O nás

Darina Strešňáková

Magička

Darina pracuje s klientem ve stavu vyššího vědomí

Při odpovědích na otázky klienta se paní Darinka dostane do stavu vyššího vědomí, přičemž je schopná napojit se na člověka, se kterým mluví. Na to, jak přemýšlí, jaké má problémy, jakým způsobem je řeší... Odpovědi přijímá přes vesmírné vedení, kde nachází řešení pro každého, kdo za ní přijde...

Nepracuje sama, ale je v uceleném týmu, ve kterém má každý svoji úlohu. Člověk, který má zájem o jejich služby, musí nejdříve vyplnit kontaktní formulář na webové stránce. Vstupní údaje přecházejí postupně analýzou přes astrální cesty, co přináleží jenom vskutku zdatným mágům – tady pánu Pavlovi a doplnění s jemnohmotnými informacemi spolupracujících energií. Výsledek jednoznačně ukáže, jaký je předpoklad s daným člověkem spolupracovat, nebo jestli to má celé význam. Jak jsou zřejmé vhodné karmické souvislosti, může se danému člověku pomáhat. Tehdy začíná opravdová živá práce. Jestli se jedná o klienta ze zahraničí, pracuje s ním paní Slávka, která komunikuje v angličtině a nebo v němčině: a když se jedná o slovenského klienta, tak s ním pracuje paní Darinka.

Stacks Image 69789

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky

Většina klientů se na ně obrací tehdy, když se neumí v životě pohnout a pořád je to vrací k tomu stejnému problému jak v práci, tak v lásce nebo po zdravotní stránce. „Lidé, kteří za mnou přijdou, se mi svěřují se svými problémy, protože tady nacházejí porozumění a mají pocit, že se můžou úplně otevřít a říct to, co jim skutečně způsobuje nezvládnutelné těžkosti“ – říká paní Darinka, která každého člověka soustředěně poslouchá a automaticky ji přicházejí odpovědi z vyšších sfér, které vnímá jako odkaz a tlumočí je klientovi.

Když klient projde první fází, tak společně řeší problém ve stavu meditace, kde pracují s konkrétními energiemi. Dělají to týmově a klientovi se při spolupráci v meditaci zaktivuje to, na co se má v první řadě zaměřit.

„Je to práce, která probíhá průběžně, protože žádný problém se nedá vyřešit hned napoprvé, lusknutím prstu“ – přiznává paní Darinka, která s některými klienty pracuje i celé měsíce a někdy i roky, dokud se konkrétní problém úplně nevyřeší.

Ve vícerých případech se na ně obracejí i lidé, kteří mají vztahové problémy kvůli tomu, že na ně byla vyslaná černá magie. ,,Ale takových případů není až tak hodně'' – vysvětluje duchovní průvodkyně, která je toho názoru, že většina lidí má vztahový problém z toho důvodu, že si v sobě nosí zlé vzorce chování od jejich rodičů nebo i společnosti, ve které vyrůstali. Zároveň si je vědomá toho, že vyřešení vztahového problému, který si nese v sobě člověk celý život, se nedá urychlit ani zpomalit, protože všechno má svůj čas. A když ten správný čas nastane, musí se člověk zmobilizovat a najít v sobě sílu, aby udělal určité kroky k vyřešení. A v tom mu pomáhá celý jejich tým, který sleduje vývoj situace a přesně určí termín, kdy se s tím dá něco dělat, aby se člověk pohnul dopředu. Každému klientovi doporučí i motivační literaturu, kde nachází odpovědi na všechny situace, ve kterých se on sám právě nachází.

„Ale i když se už problém klienta úplně vyřeší, tak na nás nikdy nezanevřou“ – říká s úsměvem paní Darinka, protože lidé se k nim průběžné vracejí na společné meditace, díky kterým se udržují v duchovní bdělosti a vzájemné lásce s lidmi, na kterých jim záleží.

Logo Darina Strešňáková

Darina Strešňáková

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Článek převzatý z knihy: Olianna Svetová - Veštice a mágovia na Slovensku

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93