Bílá magie a Voodoo

Děkuji za meditaci

Ahoj Monika, som velmi rad, ze som ta konecne mohol stretnut osobne 🙂 urobila si na mna obrovsky dojem a dakujem za skvelu meditaciu 🙏🍀🙂. XY

Děkuji za pozitivní energii

Monika děkuji ještě jednou za všechno, za spoustu pozitivní energie, kterou jsem díky Tobě nabitá a že se všichni zabýváte tou mou záležitostí .) jsem plně odhodlaná na celou proměnu. Opravdu díky. XY

E-mail: Velké děkuji

Ahoj Darinko,

omlouvám se, že ti píši až teď, dojela jsem v pořádku. Děkuji za nádherný podvečer, který jsem mohla s Vámi strávit. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které ke mně přicházely a které jsem v sobě měla již dávno zpracovat. Uvědomila jsem si co pro mne můj muž znamená - meditace ve mně vznesla lásku k sobě samé tak i k němu. Vše staré jak by odešlo a já k němu cítím ještě větší lásku. MOOOOOOOOOOOOOC DĚKUJI. Pozdravuj svého muže - právě vy dva jste mi ukazázali tu důležitou hodnotu a cestu.

XY

Ďakujem: Stretnutie

Dobrý večer Monika.

Ďakujem za Váš e-mail. Potešil ma. Možno aj ja poteším Vás správou, že už na druhý deň po našom stretnutí ma už ráno prekvapila naozaj dobrá a pozitívna e-mailová správa týkajúca sa vysporiadania si mojej minulosti. Príjemné prekvapenia pokračovali aj naďalej v priebehu dňa, ked mi syn po návrate domov oznámil že mu volali a ponúkli prácu.
Tak dlho sa nič nedialo a zrazu sa všetko nejak pohlo. Tieto udalosti vnímam ako také prvé lastovičky a utvrdilo ma to v tom, že cesta ktorou sa chcem vybrať je tou správnou cestou.
Každopádne budem pokračovať v meditáciach a začnem si čítať aj jednu z kníh ktorú ste mi doporučili. Velmi sa už teším na našu dalšiu spoluprácu. Zopár mesiacov potrvá kým dám do kopy potrebné fin.prostriedky ale aj dcérka mi ponúkla pomoc že mi do toho tiež prispeje Happy, možno sa Vám tiež ozve a požiada o pomoc. Cíti stále akúsi únavu a ako keby bola bez energie. Dal som jej kontakt na Vaše stránky. Volá sa XXX.

Tak zatial toľko a ešte raz ďakujem Happy Určite sa koncom roka ozvem.

P.S....a ďakujem aj za kávu Happy J.

Spoločný úspech: Ďakujem!

Drahý Paľko a Monika,

musím Vám zložiť komplimenty. Vaša sila a moc je neuveriteľná. Dnes som počula V. rozhovor a jediné, čo sa jej tento rok podarilo predať a na čom zarobila je prádlo, čo som viedla ja !!! A ja viem čia je to zásluha Winking). To je Náš spoločný úspech. Idem ďalej meditovať, čítať a už si predstavujem moju pravú polovičku Happy.

Krásny večer, Majka

Poradenstvo a meditácia

Dobrý deň Monika,

chcem Vám veľmi krásne poďakovať za konkrétne rady a odporúčania do budúcnosti na základe Vami vypracovaného výkladu i osobného kontaktu. Som veľmi šťastná, pred pár mesiacmi som úspešne ukončila štúdium rigorózneho konania (PaedDr. - doktor pedagogiky). Ako ste mi aj odporučili, od januára 2013 som dala v práci výpoveď, aby som sa mohla naplno venovať štúdiu a výsledok dopadol super. Avšak momentálne ma trošku trápi aktuálna situácia (nájdenie nového zamestnania), no verím, že postupne príde aj to.

Bolo mi veľkou cťou a potešením sa s Vami stretnúť. Ďakujem.

Prajem krásny deň,

Jaroslava

Přenos energie - Termín

Milá Marion,

především: domů jsem přišel v pořádku!,

chci Vám bezpodmínečně napsat, že (přenos energie) dnešní setkání s Vámi bylo absolutně úžasné. Měl jsem na mé 5 hodinové zpáteční cestě dost času, abych věci procítil a popřemýšlel nad nimi ..... a musím říct, že se cítím tak trochu jako nový člověk.
Moje letargie úplně zmizela. Moje energie je zpět a také má vůle bojovat, změnit věci ..... to je nepopsatelné. Teď už vím naprosto přesně, co chci. A k tomu patří i to, znovu být hrdý sám na sebe (xy si určitě zaslouží mít muže, který za něco stojí .... a pouze touto cestou existuje moje budoucnost s xy). Chystám se hned zítra začít s mým sportovním tréninkem, abych se opět cítil dobře.
Od návštěvy u Vás mám pocit, že to MUSÍM udělat! Jako kdyby se ze mě stal od našeho rozhovoru někdo zcela jiný .... Jen tak mimochodem: dnes jsem najezdil 990 kilometrů a i to ne v právě příjemném počasí, z toho přibližně 4 hodiny po tmě. Přesto se stále cítím docela fit.

Srdečné díky, Marion!!! Mám pocit, že máte neskutečně hodně schopností!
Bůh Vám žehnej!

Spojování partnerů - děkuji

Milá Marion,

chtěla bych se Ti tímto dopisem z celého srdce poděkovat za Tvou už skoro dvouletou pomoc. Když jsem Ti poprvé zatelefonovala, měla jsem se tehdy velmi špatně a zavolala jsem Ti kvůli návratu mého partnera zpět ke mně. Pamatuješ se, že moje situace byla beznadějná - já a můj ex-partner jsme se spolu už vůbec nemluvili.

Díky Tobě se mi dnes daří velmi dobře, můj ex-partner se sice ke mně nevrátil, ale dnes jsme nejlepší přátelé nebo lépe řečeno spřízněné duše, a o takovém vztahu může většina lidí jen snít. Díky tvé energii, každodenním meditacím a koupeli ve slané vodě jsem znovu našla sama sebe. Ty jsi byla a stále pro mě jsi andělem na zemi, s velkým srdcem. Pro všechny, kteří máte pochybnosti, když budete přesně dodržovat pokyny spolu s meditacemi a případnými lázněmi, dočkáte se ve svém životě zázraků. Děkuji Děkuji Děkuji ♥

Doufám, že tě brzy budu moci někdy navštívit.
S nejsrdečnějším pozdravem

meditace

Milá Marion, milý Pavol!
Ještě jednou bychom se vám chtěli poděkovat za inspirující víkend. Těšíme se, že jsme mohli u vás vidět pro nás dosud neznámý způsob života. Děkujeme za vaši pomoc, trpělivost a podporu. Doufám, že se brzy opět uvidíme!
Jsem ráda, že jsem vás mohla poznat i osobně a zažít atmosféru u vás na vlastní kůži.
Přejeme vám vše dobré. S pozdravem L & A

Víra a důvěra

D B
Aby člověk věci pochopil, potřebuje často vysvětlení nebo vědecké důkazy.
Ale mezi vysvětleními a pochopením leží něco velmi hodnotné. "Uvědomění si". Nejhodnotnější a nejneuvěřitelnější věc v životě nepotřebuje žádné vysvětlení nebo vědecké důkazy. I zázraky se objevují, když jsou nasnadě víra a důvěra.
S nejupřímnějším pozdravem D B

Poradenství a meditace

Milá Marion,

chcela by som sa zo srdca poďakovať. Odvtedy, čo sa o mňa staráš a ma sprevádzaš, som získala veľa pozitívnej energie. Išla som svojou cestou a veľa som dosiahla, dnes sama pracujem v ezoterickom poradenstve, je to síce zameranie astrológ, no ja zbieram skúsenosti. Svoju prax budujem s dvoma priateľmi, aby som mohla robiť presne to, čo robíš aj ty ... teda zobrať ľudí za ruku a sprevádzať ich na správnu cestu.

Číst více...

Moc a velikost

Dobré ráno milá Marion,
z nejhlubšího srdce Tě prosím o odpuštění, že jsem tak podceňoval Tvou moc a velikost. Tuto situaci způsobil můj nedostatek víry a důvěry a je mi to velmi líto. Teď tu sedím a slzím, jaké břemeno tu na mně leží. Kdybych byl skutečně dodržel svůj slib, nemusel by si J. a také já opět přestát tolik nepříjemného.
Kdybych si splnil svůj úkol na 100%, všechno by se bylo vyřešilo. Že to bylo na dosah, jsem si skutečně neuvědomoval.
Vím, že to už nikdy nemůžu vrátit zpět a ještě mi bude trvat nějaký čas, dokud toto strávím.
D