Bílá magie a Voodoo

Léčení - děkuji !!!

Ahoj Marion,

od včerejšího poledne už víc nepotřebuji žádné berle !!! Nemám vůbec žádné bolesti, - a od dnešního rána se mohu znovu volně pohybovat.

Pro tebe to určitě není absolutně nic neobvyklého .- často dostáváš takové pozitivní zprávy od lidí, kteří hledají pomoc, - pro mě je to stále nový zázrak. Děkuji a srdečně vás zdravím.

XY

Vyřešení zdravotního problému - děkuji

Ahoj Monika, ahoj Pavol,

rozhodl jsem se podělit o své zkušenosti. Je to už rok a půl, co jsem se na Vás obrátil s prosbou o pomoc. Řešil jsem vztahové problémy v manželství a následný rozvod, kdy jsem si už myslel, že můj život dospěl do stádia, že už nemá ani smysl ho dále žít. Tehdy jsem ještě netušil, jak se mi doslova a do písmene od základů změni můj život potom, co jsem se obrátil na Vás. Počáteční nedůvěru, opatrnost, strach, začalo střídat nadšení a radost. Pod Vaším citlivým lidským přístupem jsem pomalu po krůčcích začal pracovat na sobě. Meditaece, čtení doporučené literatury, bylinky, očisty, naše společné rozhovory, telefonáty, setkání - to všechno jsou věci, které mě začaly posouvat vpřed. Vaše práce, kterou na mě děláte - energie, rituály, řízení se Vašimi radami a moje práce na sobě mi každý den ukazuje, že ty výsledky se dostavují. Na začátku jsem byl skeptický, ale dne mohu zodpovědně říct, že ono to opravdu funguje. Jedna z mnohých věcí, které ve mně za tento rok a půl nejvíce rezonují, je vyřešení mého zdravotního problému - zmizla mi senná rýma. Začala mi jako sedmiletému dítěti a vracela se mi každý rok. Od dubna do srpna oči nateklé, nemohl jsem dýchat, silné léky, ospalost… 28 let, rok co rok se mi rýma vracela. Letos? Nic. Zmizla mi senná rýma. Po 28 letech je fuč. Pro někoho poklepání si na čelo, pro mně zázrak. Meditace, energie, naše společná práce - to je pro mně jasný důkaz toho, že to funguje. To, co jsem řešil na začátku - vztah, návrat partnerky, pro mně najednou nabylo úplně jiného rozměru. Uvědomil jsem si také, že čas je u této práce relativní pojem a některé věci se jednoduše nedají ohraničit časem, že kdy to už konečně přijde (chtěl jsem mít partnerku hned po měsíci, co jsme začali spolupracovat). Dnes vím, že obrátit se na Vás s prosbou o pomoc bylo správné a pro mně to bylo i životní rozhodnutí. V naší společné práci k dosažení cíle pokračujeme dále.
Nevím jak to všechno děláte a jak to tam nahoře funguje, ale v tom, co děláte, jste opravdu machři. Internet je dnes plný různých podvodníků, kteří z naivních lidí vytáhnou peníze a odejdou. Avšak u Vás to bylo od začtku jiné - dohodnutá suma a nic navrch, pravidelné telefonáty, setkání. Žádná anonymita, schovávání se, nereagování a pod. Setkatl jsem se u Vás s maximálně seriózním a vysoce profesionálním přístupem. Klobouk dolů před tím, co děláte a jak to děláte.

Děkuji Vám za všechno, s pozdravem, XY

Léčení - děkuji

Ahoj Marion,

tvůj zásah byl úspěšný! Asi po 45 minutách mohla moje žena vstát a udělat pár kroků. Doposud nemá téměř žádné bolesti. Dal jsem jí ještě termofor a namazal pravou nohu. Teď leží v posteli a spí. Děkuji za krásný včerejší večer a za tvoji rychlou pomoc dnes. SRDEČNĚ vás zdravíme…

Díky za všechno

Milá paní Daghan,
všichni lidé na tomto světě chtějí být šťastní. A vždy se objevují nové návody a cesty ke štěstí.

Ale Vy, paní Daghan, Vy jste mi nedala instrukce, ale změnila jste svými schopnostmi celý můj život k dobrému. Vy jste otevřela dveře, které byly vždy pro mě zavřené, převedla jste mě přes tmavé údolí ke světlu, dala jste lásku mému srdci, když se cítilo ztracené. Dala jste mi ochranu, lásku, zdraví a podporu ve všech oblastech mého života. Děkuji Vám a Vaším neměřitelným schopnostem.

S díky.
H.M.

Léčení

heilung_danke
Chci vyjádřit své upřímné poděkování za Vaši práci, která je pro mě velmi pozitivní.
Také za Váš příjemný způsob mě poslouchat a dávat mi podněty k zamyšlení. Jsem ještě někdy zmatený, ale mnohem silnější než před půl rokem.

Léčení

Právě jsem byl u lékaře. Všechny hodnoty jsou v normálu. Vlastně jsem měl byt už několik měsíců mrtvý. Nevěřícně na mě koukali. Happy A já se cítím znovu velmi dobře! Děkuji!
W.