Magie, partner zpět

Bílá Magie: Úspešně & Seriózne!

Partner zpět!

Ex zpět!

Chcete získat nazpět vašeho partnera? Vždy existuje nějaká cesta! Informace o tom, proč vás partner opustil a co mu brání v tom, aby byl s vámi šťastný, získáváme tázáním se orákula a astrálními cestami. ZDE nás můžete kontaktovat přes e-mail, nebo si rovnou dohodnout nezávazný telefonický termín.

Bílá magie nabízí jedinečnou příležitost získat svého partnera nazpět. Jak? Tak, že zvýšíme sílu vaší přitažlivosti pomocí magických rituálů a meditací. To pocítí nejen váš partner, ale i zvířata, děti a jiní lidé. Váš partner vás najednou uvidí v „jiném světle" a vy se pro něj stanete víc a víc atraktivnější(m). Takže síla přitažlivosti magických rituálů pomůže, abyste získali svého partnera zpět.

Ve svém okolí určitě znáte více lidí, kteří vůbec neodpovídají ideálu krásy a navzdory tomu nemají žádný problém najíst si partnera nebo přítele. Vezměme si například známého herce Jeana-Paula Belmonda.

Nebyl žádný ideál krásy, ale měl v sobě něco, co přitahovalo miliony žen. Vy si také můžete posílit auru a sílu svojí přitažlivosti, která k vám přitáhne vašeho partnera! Jednoduše to vyzkoušejte!

Ex partner zpět!

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Bez odříkání není láska úplná, ani bez otevřeného srdce. Nečekejte, že láska přijde - jděte jí naproti!


Návrat partnera

Milostná magie

Nejprve je třeba zvolit vhodný rituál. V milostné magii je především důležité vědět, co je skutečnou příčinou problému. Například: nuda, žárlivost, jiný partner, finanční problémy, partneři si už neměli navzájem co říci, nemoc, nespokojenost se sebou samým, problémy v posteli, jiné životní priority, nevhodní přátelé, komunikační problémy ...

Když někdo vyzařuje pozitivní energii a sílu přitažlivosti, dokáže rychle získat i svého partnera zpět. Díky rituálům voodoo a bílé magie dokážete i Vy získat takovou energii a přitažlivost. Pokud chceš milovat a být milován, považuj každý jeden den za mimořádný. To je skutečná bílá magie.

Správná komunikace přináší porozumění, které je při těchto rituálech velmi důležité. Zde doporučujeme přečíst si tyto knihy: Láska, vztahy, přátelství, Don Miguel Ruiz a Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, John Gray.


Druhého dokážeš milovat pouze tehdy, když miluješ sebe samého.

Návrat partnera

Foto © H-Gall http://www.istockphoto.com I pmalenky

Pokud věříme, že nejsme lásky hodni, tento negativní pocit nás omezuje, abychom naplno žili. V důsledku toho nedokážeme lásku plně prožít. Třeba si uvědomit, že v lásce neexistuje žádný vítěz a žádný poražený. Vítězí jen život sám.

Partner zpět!

Partnerská krize

1. Dva lidé se milují:

Fajn. Je zde vzájemné okouzlení se. Pocity naplnění, spojení duší a těl ... Prostě si to užívají a jdou kam se jim líbí. Všechny povinnosti přizpůsobují stavu své zamilovanosti. První jsi ty, až potom všechno ostatní. Takže, pokud zbyde na ostatní, je dobře. Pokud ne, tak si toho nevšímám, beru na vědomí, resp. uvědomím si neblahé důsledky.

2. Společný život:

Něco úplně jiného. Konečně nastal čas a možnost být spolu. Začátek je super. Vůbec nevadí, že něco není jak má podle nás být. Vždyť každý jsme z jiného prostředí. Jeden z nás je více na pořádek, druhý méně. Vždy. Zpočátku to vůbec nevadí. Naopak je celkem milé najít ráno cestičku z prádla k místu milování...

3. Všední den:

Pak to obvykle přeroste do toho, že jeden dělá více než ten druhý. Je jedno v čem dělá více. Tomu druhému to zpočátku lichotí, později si na to zvykne a pak už nevidí, co pro něj ten druhý dělá. Nastal všední den. Cestička z prádla už není, ale jsou nedbale pohozené, zapomenuté, různé drobnosti, které jsme pro únavu nebo jinou "samozřejmost" nemohli dát tam, kam patří.

Partner zpět

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

4. Ten, co víc dělá:

Ten, co pro vztah více dělá (má v sobě ochotu, zdá se mu to správné), dává vše do harmonie (do řádu) rád, z lásky pro lásku. Pokud vidí vděčnost a úctu svého partnera. Tehdy je ochoten to dělat stále. Možná se mu někdy i nechce. Chytí však druhý dech a pokračuje.

5. Přijde zlomový bod:

Tehdy, když toho méně zatíženého něco zaujme, a pak si přestane všímat lásky a péče partnera. Chvíli je klid. Stav před bouří. Ticho. Nevěří se tomu, co nastává. Ta prázdnota je špatná. Každého přestane těšit dělat věci jen tak. Když chybí život, nejdou energie. Zastaví se proud (tok) lásky. Je zde mrtvo... Nastává krize.

6. Co s tím?

Pamatujme si: Všechno na světě se dá vyřešit. I nejzapeklitější problém má své řešení. Vždy. V první řadě je potřeba si řádně vykasat rukávy a uklidit ve své duši. Vyplít všechen nasbíraný plevel. Myslím tím řádně rozkošatělé myšlenky o nás samých.

  •  o tom, jak jsem se obětoval(a), jak jsem mohl(a) jiným, samozřejmě lepším způsobem využít svůj čas.
  •  o tom, že ten darebák (darebačka) mně pouze soustavně zneužívá, i nyní si někde zajisté užívá života.
  •  o  tom, jaký jsem já chudák (chudinka), věčně jen tahám za kratší konec.

Partner zpět!

STOP!!!

Právě toto je spouštěč všeho neštěstí, které si vlastně nevědomky přivoláváme. To, co se odehrává v mém nitru, se manifestuje i navenek. Ve formě příslušející k vnitřnímu rozpoložení. Začít je třeba úplně od maličkostí. Uvnitř, i zvenčí.

Sáhodlouhé rozhovory o tom, co kdo způsobil, nikam nevedou. Pouze k zbytečné ztrátě času. Jistě je vhodné promluvit si. Najít si ten čas, klid a chuť. Opět: jednomu se chce povídat, druhému však ne. Ale pokud přece jen, tak je tu naděje.

Mnoho problémů vzniká nedostatečnou verbální komunikací. Zkrátka nemluvením. Myslím tím rozhovory o svém vnitřním světě. Jdoucí z hloubi mé duše, k partnerově duši. Tak jak to bylo na začátku. Když bylo okouzlení, a dalo se mluvit o neuvěřitelných věcech. Rozhovor o kamarádech, nákupech, počasí a domácích povinnostech není rozhovorem dvou souznějících duší.

Možná zpočátku ani nedosáhneme toho, co bychom chtěli. Tu hloubku. Nevzdejme to však. Využijme druhý, třetí i desátý pokus. Postupně si vyčistíme chodníček k sobě.

Ex zpět!

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Vedle těchto rozhovorů zkusme nenásilným a hlavně nezraňujícím způsobem přehodnotit vzájemně svůj žebříček hodnot. I hodnot partnera. Ubrat profesních aktivit, přidat domácích aktivit. Určitě to pomůže. A zkusme začít dělat více věcí společně. Společně se najíst, společně si to jídlo nejprve připravit. Společně trošku uklidit. Najít si společného "koníčka". To vše sbližuje. A vedle toho zjistím, proč vlastně žiji s tímto člověkem. Že vlastně na začátku jsem si ho vybral(a) právě proto, že je takový(á).

A ještě jedna důležitá maličkost: naučme se děkovat si jeden druhému. Je to vzájemný projev úcty. Velmi potěší, pokud posloucháme vděčnost!

Je OMYL (!) myslet si, že štěstí najdete s člověkem, který vám rozumí. S každým člověkem - partnerem dospějete ke stejnému zlomovému bodu! Nevěříte? Život Vám však dříve či později připraví stejný scénář. Ale tehdy už není možné se vrátit zpět. Vše je ztraceno, všechno jste zmeškali. Napravit už není co!

Ti, kteří se dočetli až k tomuto místu, vítejte! Je tu pro Vás ještě pár zajímavostí:

  • Cesta vlastní Duše k Bohu
  • Naučit se milovat sama sebe
  • Stát se tvůrcem svého štěstí, a zároveň svého života
  • Objevit odpovědnost za svůj život.

O tom všem příště ...

Logo Partner zpět!

Partner zpět!

Máte ve svém životě problémy se vztahy, láskou? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se někomu svěříte, někomu kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Dokážeme vám pomoct, aby byl váš vztah opět v harmonickém souznění! 

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Vždy existuje důvod, pro který partner odešel a proto existuje i cesta zpět!

Láska je jako stín. Utíká od vás, když ji honíte, ale když se otočíte a odcházíte, zjistíte, že běží za vámi.....

Máte trápení v lásce? Mluvte s námi!

Partner zpět: Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály na spojování partnerů? Podívejte se ZDE a vyzkoušejte je. Jste připraven / a čekat na svého vysněného partnera? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojování partnerů.

Předtím než dojde k jiskře a touze v srdci člověka, je láska darem bohů. Zjednocujte, co bylo rozděleno: radost a bolest, rozpomenutí a zapomenutí, narození a smrt. Láska je velký osvoboditel.

Láska nebere, ale dává.

Preloženo ze slovenského originálu: Partner späť!

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.