Milostná magie, Ochranná magie, Věštění a Meditace

Knihy


Kniha: Klíč k lásce

od Marion Daghan Malenky, limitovaná edice

Tuto knihu jsem napsala, abych povzbudila a inspirovala čtenáře k tomu, aby se nikdy nevzdávali. Moje, často velmi osobní zkušenost mi ukázala řešení, které bych vám zde ráda předala. Chtěla bych vám všem říci: nejste sami ve své bolesti! Ciťte se objetí v lásce! Při psaní této knihy se ve mně vynořilo množství vzpomínek, hluboký smutek, ale zachvátila mě vždy i velká radost při psaní těchto řádků.

Přeji si, aby se čtenáři této knihy poznali v mém příběhu. Chci je pozvat, aby se s láskou podívali na svůj vlastní příběh a chci je pozvat, aby se sami rozhodli, jak má jejich příběh pokračovat. Pro lepší čitelnost jsem se rozhodla použít, stále běžnou, mužskou formu oslovování, ale samozřejmě se přimlouvám všem lidem stejně.

Chtěla bych velmi poděkovat hlavně svému vydavateli Christianovi, který si vždy vyslechl mé požadavky. Vždy mě motivoval a jeho konstruktivní kritika mi byla velkou pomocí. Mé poděkování patří i mé lektorce Katharine Hermine, která strávila mnoho hodin přepracováváním a opravováním mých textů. Její srdečný a dobrotivý pohled byl pro knihu velmi přínosný. V neposlední řadě a zvlášť bych chtěla poděkovat mému manželovi, partnerovi a společníkovi Pavlovi Malenkému, který mě na mé cestě vždy podporuje a neochvějně stojí po mém boku.

Vaše Marion Daghan-Malenky

Kniha je dostupná pouze v německém jazyce!

Kniha: Klíč k lásce Kniha: Klíč k lásce

"Definitivní sbohem neexistuje, vždy přijde opětovné setkání."

Příběh pravdivé lásky, která dosahuje věčnost za hranicemi smrti. Příběh hledání pravdy a Boha...

Zde si můžete přečíst první kapitolu...

„Dívka však měla jedno velké přání: odejít do pyramid, aby mohla sloužit bohu. Petr ji nechtěl ztratit. Nejvyšším projevem lásky je dát volnost tomu, koho milujeme. Proto ji Petr nechal jít.

Dveře se za ní zavřely a on si uvědomil, že už ji asi nikdy neuvidí... Nemohl žít bez své druhé poloviny." Číst více...

Stacks Image 68779

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Román Anuri

Naše kniha: Láska a osvícení: Magie jako životní styl

 • Obal

  Obal

 • Kniha a pracovná kniha s cvičeniami

  Kniha a pracovná kniha s cvičeniami

 • Čítanie a cvičenie robí majstra!

  Čítanie a cvičenie robí majstra!

Jako mágů se nás lidé většinou ptají: Jak mohu napravit svůj milostný život 💏 nebo jak se můžu stát bohatým a úspěšným 💶 nebo jak si můžu zlepšit zdraví 🐘? A když jsme klientovi pomohli, přicházejí otázky: A jak jste to udělali? I když jsou mnohé rady velmi individuální, existují všeobecné koncepty, myšlenky a cvičení, které je třeba dodržovat! Proto jsme napsali tuto knihu!

Najdeš zde velmi mnoho překvapivých a neobyčejných myšlenek, postupů a cvičení k vytvoření naplněného milostného života, k tomu, abys byl úspěšný, abys byl zdravý, aby ses v meditaci poznal jako věčná duše . A pokud máš odvahu, najdeš zde i úvodní kroky k nastoupení své magické cesty!

Postupně přecházíme od jednoduchých cvičení k hlubokým souvislostem, abychom v tobě probudili mága! V naší knize tedy nenajdeš jen text, ale i cvičení, pomocí kterých dosáhneš toho, co chceš, ale i další doporučenou literaturu a tipy ke studiu v každé důležité oblasti! Samozřejmě, pouze cvičením, meditací a sebeovládáním se člověk stane mistrem, proto jsme ke knize vydali i pracovní knihu se cvičeními.

Kniha je dostupná zatím v německém jazyce, na českém překladu pracujeme.

Požádej o novou knihu Láska a osvícení (v německém jazyce) a začni s její pomocí ještě dnes vylepšovat okamžitě své vztahy, sebepoznání a poznávat mága v sobě samém!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.