Zdravý životní styl & zdravá výživa

Doplňky zdravé výživy

Zdravý životní styl & zdravá výživa

Příroda je mocná čarodějka a její dary můžeme využít i pro naše zdraví. Kvalitní doplňky zdravé výživy jsou v dnešní uspěchané době proto velmi důležité i při rozvíjení zdravého životního stylu a zdravé výživy. Na této stránce bychom vám rádi doporučili přírodní doplňky výživy, s nimiž máme my sami osobní zkušenosti a osvědčily se nám.

Nesmíme však zapomínat na to, že každý z nás je jiný. To, co pomůže jednomu, nemusí pomoci i někomu jinému. Kromě toho každý z těchto produktů obsahuje často velké množství různých rostlin (například Program Clean inside), a proto není pro nás možné říci, že je to vhodné pro každého. Musíte vyzkoušet jak na daný přípravek reagujete nebo nereagujete. Experimentujte tedy sami na sobě a vyberte si ty produkty, které se osvědčí vám samotným. Doporučujeme zde produkty, u kterých víme, že asi 95% lidí je může užívat a jsou obecně prospěšné, ale vždy se může najít i nějaká výjimka. Takže třeba vyzkoušet a pokud vám nějaký přípravek nebude dělat dobře, tak ho třeba vysadit a zkusit něco jiného. V žádném případě nekombinujte a neužívejte všechny tyto doplňky výživy najednou. Doporučujeme každý měsíc užívat pouze jeden z nich. Současně je možné užívat pouze reishi s olejem z černého kmínu. VVšechny tyto produkty obsahují vitamíny a minerály, doplňují jejich nedostatek, a tím posilují naše zdraví.

Upozornění: Níže uvedené produkty nenahrazují lékařskou péči! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte je se svým lékařem. Všechny naše doporučení mají pouze informativní charakter, nejsou návodem k vyléčení jakékoli nemoci a slouží jako pomocný prostředek. Výživové doplňky nenahrazují ani pestrou a vyváženou stravu! Nezapomínejte na to :-).

Aloe Vera gel a Aloe Berry Nectar

Stabilizovaný aloe vera gel

Aloe Vera gel - 100 % čistý stabilizovaný Aloe Vera gel bez příchutě se využívá například na posílení imunity, při zvýšené nebo nedostatečné tvorbě žaludeční kyseliny, vředech žaludku, dvanáctníku, problémech se střevy, se stolicí, s trávením, při zlaté žíle, cukrovce (podporuje funkce slinivky), astmatu, alergiích, bronchitidě, vysokém nebo nízkém krevním tlaku, problémech s játry a žlučníkem, dně, kožní onemocnění (velmi dobré výsledky jsou například při psoriáze), nádorová onemocnění a mnohé další. Má detoxikační, imunomodulační, protizánětlivé, antibakteriální a antidepresivní účinky.. Povzbuzuje a harmonizuje naše tělo.

Aloe Berry Nectar - má všechny vlastnosti čistého Aloe Vera gelu a je ochucený brusinkově-jablečnou šťávou. Obsahuje 89% čistého stabilizovaného Aloe Vera gelu a 11% obsahu tvoří brusinkově-jablečný koncentrát. Používá se na tytéž zdravotní problémy, jako i Aloe Vera gel. Kromě toho má ale lepší účinek na zdravotní problémy v pánevní oblasti - ledviny, močové cesty, problémy s menstruačním cyklem a další ženské problémy, problémy s otěhotněním a u mužů řeší i problémy s prostatou.

Aloe Vera gél, Aloe Berry Nectar

Pokud někomu nechutná čistý Aloe Vera gel, který má trošku nahořklou chuť, tak může místo něj užívat i tuto jeho sladší verzi.

Tyto produkty doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, harmonizaci organismu, při nadměrném psychickém a fyzickém vytížení, a jako prevenci před různými onemocněními. Výtažek z dužiny listů aloe vera obsahuje 200 složek včetně 20 minerálních látek, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. Jedná se o čistě přírodní produkty a máme velmi dobré zkušenosti právě s těmito konkrétními produkty od americké firmy Forever Living Products.

Dávkování: 50 - 100 ml denně v několika dávkách. Patří mezi nejlepší dostupné doplňky výživy, které jsou vhodné pro denní použití. K dosažení požadovaného účinku je třeba je užívat dlouhodobě, nejlépe 3 - 5 měsíců, případně podle potřeby.

Kde si můžete zakoupit tyto produkty?

Aloe Vera gel, Aloe Berry Nectar a další produkty od společnosti FLP si můžete koupit od nezávislých distributorů nebo přes oficiální stránky společnosti Forever Living Products.

V případe zájmu o bližší informace nebo koupi produktů můžete kontaktovat i Mgr. Moniku Slivovú (nezávislou distribútorku FLP) telefonicky na čísle +421 902 734 483 nebo e-mailem. Rada vám poradí a pomůže.

Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy.
Miguel de Cervantes
Bílá magie Pentagram

Reishi a olej z černého kmínu

Výživové doplňky

Reishi - houba reishi (Ganoderma Lucidum) patří mezi nejvzácnější houby, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Je známá také jako houba nesmrtelnosti nebo houba věčného mládí. Posiluje obranyschopnost organismu, zlepšuje imunitu a pomáhá předcházet různým onemocněním.

Olej z černého kmínu - (z černého kmínu) je lisovaný za studena. Posiluje obranyschopnost organismu a činnost imunitního systému. Pro své léčivé účinky má mnohonásobné využití. Pomáhá například i při trávicích a střevních potížích. Obsahuje více než 100 různých živin.

Tyto produkty doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, harmonizaci organismu, při nadměrném psychickém a fyzickém vytížení, a jako prevenci před různými onemocněními..

Reishi, Olej z čierneho kmínu

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce. Tyto dva produkty doporučujeme užívat současně přibližně jeden měsíc. Obvykle se užívají dvě tobolky houby reishi a jedna čajová lžička oleje z černého kmínu denně. Pokud vám nechutná tento olej čistý, tak si ho můžete smíchat například s medem nebo čerstvou šťávou z pomeranče..

Kde si můžete zakoupit tyto produkty?

Reishi a olej z černeho kmínu je možné koupit v každé dobré lékárně nebo v specializované prodejně se zdravou výživou..

Clean inside

Kúra na očistu těla a detoxikaci

Clean inside - e to výborný přírodní doplněk výživy na detoxikaci a očistu střev, který obsahuje velké množství rostlinných složek. Je to dobré nejen na pročištění celého organismu a zbavení se nějakých vnitřních parazitů, ale dalším pozitivním účinkem této kúry je i to, že člověk trošku zhubne..

Kúra Clean inside na vnitřní očistu obsahuje tři přípravky: Clean Inside (vláknina na čištění střev), Parasic tobolky a čaj Slim Tea.

Přípravek Clean inside obsahuje 20 druhů léčivých rostlin, jako například vlákninu Psyllium, len setý, inulin, aloe vera, kurkumu, hubu reishi, mletý kořen lékořice a další. Parasic ((antiparazitní doplněk výživy) obsahuje například šalvěj, pšeničné klíčky, česnek, hořec plicní, extrakt z yzopu lékařského, Pau D'Arco a Oman pravý. Slim Tea detoxikační čaj z bylinek) detoxikuje a pomáhá při problémech s vyprazdňováním.

Clean inside

Obsahuje 13 léčivých rostlin, například meduňku lékařskou, mátu peprnou, anýz, skořici, zázvor lékařský, len setý, heřmánku pravého a krušinu olšové.

uto kúru doporučujeme lidem, kteří se necítí zcela ve své kůži a není na to žádný důvod. To znamená, že byly u lékaře, z lékařského hlediska jsou v pořádku, ale přesto se cítí špatně nebo jsou unavení. Takže je to velmi vhodné k pročištění organismu a na to, aby měl organismus novou sílu a vitalitu.

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce. Je třeba užívat všechny tři produkty současně. Při užívání je velmi důležitý i čaj, proto mu věnujte také náležitou pozornost. Kúru Clean Inside doporučujeme udělat si 1 x do roka na 2 - 3 měsíce.

Kde si můžete zakoupit tento produkt?

Kúru Clean Inside si můžete koupit prostřednictvím oficiální stránky švýcarské společnosti NaturalSwiss pro Čechy.

Ovosan

Doplněk stravy s vaječnými fosfolipidy

Ovosan - je to přírodní produkt vyrobený z látek, které jsou získány ze slepičích vajec. Posiluje činnost imunitního systému a zlepšuje celkově obranyschopnost organismu. Jeho účinnou složkou jsou biologicky aktivní fosfolipidy PNAE..

JJedna kapsle obsahuje: 150 mg vaječného extraktu (75 mg vaječných fosfolipidů PNAE) a slunečnicový olej.

Tento produkt doporučujeme každému na posílení imunity, zvýšení energie, proti únavě, při stavech velké psychické a fyzické vyčerpanosti, a jako prevenci před různými onemocněními.. Zlepšuje zdravotní stav při různých onemocněních. Používá se i jako podpůrný prostředek při onkologické léčbě a potlačuje její nežádoucí účinky..

Dávkování: Doporučujeme řídit se doporučeným dávkováním výrobce nebo se poradit na bezplatné telefonní lince Ovosanu vedené lékařem - 0800 155 000. Obvykle se užívá 3 - 9 kapslí denně.

Ovosan

Kde si můžete zakoupit tento produkt?

Ovosan je možné koupit v každé dobré lékárně nebo ve specializované prodejně.

Poznámka: Na této stránce se ještě pracuje a bude průběžně aktualizována. Nejsou zde ještě uvedeny všechny doplňky zdravé výživy, které doporučujeme! Prosíme o trpělivost :-).

Autoři Pavol Malenký & Monika Slivová I Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Monika Slivová I Pavel Malenka I Daghan-Malenkov GmbH

Med z manuky a med z jedlovy medovice

Nachlazení a imunita

Med z manuky - je to certifikovaný Manuka MGO ™ med pocházející přímo z Nového Zélandu obsahující jedinečnou složku metylglyoxal. Čím vyšší obsah MGO tento med má, tím je silnější a účinnější. Je to 100% přírodní produkt a má antibakteriální účinky. Produkují ho včely z nektaru květů rostliny manuka. Tento med má mnohostranné využití a výbornou chuť, kterou si zamilujete. Doporučujeme ho zejména na posílení imunity, při nachlazení, bolestech hrdla, žaludečních a kožních problémech.

Osobní zkušenost - častokrát mě trápily dlouhotrvající bolesti krku, na které mi nic nepomáhalo. Bolest v krku mi často zůstala i po doužívání antibiotik. Když mě i přestalo bolies, po krátkém čase se mi bolest a zánět hrdla vrátili zpět. O medu Manuka jsem se poprvé dozvěděla od Paľka, který mi ho na základě vlastní zkušenosti doporučil. Na začátku mě trošku odradila jeho cena, ale přesto jsem se ho rozhodla vyzkoušet. Už nějaký čas mě bolelo hrdlo, vyzkoušela jsem mnoho běžně dostupných prostředků proti bolesti v krku, které ji sice zmírnily, ale neodstranili úplně.

Med z manuky a med z jedľovej medovice

Med Manuka jsem si objednala přes internet a přišel mi v rekordně krátkém čase. Na Pálköve doporučení jsem si objednala med Manuka MGO ™ 550+. Ihned jsem ho vyzkoušela a do 2 dnů byly mé bolesti krku úplně pryč. Byla jsem mile překvapena a od té doby, když mě bolí hrdlo, sáhnu vždy po tomto medu a vřele ho každému doporučuji. MS :-)

Med z jedlové medovice - med z jedlové medovice pochází z Bardejova a je to čistě přírodní produkt. Má trošku hustší konzistenci, tmavší barvu a má antibakteriální účinky. Je to slovenská a zároveň levnější alternativa k medu Manuka, který taktéž velmi doporučujeme. Tento med produkují včely ze sladké šťávy, kterou vytvářejí mšice a nepochází z nektaru květů, než jiné medy. Je to jeden z nejkvalitnějších medovicový medů na světě, který získal mnohá ocenění u nás i ve světě. TU nájdete bližšie informácie o jedľovej medovici.

Dávkování: Oba medy doporučujeme užívat dle doporučeného dávkování. Na posílení imunity a za účelem prevence v zimních měsících doporučujeme užívat 1 čajovou lžičku ráno. Při nachlazení a bolestech hrdla doporučujeme užívat 1 čajovou lžičku 2-3 krát denně nebo podle potřeby. Užívají se nalačno nebo před jídlem či pitím.

Kde si můžete zakoupit tento produkt?

Med Manuka si můžete zakoupit u výhradního distributora produktů společnosti Manuka HealthNew Zealand na Slovensku Happy Planet s.r.o. prostredníctvom ich webovej stránky. Med z jedľovej medovice si môžete zakúpiť priamo zo včelej farmy Medár, kde ho vyrábejí.

Poznámka: Na tyhle stránce sa ješte pracuje a bude průbežne aktualizováná. Nie sú tu ješte uvedené všechny doplnky zdraví výživy, které doporučujeme! Prosíme o trpielivost:-).

Logo Doplňky zdravé výživy

Doplňky zdravé výživy

Upozornění: Ak máte zdravotní problémy, konzultujte je se svém lékařem! Všechny naše odporoučení mají jenom informativní charakter a slouží jako pomocní prostředek.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.