Najděte sílu a klid!

Stres management a meditační semináře

Poradenství, pomoc a vedení v různých životních situacích

V posledních letech se udál neuvěřitelný pokrok v oblasti vědy, techniky a hospodářství. Naproti tomu je stále víc a víc nešťastných, nemocných a vystresovaných lidí. Syndrom vyhoření, anorexie a jiná psychosomatická onemocnění jsou prokletími moderní společnosti. Lidé dnešní doby hledají zapomenutí v alkoholu a drogách. Věří, že tak potlačí stres, uniknou před neštěstím a prázdnotou. Manažeři na vysokých pozicích pracují pod velkým tlakem. V důsledku toho nedokáží usnout a často užívají tabletky na spaní. To situaci ještě zhoršuje.

V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru nebo o kontaktování e-mailem klikněte ZDE.

Stacks Image 56126

Foto © skynesher http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

„I Bohové závidí světcům, kterých smysly poslouchají jako dobře osedlané koně a kteří jsou osvobozeni od pýchy. Pokojní jako zem, odpočívají ukotvení jako hráze. Jsou čistí jako jezero bez kalu a osvobození od koloběhu znovuzrození."
Dhammapada 94 - 95

Nabízíme vám meditační semináře a stres management semináře pro managery, vrcholové sportovce ale i pro jiné hledající lidi. Dokážeme pomoct managerům jako i profesionálním sportovcům dosahovat vyšších výkonů, protože se v nich probudí jejich vnitřní latentní síly. Více informací o našem výzkumu o účincích meditace a o tom, jak meditace může pozitivně ovlivnit sportovní výkony, se dozvíte v části Meditace a výzkum. Každý člověk má v sobě velký potenciál, který může rozvíjet, když sám v sobě nalezne své určení a vnitřní pokoj.

Meditační semináře a stres management semináře se můžou konat na libovolném místě. Máme velice dobré zkušenosti s oblastí Engelhartszell v Německu a s Vysokými Tatrami na Slovensku a s naším Centrem v Německu.

Cena za seminář závisí na délce trvání, počtu účastníků a místa konání.

Vždy existuje cesta do světla! Každá situace má východisko. Bůh má řešení na každý problém!

Meditační semináře

Zákon přitažlivosti

Semináře stres managementu a meditační semináře připravujeme individuálne podle potřeb klientů. V našem programu se vždy zabýváme i těmito témati:


 • Proč meditovat?
 • Základy meditace, afirmace a mantry
 • Meditace v každodenním životě
 • Zákon přitažlivosti a jeho vliv na náš život. Jak může zákon pracovat pro mne?
 • Práce s energií. Zaobíráme se tématy: Jak se mám nabít energií? Jak můžu být na tom přes den energeticky dobře, abych nebyl večer na smrt unavený?
 • Stres management pro managery, sportovce a všechny lidi, kteří pracují pod velkým tlakem.
 • Pozitivní a negativní pocity. Jak můžu usměrňovat svoje pocity a myšlenky!
 • Správné dýchání – různé techniky dýchání a váš výkon.
 • Správné stravování. Základy a hlubší vědomosti o stravování, rostlinách a vodě.
 • Správný pohyb pro zdraví a vitalitu v moderním životě. Pohyblivost, jóga, výdrž a silový tréning.
 • Hlubší stupně meditace. Kde jsme? Jednoduchá bílá magie a rituály pro běžný den.

Na konci semináře budeme mít s každým účastníkem individuální konzultaci, kde stanovíme pro každého individuální program, co se týče meditace, odstraňování energetických blokád a zdraví. Doporučíme rovněž vhodnou literaturu a hudbu k prohloubení meditace.

Poznáš pravdu a pravda tě osvobodí.

Chtěli byste změnit některé věci a nevíte, jak to udělat? Zavolejte nám a sjednejte si termín na poradenství!

Stres: Meditační semináře

Proč jsme v současném životě tak vystresovaní?

Nabízíme meditační semináře, semináře stres managementu a přednášky i pro firmy, i pro menší skupiny lidí i jednotlivců. Naše poradenství přispívá k větší rovnováze, zdraví a radosti ve vašem životě. Meditace vám pomáhá vést dlouhodobě život bez stresu.

Pokud nemáme situaci pod kontrolou, nemá smysl dělat si starosti. Pokud situaci pod kontrolou máme, není důvod dělat si starosti. Co se nám vlastně vůbec může stát? V nejhorším případě můžeme zemřít. A to se stane tak či tak. Ať už si starosti dělat budeme, nebo ne. Tak tedy: „Proč si je dělat?“

Meditace. Co, proč, nač...

Dokud nenajdeme hluboko v sobě svoje nejhlubší , budeme žít ve stresu a starostech.

Díky našim meditačním seminářům a seminářům stres managementu se můžete naučit žít svůj život v radosti, rovnováze a v souladu se sebou samým a s okolním prostředím.

Stacks Image 56187

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Meditační Semináře

Stres management

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takovéto pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů anebo určitého stereotypu, kterým se poddáváme bez toho, abychom si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy dokážeme změnit. Ovlivňujeme pak svůj život v pozitivním smyslu! Můžete dosáhnout všeho, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Cokoli hledáš, nakonec hledáš už jenom samého sebe.

Jenom pokud najdeš samého sebe, nikdy více nebudeš sám.

Tak jako rolník zavlažuje svoje pole, jako kameník leští svoje pilíře, jako tesař opracovává dřevo, tak formuje moudrý svého ducha.

Ty nejsi jenom toto tělo, myšlenky a pocity. Ty jsi duše. A pokud najdeš svého ducha, sebe samého a Boha, budeš mít v sobě navždy mír, svobodu a radost.

Pokoj je mistrem nepokoje. Proto nespouští svatý po celý čas své cesty zavazadla z očí. I když vidí cestou mnoho pěkných věcí, zůstává nedotknutý a pokojný.

Tao Te Ching 26

Úplně vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru šité semináře stres managementu a meditace!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93