry. Ne nadarmo se říká: Láska prochází žaludkem!

Je obvyklé upřednostňovat sladká jídla a pokrmy. Vy ale připravujte to, co má rád(a) váš partner/vaše partnerka! Udělejte si dostatek času na přípravu, stres tu vůbec není namístě. Pokud s vařením nemáte zkušenosti, tak se určitě přihlašte na kurz vaření! Vyplatí se to.

Tip pro vás: Do každého jídla přidejte jednu kapku vlastní krve a vyslovte už vzpomínanou magickou formulku - “Láska prochází žaludkem!“

Stacks Image 68147

Foto © dizign54 http://www.istockphoto.com I pmalenky

Kouzla lásky

Milostná magie

Kouzla lásky patří mezi nejvyhledávanější. Každý chce žít šťastně a mít harmonický vztah. Při výběru zaklínadla je důležité dodržovat správné zásady. Magické formulky musí být vždy přesné. Nemá význam vzývat božstvo, které je vám cizí a uděláte něco jen tak z rozmaru. Odrecitovat doslova magické zaklínadlo, protože přesně takové pomohlo jinému člověku nebo bylo napsané v doporučené knize, určitě nepomůže. Pouze tehdy rituál „zabere," pokud vychází ze srdce, pokud věříte tomu, co říkáte. Dejte do slov cit a nadšení a věřte vašim pomocníkům i sobě! Pokud například nemůžete uvěřit slovům: “Erzulie, děkuji ti za tvou pomoc!“ nebo “Jsme navždy spojení v lásce!“, vyzkoušejte něco úplně jiného: “Vím, že se s XY milujeme a opět se setkáme!“ nebo “Každým novým dnem jsme s XY k sobě blíž a blíž!“
Pro lepší pochopení vám doporučujeme knihu od autora Neale Donald Walsche - Šťastnější než Bůh

Kdy provádět milostnou magii?

Rituály ke spojení partnerů

Jednoznačně během přibývajícího Měsíce: Nejlepší den je pátek, den Venuše. Pokud jste unavení nebo nemocní, tak byste neměli vykonávat žádnou magii. Musíte být zcela fit a v dobré náladě. Když jste v depresi, tak magie nemá žádný smysl! Vypořádejte se nejprve sami se sebou a najděte znovu svou rovnováhu! Když nedokážete být šťastní sami, nebudete šťastní ani v žádném vztahu!

Použití vykuřovadla se santalovým dřevem

Milostná magie

Ideální vůní používanou při milostných rituálech je santalové dřevo. Tato vůně je přirozeně sladká a používá se v milostné magii právě jak v Indii, tak v Evropě! Kromě toho můžete použít i přírodní parfém, který odráží váš vkus. Máme dobré zkušenosti například se značkami Kenzo Jungle nebo Davidoff Adventure :-).

Dále samozřejmě doporučujeme pravé kadidlo (olibanum) a ambra.

Ovoce pro lásku

Spojování partnerů

Při magii lásky a spojování partnerů vždy dobře poslouží i jablko s pomerančem.

Používají se jako obětní dary pro božstva a duchy, ale i jako dárek pro vašeho milého/milou. Předtím, než se jablko nebo pomeranč podaruje, podržte ho v obou rukách a vší silou mysli nabijte ovoce svou láskou! Účinky zpozorujete ihned! ;-)

Zaklínadla pro rituál bílé magie

Spojování partnerů

Děkuji ti za lásku, milosrdný Bože.
Budu se o tebe, XY, starat, opatrovat tě a chránit!
Jsme spolu, XY, sjednoceni v lásce,
jsme spolu, XY, sjednoceni v plamenech.

Ochrana před nechtěnou milostnou magií

Milostná magie

Nejlepší ochranou před nechtěnou magií je váš osobní rozvoj a sebepoznání. Lidé velmi často nevědí, proč někoho milují nebo nenávidí, proč něco dělají nebo nedělají. Jen málo lidí si položí otázku “Proč je to tak?“ a hledá na ni odpovědi. Přemýšlejí takto: "Ano, já ho/ji prostě miluju a tak to je!" Takoví lidé jsou velmi vnímaví, pokud jde o magii. Když někdo pravidelně medituje, pochopí, co a proč dělá to, co dělá, proč ho/ji někteří lidé přitahují, a pak je jen těžko ovlivnitelný nechtěnou magií!

Pokuste se poznat sebe samého! Meditujte! Proč něco upřednostňujete? Jaké jsou vaše životní priority a proč? Proč chcete právě tohoto/tuto partnera/partnerku? Proč je takový/taková? Když si na tyto otázky dokážete odpovědět dostatečně jasně, nechtěná magie vás ovlivní jen velmi těžko!

Ochranný amulet vám může při milostné magii prokázat také velmi dobrou službu. Musí být ale vyroben a nabitý magickou silou zkušeným mágem. Takový amulet se musí nabíjet celých 28 dní od novu do novu Měsíce. Ochranný amulet vás chrání nejen před nechtěnou milostnou magií, ale také vás chrání před jakýmikoliv jinými magickými praktikami: Ochranná magie.

Kouzlo harmonie pro rovnováhu ve vašem životě

Magie lásky, spojování partnerů

Cíl:
Přinést harmonii do života.

Pozadí:
Harmonie je stav rovnováhy mezi člověkem a jeho / jejím vlastním životem. Možná cítíte, že ve vašem životě něco není v pořádku, něco vám brání být šťastnými a v harmonii se sebou samými. Něco se musí změnit. Pro opětovné nastolení harmonie nám poslouží starověký symbol jin a jang. Tento symbol reprezentuje harmonii, kterou chcete dosáhnout. Význam jin-jang není boj mezi "dobrem" a "zlem". Energie jin-jang se spíše navzájem doplňují (nejsou protichůdné). Spolu vytvářejí jeden dynamický systém, ve kterém je celek větší než jen součet jednotlivých částí. Jin-jang je neoddělitelný celek! Vše v našem životě má v sobě vždy oba aspekty, jak jin, tak i jang. To znamená, že ve skutečnosti nic není jen pozitivní nebo jen negativní - a z této perspektivy byste měli vidět i situace ve vašich životech, abyste dosáhli harmonie.

Jak provedete toto kouzlo?
Vezměte si kus papíru a nakreslete na něj symbol jin-jang: ☯️. Soustřeďte se na jeho význam. Třikrát se pomalu nadechněte a vydechněte a zavřete oči. Uvolněte se.

Nyní si zahrajete jednu malou hru. Jak byste se cítili, konali a chovali, kdybyste byli stoprocentně šťastní a zcela spokojení, v harmonii se sebou samým a se zbytkem Vesmíru? Prožijte to! Byť je to jen na pár minut. Nyní můžete pomalu otevřít oči. (Pokud to nedokážete prožít, pomozte si tím, že si vzpomenete na nějaké šťastné momenty, ve kterých jste cítili harmonii a štěstí!)

Dělejte toto cvičení alespoň dva týdny každý den. Noste tento symbol všude s sebou. Nebo si vzpomeňte na svůj cíl, kterého chcete dosáhnout, když se podíváte na tento symbol. Očekávejte pozitivní výsledky. Pokud to uděláte správně, tak se vám to splní.

Všechno je vzájemně propojené, všechno se vším souvisí!

Magie lásky

Lidé nás nejčastěji kontaktují ohledně milostné magie. Převládá přesvědčení, že mág nebo samotný klient jednoduše provede určitý rituál a tím se vše napraví. Kdyby to bylo tak jednoduché, mágové by vůbec neexistovali.

Zaprvé, vše je vzájemně spojeno a propojeno. Pokud je rituál úspěšný, znamená to, že partner se k vám vrátí zpět a řekne, že to můžete spolu ještě jednou zkusit. Ovšem pokud ten druhý bude stále opakovat ty samé chyby, nebude mít tento partnerský vztah dlouhého trvání.

Například: Muž pil příliš mnoho alkoholu, a proto mu jeho žena jednoho dne řekla, že už to dál nesnese a opustila ho. Muž si řekl, že navštíví mága a nechá provést magii lásky. Jeho žena se vrátila a on jí musel slíbit, že už nikdy nebude pít. Po měsíci začal muž znovu pít a z toho důvodu ho žena opět opustila. V takových případech už nepomůže ani žádná magie!

Další příklad představuje žena, která má nízké sebevědomí. Pro tuto chybičku na kráse kontroluje každý krok svého muže. Z každé jeho návštěvy Facebooku nebo prohlížení e-mailů dělá divadlo. Kdo je ta žena, která ti psala, odkud ji znáš, kdy jsi ji potkal? Nakonec už toho má dost a řekne jí, že už to nesnese a opustí ji. Tehdy přijde na scénu mág, provede rituál a muž se k ní vrátí zpět, aby to spolu zkusili ještě jednou. Avšak žena i nadále trpí tímto nedostatkem sebevědomí a pokračuje ve vytváření dusné atmosféry. Tehdy se muž utvrdí v tom, že jeho rozhodnutí odejít bylo správné. Nyní už ji opustí natrvalo!

Proto svým klientům vždycky říkám, že magie pro vás může vytvořit druhou šanci, ale když nezapracujete na své vlastní změně, nedokážete tuto šanci využít a promarníte ji. Pokud se podíváme na to, proč se lidé rozcházejí, nebo jsou vůbec spolu, neexistuje pro to jediný důvod. Když si myslíme, že se lidé milují pro tento jeden konkrétní důvod, mýlíme se. Samozřejmě, že určitou roli hraje pozitivní vyzařování, ale podstatnou roli hrají i peníze. Vztahy se většinou rozpadnou při finančních problémech nebo při vzniku hádek. Tedy to představuje situaci, kdy někdo přišel o práci nebo mu zkrachovala firma, což je pro vztah vždy velmi nebezpečné. Samozřejmě, když je vztah opravdu dobrý a dostatečně pevný, tak to i přežije.

Na co bychom však chtěli poukázat je to, že: finanční status u lidí nelze oddělit od lásky. Peníze a zdraví musíme brát v úvahu i v případě, pokud mluvíme o milostné magii nebo o lásce jako takové. Pokud zmiňujeme zdraví, tak musíme mluvit i o stravování, o tom, jaké sportovní činnosti se věnujeme, o dýchání, o pravidelných lékařských a zubních prohlídkách, kolik pijeme tekutin, jakého vzdělání jsme dosáhli. Jistě, že pokud má někdo "jen" maturitu nebo dokonce ani to ne, případně neumí číst ani psát, tak jsou jeho vyhlídky na slušný výdělek úplně jiné, než u někoho, kdo mluví třemi cizími jazyky a někde v Oxfordu studoval finanční matematiku.

Dále k tomu patří i to, že se zeptám sám sebe, co vlastně chci a co mě baví. Když jsem na to přišel, mám do budoucna o peníze postaráno a také o to, čemu se budu věnovat ve svém volném čase. Také je důležité to, jak se oblékáme. Může se vám to zdát směšné, ale zkuste si přijít do banky vyřídit hypotéku nebo půjčku a dojeďte oblečený jako rocker z Hells Angels. Tehdy to pravděpodobně neklapne!

Ale pokud si obléknete parádní sako značky Boss, spolu s botami Lloyd, které se vám lesknou jedna radost, jste prostě prvotřídně oblečení, s aktovkou a drahými hodinkami, s největší pravděpodobností vám tu půjčku dají. Přinejmenším máte v takovém případě mnohem vyšší šanci uspět. To, jak se oblékáme o nás také něco vypovídá a má na naše partnery určitý vliv, nebo na toho, po kom případně toužíme. Jaký parfém nebo deodorant používáme, zda se dostatečně usmíváme, případně zda známe svou vlastní hodnotu.

Pokud má někdo pocit méněcennosti a očekává, že ho jeho partner povzbudí a řekne mu, že je hezký, nebo moudrý a silný, je na omylu. Pokud má někdo pocit méněcennosti, a takový i je, přestože je navenek posuzován jako pěkný, úspěšný a se spoustou peněz, když tento člověk už v sobě má tento pocit, bude ho vyzařovat i navenek a jeho partner si po jistém čase řekne, že pravděpodobně on/ona není tak pěkný/á, nebo že přece jen není až tak úspěšný/á. Těžko říct, protože když si to myslí on sám o sobě, může si i jeho partner pomyslet, že si může najít i on někoho lepšího.

Co tím chceme říct je jen to, že to, co si člověk myslí sám o sobě, má také určité vyzařování a vliv i na to, kolik má peněz, na lásku, na jeho zdravotní stav. Je vědecky dokázáno, že lidé, kteří se usmívají a myslí pozitivně jsou úspěšnější a jsou zdravější. Zde bychom rádi doporučili např. jednu knížku od Mirzakarima Norbekova: Zkušenost hlupáka, aneb Klíč k prozření, jak se zbavit brýlí. Tento muž vědecky dokázal, že určitá jednoduchá cvičení, dechová cvičení, tělesná cvičení na záda, případně takový obyčejný smích, mohou mít neuvěřitelně velký vliv na náš imunitní systém a na naše celkové rozpoložení. Je to kniha, kterou vám doporučujeme si přečíst, protože je velmi jednoduše napsána a přitom může mít tak velký účinek.

Co tím chceme říci je následující: když má člověk nějaký zdravotní problém, problém s penězi, s láskou, nebo s čímkoliv jiným, nemůže tento problém oddělit od ostatních problémů. Řekněme, že někdo přijde a řekne, že má rakovinu hrtanu nebo krku. Pokud je tomu tak, to první, na co se člověk musí zeptat, je: piješ alkohol? Kouříš? Pokud ano, rakovina s tím souvisí. Ať už si to člověk přizná nebo ne. Stejné je to i s naším stravováním. Pokud je někdo pravidelně nemocný, člověk se musí podívat i na to, co jí. Zda se dostatečně hýbe, kolik stresu zažívá, a podobným způsobem se bude i tato kniha věnovat mnohým oblastem našeho života, protože vše se vším souvisí. My zde nemůžeme jednoduše říci, udělejte tento rituál a dostanete druhou šanci od svého partnera, nebo udělejte každý rituál a budete mít nebo dostanete vaši vysněnou práci. Nebo začnete s úspěšným podnikáním, nebo uděláte tento rituál a budete zdraví.

Ne, rituál vám může pomoci vyslat určitou energii nebo přijmout určitou energii, nebo dospět k určitému průlomu, dostat nové možnosti, urychlit léčení, nastartovat úspěch, mít další příležitosti u partnera. Ale nesmíme se spolehnout pouze na samotný rituál. Člověk to musí také vidět i v širším obzoru, proč došlo k této situaci, jaká je, a jak ji mohu pozitivně ovlivnit se vším, co mám k dispozici. Neuvěřitelný účinek mohou mít i takové "maličkosti", jako je správná životospráva, správné dýchání, jednoduchý úsměv, že jsem změnil styl oblékání, nebo to, že jsem poznal svou vlastní hodnotu a také to, že vím, co chci, nebo že prostě používám nějaký nový parfém. Nyní se můžete ptát, je to magie? Jak jsem již psal na začátku, magie je pro mě životním stylem. Životní styl, ve kterém dosáhnu jasnosti věcí, toho, co chci, to kým jsem, a jak se tam dostanu. Jak poznám sám sebe, jak získám naplnění v každém bodě.

Logo Spojování partnerů

Bílá magie a Voodoo

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil se právě váš vztah, anebo ho chcete vy anebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se svěříte někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Umíme vám pomoct, aby byl váš vztah opět v harmonickém souzvuku!

Zavolejte nám anebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Milostná magie

Milostná magie a spojování partnerů.

Názory na milostnou magii a spojování partnerů jsou velmi rozdílné! Jedni říkají, že byste to neměli dělat, protože je to černá magie! My to vidíme jinak. Velmi často se stává, že lidé a páry nejsou spolu, protože se k sobě nehodí! Avšak i když se navzájem milují, velmi často mají špatné zkušenosti z předchozích vztahů či dětství, které brání lidem žít spolu v rovnováze a lásce. Tam je bílá magie na správném místě! Za pomoci bílé magie se tyto blokády a strachy odstraní! To znamená, že partnerský vztah se může rozvinout.

Magické rituály vám pomohou obnovit ve vašem vztahu ztracenou rovnováhu a harmonii! Bílá magie vás může přivést na nové chodníčky a inspirovat vás k novým návykům! Když mág někomu pomůže zbavit se strachu, je to černá magie? Proto se od mága vyžaduje individuální přístup ke každému klientovi a každému požadavku. I to je důvod, proč jsou rituály takové odlišné. Protože každý člověk a vztah má jiné problémy. Proč je zde například žárlivost? Nedostatek sebevědomí? Možná, že špatné zkušenosti? Zážitky z dětství? Toto vše je třeba vyjasnit ještě předtím, než mág začne s magií... "Normální" lidé by se také neměli bát malých svíčkových rituálů či sigilárnej magie. Tyto rituály se mohou bez problémů vykonávat i z čistě psychologických důvodů. Nikomu neuškodí, ani nikoho nepromění na zombie.

ZDE se dozvíte více o milostné magii a spojování partnerů.

Máte problém anebo potřebujete pomoc? TU nás můžete kontaktovat.

Přeloženo ze slovenského originálu: Spájanie partnerov

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93