Runy

Online orákulum

Runy

Online orákulum

Jedním z nejstarších systémů věštění je runové orákulum. Ani samotní odborníci na runy nevědí úplně přesně odkud a kdy přišly. Byli to Etruskové, Kelti nebo Germáni, kteří začali jako první předpovídat budoucnost z run? Tacitus v 10. kapitole svého díla "Germánie" přibližuje nejstarší popis runového orákula. Právě staří Germáni přikládali velkou váhu runovému orákulu. Hluboko věřili předpovědím z run o budoucnosti a osudu.

Jak runy vypadají a z čeho jsou?
Jsou to malé "kameny" velikosti bobu se znakem. Zásadně z přírodního materiálu. Mohou to být malé ploché kamínky - oblázky nebo opracované ovály ze dřeva. Pokud jsou zhotovené ze dřeva, odřeže se ze zdravého stromu větvička. Ta se rozdělí na menší části a ty se vyhladí. Následně se označí jednotlivými znaky.

Stacks Image 68391

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Jak se s nimi pracuje?
Postup je jednoduchý. Z celé sady se vybere namátkou jedna runa. Každá vyjadřuje vlastní kvalitu a má jedinečný význam.

Při jiném postupu se runy hodí na bílou podložku. Tak vytvoří určitý znak. Pokud jde o veřejnou věštbu, modlí se kněz k Bohu. Při soukromé věštbě se kněž nebo otec domu dívá k nebi. Přitom vezme tři runy z ostatních. z nich vykládá význam věštby podle vyobrazených symbolů.

Existuje více systémů výkladu, při kterých se používá různý počet run. Běžně se runy dělí na:
- starší runové orákulum s 24 runami
- mladší runové orákulum se 16 runami a
- anglosaské runové orákulum s 33 runami.

V současnosti se častěji používá starší runové orákulum. Kvůli přesnější a cílenější věštbě je rozšířené o 25. runu.

Mate chuť se septet run na svou budoucnost? Pošlete nám vyplněný kontaktní formulář a vypracujeme vám konzultaci s použitím runového orákula. Můžete nám zavolat a my vám popíšeme vaši situaci a navrhneme vám vhodné řešení. Pokud nemůžete telefonovat, můžete dokonce i sami nahlédnout do našeho runového orákula. Náhodný generátor sice nenahradí žádnou poradenskou konzultaci se zkušeným mágem a poradcem, ale zobrazený I-ťing, runa nebo tarotová karta vám však může poskytnou užitečnou radu, jakým směrem byste se měli dále ubírat. Meditujte a přemýšlejte v pokoji, která rada či upozornění je pro vás tou správnou odpovědí.

Máte zájem zeptat se na něco run online? Klikněte ZDE

Chcete vědět více o runách? ZDE si můžete přečíst více o všech 25 runách.

Logo Runy

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93