Pomocí bílé magie & Voodoo

Rozdělení partnerů

Kompetentně, profesionálně a úspěšně.

Jste ve svém vztahu nešťastní? Rituály oddělení partnerů a bílá magie Vám můžou v tomto problému pomoct. Zde kontaktovat.

Velice rádi Vám pomůžeme najít řešení pro Vaše problémy!

Někdy již nemá žádný smysl dále lpět na současném vztahu. Jsou situace, ve kterých by člověk od svého partnera měl odejít. To může mít různé důvody. Možná má partner nějaké negativní vlastnosti, návyky nebo postoje a nechce se jich vzdát (drogy, pravidelná nevěra, fanatické postoje k životu nebo Bohu.) V těchto situacích může být lepší partnera opustit a začít od začátku. Můžete nás kontaktovat zde, abychom absolvovali první nezávazný telefonický rozhovor, nebo nám můžete také poslat email.

Nový začátek bývá opravdu těžký. Prostřednictvím bílé magie se může rozchod uskutečnit klidným způsobem. To, co skutečně spojuje, není fyzická blízkost partnerů, ale porozumění a láska. S pomocí magických rituálů může být rozchod začátkem nového, pokojného života.
Díky rituálům na rozchod partnerů se klient rychleji přizpůsobí nové životní situaci a taky si časem snadněji najde vhodného partnera.

Rituály na rochod partnerů vám pomohou rychle doplnit chybějící energii a najít novou inspiraci a nový úhel pohledu na život.

Stacks Image 54711

Foto © Imre Cikajlo http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

U nás najdete řešení Vašeho problému. Budeme Vašimi průvodci těžkými časy a pomůžeme Vám rovněž magickým způsobem Váš vztah přebudovat.

Jsou různé důvody pro to, aby se člověk rozhodl pro rituál rozchodu. Často se do vašeho vztahu plete jiná osoba – někdo, kdo má zájem získat Vašeho partnera/partnerku, nebo má s ním/ní již vztah a snaží se ho/jí od Vás odlákat. Nebo, obráceně, když je Váš partner/partnerka ještě emočně vázán v minulém vztahu, ve kterém již sice není láska, ale ve kterém setrvává z finančních nebo rodinných důvodů.

Začněte svůj nový život v harmonii a spokojenosti.

Jen ten, kdo nalezl sám sebe, již nebude nikdy sám. Bílá magie znamená – všude vidět jen Boha.

Lepší konec a nový začátek, než hrůza bez konce.

Logo Rozdělení partnerů

Rozdělení partnerů

Přemýšlíte o tom, že ukončíte váš vztah, ale bojíte se následků? Chtěli by jste mít i po ukončení vztahu přátelský kontakt se svým partnerem/partnerkou resp. vztah ukončit pokojnou formou? Dokážeme vám při tom pomoct. Ve vztahu je často nejhorší bod, ve kterém zjistíte, že ho musíte ukončit. Není důvod, aby jste tím vším procházeli sám/sama, abyste se strachem očekávali, co asi přijde nebo nepřijde. Nechte nás, abychom vám pomohli, projít tuto cestu spolu s vámi s co nejmenším odporem a váš vztah ukončili pokojně a harmonicky.

Potřebujete pomoc nebo máte problém?

Rituál rozdělení partnerů

Seberte fotku osoby, se kterou se chcete rozejít. Pak vezměte černý fix a nakreslete na tvář této osoby kříž. Řekněte: "Odejdi v klidu z mého života, zapomněl/a jsem na tebe! Sbohem." Vezměte kousek černé látky a zabalte do ní tuto fotku. Následně látku i s fotkou zakopejte na hřbitově, a to v sobotu během ubývajícího Měsíce. Předtím než zahrabete "hrob" na hřbitově poslední lopatkou hlíny, tak na to rozbijte 2 vejce. Vejce se zde používají jako oběti, aby byl váš plán úspěšný! Pokud potkáte pronásledovanou osobu vyvarujte se vzájemného kontaktu! Tato osoba pro vás přestala existovat!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.