Úspěšně & Seriózně

Ochranná magie

Ochranné amulety, osvobození od černé magie

Chraňte se před negativními energetickými vlivy! Ochranná magie, vyhánění zlých duchů a osvobození od černé magie patří mezi naše nejdůležitější služby. Naše klienty zbavujeme negativních vlivů a vytváříme pro ně energetickou ochranu a individuální energetické amulety. Praktikujeme exorcismus a osvobození od černé magie a posednutí démony a negativními entitami. Domluvte se s námi!

Ochranná magie

Nabíjíme amulety magickými silami, které vám poskytnou potřebnou ochranu před negativními energetickými vlivy, démony a negativními entitami. Tyto amulety vám dají vnitřní sílu, abyste dokázali překonat těžké časy. Tímto způsobem vám dodá ochranná magie více síly, víry a sebedůvěry. V případě zájmu o absolvování nezávazného telefonického rozhovoru nebo o kontakt prostřednictvím e-mailu klikněte sem.

Můžeme vám zakoupit vhodný ochranný amulet a nabít ho magickými silami, které jsou vhodné jen a jen pro vás. Klienti si vybírají z velké nabídky, podle svých individuálních představ a možností.
V našich rukou se na ochranný amulet může změnit i váš oblíbený šperk, který již máte a rádi nosíte! Magické nabíjení trvá vždy 28 dní, a to od novu do novu Měsíce.

Biela mágia Pentagram

Exorcismus, vyhánění zlých duchů — odborně, profesionálně a úspěšně!


Exorcismus

Vyhánění negativních entit, ochranná magie

Narodili jsme se jako lidé, abychom se duchovně rozvíjely. Naším úkolem je přiblížit se k Bohu, najít naši duši prostřednictvím lásky, vděčnosti a důvěry. Pozitivní myšlenky, slova a skutky jsou vyjádřením toho, že směřujeme k Bohu…

Jak to vypadá ve skutečnosti? Prakticky 24 hodin se zabýváme materiálními starostmi, poháněnými strachem nebo egem. To zatěžuje náš vnitřní energetický systém a důsledkem toho jsou pak psychologické problémy (neklid, deprese, agrese ...), které při nesprávném zacházení vedou k posedlá různými duchy a démony. Psychologie, pokud je člověk vnímán pouze jako fyzická bytost, nemůže nabídnout dlouhodobé řešení pomocí medikamentů. Jsme také bioenergetických bytostí a v našem centru je i naše duše, částečka Boha. Dveře do jiných duchovních dimenzí. Tak, jak nemůžete opravit auto, pokud ignorujete motor, člověka nelze dát do pořádku, pokud pomineme duši a její vývoj, jakož i bioenergetické pole.

Tak jak se každý den sprchujeme a myjeme si zuby a považujeme to za samozřejmé v rámci každodenní hygieny, musíme a měli bychom každý den čistit i svůj bioenergetický systém pomocí meditace, modlitby a čtení nebo poslechu duchovní literatury. Abychom v dnešní době zůstaly duševně a duchovně zdraví, je naprosto nezbytné každý den meditovat v trvání 20 minut a asi 30 minut se věnovat četbě nebo poslechu duchovních knih!

Zde je seznam doporučené literatury (https://biela-magia.tumblr.com; https://allatra.club/posts …). Literatura se doporučuje takovým způsobem, aby se eliminovala nerovnováha. Je třeba brát v úvahu i osobní sklony ... Např. ženy se více zajímají o duchovno, které lze použít ve vztazích a komunikaci. Muži, na druhé straně, se více zajímají o knihy, které je inspirují k překonávání vlastních hranic, k dosažení něčeho ... Nemůžete hned začít s hlubokými knihami, (AllatRa, Zasvěcení ...), kterým ještě nebudete rozumět, ale s jednoduchou a srozumitelnou literaturou, jako jsou Čtyři dohody a další knihy od Don Miguel Ruiz, Rozhovory s Bohem od Neale Donald Walsch, Sensei ze Šambaly ... a pomalu zvyšujte úroveň obtížnosti. Dále je také třeba vzít v úvahu příslušné náboženské názory a úroveň inteligence. Knihy od profesora Davida D. Burnse nebo Fyzika v AllatRe mohou být pro inteligentního člověka velmi dobrým úvodem do duchovna, pro jednoduchého člověka se střední úrovní zralosti by měly tyto knihy zcela demotivující účinek.

Při posedlí duchy, démony nebo při hluboké depresi, zda psychických problémech je třeba zohlednit i to, že lidé se velmi často nedokážou soustředit. Velkou pomocí jsou zde audioknihy (Anastasia Nových, Neale Donald Walsch, Eckhart Tolle, Dan Millman ...). Stačí jen zapnout a poslouchat nebo si prohlédnout video-přednášky od Igora Michajloviče. Zde jsme pro vás sestavili několik dobrých filmů: https://www.bilamagie.eu/duchovni_filmy.html.I když nejste schopni se jimi řídit a porozumět jim, je třeba si je zapnout a poslouchat!

Samozřejmě, pochopit myšlenky z knih a videí a implementovat je do svého života je nejdůležitější podmínkou úspěšného exorcismu nebo boje proti psychickým problémům. V případě akutního útoku by se to však nemělo brát v úvahu. V takových chvílích je to spíše o poslechu audioknihy a zachování klidu. Velmi dobrou technikou na usínání je poslech dobré audioknihy, když si ji pustíte potichu ve sluchátkách (abyste nerušili ostatní v místnosti). Kolotoč myšlenek se pomalu zastaví a pozornost člověka se automaticky vydá jiným směrem! Protože to posloucháme velmi potichu, uvolníme se a přitom usneme. Tohle je jedna velmi důležitá technika. Při používání smartphonu je důležité, abychom ho přepnuli do režimu letadlo a vypnuli jsme wifi. Audioknihy musí být staženy na pevném disku smartphonu nebo iPodu. MP3 od Igora Michajloviče nebo Satja Sáí Babu (je možné si je stáhnout přímo z YouTube jako .mp3 pomocí programu Televzr) jsou velkou výhodou, protože tady jde o inkarnace! Ale musíme vzít v úvahu, že k takovým inkarnacích musíme mít pozitivní vztah! Vše, co takovým instancí zašleme iv myšlenkách, se nám vrátí ve větší síle. Když tímto osobnostem zašleme v myšlenkách lásku, vděčnost a důvěru, více lásky se nám vrátí zpět. Ale pokud máte pochybnosti nebo negativní myšlenky, vrátí se vám to přece, jak odraz v zrcadle! Proto je důležité na začátku začít s jednodušší literaturou (Don Miguel Ruiz, Barbara De Angelis, Lorna Byrne ...) a až pak přejít k lepší a hlubší literatuře a přednáškám.

To znamená, bez ohledu na to, zda má někdo psychologické problémy nebo problémy s démony, je poslech skutečně dobrých duchovních audioknih nebo sledování takových videí vždy tím nejlepším řešením! Pravda jako informace se transformuje na energii a zároveň ztěžuje přístup démonů a negativních myšlenek matrixu. Zároveň je důležité zdravě se stravovat ... Zde můžeme obecně doporučit knihy a doporučení od Ivana Pavloviče Neumyvakina (https://www.youtube.com/channel/UC1UZ-rwuuOmcQ6YPPD_LrNw) a Anthonyho Williama (https://www.martinus.cz/?uMod=list&uTyp=search&c=čšťď&uQ=Anthony+William). Pokud budete postupovat podle zdravotních doporučení obou autorů, energetické pole člověka se rychle obnoví a problémy zmizí! Je však důležité dělat to spolu s čtením a poslechem duchovní literatury nebo videí. Pokud vynecháte duchovní část, démoni si budou pochutnávat na energetičtější jídle a člověk se nebude cítit lépe. Pokud vynecháte zdravotní doporučení, zotavení bude trvat také déle. Každá nemoc, virus nebo houba existuje jako informace, pokud naplníte své vědomí pozitivními informacemi, negativní vzorce nebo negativní informace se nedokáží sladit (harmonizovat, rezonovat), a proto jsou potlačeny. Od Ivana Neumyvakina doporučujeme např. používání peroxidu vodíku a sody. Doporučujeme to pít (15 min. Před jídlem, 1,5 hodiny po jídle, používat ionizovanou vodu ...). Od Anthonyho Williama doporučujeme všem lidem, kteří trpí psychickými chorobami a jsou posedlí temným světem výživové doplňky z 13 a 14 kapitoly! Prosím přečtěte si ale knihy od obou autorů!

Biela mágia Pentagram

Je také důležité pochopit, jak každý člověk tráví svůj volný čas a jaké postoje má v různých životních situacích. Násilné nebo sexuálně orientované počítačové hry, filmy nebo knihy poškozují energii. Je důležité věnovat čas kromě svého spirituálního rozvoje, i svému duševnímu a fyzickému rozvoji. Pravidelné procházky, vhodný sport a další vzdělávání v rámci svých energetických a finančních možností jsou velmi důležité! I zde je potřebný individuální přístup. Např. můžete absolvovat různé kurzy: https://www.udemy.com,nebo se můžete naučit nějaký cizí jazyk nebo začít cvičit jógu ... Důležité je i to, jakou hudbu posloucháte! Metalová hudba nebo hudba se silným textem oslabuje tělo! Indická klasická hudba, klasická hudba nebo hudba, při níž se uctívá božství, zase pomáhá obnovit auru a energii. Zde je odkaz na text, kde píšeme o převodu Allatu na frekvenci a rytmus https://www.biela-magia.eu/assets/allat-pocut-vidiet-rytmus.pdf. Kromě toho doporučujeme knížky Léčivé frekvence (Heilsame Frequenzen) a Nada Brahma dostupní i v nemeckém jazyku. 

Umět si správně přát je velmi důležité! Egoistické přání jsou začátkem vnitřního napětí a ztráty energie. Ztráta energie vede k psychickým a fyzickým problémům, které jsou příčinou autoimunitních onemocnění. Je důležité zjistit, jaké touhy má daná osoba, která má problémy, aby je mohla prozkoumat. Např. někdo chce auto. Pokud chcete auto jako symbol statusu nebo proto, že ho mají jiní nebo "protože jinak nic neznamenám", bude takové přání problémem ... Zde nezáleží na tom, jestli je to přání mít dítě, mít partnera nebo dům ... Pokud však víte a chápete, že na to, abyste byli šťastní, nic nepotřebujete (nebo potřebujete pouze cítit Boha ve svém nitru), tak je toto přání v pořádku. Je důležité své přání vidět jako ,, sklony, preference ", ne jako nezbytnosti! Přeji si všechno! Nepotřebuji nic! Např. chci si dát čokoládovou zmrzlinu, ale může být i vanilková ... Nebo chci si najít dobrého partnera, ale mohu být šťastný i sám. Mělo by nám být jasné, co chceme a proč. A proč, proč to vlastně chceme ... při hledání odpovědi na proč, dospějeme velmi často k překvapivému výsledku, že ve skutečnosti potřebujeme něco úplně jiného, ​​než jsme si původně mysleli. Např. ve skutečnosti vůbec nepotřebujeme nové auto, ale na to, abychom to pochopili, musíme pracovat na své sebeúctě, kterou je možné dosáhnout mimo jiné neziskovými aktivitami. Kvůli vnitřní prázdnotě nepotřebujeme naplňovat další dítě v nás, ale potřebujeme ji zaplnit sebeláskou a uměleckými aktivitami ...

Měli bychom se vyhnout extrémním postojem nebo vzorce chování:Je důležité správně porozumět těmto 12 blíženeckým vlastnostem (viz Zasvěcení, Elizabeth Haich).
mlčení-mluvení
přístupnost-neovlivnitelnost
poslušnost-vládnutí
pokora-sebedůvěra
blesková rychlost-rozvaha
přijímání všeho-umění rozlišovat
opatrnosť-odvaha
vlastněn ničeho-disponování vším
nevázanost na nikoho-věrnost
schopnost bojovat-mír
pohrdání smrtí-vážení si života
lhostejnost-láska

Extrémně postoje znamenají příliš mnoho nebo příliš málo něčeho ... Mistrovství neznamená vidět něco černé nebo bílé, ale pochopit, kde, jak, v jakém množství, na kterém místě a co bychom měli na jak dlouho používat, abychom dosáhli požadovaného pozitivní výsledek ... Např . med je zdravý, ale není vhodný pro alergiky a diabetiky. Jed z hada lze použít jako lék na některé choroby ... https://cs.wikipedia.org/wiki/Had%C3%AD_jed; Dále, pokud někdo klade příliš velký důraz na sex, velmi rychle dojde k posedlý démonem, ale stejně i tehdy, pokud někdo posuzuje, odsuzuje a potlačuje svou sexuální energii. Bílí mágové samozřejmě mohou a musí být schopni transformovat a řídit svou sexuální energii, ale to už není duchovní praxe pro nerozvinutých a sobeckých lidí. Pokud člověk nedokáže ovládat své myšlenky a ztotožňuje se se svými přáními, vášněmi a se svým tělem, taková praxe mu nepřinese úspěch! Zde doporučujeme přečíst si knihy od Davida Schnarcha a Elizabeth Haich. Stejně, jako např. příliš mnoho těžkého jídla může vést k energetickým problémům, tak i příliš dlouhý půst! 

Vyhýbat se extrémním názorem a jednáním neznamená, že to máme posuzovat a odsuzovat. Je důležité neztratit subtilní energii a přestat odsuzovat a posuzovat. Kde, co a jak něco posuzujete a odsuzujete, musíte zjistit sami. 

Čím rychleji začleníte to správné "jídlo" (knihy od Anthonyho Williama, Neumyvakina ...) do svého každodenního života, čím rychleji začnete poslouchat dobré duchovní audioknihy a zůstanete sebekritičtí, tím rychleji se začnete zotavovat. Čím více člověk hledá důvody, proč nemůže změnit své stravovací návyky a to, čemu věnuje svou pozornost ve volném čase, tím je to těžší. Pokud někdo není připraven na svém životním stylu něco změnit, jsou rituály nebo meditace v pyramidě zbytečné. Na krátký čas se dostaví zlepšení a následně přijdou ještě větší potíže. Naopak, rituály, přenosy energie nebo meditace v pyramidě, mohou vést k velmi rychlému úspěchu, pokud dodržujete výše uvedená doporučení!

Je důležité uvědomit si, že předchůdcem posednutí démony je existence energeticky slabého místa, která se může rozvinout buď pomalu nebo může dojít k jednorázovému silnému oslabení. K jednorázovému silnému oslabení může dojít např. prostřednictvím vážné nehody, vážné nemoci, smrtí blízké osoby, silnými léky, které musíme brát kvůli nemoci, silnými drogami, nadměrným pitím alkoholu, nadměrnými stresovými situacemi ...

Slabé místo může pomalu rozvinout do většího slabého místa právě dlouhodobým hromaděním negativních myšlenek a pocitů, nesprávnými stravovacími návyky, nepřiměřenými hloupými řečmi, kritizováním ostatních, popíráním Boha nebo nespavostí ... Čím vyšší člověk duchovně stoupá, tím více se systém (Matrix, Satan ...) snaží najít chybu a zastavit ho na jeho duchovní cestě. Určité fyzické problémy mohou být samozřejmě i jakousi zkouškou pro ty, kteří nedělají vůbec žádné vnitřní chyby. Například viz Bibli, Knihu Jobovu (Job). Zda jde o nějaký druh zkoušky, může posoudit pouze světec nebo geliár. Pokud se člověk nenechá touto bolestí a nepříjemnostmi zlomit a nesejde z duchovní cesty, systém mu dá peníze, zdraví a / nebo moc (nebo to, po čem tajně touží). Je to jen další zkouška toho, jak bude daná osoba zacházet s touto mocí (penězi, silou ...)! Viz např. knihuhttps://allatra.tv/sk/book/anastasia-novych-krizovatka


Slovo exorcismus je pojmenování činnosti, při které se vypuzují démno a jiné negativní entity z lidí. Když se démon usadí hluboko v některé z čaker člověka, projevuje se to slyšením cizích hlasů, neobvyklou agresivitou nebo i onemocněním. Účinně se dá situace vyřešit použitím exorcismu. Jeho působením se negativní entity vyženou do podsvětí. Následně je potřeba vytvořit ochranný amulet. Působením jeho energie se zamezí návrat vypuzeného vampíra zpět.

Exorcismus je z energetického hlediska velmi náročná činnost. Obvykle se musí obětovat malé zvíře, k přilákání démona. Během toho, co se démon krmí energií obětovaného zvířete, mág rychle vytvoří ochranný energetický obal okolo postiženého. Tím zamezí démonovi návrat do čaker jeho lidské oběti.

Následně si osvobozený člověk musí posilnit svoje energetické pole energií z meditací a rituálů. Po vykonání exorcismu doporučujeme delší dobu (i několik měsíců) nepít žádný alkohol a nevystavovat se žádné extrémní záteži. Jak fyzické, tak psychické. Obě dvě oslabují imunitní systém člověka a snižují jeho energii. Absolutně nepřípustné je užívání byť jen lehké drogy! Vypuzený démon okamžitě využije situaci a vrátí se do těla své oběti.

Je dobré vědět, že:
- pokud je někdo posednutý, vždy trpí depresemi a nedostatkem energie; - po vykonání exorcismu je velmi potřebné pravidelně navštěvovat odborně vedené meditace nebo se modlit v kostele.
Dejte se do čtení duchovní literatury. Skvělá je i tato knížka:
David BurnsCítit se dobře (angl. originál Feeling Good: The New Mood Therapy).
Autor podrobně vede čtenáře jak se dostat z pasti ničivých myšlenek; jak porazit letargii a jak se zbavit deprese bez léků; či jak si poradit se zlostí nebo porazit pocit viny.

Stacks Image 109840

Neváhejte a nebojte se použít magii! Více doporučení týkajících se exorcizmu naleznete zde.

Žádný démon se své oběti nevzdá dobrovolně, proto musíme při exorcizmu navázat s démonem spojení a přinutit ho aby svou oběť opustil.

Postupy a zásady ochrany mága, jeho domu, rituálního prostoru, osob jemu blízkých a těch, kteří se zúčastní rituálů exorcismu

Jak je výše v úvodu. Mág, který vykonává exorcismus může vykonávat tyto rituály jedině s podporou a ochranou duchovních mistrů a boha všemohoucího. Musí dodržovat pravidla duchovní cesty a pravidelně očišťovat rituální prostory a svůj dům. Pokročit v životě stabilně na duchovní cestě s přijetím odpovědnosti za své činy a také za nepřátelství vůči jeho osobě od negativních bytostí, které během rituálů z posedlých osob vyhnal. Tyto bytosti využijí každou jednu možnost pomstít se a ublížit mágovi za jeho činy proti nim.

Proto je mimořádně důležité pokročit stabilně a zodpovědně duchovní cestou k bohu všemohoucímu s jeho ochranou a podporou a nedat tak příležitost negativním bytostem na jejich projevy zpět směrem k mágovi a osobám, kterým mág svou exorcistickou činností v životě pomohl.

Z těchto důvodů, jsou pro mága realizujícího rituály exorcismu zásady ochrany a dodržování duchovní cesty závazkům na celý život. Za odměnu jsou mágovi dány duchovní síly a schopnosti, které on využívá na pomoc těm, kteří ji potřebují.

Tak jako je psané v úvodu, po ukončení rituálů exorcismu je bezpodmínečně nutné, aby klient dodržoval následující postupy a doporučení, které zabrání tomu, aby se negativní bytost vrátila tam, odkud byla rituálem exorcismu vyhnána a začala na klienta znovu působit.

Pro klienty je třeba dodržovat následující hlavní zásady. Mág jejich dodržuje automaticky po celý život:

Vyvarovat se látkám, které energeticky oslabují (alkohol, drogy, silné tlumící léky a jiné).

◦ Vyvarovat se negativním myšlenkám a emocím, jejich extrémním projevem.

◦ Vyvarovat se extrémním názorem, životním postojem (např. Extrémně puritánství, úchylky a jiné).

◦ Provádět očistné koupele ve slané vodě (koupel nohou, omývání tváře, rukou, alternativně celkový koupel ve vaně ve slané vodě s cca 2 kg soli po dobu 15 min.)

◦ Pravidelně meditovat s pomocí soli a bílé svíčky.

◦ Pravidelně se modlit k bohu všemohoucímu.

Číst duchovní knihy a literaturu, kterou doporučujeme a pomáhá udržovat pozornost klienta na pozitivních tématech.

1. Ve svém domě a také v prostorách, kde vykonává rituály exorcismu, případně, kde se déle zdržuje, může umístit čtyři zrcátka s následujícím textem, který je napsán na přední části zrcadla:
"Všechny šípy, které byly vystřeleny proti mně, ať se obrátí zpět k tomu, kdo je poslal a jeho luky ať jsou zlomené."
Zrcátka s tímto textem se umístí odrazovou plochou směrem ven do oken, které směřují na jednotlivé světové strany. Každá světová strana, jedno zrcátko.

2. Nad všemi vstupy do domu a do rituálních prostorů může zavěsit ochranný magický znak (kříž, pentagram apod.) Do kterého vloží ochrannou energii a případně z předmětu vytvoří ochranný předmět, do kterého vloží elementální astrální bytost, která má za úkol ochraňovat svěřené místo.

3. Připravit ochranný magický amulet ideálně s ochrannou astrální elementálního bytostí a neustále ho u sebe nosit.

Dále je pro mága a také pro klienta postiženého negativní silou vhodné využít následující doplňující rady a zásady na ochranu proti negativním silám:

Osvobození od černé magie

Bílá magie a černá magie

Magie je neutrální nástroj. Ve správných rukou se dá využít k DOBRU, v nesprávných rukou zneužít ke ZLU. Určující je cíl a motivace mágaklienta. Sílu magie můžeme přirovnat k jaderné energii. Může být nápomocná a jako řízená jaderní reakce využitelná k výrobě elektrické energie. Tehdy nám pomáhá. Neřízená jaderná reakce funguje živelně a nekontrolovatelně a NIČÍ. Jako v Hirošimě či Nagasaki…

Magie může být také mimovolná nebo cílená - vědomá. Mág pracuje na vědomé úrovni a sám se rozhoduje. Jestli použije bílou nebo černou magii. Při praktikování černé magie se mág upíše ďáblovi. Po smrti musí černý mág sloužit ďáblovi. Je to protihodnota za zneužívání magických sil při egoistických cílech.

Takové duše po smrti trpí a je téměř nemožné, aby se ještě někdy inkarnovaly. Jsou to většinou velmi materiálně zaměření lidé. Skoro vůbec nevěří na existenci duše či na další narození a tak padnou do pasti. Tito lidé začnou na konci života litovat svých skutků a chtějí “smlouvu“ zrušit. Je skoro nemožné takovou duši zachránit. Situaci může zvrátit jen velmistr bílé magie a černý mág musí s plnou oddaností spolupracovat.

Stacks Image 55713

To se ve většině případů nestane, protože zkoušky pro vykoupení černé duše jsou mimořádně obtížné. Velmi dobře je to popsané v knize Františka Bardona - Frabato.

Principem bílé magie je, že bílý mág získává jako odměnu za svůj duchovní rozvoj magické síly a schopnosti.

V případě napadení prostřednictvím černé magie doporučujeme klientům použít kompetentní a profesionální pomoc bílého mága, protože takovéto věci jsou velice závažné.

Logo Ochranná magie

V jistých případech nabízíme naši pomoc, ale to jen s podmínkou, že se klient při zbavování se prokletí z černé magie plně podřídí našim pokynům. Osvobozování od černé magie a vyhánění negativních entit považujeme za naše nejdůležitější služby.


Ochranná magie

Posilte svou auru!

Každý člověk má kolem sebe auru, tj. magnetické pole. V této auře se můžou vytvořit díry – ty můžou být způsobeny nemocemi, stresem, užitím drog nebo působením negativních emocí. Těmito dírami pak do těla můžou lehce proniknout negativní entity. Každý člověk může svojí auru do jisté míry obnovit. Toho je možné dosáhnout správným stravováním, přiměřeným pohybem a duchovními cvičeními. K tomu patří například četba duchovních knih, jakými jsou: Bible, Rámájana, Bhagavadgíta, Budhistická písma (například Po stopách Buddhy), Tao Te Ting a jiné. Všechna náboženství pocházejí z jednoho zdroje a tak je možné najít mnoho pravdy v různých náboženstvích a duchovních naukách. Měli bychom ale poznamenat, že každé náboženství deklaruje i mnoho polopravd a proto by měl každý použít své pocity, aby odlišil pravdu od nepravdy. Na posílení aury je samozřejmě velice vhodná pravidelná meditace a modlitby.

Pomocí ochranné magie vás můžeme osvobodit od démonů, blokád a prokletí. Prostřednictvím Božské síly vám vytvoříme energetickou ochrannou zeď. Tahle zeď vám následně pomůže žít život v bezpečí.

Prostřednictvím ochranné magie se dá vybudovat ještě o něco silnější ochrana pro auru, než jaká se vyskytuje u běžné, zdravé populace. Tato ochrana vydrží i několik let a tak jsou naši klienti chráněni před negativitami i několik desetiletí. To znamená, že dotyčný zažívá mnoho náhodně šťastných situací, které směřují jeho život k větší rovnováze a blahobytu. Proto doporučujeme ochrannou magii každému.

ZDE nájdete rituály ochranní magie.


Modlitba pro spásu duše


Za účelem ochrany velmi doporučujeme i tuto modlitbu. První částí je modlitba Agapito Pečerská .

Otče můj Všemohoucí,
Do tebe jediného vkládám své naděje
A prosím Tebe, Pane,
Jen o spásu duše své
Buď vůle Tvá Svatá
Posílením mým na této cestě
Neboť život bez Tebe je okamžik prázdný.
Jen ve službě Tobě je život věčný.

Já jsem věčná duše, radost a světlo.
Já jsem láska, důvěra a vděčnost.
Já jsem součástí Boha, moudrosti a života.
Já jsem zdraví, úspěch a rovnováha.

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Ochranná magie Exorcizmus

Ochranná magie

Cítíte, jako kdyby nad vaším životem visela kletba? Cítíte se, jako kdyby vás přemohli zlé síly anebo negativní energie? Umíme vás těchto negativních sil a černé magie zbavit.

Zavolejte nám anebo nás kontaktujte e-mailem. Dokážeme vám pomoct!

Nabíjíme amulety magickými silami, které vás ochrání před negativními energetickými zdroji, démony a negativními entitami! Tyto amulety vám dají vnitřní sílu, abyste překonali těžké časy. Tímto způsobem vám dá ochranná magie více síly, víry a sebedůvěry.

Takový ochranný amulet může být nabitý nejen silou vůle nebo léčivou silou, ale může s ním být po jistý čas spojená i nějaká dobrá bytost nebo anděl, kteří vám dají potřebnou sílu a ochranu. A tak budete mít díky ochrannému amuletu více síly, sebedůvěry a úspěchu. Každý mág používá nějaký ochranný amulet a samozřejmě používá speciální amulety při rituálech a vzývání duchů a božstev. Důležité jsou rovněž amulety pro zdravý spánek, protože se ve spánku neumíme vědomě chránit.

Žalm 23
Hospodin je můj pastýř;
nebudu mít nedostatku.

Na pastvách zelených mne pase
a k vodám osvěžujícím mne přivádi.

Duši moji mi občerstvuje,
po spravedlivých cestách vodí mne
pro svoje jméno.

I kdybych kráčel temným údolím,
nebojím se zlého, protože Ty jsi se mnou,
Tvůj prut a Tvá palice mne utěšují.

Stůl mi prostíráš před mými protivníky,
hlavu mi pomazáváš olejem,
je přeplněn můj kalich.

Jen dobrota a milost
mne bude provázet po všechny dny mého života
a budu bydlet v domě Hospodina dlouhé věky.

Lidé příliš často myslí na zesnulé, kteří jim chybí, ale zesnulým, ani lidem to nijak nepomáhá. Dá se říct, že je to pro daného člověka jen ztráta času a energie. Problém je i v tom, že existují různé entity, které se za ty zesnulé vydávají a běžný člověk, pokud není dostatečně duchovně trénovaný, nemá šanci rozeznat, jestli jde skutečně o jeho blízkého zesnulého nebo jen o entitu, která se za něj vydává. Tato entita dokáže číst naše myšlenky, a proto umí odpovědět i na naše otázky, kterými si chceme ověřit, zda je to opravdu náš zesnulý, kterého jsme chtěli přivolat nebo ne. Jelikož umí číst naše myšlenky, umí si v naší mysli přečíst i odpovědi na naše otázky a odpovídá jako náš zesnulý.

Takže pokud za sebou nemáte magický výcvik a nevíte, odkud přicházejí vaše myšlenky, pocity a emoce, tak vám nedoporučujeme zesnulé kontaktovat. Jinak dochází k posednutí a je potřebný exorcizmus. Pro běžného člověka je to velmi nebezpečné. Běžným lidem proto doporučujeme duchovně na sobě pracovat, meditovat, číst duchovní literaturu a udržet si pozitivní nastavení mysli. Je důležité zbavit se svých strachů a obav a evokovat v sobě víc lásky a vděčnosti. To je to, co je podstatné. Když od nás nějaký zesnulý něco chce a má povolení přijít, tak se to uděje i bez našeho přičinění. V opačném případě jen podpoříte energetické upíry, kteří se rádi představí jako vaši zesnulí a cucnou si z vaší energie. Pokud se chcete ubezpečit, jestli je váš blízký zesnulý v pořádku, využijte naši profesionální pomoc.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93