Tipy & Triky

Rituály pro peníze a magii úspěchu

Jak si přitáhnout peníze a prožívat hojnost

I když peníze nejsou pro přežití nezbytně potřebné, spojuje si je mnoho lidí se vstupenkou ke svobodě. Od nepaměti a neomezeně pro budoucnost si bytost jménem člověk nejvíce váží své svobody. Tak moc, že je svoboda považovaná za základní právo pro život jedince na planetě Zemi. Snad proto každý víceméně spojuje svou svobodu s penězi. Tento „vzorec" pro život tak může doslova ovládat celé lidstvo. Takže vůbec nepřekvapí, že zde je tak silný emoční vztak k penězům.

Důležité je uvědomit si, že existuje přímá souvislost mezi myšlenkami, které máte o penězích. A navíc je neuvěřitelně důležité, jak se při těchto myšlenkách cítíte. Jakoby v přímé úměře s tím do vašeho života přitékají nebo z něj naopak odtékají. Když se vám podaří uvědomit si tyto souvislosti, můžeme změnit kvalitu svých myšlenek a opravit nevhodný vzorec myšlení. Jedině tak najdete cestu k síle vesmíru a zjistíte, že čas a tělesné úsilí k dosáhnutí finančního úspěchu jsou skutečně bezvýznamné. Vycházíme z jednoduchého principu o fungování Vesmíru a jeho vlivu na náš svět: Dostáváš to, na co myslíš!

Lidé často říkají: „To není pravda, protože já si celý život přeji mnoho peněz a stále na to myslím, a přece stále bojuji s jejich nedostatkem.“

To, co vám chceme říct, je to nejdůležitější k pochopení, abyste dokázali změnit a vylepšit svou finanční situaci.

Stacks Image 66645

Foto © alexsl http://www.istockphoto.com I pmalenky

Voodoo - nejdříve je třeba najít svou vibrační rovnováhu

Bílá magie

Starejte se v první řadě o svou vnitřní harmonii! Uvědomujte si stále, jak se zesilují věci, na které zaměřujete svou pozornost. Pokud to děláte kladným způsobem, zlepšuje se stav vašeho blahobytu. Na začátku chybí každému ta správná schopnost myslet pozitivně. Proto neaktivujte příliš nad míru svoje úsilí o toužený stav. Čím víc se o to snažíte, tím víc se od touženého stavu odkláníte.

Je absolutně přirozené a dá se říci, že každý je zvyklý po něčem toužit. Pocity nespokojenosti se zákonitě zvýrazňují hlavně ve stavu nedostatku. Dokonce taková potřeba nastává jednoduše jen proto, že to nemám. V tom momentě, i když byste i mrknutím oka touženou věc získali, nenastane vnitřní uspokojení, jelikož pocit vlastnictví není pocitem uspokojení. A bludný kruh pokračuje dále, protože vždy bude na světě něco, co ještě nemám. A tak si člověk vnáší do života nekonečný boj, stále znovu chtít nějakou věc, která zas a znovu nedokáže uspokojit.


Biela mágia Pentagram

Magie peněz a magie úspěchu

Peníze

Na peníze se dá myslet a mluvit o nich s pocitem radosti a hojnosti. Když však o nich mluvíte s pocitem strachu nebo vnitřní nepohody, není to o penězích, ale spíše o vyjádření nedostatku. Jsou to dva zásadně odlišné přístupy k penězům. A to je klíčový moment pro finanční úspěch. V prvním případě peníze jednoduše přicházejí. V druhém případě peníze odpuzujete.

Je opravdu důležité, jakým způsobem o penězích přemýšlíte. A ještě důležitější je, co při myšlenkách na peníze prožíváte. Když je to něco jako: „Ach, to by bylo pěkné, kdybych si to jen mohl dovolit,“ nemáte dostatečné vibrační naladění, abyste si svou touhu přitáhli. Vy sami si nastavujete ono přesvědčení nedostatku a vaše nenaplněné přání ještě umocní výsledný pocit zklamání. A vytoužená hojnost je pro vás opravdu jen fatamorgana.

Mnoho lidí během života opakovaně prožívá svůj nedostatek. Stále dokola ten stejný scénář: „Toužím - chci - nemám!“ Děje se to jen proto, že se nezamýšlí nad tím, co vlastně dělají. Žijí v bludném kruhu. Takovým nesprávným myšlenkovým vzorcem doslova zhmotňují svůj stav bídy. Kromě toho jsou média plná smutných příkladů, což dotváří doslova osvojení si takového pokřiveného postoje.

Dost takových praktik! Proč by to tak mělo být?! My vám říkáme, že každý člověk má tu sílu přitáhnout si peníze!!! Tehdy, když chce doopravdy změnit a přetvořit svůj stav, mluví už o novém = změněném stavu své existence, o blahobytu. Svůj skutkový neradostný stav financí vůbec nerozebírá a nezabývá se jím! Soustředí celou pozornost jen a jen na svou vnitřní spokojenost.

Mnozí hned protestují, jelikož zcestně věří v takzvanou realitu života.

Stacks Image 66653

Foto © leongoedhart http://www.istockphoto.com I pmalenky

Nepřipouštějí si, že je to slepá ulička v bludišti života. Pochopte přece, lidé, že Vesmír vám splní každé vaše přání. A pokud věříte, že jste chudí, tak takoví i zůstanete! Hlavně tehdy, pokud o tom budete dále dokola mluvit.

Ano, je to tady! I Albert Einstein jednou řekl: „Neexistují žádné náhody. Bůh nehraje kostky.“

V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru nebo o zkontaktování e-mailem klikněte TADY.

Magie peněz, magie úspěchu

Bílá magie, voodoo pro nalezení/získání zaměstnání

Runa Teiwaz (č.15. 15. Energie bojovníka, Bůh Tiu, Tyr)
Amulet pro nalezení a získání zaměstnání

Cíl:
Pro ty, kteří právě hledají dobře placené zaměstnání

Pozadí:
V řeči run představuje Teiwaz (Tyr) úspěch a vítězství při hledání. Je to runa severského boha Tiw-a, mocného bojovníka a znamenitého spojence v časech těžkostí. V abecedě 24 run je Teiwaz první z osmi run, nad kterými bdí Tyr. A s ním kráčejí všechny požehnané síly, cílevědomost a vytrvalost, které jsou s tímto božstvem spjaté. Žádost o magické vlastnosti této runy posilní vaši odhodlanost a nápaditost; ty korunují vaše hledání dobře placené práce úspěchem. Na obrázku jste si určitě všimli, že se Teiwaz (Tyr) podobá šipce nahoru. Toto zdůrazňuje důležitost mít při hledání dobrého zaměstnání před očima jasný cíl. Runy představují i určité útočiště, což znamená, že slouží spíše chudým než chamtivým a proto je skutečný úspěch jistější, když se používají v tomto smyslu.

Vhodný čas pro rituál:
Pro přiblížení k cíli je potřebné provádět kouzlo při rostoucím měsíci, nejlepší den je středa (den dohod/oznámení a planety Merkur), jako druhá volba může byt úterý, den boha Tiw-a.
Co potřebujete k rituálu:
- jednu žlutou svíčku vysokou 15-20 cm (když provádíte rituál ve středu) anebo červenou svíčku vysokou 15-20 cm (když provádíte rituál v úterý);
- zápalky anebo zapalovač; - zelenou fixu;
- jeden malý kámen s rovnou plochou, dostatečně lehký a malý, aby se dal nosit v bundě nebo v kapse kalhot.

Postup rituálu:
1. Vytvořte kruh podle instrukcí
2. Zapalte svíčku se slovy: „Duchu jistého úspěchu, drž nade mnou svou ochrannou ruku.“
3. Držte kámen pevně mezi svými dlaněmi a představujte si, jak šťastně a spokojeně kráčíte do práce a peněženku nebo tašku máte plnou peněz.
4. Když cítíte, že jste hotoví, zhluboka se nadechněte a dýchněte na kámen, přičemž si představujte, že všechno, co jste si právě přáli, prochází do kamene. Potom řekněte: „Mým dechem ti dávám sílu“.
5. Na plochou stranu kamene namalujte runu Tyr. Dokud znak nezaschne, nechte kámen ležet při svíčce.
6. Na další den si vložte kámen do kapsy kalhot anebo do bundy a noste ho stále s sebou. Když se vaše přání splní, hoďte kámen do nejbližší přírodní vody.

Více o magii peněz a magii úspěchu
Logo Rituály pro peníze

Rituály pro peníze

Máte někdy pocit, že se všechno děje z určitého důvodu? Že existují lidé, kteří mají „víc štěstí", anebo lidé, u kterých „všechno ztroskotává"? Tyto události nejsou jenom obyčejná náhoda. Je to výsledek exaktního a precizně promyšleného plánu a zákonů, a to bez ohledu na to, zda o tom víte, anebo ne. Zda si toho všímáte anebo ne. Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů, zvládnout překážky tak, abyste patřili k těm, co „mají víc štěstí". Nechejte nás, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny.

Těšíme se na naši spolupráci

Rituál voodoo

Magie peněz, magie úspěchu – bílá magie

Pracovní lampa

Tato lampa podporuje obchody a pomáhá najít práci.

Je jednou ze dvou forem pracovních lamp. Jak na to?

Člověk ji zhotoví tak, že rozpůlí kokosový ořech, a nechá dužinu. Jako podstavec budou sloužit tři kameny. Bavlněný knot přidržují dvě překřížené bambusové paličky.

Na tomto místě chci poznamenat, že by měl člověk zhotovovat kokosovou lampu s maximální pozorností. Když se odstraní dužina, ořechová skořepina nebude dostatečně utěsněná a bez voskové anebo nehořlavé impregnace není skořepina dost silná, aby udržela olej do lamp.

Z čistě bezpečnostních důvodů by se měla hořící lampa postavit na nehořlavou podložku s vysokým okrajem, aby z ní nemohl vytéct horký anebo hořící olej. Ještě by si měl člověk dávat velký pozor na to, aby se lampa nemohla naklánět. Stabilitu můžou pomoci dosáhnout například širší kovový pás anebo kousek kovové trubice střešní římsy.

Pokračujeme tím, že do lampy položíme hovězí srdce, ve kterém jsou zabodnuté dva úlomky z kostí. Toto celé je zabaleno v bílém šátku. Srdce pokapeme růžovým olejem a přidáme 7 kapek červeného vína. Při kapání červeného vína člověk vysloví svoje přání a zavolá Legbu.

Po zasvěcení Legbovi se naplní olejem do lamp. Tak máme připravenou lampu. Zapálíme knot a necháme vyhořet. Po dohoření oleje se celá lampa i se srdcem zakope pod zdravý strom.

Vykonavatele rituálu je třeba ale varovat, že Legba je jedním z nejsilnějších loa a zbytečné vyvolání anebo vyvolání ze žertu může sebou přinést velice vážné následky.

Lampový rituál si vyžaduje nějaký čas, než se ukáže výsledek kouzla. Proto by měl být člověk trpělivý.

Více o magii peněz a magii úspěchu

Přeloženo ze slovenského originálu: Rituály pre peniaze a mágia úspechu


Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.