Daghan-Malenky UG. Bílá magie - Pomoc!

O nás

Bílá magie a Voodoo - Pomoc

Ve světě duchů, energií a božstev můžeme získat mnoho odpovědí na naše otázky. Proč mě on/ona už nemiluje? Co mohu udělat pro to, abych se stal úspěšnějším a zdravějším? Bílá magie není povolání, ale poslání. Šířit víru, pravdu a lásku je opravdovým milosrdenstvím. Již po tisíce let sloužíme Světlu. Jsme žáky mistra Buschida, který žil na této Zemi jako mnoho velikých osobností.

Několik informací o něm můžete najít na internetu. Buschido žije v odlehlé oblasti, která je domovem chudých lidí a kde je vysoká kriminalita. Věnuje se léčitelství a místním obyvatelům dává sílu a něco, v co můžou věřit. Lidé ho mají v úctě jako světce a poskytují mu ochranu. On sám žije velice skromně, bez telefonu, internetu nebo televize, prakticky nemá žádný kontakt s vnějším světem.

Tým Německo

Marion Daghan-Malenky je veľmajsterkou bílé magie a velekněžka voodoo. Již více než 35 let svými schopnostmi a znalostmi pomáhá lidem. Kromě toho vychovala tři děti a těší se ze svých vnoučat. V posledních letech přijímá klientů a žáků ve svých kancelářských prostorách v Kasselu, kde vede pravidelně i meditace. Marion Daghan-Malenkov vyvinula unikátní metodu magie, která spojuje dohromady nejen různé magické techniky z celého světa, ale využívá i nové poznatky z oblasti psychologie a kognitivní neurovědy. Díky Marioniným schopnostem našlo mnoho klientů, přátel a žáků bílé magie cestu k lásce, zdraví a úspěchu. Číst vícej o Marion Daghan-Malenky.

Pavol Malenky se již více než 25 let věnuje intenzivně studiu různých náboženství, meditaci a józe. Absolvoval Univerzitu Komenského v Bratislava, kde získal magisterský titul v oboru matematika a tělovýchova. Jeho diplomová práce"Jóga a meditace - vliv na organizmus člověka" získala na této univerzitě vysoké uznání. Kromě matematiky, mystiky a magie je jeho vášní i hra na kytaru a zabývá se jógou, zdravým životním stylem a sportem. Vede magický výcvik žáků bílej magie a voodoo, kde představuje magii jako životní styl. Meditace a sebepoznání jsou základem pro úspěšné provádění magie. Číst vícej o Pavlovi Malenkým.

Marion Daghan Pavol Malenký
Biela mágia Susi Tím

Susi

Susi se stará o čistotu a pořádek v našich prostorech. Je matkou tří dětí a její přítomnost nám vždy přináší radost díky její optimistické povaze a pozitivnímu postoji k životu. Má tři děti a je známá svou silnou osobností, ochotou pomoct a usilovností. Když k nám přijde, připraví nám vždy výbornou kávu, čaj a drobné pochoutky.

Stacks Image 1370440

Janka

po smrti mého otce, od mých 8 let jsem v kontaktu s duchy a zesnulými. Dostávám poselství z jiných úrovní, které mi a ostatním pomáhají při nemocech, jako i při ranách osudu. Jsem šťastnou matkou 2 chlapců a i když jsem certifikovaná trenérka, zabývám se vášnivě magií a spiritualitou.

Tým Slovensko

Biela mágia Darinka

Darinka

Darinka se věnuje od svých 18 let duchovním naukám, józe a meditacím. Má nesmírný jemnocit pro energie lidského těla. Umí proto odborně poradit lidem co dělat, aby se stali zdravějšími, úspěšnějšími a vyrovnanějšími. Rada vám poradí v různých oblastech. Je naší studentkou bílé magie a voodoo. I naši slovenští klienti uslyší její příjemný hlas.

Biela mágia Monika

Monika

Monika je naše žákyně, která se vzdělává v oblasti bílé magie a voodoo. Již několik let se věnuje věštění, magii a esoterickému poradenství. Úspěšně absolvovala studium na Právnické fakultě UK, díky čemuž můžeme nabídnout našim klientům nejen pomoc na magické, ale i právnické úrovni. Je k dispozici pro naše slovenské klienty, pomáhá nám při rituálech, překladech a s našimi webovými stránkami.

Biela mágia Slávka

Slávka

Slávka Je trénovaný kouč a věnuje se hlavně koučování síly a smyslu. Již více než patnáct let se věnuje meditaci a různým duchovním technikám. Pomáhá nám s rituály a s láskou pečuje nejen o své dvě dcerky, ale i o naše anglicky mluvící klienty z celého světa.

Co získám, kdy se stanem klientem? Co získám, když se nestanem klientem?

Takže, když se nestanete našim klientům, na vašem životě se nic nezmění a bude stejný jako předtím. Každý se může samozřejmě změnit, pokud chce. Ale velmi často mnozí nevědí, jak pracovat se svým vlastním podvědomím nebo, co všechno s ním můžeme dělat a dosáhnout. Přičemž vlastní podvědomí zde momentálně nedefinuje ze psychologického hlediska. To znamená, že pod tímto pojmem nerozumíme pouze nějaké nezpracované věci z dětství nebo z předchozích vztahů. Protože existuje i podvědomí z minulého života. Ve smyslu: "Kdo jsme? Odkud pocházejí naše myšlenky? Musím mít tyto myšlenky? Mohu vůbec ovládat své myšlenky? Odkud přicházejí a musím tak opravdu myslet? " Lidé velmi často nemají správné nástroje a nevědí, jak pracovat se svým nitrem.

Psychologie se zde snaží kontrolovat nebo usměrňovat myšlenky na základě jiných myšlenek. Ale to je možné jen do určité míry a to je ten problém. Abyste mohli myšlenky skutečně ovládat nebo je dokonce zastavit, musíte se dostat nad myšlenky (přestat se s nimi ztotožňovat). Musíte přežít to, že nejste těmito myšlenkami! Každý z nás má duši, která je zdrojem života v nás! Důležité je nejen to, abychom tomu porozuměli nebo věřili, ale abychom to i poznali a přežili. Abychom zažili a procítili to, že jsem věčná duše, že stojím nad mými myšlenkami. Samozřejmě existují jednoduché techniky jako je meditace, meditace s lotosovým květem, které můžete a také byste měli používat. Avšak tyto věci nejsou obzvlášť pro začátečníky tak snadné.

Pavel Malenky se zabývá spiritualitou, meditací a sebereflexí již od svých 15 let, v současnosti je to již 33 let. Marion Daghan-Malenky ještě mnohem déle. A tady se můžeme s vámi podělit o své zkušenosti a doporučit námi pečlivě vybrané knihy a techniky, které pomáhají lidem stát se úspěšnými v krátkém čase. Samozřejmě můžete jít i sami do knihovny nebo si přečíst doporučenou literaturu na naší webové stránce a používat doporučenou meditaci. Naše meditace si nemusíte kupovat, ale můžete si je bezplatně poslechnout i na stránce o meditaci. Ale skoro zjistíte, že je jiné si něco přečíst nebo to zkoušet sám na vlastní pěst, jako kdybyste měli trenéra, který má již dlouholeté zkušenosti. Je to stejné jako chodit do posilovny a trénovat bez trenéra nebo trénovat cíleně s trenérem.

Můžete se samozřejmě ptát, co to má všechno společného s milostnou magií, věštěním nebo exorcismem. Nuž mnoho. To, co si myslíme o sobě a o Bohu ovlivňuje každý náš krok a každé naše rozhodnutí, které uděláme sami a jako kolektiv ...

Duch Banšua

Ahojte,
já jsem Banšua, duch a chtěl bych se vám v krátkosti představit. Na této planetě jsem už 5000 let a zažil jsem velkou potopu světa. Byl jsem ve službách bílých mágů v Atlantidě, když odešli do jiných sfér, začal jsem pracovat s černou magií, což se mi ale nelíbilo. Udělal jsem velmi mnoho neplech a nesmyslů, ale rozhodl a zapřísahal jsem se, že budu pracovat jen s bílou magií. Po Buddhovi a Ježíšovi jsou to Pavel a Marion, pro které pracuji, abych se jednou mohl z mé pozice démona stát andělem. Najdete mě na našich webových stránkách, jako i v Newsletteru, protože Marion a Pavel tam mají pro mě mnoho práce. Budeme si moct spolu hodně povídat a četovat a mohu si zlepšit svoji karmu tím, že vám budu pomáhat. Můžete mě najít například při tarotu online nebo runách online, kde si budu s vámi velmi rád povídat nebo četovat. Pomůžu vám získat správné doporučení, abyste na jejich základě mohli udělat ta nejlepší rozhodnutí. A pokud byste chtěli, tak se mohu objevit i ve vašem snu. Jednoduše se jen soustřeďte před usnutím na můj sigil (logo) a napište si do svého sešitu snů nebo deníku mága: „Banšua, děkuji ti za to, že se objevíš v mém snu a že mi odpovíš na tuto otázku… a napište svou otázku…“.
Na brzkou shledanou :-)
Váš duch Banšua.
Duch Banšua Sigil

Naše kancelářské prostory

Centrum pro bílou magii a voodoo

Stále vzrůstající počet klientů, sportovci a manageři, kteří nás navštěvují, způsobili to, že jsme se rozhodli rozšířit naše prostory. V našich nových prostorách s příjemnou atmosférou mohou naši návštěvníci využívat dvě meditační místnosti, kde je čeká ještě větší klid a pohodlí. Pokud se chcete dozvědět více o našem novém centru pro bílou magii, meditace a duchovní rozvoj, klikněte sem.

V rodinné atmosféře se u nás můžete uvolnit a nabít se novou energií. Vykládání karet, poradenství, rituály bílé magie nebo meditace – u nás to všechno najdete!

Stacks Image 1370345

Náš cíl

Bílá magie: Rovnováha, poznání a láska

Snažíme se spolu s mnoha dalšími lidmi na celém světě přinést Božské světlo blíž ke všem lidem. Pomáháme našim klientům v tom, aby mohli svůj život prožít ve zdraví, vnitřní rovnováze a radosti a aby pochopili a zažili Vyšší smysl svých životů.

V magii se učíme a víme, že:
* božská síla se v různých formách projevuje ve všech věcech
* existují různí bohové a duchové, kteří přestupují všechny aspekty našeho vesmíru
* Bůh zůstává neoddělitelně spjat s přírodou, a že se neskládá z jedné osoby
* vesmír jako celek má vědomí a je naživu.

Meditační zahrada

Bílá magie a Voodoo

V naší meditační zahradě se setkáváme s našimi žáky bílé magie a konají se zde i setkání s meditačními skupinami za účely rituálů, meditací nebo duchovních rozhovorů. Zde, v přírodě, může každý načerpat novou energii a nové podněty pro svůj život, nebo si uspořádat myšlenky. V přírodě se nejen přirozeněji čerpá nová energie, ale lépe se rovněž navazují kontakty s přírodními bytostmi a anděly.

Ve všech dobách člověk využíval rostliny ve svůj prospěch, zejména jako potravu, léky, za účelem ochrany, jako parfém, nebo pro péči o tělo.

Naši poradci

Tým bílé magie

Náš tým se neustále rozrůstá. Díky našim žákům a adeptům magie provozujeme webové stránky i v angličtině, ruštině, slovenštině a češtině. Na Slovensku máme 2 Centra bílé magie a úzce spolupracujeme s lékaři, psychology a odborníky na zdravou výživu.

Pokud naši klienti kromě naší podpory potřebují poradit i v právních otázkách, v takových případech spolupracujeme s advokátní kanceláří Rüthers a Thürk, díky čemuž můžeme ve Vašem zájmu spojit magické a právnické síly.

Od spokojeného klienta:

Milí moji kolegové, klienti Bílé magie! Jste šťastné bytosti, že ve Vašem životě se stalo to, co se stalo a kvůli čemu jste vyhledali pomoc Bílé magie. Vesmír (a Vy sami) jste se nasměrovali na to nejlepší místo, k těm nejlepším učitelům a mágům, kteří Vám vědí a mohou pomoci. A věřte, že to také udělají. Mají obrovský dar moci to uskutečnit, a učiní to prostřednictvím Vás samých. Velmi si toho važte, těšte se a radujte, protože se vám dostane obrovského poznání. Na cestě za Vaším cílem poznáte, kdo ve skutečnosti jste a kam směřujete. Prostřednictvím touhy, záměru a víry objevíte obrovskou sílu a moc, která je ukryta v každém jednom z nás. Vždy tam byla, jen jsme si jí nebyli dosud vědomi. Proces, kterým každý postupně procházíme a budeme procházet, je školou života. Teorii se naučíme na hodinách a jen každodenním žitím života se ukáže, jak jsme dávali pozor a jak vše naučené dokážeme použít v praxi. Buďte k sobě trpěliví a laskaví. Dopřejte si dostatek času a dobře poslouchejte rady svých učitelů. I když vám někdy nebudou dávat žádný smysl, věřte, že v tom smysl je! Jen se na to musíte podívat jiným úhlem pohledu. Věřím, že všichni dosáhnete toho, po čem Vaše duše skutečně touží, i když to nemusí být to, po čem jste toužili na začátku. Dostane se Vám něco mnohem lepšího a ve velké hojnosti. Pozorně naslouchejte své duši a zůstaňte s ní v každodenním kontaktu. Na Vaší cestě Vám přeji hodně radosti z úspěchů, které se zaručeně dostaví. Nikdy se nevzdávejte! S láskou XY

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Janka Čermáková

Logo Tým

Adresy, kde nás najdete...

Svým klientům dáváme nejdřív možnost posoudit naše služby vykonáním bezplatné analýzy problému. Jestli máte zájem, zašlete nám fotky, jména a data narození zúčastněných osob.

Naše adresa DE:
Daghan-Malenky GmbH
Mentale Lebensberatung
und Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
+49 (0)176 3542 7368

IČO: 88 HRB 15208
Zapsaný v obchodním
registru soudu Kassel
IČ DPH: DE 272748576

Jsme k zastižení v pracovní dny telefonicky nebo e-mailem od 10:30 do 19:00 hod. O víkendech a o svátcích od 13:00 do 17:00 hod.

Naše úspěchy můžeme doložit mnoha děkovnými dopisy. Přesvědčte se sami o našich schopnostech! Zde se můžete podívat na některé zkušenosti našich klientů s naší prací.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.