Bílá magie a Voodoo

Ochranná magie

2013_01_Danke_Manfred1
Vážená paní Daghan-Malenka.
Všechno nejlepší, veselé Vánoce a šťastný Nový rok Vám, Vaší rodině a Vašemu týmu přeje Manfred ... a jeho manželka. Během mého života, který nebyl lehký, jsem ještě nikdy nezažil tak těžké časy. Náhle, zpočátku nevysvětlitelné pocity strachu, které trvaly déle než 5 měsíců změnily můj život. Během tohoto období jsem upadl do úplné fyzické a psychické beznaděje až jsem se vzdal. Nemoc zhoršila situaci ještě více.

Slyšeli jste mé volání o pomoc, a díky Vašemu "Nebeskému daru" jste mi ukázali cestu z "údolí temnoty" zpět k životu. Říká se: "Mnozí jsou povoláni, ale jen málo je vyvolených", - pro mě patříte bezpochyby k té druhé skupině. Prosím držte i nadále Vaši ochrannou ruku nad námi a všemi ostatními lidmi, kteří jsou v těžké životní situaci a zoufalí.
S láskou váš XY

Děkuji za všechno

MONIKA ... chci Vám poděkovat za to všechno, co pro mě děláte... cením si to a úplně si Vás vážím ... děláte ze mě úplně jiného člověka ... cítím se super i všechno ostatní ... a když jsem se dal na tu cestu, po které teď jdu tak dojdu až do konce ... miluji neskutečně XY a vážím si ji nejvíc na světě ... děkuji děkuji MONIKA a vím, že mi pomůžete ... hezký den XY ...Číst více...

Děkuji z Kanady

Řekli, že rok 2013 je rokem změn a posunů, já bych řekla, že jsem narazila na vaši webovou stránku a víte; že nastala změna v mém životě, pane Pavol chtěla bych Vám vyjádřit svou nejhlubší vděčnost za veškerou podporu, kterou od Vás dostávám, v mnoha věcech jste mi otevřel oči, i když jsem tak daleko a my stále pracujeme na mém přání přijít k pravdě, kterou já cítím, že se dostáváme velmi blízko J "a také těchto posledních pár měsíců změnilo můj život, rozhovory s Vámi mi dávají vnitřní klid, Vaše rady a pokyny, neustálá podpora, vedení při meditaci, čtení Vámi doporučených knih, všechny tyto věci a jejich vliv na mě jsou pro mě mnohem víc, ale můžu upřímně říct jen DĚKUJI VÁM!
Nemůžu nevzpomenout ani drahou Slávku, její trpělivost a podporu během našich rozhovorů, naše meditace přes telefon jsou jednoduše úžasné. Žehnám vám všem!
S upřímnou vděčností
MS - Kanada