Doplňky zdravé výživy ⚕

Zdravý životní styl & zdravá výživa

Doplňky zdravé výživy

Zdravý životní styl & zdravá výživa

Příroda je mocná čarodějka a její dary můžeme využít i pro naše zdraví. Kvalitní doplňky zdravé výživy jsou v dnešní uspěchané době proto velmi důležité i při rozvíjení zdravého životního stylu a zdravé výživy. Na této stránce bychom vám rádi doporučili přírodní doplňky výživy, s nimiž máme my sami osobní zkušenosti a osvědčily se nám.

Nesmíme však zapomínat na to, že každý z nás je jiný. To, co pomůže jednomu, nemusí pomoci i někomu jinému. Kromě toho každý z těchto produktů obsahuje často velké množství různých rostlin (například Program Clean inside), a proto není pro nás možné říci, že je to vhodné pro každého. Musíte vyzkoušet jak na daný přípravek reagujete nebo nereagujete. Experimentujte tedy sami na sobě a vyberte si ty produkty, které se osvědčí vám samotným. Doporučujeme zde produkty, u kterých víme, že asi 95% lidí je může užívat a jsou obecně prospěšné, ale vždy se může najít i nějaká výjimka. Takže třeba vyzkoušet a pokud vám nějaký přípravek nebude dělat dobře, tak ho třeba vysadit a zkusit něco jiného. V žádném případě nekombinujte a neužívejte všechny tyto doplňky výživy najednou. Doporučujeme každý měsíc užívat pouze jeden z nich. Současně je možné užívat pouze reishi s olejem z černého kmínu. VVšechny tyto produkty obsahují vitamíny a minerály, doplňují jejich nedostatek, a tím posilují naše zdraví.

Upozornění: Níže uvedené produkty nenahrazují lékařskou péči! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte je se svým lékařem. Všechny naše doporučení mají pouze informativní charakter, nejsou návodem k vyléčení jakékoli nemoci a slouží jako pomocný prostředek. Výživové doplňky nenahrazují ani pestrou a vyváženou stravu! Nezapomínejte na to :-).

Aloe Vera gel a Aloe Berry Nectar

Stabilizovaný aloe vera gel

Aloe Vera gel - 100 % čistý stabilizovaný Aloe Vera gel bez příchutě se využívá například na posílení imunity, při zvýšené nebo nedostatečné tvorbě žaludeční kyseliny, vředech žaludku, dvanáctníku, problémech se střevy, se stolicí, s trávením, při zlaté žíle, cukrovce (podporuje funkce slinivky), astmatu, alergiích, bronchitidě, vysokém nebo nízkém krevním tlaku, problémech s játry a žlučníkem, dně, kožní onemocnění (velmi dobré výsledky jsou například při psoriáze), nádorová onemocnění a mnohé další. Má detoxikační, imunomodulační, protizánětlivé, antibakteriální a antidepresivní účinky.. Povzbuzuje a harmonizuje naše tělo.

Aloe Berry Nectar - má všechny vlastnosti čistého Aloe Vera gelu a je ochucený brusinkově-jablečnou šťávou. Obsahuje 89% čistého stabilizovaného Aloe Vera gelu a 11% obsahu tvoří brusinkově-jablečný koncentrát. Používá se na tytéž zdravotní problémy, jako i Aloe Vera gel. Kromě toho má ale lepší účinek na zdravotní problémy v pánevní oblasti - ledviny, močové cesty, problémy s menstruačním cyklem a další ženské problémy, problémy s otěhotněním a u mužů řeší i problémy s prostatou.

Aloe Vera gel, Aloe Berry Nectar

Pokud někomu nechutná čistý Aloe Vera gel, který má trošku nahořklou chuť, tak může místo něj užívat i tuto jeho sladší verzi.

Tyto produkty doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, harmonizaci organismu, při nadměrném psychickém a fyzickém vytížení, a jako prevenci před různými onemocněními. Výtažek z dužiny listů aloe vera obsahuje 200 složek včetně 20 minerálních látek, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. Jedná se o čistě přírodní produkty a máme velmi dobré zkušenosti právě s těmito konkrétními produkty od americké firmy Forever Living Products.

Dávkování: 50 - 100 ml denně v několika dávkách. Patří mezi nejlepší dostupné doplňky výživy, které jsou vhodné pro denní použití. K dosažení požadovaného účinku je třeba je užívat dlouhodobě, nejlépe 3 - 5 měsíců, případně podle potřeby.

Kde si můžete zakoupit tyto produkty?

Aloe Vera gel, Aloe Berry Nectar a další produkty od společnosti FLP si můžete koupit od nezávislých distributorů nebo přes oficiální stránky společnosti Forever Living Products.

V případe zájmu o bližší informace nebo koupi produktů můžete kontaktovat i Mgr. Moniku Slivovú (nezávislou distribútorku FLP) telefonicky na čísle +421 902 734 483 nebo e-mailem. Rada vám poradí a pomůže.

Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy.
Miguel de Cervantes
Bílá magie Pentagram

Reishi a olej z černého kmínu

Výživové doplňky

Reishi - houba reishi (Ganoderma Lucidum) patří mezi nejvzácnější houby, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Je známá také jako houba nesmrtelnosti nebo houba věčného mládí. Posiluje obranyschopnost organismu, zlepšuje imunitu a pomáhá předcházet různým onemocněním.

Olej z černého kmínu - (z černého kmínu) je lisovaný za studena. Posiluje obranyschopnost organismu a činnost imunitního systému. Pro své léčivé účinky má mnohonásobné využití. Pomáhá například i při trávicích a střevních potížích. Obsahuje více než 100 různých živin.

Tyto produkty doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, harmonizaci organismu, při nadměrném psychickém a fyzickém vytížení, a jako prevenci před různými onemocněními..

Reishi a olej z černého kmínu

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce. Tyto dva produkty doporučujeme užívat současně přibližně jeden měsíc. Obvykle se užívají dvě tobolky houby reishi a jedna čajová lžička oleje z černého kmínu denně. Pokud vám nechutná tento olej čistý, tak si ho můžete smíchat například s medem nebo čerstvou šťávou z pomeranče..

Kde si můžete zakoupit tyto produkty?

Reishi a olej z černeho kmínu je možné koupit v každé dobré lékárně nebo v specializované prodejně se zdravou výživou..

Clean inside

Kúra na očistu těla a detoxikaci

Clean inside - e to výborný přírodní doplněk výživy na detoxikaci a očistu střev, který obsahuje velké množství rostlinných složek. Je to dobré nejen na pročištění celého organismu a zbavení se nějakých vnitřních parazitů, ale dalším pozitivním účinkem této kúry je i to, že člověk trošku zhubne..

Kúra Clean inside na vnitřní očistu obsahuje tři přípravky: Clean Inside (vláknina na čištění střev), Parasic tobolky a čaj Slim Tea.

Přípravek Clean inside obsahuje 20 druhů léčivých rostlin, jako například vlákninu Psyllium, len setý, inulin, aloe vera, kurkumu, hubu reishi, mletý kořen lékořice a další. Parasic ((antiparazitní doplněk výživy) obsahuje například šalvěj, pšeničné klíčky, česnek, hořec plicní, extrakt z yzopu lékařského, Pau D'Arco a Oman pravý. Slim Tea detoxikační čaj z bylinek) detoxikuje a pomáhá při problémech s vyprazdňováním.

Clean inside

Obsahuje 13 léčivých rostlin, například meduňku lékařskou, mátu peprnou, anýz, skořici, zázvor lékařský, len setý, heřmánku pravého a krušinu olšové.

uto kúru doporučujeme lidem, kteří se necítí zcela ve své kůži a není na to žádný důvod. To znamená, že byly u lékaře, z lékařského hlediska jsou v pořádku, ale přesto se cítí špatně nebo jsou unavení. Takže je to velmi vhodné k pročištění organismu a na to, aby měl organismus novou sílu a vitalitu.

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce. Je třeba užívat všechny tři produkty současně. Při užívání je velmi důležitý i čaj, proto mu věnujte také náležitou pozornost. Kúru Clean Inside doporučujeme udělat si 1 x do roka na 2 - 3 měsíce.

Kde si můžete zakoupit tento produkt?

Kúru Clean Inside si můžete koupit prostřednictvím oficiální stránky švýcarské společnosti NaturalSwiss pro Čechy.

Ovosan

Doplněk stravy s vaječnými fosfolipidy

Ovosan - je to přírodní produkt vyrobený z látek, které jsou získány ze slepičích vajec. Posiluje činnost imunitního systému a zlepšuje celkově obranyschopnost organismu. Jeho účinnou složkou jsou biologicky aktivní fosfolipidy PNAE..

JJedna kapsle obsahuje: 150 mg vaječného extraktu (75 mg vaječných fosfolipidů PNAE) a slunečnicový olej.

Tento produkt doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, při stavech velké psychické a fyzické vyčerpanosti, a jako prevenci před různými onemocněními.. Zlepšuje zdravotní stav při různých onemocněních. Používá se i jako podpůrný prostředek při onkologické léčbě a potlačuje její nežádoucí účinky..

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce nebo se poradit na bezplatné telefonní lince Ovosanu vedené lékařem - 0800 155 000. Obvykle se užívá 3 - 9 kapslí denně.

Ovosan

Kde si můžete zakoupit tento produkt?

Ovosan je možné koupit v každé dobré lékárně nebo ve specializované prodejně.

Poznámka: Na této stránce se ještě pracuje a bude průběžně aktualizována. Nejsou zde ještě uvedeny všechny doplňky zdravé výživy, které doporučujeme! Prosíme o trpělivost :-).

Autoři Pavol Malenký & Monika Slivová I Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Monika Slivová I Pavel Malenka I Daghan-Malenkov GmbH

Logo Doplňky zdravé výživy

Doplňky zdravé výživy

Vystresovaný? Manager? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vytvořené stress management a meditační semináře!

ZDE: Meditace, Meditační semináře

Vše o meditaci

Jsme tu, abychom Vám pomohli a jsme rádi, že Vás při tom můžeme provázet

Přeloženo ze slovenského originálu: Doplnky zdravej výživy

TU si můžete koupit naše meditační .MP3
na iTunes...

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají bez toho, abychom si to všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout vše, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.