Tipy & Triky

Jak se chovat po milostném rituálu

Spojování partnerů

Nastal čas, že jste vykonali milostný rituál a teď nezbývá nic jiného, než čekat na jeho výsledek. Že to, o co usilujete, se opravdu stane, tedy že se to projeví ve vaší realitě.

Každé kouzlo potřebuje svůj čas k dosáhnutí plného úspěchu. Stávají se situace, kdy se účinek kouzla dostaví bezprostředně po rituálu, ale bývá to jen výjimečně. Obvykle potřebuje magický rituál dva až šest měsíců, než se naplní. Přitom je velmi důležité dodržovat pro sebe jistý vhodný režim ve vašem každodenním životě.

Co to obnáší? Velmi důležité je celkově se uvolnit a pokusit se na rituál a z něj vzešlé kouzlo zapomenout.

Neuvěřitelně důležité je také nikomu o vašem rituálu neříkat! Kouzlo, o kterém se mluví, ztrácí svou moc! Žijte a chovejte se tak normálně, jak to jen jde. Nehledejte ve všem, co se vám v blízké budoucnosti stane, potvrzení toho, že jde o výsledek magie.

Stacks Image 66630

Foto © VikaSuh http://www.istockphoto.com I pmalenky

Bílá magie si vždy zvolí ten nejednodušší způsob, jak se projevit. Takže nebuďte překvapení, jestli se věci budou vyvíjet celkem neobvykle. Vždy si pamatujte, že kouzlo účinkuje i na vás. Nespavost, nevysvětlitelné napětí a možná i bolesti hlavy jsou jen některé z možných doprovodných jevů kouzla.

Jestli jste uskutečnili kouzlo, které má určitou osobu přivést k vám, nedělejte nic takového, jako že byste vy sami tuto osobu kontaktovali. Netelefonujte této osobě a ani ji víc nepište. Jediné, o co se můžete však postarat je to, aby došlo k náhodným setkáním, ale i v takovém případě se nepokoušejte o první slovo a taky nezačínejte rozhovor!

Nedovolte tomuto člověku pocítit, že po něm vaše srdce touží. Pro budoucnost je důležitý pravý opak - a totiž, že začarovaný nebo začarovaná bude dobývat vás a toužit po vás.

Přečtěte si víc o milostné magii a spojování partnerů ZDE.

Máte nějaký problém nebo potřebujete pomoc? ZDE nás můžete kontaktovat!

Biela mágia Pentagram

Chování po magii lásky

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil se právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se svěříte někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit.

Umíme vám pomoct, aby byl váš vztah opět v harmonickém souznění!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.