Bílá magie a Voodoo

Ďakujem biela mágia

Pozdrav z dovolenky

Ahoj Monika, tak ako som sľúbil a dal slovo, že Vám pošlem z dovolenky dačo, tak chlapské slovo treba dodržať - vždy! Čiže Vám posielam každému po pohľadnici, magnetke a 7 pesos pre šťastie. 🙂 P.S.: Plánoval som viacej, ale žiaľ prišlo ku komplikáciám, ako som Ti to už spomínal. Mám Vás nesmierne rád a ďakujem za všetko Tebe aj Pavlovi. 🙂 XY

Poděkovaní

Dobrý den,

pane Pavle, přeji Vám spolu s ostatními členy týmu krásne Vánoce naplněné především láskou, klidem, rodinnou pohodou a zdravím. Ještě jednou Vam ze srdce dekuji za dosavadní spolupráci. Opravdu hodně mi to dalo a pořád dává a díky Vam se na ten svět dívám úplně jinak, nejen s pokorou, láskou, ale i vědomím, že vše se děje jak má. Protože i negativní situace, které se nám odehrají, tak jsou skoro vždy vykoupeny i tou hezkou stránkou. Záleží jen na úhlu pohledu.

Ďakuejm za krásny rok

Ahoj Monika,

prajem aj ja Vám úprimne všetko dobré v novom roku a ďakujem, že ste mi pomohli spraviť krásny rok aj ten predošlý 🙂.

XY

Špeciálne poďakovanie Pavlovi a Marion

Milý Pavol,

Blížime sa ku koncu roka i k začiatku novej dekády (aj keď čas je ilúzia). Chcela by som využiť túto príležitosť a poďakovať Tebe i Marion za všetku Vašu pomoc. Nikdy som nehovorila s Marion, len vo sne, ale cítim, že sme sa museli poznať v minulých životoch.

Som tak vďačná za Božiu milosť, že sa naše cesty stretli a vďačná za Vaše vedenie a podporu Vás oboch. Včera som čítala Marionin príbeh na webstránke a bola som dojatá i inšpirovaná jej schopnosťou povzniesť sa nad svoje ťažkosti a vyžarovať svetlo uzdravenia. Úplne som sa stotožnila s tou časťou, v ktorej hovorí, že pochopila dôvody svojho utrpenia a ako jej to dalo schopnosť empatie s tými, ktorí vstupujú do jej života.

Ozvalo sa vo mne, že by som aj ja rada napísala svoj príbeh o vplyve mágie lásky na môj život. Ak aj vy chcete dať svoj život do poriadku, neváhajte využiť webstránku a podobne ako ja urobte tú zmenu so sebou:

Keď som prišla k Pavlovi a Marion, bola som zúfalo smutná, závislá na láske a hľadajúca spôsob, ako vyriešiť problémy vo vzťahu s mojim bývalým. Hľadala som mágiu lásky v očakávaní, že ma môj bývalý bude znovu milovať.
Za rok a pol čo som bola klientkou Pavla a Marion, sa môj život výrazne zmenil. Keď som ich požiadala o pomoc, nemala som stálu prácu ani peniaze. Cítila som sa neužitočná, bez cieľa a naozaj mi nebolo dobre. Je jednoduché pochopiť, ako bol môj vzťah k sebe toxický, pretože som sa zúfalo snažila udržať si toho človeka, dúfajúc, že ma to urobí šťastnou. Môj bývalý bol rovnako stratený, takže sme boli ako dvaja žobráci, prosiaci jeden druhého o lásku.

Nechápala som, že láska je sila, ktorá vytvára samotnú štruktúru vesmíru a že je to niečo, k čomu máme všetci prístup. To je to, čo mi došlo až vďaka odporúčaniam mojich dvoch sprievodcov na tejto ceste. Ich mágia lásky je veľmi silná, vyžaduje si však skutočnú ochotu pre zmenu od človeka, ktorý sa na cestu vydal.

Spočiatku bolo pre mňa veľmi ťažké pochopiť, čo mi odporúčali, pretože som zápasila so svojim egom a bola som ako ochromená silou negativity svojej vlastnej mysle. Ale nikdy nezabudnem... po troch mesiacoch od začiatku našej spolupráce, som sa jedného dňa zobudila a cítila som sa úplne inak. Bola som tak šťastná a plná svetla. Ani sa nepamätám, kedy to bolo naposledy, čo mi bolo tak dobre. Tiež som si uvedomila, ako inak na mňa reagovali ľudia. Muži mi venovali pozornosť, a na oplátku očakávali moju pozornosť. A nielen muži, ale aj ostatných ľudí ku mne niečo priťahovalo. Začala som sa cítiť sebaisto, a vôbec všetko bolo ľahšie. A život sa začal meniť.

Teraz, takmer po roku a pol od začiatku spolupráce s Pavlom a Marion, je môj život úplne iný. Mám novú prácu, ktorú milujem a súčasne pomáham druhým. Mám veľa nových priateľov, ktorých som takto stretla a ktorí zmýšľajú rovnako pozitívne ako aj ja a to ma podporuje. Dokonca aj vzťahy s členmi mojej rodiny sa stali viac pozitívnymi a akoby opravdivejšími. Pokiaľ ide o muža, ktorý bol vlastne katalyzátorom zmeny v mojom živote, je to tiež iné. Je späť a vzťah je iný. Je milujúcim a láskavým mužom. Ja teraz rozhodujem, či s ním chcem byť, a že je to moja voľba. Už sa necítim závislá na žiadnom vzťahu, ktorý by mi mal poskytnúť šťastie, pretože som šťastná sama so sebou. Uvedomujem si, že pokiaľ budem na svojej ceste pracovať na sebe, a byť v spojení so svojou Dušou, bude môj život naplnený radosťou.

Ďakujem Vám, Pavol a Marion, za toto požehnanie.

Vstupujeme do nového roka. Želám Vám pokoj, šťastie, radosť a všetko, čo si skutočne želáte.

Teším sa z tejto krásnej cesty a otváram sa jej.

S láskou a veľkým objatím,
XY