Osobní skušenost od Janky

Osobní zkušenost od Janky: Jak zvládat stres

První krok k úspěchu

Pro každého člověka je v dnešní době velmi náročné zvládat nástrahy, které dennodenně přicházejí. Pod tímto pojmem rozumíme rodinu, lásku, vztahy, zdraví, rovnováhu a stejně tak i důvěru a sebelásku, která je v neposlední řadě také součástí dnešní uspěchané doby, která je v rozporu s fakty, které ovlivňují naše jednání a celkové vyjádření naší osobnosti. Mnoho lidí si neuvědomuje jak je rovnováha důležitá a jak velkou roli hraje v našem životě. Podstata člověka je propojení s vlastní duší, a nalezení její rovnováhy. Můžeme říci, že pokud máme mnoho povinností, které doprovází dnes nejhorší faktor Stres, nastává v těle disharmonie. S ní přicházejí další a další starosti, které se postupně nabalují a mezi sebou začnou velmi úzce souviset.

Otázkou je, jak to chceme všechno zvládnout a kdy začneme mít ten „feeling“ že už jsme na hranici našich možností. Pojďme pěkně postupně. Určitě mnozí z vás prožili v životě stres. Překonali jste mnoho překážek a různé stavy úzkosti. Já jsem je zažila v mém mladém věku možná i víc, než byste řekli.

Zpět k tématu: máte v rukou možnost změnit svůj život. Jak byste začali? Co bychom měli změnit jako první? Prvním krokem k úspěchu je jednoznačně způsob, je začít. Už jako mladá dívka jsem cítila, že pokorou, láskou a vděčností se dokáže člověk posunout mnohem dál než ti, kteří se neustále povyšují, porovnávají, materiálně předvádějí a hlavně neustále se dívají, jen sam na sebe. Prvním krokem k úspěchu, je přijmout se tím, kým jsem.. Pokud se jedná o člověka, který pochází z rodiny, která nemá dostatek peněz, ale mají mezi sebou pochopení a podporu, je to jako výhra. Ale na druhou stranu je to obírá o jiné možnosti. Vezměme si to z opačné strany, někdo má materiální zabezpečení, ale jako rodina selhávají.

Nemá tolik pozornosti a projevů lásky. A to je přesně to, co si koupit nemůže. Mohli bychom v této konstelaci udělat mnoho příkladů, kdo co a jak, ale jedno je jisté, vždy se dá hodně změnit. Pokud člověk najde v sobě sílu, přemoci se, postupně dokáže najít tu správnou cestu. Otázkou je, do jaké míry jsme schopni si sami pomoci a do jaké to musí být někým podpořeno. K tomu, abychom dosáhli úspěchu, musíme začít pracovat se svou myslí a způsobem jak myslet. Na začátku je potřeba určit si jednu podstatnou věc. Kdo jsem?!? Jsem tím, jak přemýšlím. Jsem tím, jakou společností se obklopují, jsem tím, jak se vyjadřuji a jsem tím, jak působím. A to jak působím je projev vlastního vnitřního duchovna, který pěstujeme v sobě.

Pokud si nevážíš osoby své a neuvědomuješ si jak si častokrát ubližuješ, tak nedokážeš posoudit ani to, jak můžeš mnohokrát nevědomky ublížit jiným. A tím také přichází rána osudu člověku, který možná právě v tomto momentě prochází těžkým obdobím života, kterému zrovna přihodíš polínko do ohně. Proto musíme vždy začít sami od sebe. My sami jsme tvůrci svého vlastního štěstí. Ne domy, auta, majetky, a jiné materiální věci, ale to jakým člověkem jsem. Znám velmi mnoho lidí, kteří nejsou ani bohatí, ani vysloveně krásou obdařeni, ale mají v sobě něco co mnozí nemají. Mají v sobě upřímnost, lásku a pokoru. Všechno co vyzařují ukazuje jejich duše jako jednotu, která se nedá koupit.

A to je přesně to, co jiní než materiální sice mají, ale duchovno absolutně. A  tento postoj a přístup, pak vytváří u lidí odpudivé magnetické pole, které si vlastně vytvořili oni sami a lidé nemají chuť s takovými lidmi se setkat, nebo udržovat kontakt. Abych to nehodnotila, jen z toho pohledu, mnoho lidí, má hmotné prostředky, pomáhají a rozdávají. Bylo by to sobecké, kdybychom nezmínili lidí i s dobrou duší a plnou kapsou. Mnozí z nich jsou právě těmi lidmi, kteří si sami prošli jistou životní změnou, která je mnoho naučila. Hodně změnila, a dala jim možnost svůj život otočit k lepšímu.

Stacks Image 209

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH I Skúsenosti Espenauer Str. 10, 34246 Vellmar

Takže abychom zhodnotili první krok k úspěchu k tomu, abychom dokázali zvládat stres je začít u sebe. Popřemýšlet o tom, jak konat dobro, a být člověkem lepším. Proč? Protože mnoho energií, které působí okolo nás si velmi dobře pamatují a vysílají signál do vesmíru. Tam je vše zpracováno. Každé pomyšlení nebo myšlenka ,dokážou mnoho. Vše se ukládá jako paměťová karta. Jak dobré i špatné myšlenky. Jen s tím rozdílem, že síla myšlenek a energií, které kolem nás působí fungují tak, že první zpracování je to negativní. Čili vy když máte 10 pozitivních myšlenek a jednu negativní, tak právě ta negativní bude jako první zpracována. Je třeba si velmi dobře rozmyslet, jak přemýšlíme a jak jednáme. Vše se zpracovává a všechno má svou daň.
K tomu, abychom dokázali něco změnit, musíme nejdříve napravit způsob myšlení. Chápu, že v dnešní době přicházejí i negativní myšlenky, ale i ty je třeba umět přijmout a odložit je na stranu. Pokud si ty myšlenky vytváříme my sami, budou splněny. Pozor, pokud vysíláme negativní myšlenky na lidi, bude zde zpětná vazba. Na to lidé mnohokrát zapomínají. Jak to definovat? Pozorně čtěte!

Vytvoříte negativní myšlenku. Ta bude zpracována. Vždy to závisí na nás. Jakou myšlenku vytvoříme a co s ní sledujeme. Nyní si vezměte, že prostě někomu nepřejeme. Závidíme mu. Za nějakou dobu se tento člověk začne cítít špatně.. Vytvoříme mu velmi nepříjemné podmínky, k jeho rozvoji. On to však ustojí. Jeho úspěch bude přicházet velmi pomalu s různými překážkami, ale splní si svůj sen. Teď ty máš ten svůj. Ale jaksi se k němu nedokážeš přiblížit. Proč?

Neboť sis vytvořil sám pro sebe negativní magnetické pole tak, že si myslel negativně. To co vyslovíme a to jak myslíme je pro nás jako zrcadlo pouze s jedním rozdílem. A to je, že se k nám zlo vrací zpět 7krát silnější než to, které jsme vyslali. Proto si musí člověk velmi dobře zvážit, jak přemýšlí. To je začátek toho, jak si v sobě hromadím mnoho negativního a je to i zdroj něčeho negativního do budoucna. Protože i to, co je vyjádřeno a vysloveno, nemusí být ihned zpětně vráceno. To co se má stát se stane. To, co se má vrátit se vrátí. Je to vždy jen otázkou času. Nezapomeňte! Všem se vše zpět vrátí, a to kdy karma si vybere úder je na ní. Nemusí se to vrátit v podobné formě. Zlo ví, kde jsou vaše slabiny a tam také zaútočí. Mějte to na paměti. Ne za rok či dva, ale i mnohem později. A tam to všechno začíná.

Stacks Image 654

Foto © wingmar - Istockphoto.com I pmalenky

Druhí krok k úspěchu

Odtud máme zdroj mnohého podmíněného, ​​které je zdrojem k stresu, který zažíváme v přítomném okamžiku a mi ho zhmotňujeme již v mladém věku. Kulminuje zdroj síly, hodně krát zcela zbytečně. Čili prvním krokem bylo pochopení jak myslet. A nenechat se ovládat negativními myšlenkami. Velmi často dovolujeme negativismu nás ovládat. Proč to děláme? Život nám nabízí tolik krás a možností se naučit zvládnout tyto nástrahy. A jak? Zde je druhý krok k úspěchu. V první řadě je velmi podstatné mít nějaké záliby. To co děláme, aby nás dělalo šťastným a klidným. Pokud si najdeš zálibu ve sportu, pracuješ na sobě. Pokud ti dělá radost kreslení tak je třeba se tomu věnovat. A různé jiné aktivity. !

Vždy je to o tom, jak dokážeš „ upustit páru“ a zapomenout. Dočasně si vyčistit svou mysl a dát prostor sobě. Je velmi důležité si najít čas pro sebe. Tento problém má v dnešní době mnoho lidí. Rozumím tomu, že lidé pracují denně mnoho hodin a pak už nemají ani chuť a sílu, na nějakou jinou aktivitu protože jsou energeticky vybití. A také je pravda, že časem se všechno na nás ze všech stran navalí a nebudeme moci, už zabránit možnému pocitu viny a méněcennosti.

Člověk může dosahovat úspěchů v práci, ale nesmí zapomenout na sebe a své nitro. Já nacházím v těžkých chvilkách klid při poslechu dobré knihy. Je to duchovní literatura, která nám ukáže cestu, která nás nasměruje k nejen jiným myšlenkám, ale také k zamyšlení, že všechno co děláme vychází z našeho nitra a je potřeba na tom pracovat. Proto mnozí lidé možná v práci úspěch jako takový mají, ale jako osoby jsou pro sebe méně cenné a selhávají tam, kde to nemají pod kontrolou. Tímto způsobem si přivoláváme i další vnitřní napětí, které nás časem začne velmi silně ovlivňovat. Čili jako druhý bod pro zlepšení nálady a jak nahromaděný stres odbourat, je najít si hobby, koníček, který vám dělá radost a odpoutá vaši pozornost. A zároveň poslech duchovní literatury, která je pro nás zdrojem informaci, která nám davá jiný úhel pohledu a nalezení mnohého nezodpovězeného.

Stacks Image 660

Foto © Geribody http://www.istockphoto.com I pmalenky

Třetí krok k úspěchu-meditace

Další velmi užitečnou technikou je cvičení Jógy. Jóga je nejlepší kombinací očištění těla a duše zároveň. Uvolnění napětí a získání ohebnosti kloubů a svalů. Správné naučení dýchacích technik, ktere prospívají k zlepšení koncentrace, ale i látkové výměny. Co však předem doručuji, je určitě s jógou nezačínat doma, ale jít do fitness studia, kde jsou certifikovaní trenéři, kteří vás opraví při nesprávném dýchání, provedení cviků a zároveň pomohou s nastavením a pozici těla

Pokud z nějakého důvodu jsou fitness centra zavřené, jako právě teď kvůli pandemii, je vhodné si prohlédnout a nastudovat 5 zakládaných cviků a pouze ty alespoň týden dennodenně opakovat tak dlouho, dokud se nám neosvojí. A až poté začít pomalu přídavat jeden ci dva cviky navíc , abychom se neustěle posouvali za hranice svých možností. Poslední krok třetí, jak zvládat a ovládat stres je meditace.

Stacks Image 561

Meditace je zharmonizování vašeho těla, duše, mysli a celkového vnitra. Je velmi důležitá pro očištění od negativních myšlenek a nalezení cesty zpět. Pokud máme vyrovnanou duši a uspořádané myšlenky, věci, které potřebujeme řešit, zpracovat, jdou mnohem snadněji, máte jasnější mysl a lépe se dají vyhodnotit určité situace. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je až příliš mnoho napětí, je meditace jedním z kroků, který je zdarma a je efektivní. Je to praktika,kde se nám naše tělo a duše sjednotí, dobijí nás pozitivní energií a dá nám odpověď na mnohé otázky. Pokud potřebujete poradit, můžete se na nás obrátit a rádi Vám poradíme. .

Stacks Image 658

Foto © Geribody http://www.istockphoto.com I pmalenky

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a meditační semináře!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu.
ZDE si můžete koupit naše meditační .MP3!

TU: Meditace, Meditační semináře.

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a meditační semináře!

Vše o meditaci.

ZDE si můžete koupit naše meditační .MP3
na iTunes...

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají, aniž jsme si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout všechno, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.