Tipy & Triky

Jak se chovat po milostném rituálu

Spojování partnerů

Nastal čas, že jste vykonali milostný rituál a teď nezbývá nic jiného, než čekat na jeho výsledek. Že to, o co usilujete, se opravdu stane, tedy že se to projeví ve vaší realitě.

Každé kouzlo potřebuje svůj čas k dosáhnutí plného úspěchu. Stávají se situace, kdy se účinek kouzla dostaví bezprostředně po rituálu, ale bývá to jen výjimečně. Obvykle potřebuje magický rituál dva až šest měsíců, než se naplní. Přitom je velmi důležité dodržovat pro sebe jistý vhodný režim ve vašem každodenním životě.

Co to obnáší? Velmi důležité je celkově se uvolnit a pokusit se na rituál a z něj vzešlé kouzlo zapomenout.

Neuvěřitelně důležité je také nikomu o vašem rituálu neříkat! Kouzlo, o kterém se mluví, ztrácí svou moc! Žijte a chovejte se tak normálně, jak to jen jde. Nehledejte ve všem, co se vám v blízké budoucnosti stane, potvrzení toho, že jde o výsledek magie.

Ako sa správať po ľúbostnom rituáli

Foto © VikaSuh http://www.istockphoto.com I pmalenky

Bílá magie si vždy zvolí ten nejednodušší způsob, jak se projevit. Takže nebuďte překvapení, jestli se věci budou vyvíjet celkem neobvykle. Vždy si pamatujte, že kouzlo účinkuje i na vás. Nespavost, nevysvětlitelné napětí a možná i bolesti hlavy jsou jen některé z možných doprovodných jevů kouzla.

Jestli jste uskutečnili kouzlo, které má určitou osobu přivést k vám, nedělejte nic takového, jako že byste vy sami tuto osobu kontaktovali. Netelefonujte této osobě a ani ji víc nepište. Jediné, o co se můžete však postarat je to, aby došlo k náhodným setkáním, ale i v takovém případě se nepokoušejte o první slovo a taky nezačínejte rozhovor!

Nedovolte tomuto člověku pocítit, že po něm vaše srdce touží. Pro budoucnost je důležitý pravý opak - a totiž, že začarovaný nebo začarovaná bude dobývat vás a toužit po vás.

Přečtěte si víc o milostné magii a spojování partnerů ZDE.

Máte nějaký problém nebo potřebujete pomoc? ZDE nás můžete kontaktovat!

Určité pravidlá po mágii lásky

Ľúbostná mágia

Bez ohledu na to, zda jste si dali udělat kouzlo lásky nebo milostnou magii u profesionálů, nebo jste ji provedli sami, existují určitá pravidla, která byste měli po provedení magie lásky dodržovat.

1. Je důležité, aby od provedení milostného rituálu uplynul určitý čas, dokud budete trošku aktivnější. Takže prosím v žádném případě nebuďte aktivní a nepokoušejte se kontaktovat požadovaného partnera hned druhý den nebo co je ještě horší, obtěžovat ho na sociálních sítích.

2. Musíte vzít v úvahu i psychiku toho druhého. Nemá smysl předbíhat. Je důležité, abyste po kouzle lásky na celou záležitost nejprve zapomněli a soustředili jste se více na zde a nyní a na svůj vlastní rozvoj.

To znamená, že můžete například zhubnout nebo se zdravější stravovat. Zde doporučujeme knihu Medicínské médium: Tajomstvá, které se ukrývají za chronickými a záhadnými nemocemi, a způsoby, jak je nakonec vyléčit, od Anthonyho Williama. Můžete navštěvovat kurz jógy nebo začít sportovat. Nebo se dále rozvíjet v dalších oblastech.

Například můžete začít navštěvovat jazykový kurz nebo obecně jakékoli kurzy nebo školení a podobné projekty. Je důležité zaměstnat své tělo a mysl něčím, co nám pomůže nezaměřovat se neustále na partnera nebo nepřemýšlet neustále o tom, co ten druhý dělá, myslí atd.

3. Je důležité, abyste se soustředili sami na sebe a abyste zjistili, proč myslíte tak, jak myslíte, proč se cítíte tak, jak se cítíte. Co mohu udělat sám, abych byl šťastnější, vyrovnanější a zdravější?

To znamená, že je dôležité, aby sme si urobili sami nejakú malú analýzu. Napríklad sme vytvorili aj takúto tabuľku s otázkami, aby sme zistili, aké problémy sme mali vo vzťahu. TU si môžete stiahnuť túto tabuľku.

4. Dále je důležité začít s meditacemi a čtením duchovní literatury. Určitě si položíte otázku, co to má společného s milostnou magií nebo kouzlem lásky? Jde o to, že když se někdo s někým mluví nebo chce s někým být, musí být v první řadě vyrovnaný sám se sebou.

Existuje jen jeden důvod, proč jsme my lidé s někým dlouhodobě spolu. Protože s někým jiným jsme šťastnější a veselejší, než sami. Když ale člověk není v souladu se sebou samým, není spokojen sám se sebou, neví, co se svým vlastním životem, tak nemůže fungovat ani partnerský vztah. A to je problém. Mnozí lidé se snaží toho druhého kontaktovat příliš rychle, místo toho, aby se soustředili sami na sebe a na svůj vlastní rozvoj.

Když začnete meditovat a číst duchovní knihy, začnete vnímat a cítit svou vlastní duši a vnitřní krásu. A to s sebou nese spoustu radosti a vnitřní spokojenosti . To přitahuje do vašeho života podobně smýšlejících lidí, protože lidé chtěj být v kontaktu s takova lidmi, z nichž vyzařují vnitřní spokojenost a láska. A ne s lidmi, který neustále očekávají, že je někdo druhý udělá šťastnými a spokojen.

To je ve vztazích věčný problém. Jeden vždy Očekáváme od toho druhého, že ten druhý ho učiní šťastným. Když je ale člověk šťastný a spokojený sám, pak Může toto štěstí a spokojenost přenese i na toho druhého. pokuď jsou však oba s sebou nespokojeni a nešťastní, není co prodávat. A tak se vztah rozpadne.

A to je problém, který množit Ignoruj ​​a zlehčují. Proto vznikají problémy. Prací na sobě samém se stáváte zajímavým. Když se pak po nějakém čase spolu klopýtá a Víte, že jste absolvovali různé semináře, znali jste nové lidi, budete mít i nové téma na rozhovor a Můžete ukázat nové stránky své osobnosti. Váš vztah se začne ubírat úplně jiným směrem. A v konečné důsledku je to něco pozitivního, co Můžete Udělat nejen pro sebe, ale i pro svůj vztah.

Tým, že znáte i jiných lidí, nebudete se už tak silně zaměřil na druhou osobu a zlepší se i vaše vzájemná komunikace. POKUD se na někoho příliš zaměřil, ten druhý to vycítí a muzea mu to být nepříjemné. To znamená, kontaktovat někoho, ano, ale ne příliš mnoho a ne příliš rychle. Nejprve musíte být V souladu sami se sebou, Naji vlastní duši, Naji svůj vlastní život bez partnera. Pak Můžete dat partnerovi mnohem více a vztah se stane zajímavější.

Biela mágia Pentagram

Chování po magii lásky

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil se právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se svěříte někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit.

Umíme vám pomoct, aby byl váš vztah opět v harmonickém souznění!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93