Glosář

Voodoo magie

Bílá magie

Voodoo magie je spojení s božstvy a duchy. Ve voodoo magii se uctívají duchové, bohové a předkové, oslovují se a jsou prošeni o pomoc. Voodoo kněz se vykonáváním velkých rituálů a modliteb pokouší vytvořit nejen spojení s bohy. Praktikováním rituálů pozitivně ladí duchy a bohy, aby se postarali o žádané věci. Kontakt se vytváří v tranzu, přičemž se určují i potřebné oběti pro realizaci objednávky.

Většina lidí považuje voodoo magii za temnou, negativní nebo dokonce ďábelskou. Takové uvažování však není správné. Je potřeba si uvědomit, že voodoo magie svými léčebnými rituály už zachránila velké množství životů. Správně použitá voodoo magie může lidem přinést štěstí, úspěch, zdraví a ještě mnohem více. V naši praxi děláme voodoo magii modlitbami k Bohu a k nositelům světla, čímž zamezujeme vlivu všeho negativního.

Stacks Image 68406

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Tíží vás nějaký problém? Přesvědčte se sami o síle voodoo magie a kontaktujte nás ZDE.

Voodoo magie má svá vlastní božstva. Označují se jako loanové Rada a loanové Petro. Ve všeobecnosti se dá říci, že loanové Rada jsou "dobří bohové" a loanové Petro tzv. "démoničtí - zlí - bohové".

Dobré je vědět, že ve voodoo magii je rozlišování mezi zlem a dobrem jiné, než ve všeobecnosti poznáme u nás, v naší kultuře. Rozhodnutí, co je dobré nebo špatné je ve voodoo magii úplně individuální. Záleží vždy na každém konkrétním knězi. Proto se někdy i loa Petro mohou vyvolávat pro dobré účely.

Chtěli byste se dozvědět něco víc o voodoo magii? ZDE si můžete přečíst více o Historii, Základních principech, a Božstvech voodoo.

Logo Voodoo magie

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.