Bílá magie a Voodoo

Andrea - milostná magie

Jako první bych chtěla říct všem, kteří našli tuto stránku a pochybují nebo se neumí rozhodnout, že Marion vaše přání opravdu splní!
Proto, jak Marion píše na své domovské stránce, dobře si promyslete, co si přejete, protože se to může splnit!

Milá Marion
Chtěla bych ti říct upřímné a velké děkuji!
Myslím, že můj případ nebyl jednoduchý. Ale tys tomu od samého začátku věřila a povzbuzovala si mě během všech těch měsíců.
Musíte se naučit mít trpělivost, věřit a vždy jít dál, bez ohledu na to , co se stane.
I když tam byly určité překážky a musela si mě mezitím i " nakopnout ", nevzdala jsem se.
A vyplatilo se to!
Někdy stále nemůžu uvěřit tomu, že spolu jsme a není to vždy snadné, ale nyní společně rosteme ve našem vztahu.
Ještě jednou srdečný dík za tvou pomoc a tvou láskyplnou podporu!
Si velmi blízká mému srdci a těším se na osobní setkání s tebou!
Andrea

Magie lásky - děkuji

2013_08_r_dekuji_de

24. srpen 2013
Milá Marion,
posílám ti tento děkovný dopis, který můžeš uveřejnit na své webové stránce. Tak dlouho jsem si přála, abych ti ho mohla jednoho dne napsat! Stále nemůžu uvěřit tomu, jakou si měla pravdu, když jsi mi 15.06.2013 řekla, že při dalším setkání s L. přeskočí mezi námi opět jiskra. A přesně tak tomu bylo! Děkuji děkuji děkuji!!!!!!!!!!

Prosím, prosím, prosím posílej nám i nadále svou energii, abychom prostřednictvím rituálů dosáhli to, že L. se po návratu ze své dovolené rozhodně docela pro mě a bude mě chtít navždy po svém boku jako svou milující manželku. Nauč mne prosím, abych se stalo takovou, abych byla pro něj po celý život přitažlivou a nikdy více mi neunikl. Má nejdražší, velmi silně tě objímám a jsem tak šťastná, že jsem tě mohla poznat.
Budu ti navždy vděčná.
R.

Děkuji z Kanady

Řekli, že rok 2013 je rokem změn a posunů, já bych řekla, že jsem narazila na vaši webovou stránku a víte; že nastala změna v mém životě, pane Pavol chtěla bych Vám vyjádřit svou nejhlubší vděčnost za veškerou podporu, kterou od Vás dostávám, v mnoha věcech jste mi otevřel oči, i když jsem tak daleko a my stále pracujeme na mém přání přijít k pravdě, kterou já cítím, že se dostáváme velmi blízko J "a také těchto posledních pár měsíců změnilo můj život, rozhovory s Vámi mi dávají vnitřní klid, Vaše rady a pokyny, neustálá podpora, vedení při meditaci, čtení Vámi doporučených knih, všechny tyto věci a jejich vliv na mě jsou pro mě mnohem víc, ale můžu upřímně říct jen DĚKUJI VÁM!
Nemůžu nevzpomenout ani drahou Slávku, její trpělivost a podporu během našich rozhovorů, naše meditace přes telefon jsou jednoduše úžasné. Žehnám vám všem!
S upřímnou vděčností
MS - Kanada

Blízkost je mnohem intenzivnější

Vážená paní Daghan-Malenka,

předtím než se vám o 14 hodině telefonicky ozvu, posílám Vám v předstihu mou zprávu o vývoji situace.
Víkend jsme strávili v Černém lese. Z vnějšího pohledu vypadá být vztah mezi XY a mnou stejný jako před několika měsíci, ale na jiné úrovni se toho hodně změnilo. Přistupujeme k sobě pozorněji, mnohem více si povídáme, neobáváme se zajít ani do výměny názorů. Blízkost je tedy mnohem intenzivnější a také vážnější. Máme skutečně takový pocit, jako kdybychom byli spolu už celé věky. Vypadá to tak, že budoucnost prožijeme společně, on mě celou noc drží v objetí, spolu se koupeme a sprchujeme, a právě všechny tyto věci děláme zcela přirozeně, tak jako to dělají i jiné páry ...
Do brzkého shledání! S pozdravem

Vše nejlepší v roce 2012

Milá Marion,
do roku 2012 Ti přeji jen to nejlepší, hodně lásky, úspěchu a ať se Ti splní všechny tvé sny. Z celého srdce Ti děkuji za Tvou podporu a naději, kterou mi neustále dáváš, díky Tobě je dnes ze mě jiný člověk. Děkuji, Ty jsi anděl tady na zemi ♥

Díky za nádherný společný čas

Milá Marion,

srdečné díky za nádherný společný čas.
Děkuji, že jsi mě naučila reagovat na mnohé situace a události v životě člověka s lehkostí a tím dosáhnout úžasné výsledky. A také děkuji za trpělivost a sílu, kterou jsi mi věnovala a za odvahu dosáhnout cíle.

TZde posílám jeden výrok, se kterým jsem byla konfrontována a který vše shrnuje na jednom místě:

Když si se naučil
smířit se s celým světem,
milovat všechna stvoření,
milovat všechny lidi,
milovat všechna zvířata,
milovat všechny rostliny,
milovat všechno,
nechat vše rozpustit se v lásce,
Upřednostňovat milost před právem - u sebe i u ostatních,
pak si připravený být zajedno s Bohem.
autor neznámý

Děkuji
S pozdravem T.

Láska je zpět

Ahoj milá Marion,
nevím, jak se Ti mám poděkovat, Ty jsi mi umožnila, abych po 7 měsících uviděla opět mou velkou lásku. Byl to pro mě sen ležet při něm. Nevím, jak to půjde dál, ale s Tvojí pomocí on bude brzy můj muž, to vím.
Srdečné díky za všechno. S

Děkuji bílá magie a voodoo

Ahoj Marion,
ještě jednou srdečná díky za milý a ve všech ohledech důvěryhodný kontakt. A kdyby se i očekávaný cíl nedosáhl, takto jsem prostřednictvím našich rozhovorů mohla velmi často nabrat odvahu. Pokládám to za hodné povšimnutí, že berete problémy lidí nacházejících se v těžké životní situaci vážně a situaci nezneužíváte. To se opravdu často nevidí ....
Určitě i v budoucnu znovu využiji některé Vaše služby a budu Vás dále doporučovat svým známým. Když budu někdy blízko Kassel-u, zastavím se na kávu ....;-)
S.

Spojování partnerů - úžasné telefonáty

Milá Marion,
rád bych věděl, jak se Vám daří? Doufám, že si na mě ještě pamatujete, je to už přece jen delší dobu ... Musím myslet na naše úžasné rozhovory po telefonu, které mi v mých těžkých časech tak pomáhali. Stále jsem v kontaktu s I., jaksi mi stále sedí v hlavě ... jinak se mi vede docela dobře!! Vidím, že jste ve Vaší činnosti hodně pokročili …
S přátelským pozdravem

Jan-opětovné spojování partnerů

SMS: Moje žena se definitivně vrátila. Děkuji za Vaši práci. Budu se teď řídit Vašimi radami. Jsem velmi vděčný za to, že jsem potkal Marion. Jan

Díky od Jeannine

Ahoj Marion,

Aby som na nič nezabudla, píšem ti, čo som zažila počas našej spoločnej meditácie:

Potom, čo som sa očistila tak ako si mi kázala, zavrela som oči a predstavila som si teba, tak ako ťa skutočne vidím a vnímam. Mala si na sebe biele rúcho a stála si za mnou, tvoje ruky si mala položené na mojej hlave, v hlave som mala rôzne obrazy, šéf, kolegyňa z práce, moja matka, moje deti. Z mojej hlavy boli tieto obrazy odstránené a ty si bola pri mne. Pocítila som úľavu. Podala si mi ruku.Číst více...

Díky od H.

Ahoj,

Touto cestou bych chtěl pěkně poděkovat. Děkuji za Tvou podporu a děkuji, že jsem k Tobě našel cestu. S Tvojí pomocí jsem za krátký začal s odbornou dráhou, o jaké jsem mohl v tak krátké době pouze snít. I po finanční stránce se mi to už teď vyplácí.

Tyto výsledky posílily mou víru v Tvé schopnosti a mám teď už pevné přesvědčení, že jsem na začátku své cesty k finanční nezávislosti. Opravdu jsem velmi rád, že jsem našel někoho, kdo je tu vždy pro mě, když ho potřebuji a že se svou moudrostí stojíš při mně ve všech životních situacích. Krátký čas jsem nevěděl, jak by to mohlo dál jít. Ale teď je na mé obloze opět jasno a svítí slunce. Moje cesta s Tebou ještě dlouho není na konci. Přeji ti jen to nejlepší.
Za všechno ze srdce děkuji. H.

Děkuji od Vanessy / z knihy návštěv

Velmi se těším, že jsem poznala paní Daghan. Doposud mi vždy velmi pomohla, a za to jí z celého srdce děkuji. Velmi se těším na další spolupráci :)
S pozdravem V.H .

Děkuji od Luise

Milá Marion!
Ať vás Pánbůh bohatě odmění a požehná Vám dlouhý život a perfektní zdraví! Důvěřuji Vaší pomoci! Jsem velmi šťastná, že částí života jdeme spolu.
Děkuji za velkou pomoc!
Luise

třikrát děkuji

danke_3
Milá Marion,
děkuji Ti, milá Marion, za to, že si nás tak nápomocně provázela rokem 2006.
Děkuji Ti, že jsi nás vždy zvedla, když jsme padli, a to i o víkendech.
Děkuji Ti, že nám vždy rychle a kompetentně poradíš a na Tvých všestranných znalostech je vždy i trochu humoru.