Tipy & Triky

Magie lásky

Bílá magie

Magie lásky: Pocit zamilovanosti nám často připadá takový nevysvětlitelný. Je to kouzlo, jehož účinky se dají jen velmi těžko popsat. Energie, které jsou mezi vámi a osobou dle vašeho výběru proudí sem a tam, mají mnoho vrstev a neustále se mění, i když ještě nejste zamilovaný pár a také přestože jste již našli k sobě cestu. Při tomto kouzle představuje těžký úkol zejména jeho správný začátek v pravou chvíli a tím správným směrem.

Někteří lidé věří, že někde na světě existuje pro ně ta správná osoba pro lásku a společný život. Když člověk neměl to štěstí tuto osobu najít, pak zůstává sám nebo si najde nepravou osobu. Já osobně si však myslím, že člověk musí tuto osobu, která se k němu dokonale hodí a vyzařuje pozitivní energii, aktivně hledat. Hledat znamená také, položit si otázky: Co se vám vlastně tak moc líbí na této osobě?

Dokážete si vás dva představit spolu jako šťastný pár? Ruku na srdce: Ať jste zamilovaný jakkoliv, nemusí to být ještě ten pravý! Mohl by to být přesně ten typ, který sedával vedle vás ve školní lavici. Jen jste ho tehdy ještě správně nevnímali. Díky milostné magii a milostným rituálům rozkvete vaše láska přirozeným způsobem.

V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru nebo o zkontaktování e-mailem klikněte ZDE.

Stacks Image 66607

Foto © kupicoo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Rituál milostné magie: Venuše

Spojení partnerů

Upozornění: Tento rituál se dělá pouze tehdy, když spojovaní lidé NEJSOU v kontaktu!

Místnost, ve které se bude rituál vykonávat, musí být 8 dní během rituálu osvětlená zeleným světlem. Pokud existuje předpoklad, že člověk, o kterého se jedná, by během těch 8 dní přišel k vám domů a mohl by vidět nějaké součásti rituálu, všechny pomůcky po rituálu odložte vždy na bezpečné místo, aby žádná osoba nic z toho neviděla.

Tento rituál dělejte od pátku do pátku při přibývajícím Měsíci a v hodině Venuše (viz tabulka planetárních hodin). Měsíc musí dorůstat po celou dobu rituálu. Rituál se dělá 7 dní v kuse v té době, kdy Měsíc dorůstá a 8 den je doplňkový, kde se rituál dokončuje.

K tomuto rituálu budete potřebovat:

7 zelených svíček, 7 zelených sladkých jablek, 7 kusů celé skořice, 7 vanilkových lusků, červenou, zelenou a černou fixu, trochu vlastní krve, papyrus nebo pergamen (může to být i papír na pečení), zápalky nebo zapalovač, kružítko, pravítko a kompas, 7 červených růží (musí být koupeny v pondělí 4. dne rituálu! V případě, že je 4. dne svátek, potom můžete růže koupit o 1 den později, ale je potřeba je koupit v hodině Venuše.), měděné mince (v hodnotě 49 centů), 7 zelených kamínků (např. jadeit, smaragd, v obchodě s kameny), zelenou, stříbrnou a červenou stužku, zelenou žárovku.

1. den (pátek): Rituál začíná přesně v pátek v hodině Venuše ve 21:00 (v letním čase si k tomu přičtěte +1 hod.)

2. - 6. den: Rituál můžete dělat v libovolném čase.

7. den (čtvrtek): Rituál budete dělat v libovolné hodině Venuše.

Stacks Image 1369215

Foto A © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

Postup rituálu

Příprava svíček a kamínků (viz obrázek A). Při první meditaci budou svíčky uspořádané v jedné řadě tak, aby se nedotýkaly. To znamená, že mezi každou svíčkou bude trošku mezera. Kamínky můžete uspořádat taky do jedné řady před každou svíčku. Po každé meditaci posunete pravou svíčku k levé tak, aby se dotýkaly. Takže v první den před rituálem jsou v jedné řadě a jsou od sebe oddělené, při ukončení rituálu se spojují první s druhou. S kamínky budete dělat přesně to samé. To znamená, že v první den budou v jedné řadě, potom na konci rituálu prvního dne se první kamínek dotkne druhého a takto pokračujete každý den dále až se 6. dne všechny kamínky dotýkají a 7. dne jsou v kruhu.
Všech 7 svíček zapalujte vždy zleva doprava. Po meditaci zhasnete svíčky zprava doleva. Nejlépe zhášedlem svíček. Takto pokračujete každý den dále až se 6. dne všechny svíčky a kamínky dotýkají. 7. dne uspořádejte všechny svíčky, stejně tak i kamínky, do kruhu (viz poslední obrázek - 7. den rituálu)

7 skořicových tyčinek prvního dne rituálu svážete dohromady zelenou, červenou a stříbrnou stužkou. Na každé stužce uděláte 7 uzlíků, takže dohromady budete mít 21 uzlíků.

Na oltáři musí být po celou dobu rituálu 7 pěkných a chutných zelených jablíček.

Na oltáři jsou v malé misce umístněny i měděné mince v hodnotě 49 centů (popřípadě v jiné měně, nemusí to být jen centy. Důležité je, aby byly měděné. Alternativou může být měděný přívěšek ve tvaru srdce nebo malý kousek plíšku z mědi.)

Růže koupíte v pondělí 4. dne rituálu (viz výše). Doma je svážete stříbrnou stužkou s 9 uzlíky. Následně je položíte na oltář vysušit, nebo je dáte do vázy s vodou. Růže musí být čerstvé, aby vydržely do konce rituálu!

Nákres: Na pergamenu (papíru na pečení) kružítkem nakreslete kruh o průměru 21 cm, v němž sestrojíte pravidelný sedmiúhelník (viz video).

Sedmiúhelník obkreslíte zelenou fixou, přesně ho vystřihnete a na pravou stranu nakreslíte zelenou fixou čtverec, do nějž nakreslíte podle obrázku sigil Hagiela. Na levou stranu napíšete vaše jméno a jméno osoby, o kterou jde (stačí křestní jména). Tato jména napíšete vlastní krví tak, aby se křižovala (využijete společná písmena).

Pod jména napište dále dovnitř zelenou fixou Venuše, Hagiel, Jahwe a červenou fixou napíšete jména 4 archandělů Rafael, Gabriel, Michael a Uriel. Všechna slova napíšete na levou stranu v libovolné formaci (pod sebou, do kruhu, ve formě srdce, kříže atd…). Jméno JAHWE napíšete v hebrejštině černou fixou vpravo dole (viz obrázek)

DEN 1: (všechno připravit a vyhotovit sedmiúhelník)

Zapalte svíčky (zleva doprava), sedněte si nebo si lehněte a v krátkosti si představte jak jste se svou partnerkou/svým partnerem šťastní. Tato představa by měla trvat v rozmezí 20 sekund až 7 minut. Ne méně, ne více. Prociťte, jaké je to být spolu s tou osobou. Po vizualizaci řekněte:

"Ať je tak, ať se tak stane. Přijímám Boží vůli. Vesmírné světlo, děkuji za rovnováhu a klid, který je ve mně. Přijímám všechno, co nemohu změnit. Děkuji za odvahu a sílu, abych změnil to, co změnit mohu a za moudrost odlišit jedno od druhého"

Stacks Image 1369228

Foto © Monika Slivová I Daghan-Malenky GmbH

UPOZORNĚNÍ: Vizualizujte si to a soustřeďte se na to (že to tak je) a především se uvolněte, aby energie mohla proudit, protože jinak vznikají blokády a může vzniknout ještě větší nerovnováha.

DEN 2: Řekněte 3-krát tuto mantru:

Mocný ohnivý hade, který ovíjíš Zemi, univerzální fluidum, obdivované vším, Ty Merkurovo palice, Ty pátá esence, Ty všeho bytí soli, všech věcí potence. Od věků existující, Ty boží společníku, sem a tam jdoucí, plastický prostředníku, který jsi byl a budeš vždy principem yliastrickým. Ty světlo astrální, akášo hinduistů, Ty strome poznání, azote alchymistů. Ty zásobníku dávných vod, kterému dali jméno Ód. Ty pamětníku dávných dob, kterému dali jméno Ób. Ty prazáklade dávných hor, kterému dali jméno Ór. Animo mundi, duchu Země, volám tě, abys přišel ke mně! Děkuji! (Autor: Josef Veselý - Kniha formulí) Potom si řekněte tyto 3 mantry:

3 x Nome ten Buschido Tischami
3 x Namaste Abrahám
3 x Namaste Jeremias

Potom udělejte malý pentagramový rituál - rituál ochranné magie:

Otočíte se směrem k východu a taháte pěticípou hvězdu vždy směrem odshora ve směru hodinových ručiček (viz obrázky na Bílá magie rituály).
Řekněte: "Rafaeli, volám Tě, prosím přijď ke mně."
Otočte se směrem k jihu a znovu tahejte odshora pentagram.
Řekněte: "Michaeli, volám Tě, prosím přijď k mně."
Otočte se směrem k západu a nakreslete pentagram.
Řekněte: "Gabrieli, volám Tě, prosím přijď ke mně."
Otočte se směrem k severu a nakreslete pentagram.
Řekněte: "Urieli, volám Tě, prosím přijď ke mně."

Následne se obraťte znovu k východu, obě dvě ruce zvedněte nahoru, a řekněte:

„Jahwe, volám Tě.“
„Venuše, volám Tě.“
„Hagieli, volám Tě.“

Potom, co toto řeknete, zopakujte ješte jednou vizualizaci jako 1. dne a řekněte:

"Děkuji za odvahu a sílu, abych změnil to, co změnit mohu, a za moudrost odlišit jedno od druhého."

Potom VŠEM bytostem, které byly přivolané, poděkujete a rozloužíte se s nimi. (Např. "Hagieli, děkuji Ti za tvou pomoc a loučím se s Tebou" atd.) Takto se rozloučíte se všemi bytostmi.

Stacks Image 1369241

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

1. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369251

po meditaci

Stacks Image 1369256

Po rituálu zhasněte hořící svíčky (zprava doleva). Pokaždé se 1 svíčka a 1 kamínek posunout k sobě, jak je popsáno výše. Nezáleží na tom, zdali jsou svíčky při posouvání ještě zapálené nebo už zhasnuté. Sedmiúhelník (heptagon) si položte pod polštář nebo na noční stolek.

Celý tento postup dělejte ve dnech 1 - 6.

UPOZORNĚNÍ: Během těchto 8 dní si veďte denník snů a nejlépe ještě i 1 týden potom, také je vhodné si v těchto dnech dopřát trochu více spánku, pokud je to možné, díky čemuž by měl být 7. a 8. den méně stresující.

2. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369266

po meditaci

Stacks Image 1369271

3. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369279

po meditaci

Stacks Image 1369284

4. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369292

po meditaci

Stacks Image 1369297

5. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369305

po meditaci

Stacks Image 1369310

6. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369318

po meditaci

Stacks Image 1369323

DEN 7: (čtvrtek)

Posledního, tedy sedmého dne, se svíčky zapálí, když jsou v kruhu v libovolné hodině Venuše a nechají se hořet tak dlouho, dokud úplně nedohoří. (Prosím dodržujte bezpečnostní opatření, co se týká požáru. Důležité je, abyste svíčku položili na nějakou nehořlavou podložku.) Svíčky nechte hořet tak dlouho, jak je to jen možné (poslední možností je hodina Venuše 23-24 hod.)

7. den rituálu

před meditací

Stacks Image 1369333

po meditaci

Stacks Image 1369338

Všechny fotky © Monika Slivová I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

DEN 8: RITUÁL SE UŽ NEVYKONÁVÁ

7 kamínků, měděné mince, zbytky svíček, fotka vytouženého partnera, obrázek se sigilem a okvětní lístky ze 7 růží zakopeme nejlépe na hřbitově, v blízkosti hrobu, u kterého máme dobrý pocit, nebo např. u nějakého zesnulého člena rodiny. (zbytek květu růží, převázaný stříbrnou stužkou hodit do vody, na kompost, nebo i celé růže položit k tomu hrobu, ale nevyhazovat do smetí!!)
(POZNÁMKA: Zakopáváme k hrobu člověka, který zemřel mezi 18. a 45. rokem svého života a není mrtvý déle než 5 let. Takový hrob je potřeba najít dopředu! Doporučujeme hledat daný hrob v sobotu nebo neděli (tedy 2. a 3. den rituálu).
Můžete použít i dutinu stromu, nějakou škvíru u hrobu nebo nějakou prohlubeň v kořeni stromu, do které se rituálové zbytky vlezou. (Dutiny stromu jsou velmi vhodné zejména tehdy, kdy už je mráz a nedá se dobře kopat.) Po zakopání všech věcí si můžete doma udělat meditaci u 1 oranžové svíčky a říci si 3x mantry:

3 x Nome ten Buschido Tischami
3 x Namaste Abrahám
3 x Namaste Jeremias

DEN 8, 9 nebo 10:

Z jablek, která byla po celou dobu na oltáři, vanilky a skořicových tyčinek je nejlepší hned v pátek (nebo v sobotu - neděli) udělat něco, co potom sníte. Pokud nemáte fantazii, můžete je dát třeba do odšťavňovače a šťávu postupně vypít během těchto 3 dní. Lidé s fantazií si udělají chutný jablečný koláč nebo něco jiného. Důležité přitom je, abyste do koláčového těsta přimíchali i med a 1 kapku vlastní krve. Nemusíte všechno sníst sami. Snězte to s lidmi, kteří pozitivně podporují váš vztah (ať už je to kdokoliv). A pokud byste kousek z koláče mohli dát i přímo té dotyčné/tomu dotyčnému, o které jde, je to velmi dobré! BUĎ SE O TO PODĚLTE, DARUJTE NEBO TO SNĚZTE SAMI - ALE HLAVNĚ VŠECHNO ZKONZUMUJTE!

Doporučujeme vám, abyste si během těchto 7 dní, když budete vykonávat svůj rituál, našli alespoň 3 dny, kdy se postavíte čelem k Venuši, v době jejího východu a západu. Snažte se tehdy procítit její energii.

Při vykonávání tohoto rituálu se řiďte zejména svými pocity. Všimejte si své intuice a nechejte se jí vést. Dbejte na to, abyste všechny bytosti přivolávali pomalu, snažte se s nimi spojit a procítit jejich energii. Velmi důležitá je pozitivní představa při meditaci a při usínání. V žádném případě si během rituálu neříkejte ani nemyslete, že to beztak nevyjde! Pokud máte byť jen špetku pochybnosti, nemá to smysl. Tehdy tento rituál nedělejte! Tento rituál není vhodný ani pro lidi, kteří nedokážou myslet pozitivně. Nemůžete klamat sebe samého! Naučte se, abyste dokázali vidět i "poloprázdný pohár jako poloplný".
Prostřednictvím rituálu budou posilněny VŠECHNY energie, tedy i pozitivní myšlenky nebo pochybnosti. Pokud se bojíte jít na hřbitov, v takovém případě byste tento rituál také neměli dělat. Pokud cítíte, že jste velmi silně propojení s přírodou, potom můžete rituálové zbytky 8. dne dát i do dutiny stromu.

Tabulka planetárních hodin LETNÍ ČAS (SEČ)

Stacks Image 1369355

Tabulka planetárních hodin ZIMNÍ ČAS (SEČ)

Stacks Image 1369361
Biela mágia Pentagram

Rituál milostné magie

Pro kouzlo lásky potřebujete:

Látky a svíčky, které jsou charakteristické pro váš vztah.
1 List papíru
1 Pero
Na toto kouzlo si vyhraďte minimálně 1 hodinu čas, během níž budete skutečně nikým nerušení.

Vyzdobte oltář do barev, o kterých si myslíte, že nejlépe vyjadřují vaše pocity k této osobě. Když chcete sáhněte po příliš červené a růžové, pokud jsou vaše pocity vášnivé a hřejivé. Nebo, pokud se vám zdá být přiměřenější modrá barva, protože váš vztah se vzdaluje a je chladný, pak ho slaďte do barvy červené, případně modré. Pokud jsou podle vás vhodnými barvami černá a bílá jako protiklady vašeho vztahu a vyjadřují vaše charaktery, pak použijte právě tyto dvě barvy. Nechte se zde vést svými myšlenkami a pocity.

Svíčky použijte také ve vybraných barvách. Nejdříve vytvořte kolem sebe a oltáře magický kruh:

Vezměte si kousek papíru a napište na něj, v jaké situaci byste se s osobou, do které jste se zamilovali, rádi viděli: Sami ve vašem pokoji, při procházce na pláži, v dešti v lese nebo celkem jednoduše spolu při domácích úkolech.

Určitě jste si již ve svých myšlenkách často představovali to, jak jste vy dva spolu. Zapalte svíčky. Pak rozviřujte teplý vzduch ze svíčky kolem sebe v magickém kruhu. Intenzivně přitom myslete na osobu, kterou si tak velmi přejete a řekněte:

„Přijď (jméno osoby), přijď sem.
Mé myšlenky jsou čisté, moje pocity svobodné,
podívej se na mě novýma očima,
Uzři mou krásu, moje silné stránky,
pociť moc osudu,
který nás spojuje.

To je moje vůle, tak ať se stane.“

Pak poskládejte papír 3-krát po délce a položte jej na oltář. Usedněte do lotosového nebo tureckého sedu, ruce si položte na kolena, dlaně vzhůru a intenzivně se soustřeďte na vaši touhu po této osobě, na vaši vůli a přejte si být k této osobě blízko. Dýchejte klidně a rovnoměrně. Pak zhasněte svíčky a rušte magický kruh.

Poskládaný list papíru musí zůstat poskládán, dokud se s touto osobou nesblížíte nebo také dokud nezjistíte, že nejste pro sebe stvořeni.

Pak papír spalte, aniž jste se dovnitř ještě jednou podívali.

Další rituály milostné magie...

Logo Magie lásky

Magie lásky

Máte problémy ve svém milostném životě? Zraňující slova, hádky, chybějící harmonie? Skončil právě váš vztah, nebo ho chcete vy nebo váš partner ukončit? Tyto problémy se dají často odstranit, když se svěříte někomu, kdo ví, jak by se dala vaše konkrétní situace řešit. Dokážeme vám pomoci, aby byl váš vztah opět v harmonickém souzvuku!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem, těšíme se na vás.

Milostná magie patří k nejčastějším rituálům magie. Předtím, než začneme se spojováním partnerů nebo opětovným spojováním partnerů, musí si klient ujasnit, proč vůbec druhého tak velmi chce.

Co hledám u partnera? Jsem unuděný nebo jen nechci být sám? Jsem připraven nejen něco vyžadovat, ale do vztahu i investovat? Jsou mé životní priority v souladu s prioritami toho druhého? Akceptuji druhého takového jaký je, nebo očekávám, že se změní? Co získám já a co získá ten druhý?

Kontakt

ZDE najdete více rituálů milostné magie!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.