Bílá Magie: Úspešně & Seriózne!

Partner zpět!

Ex zpět!

Každá přestávka ve vztahu má i svou pozitivní stránku: Obě strany mají šanci pochopit, kolik toho pro sebe znamenají. Někdy musíme něco ztratit, abychom poznali skutečnou hodnotu toho, co máme.
Díky magii dostanete se svým ex-partnerem druhou šanci.

Chcete získat nazpět vašeho partnera? Vždy existuje nějaká cesta! Informace o tom, proč vás partner opustil a co mu brání v tom, aby byl s vámi šťastný, získáváme tázáním se orákula a astrálními cestami. ZDE nás můžete kontaktovat přes e-mail, nebo si rovnou dohodnout nezávazný telefonický termín.

Bílá magie nabízí jedinečnou příležitost získat svého partnera nazpět. Jak? Tak, že zvýšíme sílu vaší přitažlivosti pomocí magických rituálů a meditací. To pocítí nejen váš partner, ale i zvířata, děti a jiní lidé. Váš partner vás najednou uvidí v „jiném světle" a vy se pro něj stanete víc a víc atraktivnější(m). Takže síla přitažlivosti magických rituálů pomůže, abyste získali svého partnera zpět.

Ve svém okolí určitě znáte více lidí, kteří vůbec neodpovídají ideálu krásy a navzdory tomu nemají žádný problém najíst si partnera nebo přítele. Vezměme si například známého herce Jeana-Paula Belmonda.

Nebyl žádný ideál krásy, ale měl v sobě něco, co přitahovalo miliony žen. Vy si také můžete posílit auru a sílu svojí přitažlivosti, která k vám přitáhne vašeho partnera! Jednoduše to vyzkoušejte!

Stacks Image 54659

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Bez odříkání není láska úplná, ani bez otevřeného srdce. Nečekejte, že láska přijde - jděte jí naproti!


Návrat partnera

Milostná magie

Nejprve je třeba zvolit vhodný rituál. V milostné magii je především důležité vědět, co je skutečnou příčinou problému. Například: nuda, žárlivost, jiný partner, finanční problémy, partneři si už neměli navzájem co říci, nemoc, nespokojenost se sebou samým, problémy v posteli, jiné životní priority, nevhodní přátelé, komunikační problémy ...

Když někdo vyzařuje pozitivní energii a sílu přitažlivosti, dokáže rychle získat i svého partnera zpět. Díky rituálům voodoo a bílé magie dokážete i Vy získat takovou energii a přitažlivost. Pokud chceš milovat a být milován, považuj každý jeden den za mimořádný. To je skutečná bílá magie.

Správná komunikace přináší porozumění, které je při těchto rituálech velmi důležité. Zde doporučujeme přečíst si tyto knihy: Láska, vztahy, přátelství, Don Miguel Ruiz a Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, John Gray.


Druhého dokážeš milovat pouze tehdy, když miluješ sebe samého.

Pokud věříme, že nejsme lásky hodni, tento negativní pocit nás omezuje, abychom naplno žili. V důsledku toho nedokážeme lásku plně prožít. Třeba si uvědomit, že v lásce neexistuje žádný vítěz a žádný poražený. Vítězí jen život sám.

Zákon přitažlivosti

Použití zákona přitažlivosti v praxi

Po přečtení knihy Secret a shlédnutí filmu jsem byla tímto tématem fascinována. Jak jednoduché, úžasné… Naše myšlenky jsou magnet, umíme si přitáhnout vše, co chceme. Jen pevně věřit svým snům, být pozitivní, pečlivě vybírat své myšlenky, vizualizovat si svůj záměr, odeslat svoji objednávku do vesmíru, zbavit se strachu a vesmír se sám postará o "splnění mé objednavky". Řekla jsem si , tohle bude pro mě hračka.Navodila jsem si příjemné pocity, negativní pocity a strachy vypouštěla, moje vibrace začaly stoupat do výšin.Ve svých představách jsem pravidelně zažívala nádherné příběhy, které byly tak krásné, až jsem se bála, zda i realita bude taková krásná.Čekala jsem, vyhlížela rytíře na bílém koni, týdny ubíhali... a nic se nedělo.Ještě víc se vzdálil, začal se ztrácet v mlze.

Znovu jsem si přečetla knihu, podívala film, vizualizovala znovu a znovu jako blázen… a nic. Chyba v programu? Teprve po čase jsem si uvědomila jednu věc. Američtí tvůrci zapomněli dopsat, kdy zákon přitažlivosti nefunguje. Není to jen o strachu či negativním myšlení. A ne každý na to přijde sám. Pokud se nám láska, sympatie, vášeň, či jiný silný a hřejivý pocit k druhé osobě vymkne zpod kontroly a my v důsledku syndromu hladového srdce ztratíme nad sebou kontrolu, přepadneme pocitu naléhavosti, strachu, abychom naši vysněnou osobu neztratili, začneme být na ní závislý. A tady začíná problém. Jsme zamilovaní, cítíme, že on/ona je ten pravý, že si už bez tohoto člověka nevíme a nechceme představit svůj život. Že toho člověka POTŘEBUJEME. Jak romantické.

Pak najednou začne náš rytíř couvat, neozývá se a my přepadneme panice. Nerozumíme, proč se to děje, vždyť naše láska je upřímná a čestná. Nevadí, pořád jsme ještě pozitivní, nepřipouštíme si neúspěch. Vizualizujeme jako blázni, intenzivně na něj myslíme, testujeme telepatii. Bez úspěchu, ani obraz, ani zvuk. Toto měli tvůrci knihy na mysli? Jsem zmatená… Vždyť dovolenou jsem si přitáhla bez problémů a velmi rychle. Tehdy to fungovalo. Co se děje? Je to jednoduché, mně to bohužel ale docvaklo v poměrně vysokém věku (a to se považuji za vzdělaného člověka). Vysněnou osobu jsem začala bytostně POTŘEBOVAT. Bez ní nic nemělo smysl, jen ON byl ten pravý. Přestože jsem pozitivně nastaven a vysmátý člověk, neuměla jsem si představit život bez něj. Visela jsem na něm a čekala a čekala.

Co mi pomohlo? Odstoupit od situace, která mi ubližovala a na nějakou dobu tuto osobu předat vesmíru. Denně se tisíckrát kontrolovat a nemyslet na ni intenzivně. Vědomé budování vnitřní síly, sebedůvěry, sebelásky, sebevědomí, rovnováhy dávání a přijímání. Je to proces, cesta. Nefunguje to hned. Teprve když si sami sebe začneme na tomto světě cenit ze všeho nejvíc, až když jsme jedině my ten nejdůležitější člověk v našem životě, přijde jednou den, kdy si řekneme, že už odmítáme viset na někom, kdo ještě dnes nevidí a necítí naši skutečnou hodnotu , kdo nám nedává svůj čas, svou pozornost, svou lásku, svou energii. Vždyť já chci rytíře, který si mě váží a který mě umí ocenit, který mě miluje. Nejsem masochista.

Až poznáním své hodnoty si jednou řekneme DOST!!! Chci vedle sebe člověka, co mě ocení. Někoho, kdo bude vidět naši hodnotu, komu nemusím dokazovat, že jsem dost dobrá. Toto není EGO, toto je SEBELÁSKA. A najednou přijde úleva, divný pocit… Z našeho rytíře odejmeme břemeno naší obrovské energie, kterou jsme mu posílali (chudáčku můj, musel to být řádně těžký náklad). Už necítíme potřebu v tom pokračovat. Máme ho pořád v srdci, pořád ho milujeme, ale už ho nevyhnutelně NEPOTŘEBUJEME. dosud jsem bez něj žila šťastně…”. Nebo rytíř jednoho dne přijde a začne nám dokazovat, že si nás začal vážit, že už cítí naši duši, že už to není další hra. Nastává moment synchronizace duší.

Kromě toho, že toho rytíře chceme, ale už nutně nepotřebujeme, bychom mu ve vizualizaci neměli přiřazovat konkrétní tvář. Obíráme toho člověka o právo své svobodné volby. Ta moje zítřejší vizualizace nebude mít tvář, bude mít ale ty nejkvalitnější emoce. O to jde. A pokud to bude nakonec tento můj rytíř, tak to bude naprosto úžasné. Ale pokud je tou nejlepší volbou náhodou někdo jiný (ne snazší volba, ale jen ta nejkvalitnější a nejlepší volba), i tak je to super. Neznám ještě výsledek tohoto mého příběhu. Chce to delší dobu (on zažívá zase své lekce, svůj příběh transformace), duše říká, že to bude dobré, protože pro toto „selhání“ má rytíř své důvody. Chce to čas…

Co by se však mohlo udat už dříve je, že tvůrci knihy dopíší kapitolu na závěr, aby zmatení lidé jako já nebyli překvapeni, proč jednou zákon přitažlivosti funguje a podruhé vůbec ne.

Děkujeme velmi pěkně za osobní zkušenost!!!

Partner zpět!

Partnerská krize

1. Dva lidé se milují:

Fajn. Je zde vzájemné okouzlení se. Pocity naplnění, spojení duší a těl ... Prostě si to užívají a jdou kam se jim líbí. Všechny povinnosti přizpůsobují stavu své zamilovanosti. První jsi ty, až potom všechno ostatní. Takže, pokud zbyde na ostatní, je dobře. Pokud ne, tak si toho nevšímám, beru na vědomí, resp. uvědomím si neblahé důsledky.

2. Společný život:

Něco úplně jiného. Konečně nastal čas a možnost být spolu. Začátek je super. Vůbec nevadí, že něco není jak má podle nás být. Vždyť každý jsme z jiného prostředí. Jeden z nás je více na pořádek, druhý méně. Vždy. Zpočátku to vůbec nevadí. Naopak je celkem milé najít ráno cestičku z prádla k místu milování...

3. Všední den:

Pak to obvykle přeroste do toho, že jeden dělá více než ten druhý. Je jedno v čem dělá více. Tomu druhému to zpočátku lichotí, později si na to zvykne a pak už nevidí, co pro něj ten druhý dělá. Nastal všední den. Cestička z prádla už není, ale jsou nedbale pohozené, zapomenuté, různé drobnosti, které jsme pro únavu nebo jinou "samozřejmost" nemohli dát tam, kam patří.

Stacks Image 54679

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

4. Ten, co víc dělá:

Ten, co pro vztah více dělá (má v sobě ochotu, zdá se mu to správné), dává vše do harmonie (do řádu) rád, z lásky pro lásku. Pokud vidí vděčnost a úctu svého partnera. Tehdy je ochoten to dělat stále. Možná se mu někdy i nechce. Chytí však druhý dech a pokračuje.

5. Přijde zlomový bod:

Tehdy, když toho méně zatíženého něco zaujme, a pak si přestane všímat lásky a péče partnera. Chvíli je klid. Stav před bouří. Ticho. Nevěří se tomu, co nastává. Ta prázdnota je špatná. Každého přestane těšit dělat věci jen tak. Když chybí život, nejdou energie. Zastaví se proud (tok) lásky. Je zde mrtvo... Nastává krize.

6. Co s tím?

Pamatujme si: Všechno na světě se dá vyřešit. I nejzapeklitější problém má své řešení. Vždy. V první řadě je potřeba si řádně vykasat rukávy a uklidit ve své duši. Vyplít všechen nasbíraný plevel. Myslím tím řádně rozkošatělé myšlenky o nás samých.

  •  o tom, jak jsem se obětoval(a), jak jsem mohl(a) jiným, samozřejmě lepším způsobem využít svůj čas.
  •  o tom, že ten darebák (darebačka) mně pouze soustavně zneužívá, i nyní si někde zajisté užívá života.
  •  o  tom, jaký jsem já chudák (chudinka), věčně jen tahám za kratší konec.

Partner zpět!

STOP!!!

Právě toto je spouštěč všeho neštěstí, které si vlastně nevědomky přivoláváme. To, co se odehrává v mém nitru, se manifestuje i navenek. Ve formě příslušející k vnitřnímu rozpoložení. Začít je třeba úplně od maličkostí. Uvnitř, i zvenčí.

Sáhodlouhé rozhovory o tom, co kdo způsobil, nikam nevedou. Pouze k zbytečné ztrátě času. Jistě je vhodné promluvit si. Najít si ten čas, klid a chuť. Opět: jednomu se chce povídat, druhému však ne. Ale pokud přece jen, tak je tu naděje.

Mnoho problémů vzniká nedostatečnou verbální komunikací. Zkrátka nemluvením. Myslím tím rozhovory o svém vnitřním světě. Jdoucí z hloubi mé duše, k partnerově duši. Tak jak to bylo na začátku. Když bylo okouzlení, a dalo se mluvit o neuvěřitelných věcech. Rozhovor o kamarádech, nákupech, počasí a domácích povinnostech není rozhovorem dvou souznějících duší.

Možná zpočátku ani nedosáhneme toho, co bychom chtěli. Tu hloubku. Nevzdejme to však. Využijme druhý, třetí i desátý pokus. Postupně si vyčistíme chodníček k sobě.

Vedle těchto rozhovorů zkusme nenásilným a hlavně nezraňujícím způsobem přehodnotit vzájemně svůj žebříček hodnot. I hodnot partnera. Ubrat profesních aktivit, přidat domácích aktivit. Určitě to pomůže. A zkusme začít dělat více věcí společně. Společně se najíst, společně si to jídlo nejprve připravit. Společně trošku uklidit. Najít si společného "koníčka". To vše sbližuje. A vedle toho zjistím, proč vlastně žiji s tímto člověkem. Že vlastně na začátku jsem si ho vybral(a) právě proto, že je takový(á).

A ještě jedna důležitá maličkost: naučme se děkovat si jeden druhému. Je to vzájemný projev úcty. Velmi potěší, pokud posloucháme vděčnost!

Je OMYL (!) myslet si, že štěstí najdete s člověkem, který vám rozumí. S každým člověkem - partnerem dospějete ke stejnému zlomovému bodu! Nevěříte? Život Vám však dříve či později připraví stejný scénář. Ale tehdy už není možné se vrátit zpět. Vše je ztraceno, všechno jste zmeškali. Napravit už není co!

Ti, kteří se dočetli až k tomuto místu, vítejte! Je tu pro Vás ještě pár zajímavostí:

  • Cesta vlastní Duše k Bohu
  • Naučit se milovat sama sebe
  • Stát se tvůrcem svého štěstí, a zároveň svého života
  • Objevit odpovědnost za svůj život.

O tom všem příště ...

Logo Partner zpět!

Partner zpět

Odlišný přístup k nevěře

Byl jednou jeden pár, který byl spolu téměř 20 let. Po určitém čase se z jejich vztahu vytratila vášeň a žili v rutině. A samozřejmě, vztah přestal být uspokojivým a žena si začala románek s manželovým přítelem a manžela opustila. Manžel byl z toho šokovaný, cítil se zrazen, rozzlobený, deprimovaný. Nevěděl překonat tuto situaci, dokola vyprávěl svůj příběh všem přátelům a ptal se znovu a znovu stejné otázky: "Proč se to stalo mně?" "Jak mi to mohla udělat, myslel jsem si, že jsme spolu šťastní!?" ...

Jednoho dne vyprávěl o svém utrpení dalšímu člověku a všechno se změnilo. Tento muž, můžeme ho volat Jan, zažil kdysi stejnou situaci. Ale v současnosti žije se svou manželkou v harmonii a hluboké lásce! Jak se to dá dosáhnout? Jak je možné, že dnes žije v takovém štěstí, a to navzdory skutečnosti, že ho jeho manželka podvedla ??? Jan to vysvětlil následovně:

"Moje manželka a já jsme si byli navzájem vždy velmi blízcí a drazí jeden druhému. Velmi jsem ji miloval. Ale byl jsem často pryč, a po několika letech naše vášeň vybledla. Byl jsem příliš zaneprázdněn svou prací a mnou samým, abych si to všiml. Neviděl jsem signály toho, že trpí a nemá dostatek lásky z mé strany. A pak, jednoho dne, přišel jsem nečekaně domů a našel jsem svého nejlepšího přítele s mou ženou. Byl jsem šokován a okamžitě jsem odešel. Jak jsem kráčel sám v tmavém parku, nejdříve jsem byl zoufalý a rozzlobený. Ale pak, v mé hlavě zajiskřila myšlenka, která dala celé situaci jiné světlo. Nechtěl jsem ztratit svou manželku, miloval jsem ji. A najednou jsem věděl, že existuje jen jeden způsob, jak mohu zachránit náš vztah. Přišel jsem domů. Moje manželka byla tam, plakala, očekávala nejhorší. Začala všechno vysvětlovat, jak se cítila osamělá, a jak krásně se můj přítel k ní choval, pomáhal jí, byl u ní, když ho potřebovala a jak si nedokázala pomoci a zamilovala se do něj.

Musel jsem přiznat, že měla pravdu a věděl jsem, že ani moje manželka a ani můj nejlepší přítel nechtěli, aby se to stalo. Ale bylo přirozené, že to přišlo ...

Cítil jsem, že by bylo příliš jednoduché a také dětinské neposlouchat tato vysvětlení a rozvést se, cítit se zrazen a rozzlobený. Ale chtěl jsem svou manželku v mém životě, takže jsem se jí zeptal, jestli stále chce se mnou zůstat. Řekl jsem jí, že mi je velmi líto, že se nám toto celé stalo a řekl jsem jí, že ji miluji a chci, aby se mnou zůstala, pokud však chce následovat svou vášeň a opustit mě, nebudu jí v tom bránit. "Ty jsi moje manželka, ale nejsi mým majetkem jako pes nebo auto. Jsi svobodná a můžeš dělat to, co cítíš. Já jen nechci ztratit naše přátelství a vztah."

Moje manželka zůstala ohromená a viděl jsem, že takovou reakci z mé strany neočekávala. Nebyla si jistá, jestli to myslím vážně a pochybovala, že ji stále miluji. Ale moje slova a činy ji přesvědčili o mých úmyslech. Nevadilo mi, že se s mým přítelem setkali ještě několikrát, i když to pro mě nebylo snadné. Avšak naše blízkost převážila, její vášeň vůči mému nejlepšímu příteli po měsíci vybledla a vrátila se zpět ke mně. A víte, co se stalo? Její láska a náklonnost ke mně byla ještě větší než kdykoliv předtím. Náš vztah se prohloubil a byl ještě intenzivnější než předtím. A tak je tomu dosud. Překonali jsme tuto situaci odlišně od ostatních a podívejte se, jaký je výsledek!”

Máte pocit, že byste mohli udělat něco jinak? Neděláte to, co se od vás očekává, ale to, co cítíte ve svém srdci?

Zde je jeden malý rituál, který můžete vyzkoušet i sami.

Partner zpět..

Umístěte svíčky v pořadí, jak je zde napsané: ČERVENÁ BÍLÁ ČERVENÁ. Vezměte trošku růžového éterického olejea kápněte si z něho na ukazovák. Potom přiložte ukazovák do středu svíčky a posouvejte ho od středu směrem ke knotu a od středu k podlaze. Udělejte to se všemi třemi svíčkami. Během toho si říkejte modlitbu, kterou znáte.

V dalším kroku si vezměte kousek pergamenového papíru a napište na něj červeným fixem jméno svého partnera nebo své partnerky. Začněte se slovy:

Já….(vaše jméno a příjmení) prosím božskou sílu o pomoc, aby se můj/moje partner/partnerka…. vrátil/a zpět ke mně. Děkuji božské síle za pomoc.


Potom pergamenový papír čtyřikrát složte a položte ho na 7 dní pod červenou svíčku. Zapalujte ji vždy zápalkou a zhasínejte ji také kouskem dřeva. Každý den se při svíčce modlete k andělovi vztahů!Sedmý den vezměte pergamenový papír a spalte ho nad červenou svíčkou se slovy:

(Jméno partnera/partnerky)… toužím po tobě celým srdcem, vrať se v lásce nazpět ke mně. Ať je tak, ať se tak stane.

Venku rozfoukněte popel do všech čtyř světových stran Modlete se 7 dní k andělovi čistoty! Nyní musíte, i když to může být těžké, své přání pustit a pokuste se dostat svého nejmilejšího/svou nejmilejší na nějaký čas z hlavy.

Spojování partnerů je nejkrásnější součástí naší bílo-magické praxe.

Partner zpět: Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály na spojování partnerů? Podívejte se zde a vyzkoušejte je. Jste připravený/á čekat na svého vysněného partnera? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojování partnerů.

Na začátku je jiskra a touha v srdci člověka. Láska je potom darem od Boha. Sjednocujte, co bylo rozdělené: radost a bolest, vzpomínky a zapomenutí, narození a smrt. Láska je velký osvoboditel. Láska nebere, láska dává!

Láska je jako stín: když za ní utíkáš – utíká před tebou. Když běžíš pryč, běží za tebou!

Bíla magie - úspěšně, osobně a individuálně.

Máte ve svém životě problémy se vztahy, láskou? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se někomu svěříte, někomu kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Dokážeme vám pomoct, aby byl váš vztah opět v harmonickém souznění! 

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Vždy existuje důvod, pro který partner odešel a proto existuje i cesta zpět!

Láska je jako stín. Utíká od vás, když ji honíte, ale když se otočíte a odcházíte, zjistíte, že běží za vámi.....

Máte trápení v lásce? Mluvte s námi!

Partner zpět: Chcete i vy sami vyzkoušet nějaké malé rituály na spojování partnerů? Podívejte se ZDE a vyzkoušejte je. Jste připraven / a čekat na svého vysněného partnera? Zkuste využít naši profesionální pomoc a zažijte profesionální spojování partnerů.

Předtím než dojde k jiskře a touze v srdci člověka, je láska darem bohů. Zjednocujte, co bylo rozděleno: radost a bolest, rozpomenutí a zapomenutí, narození a smrt. Láska je velký osvoboditel.

Láska nebere, ale dává.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.