Bílá magie a Voodoo

Milostná magie - děkuji

Milostná magie - Děkuji za Vaši podporu

Milá Marion,

Děkuji Vám za Vaši pomoc a podporu. Ještě stále si zcela přesně pamatuji na náš první telefonický rozhovor, měla jsem velké trápení v lásce, cítila jsem se opravdu špatně. Nebyla jsem sama sebou, dělala jsem věci, které si já sama nedokážu vysvětlit. Úplně jsem se ztratila. Od začátku jste mi řekli: "Všechno bude pozitivní." Zpočátku jsem byla velmi netrpělivá, nejistá ... Ale už po týdnu jsem v sobě cítila energii, postupně jsem se měla stále lépe a lépe. Prostřednictvím pravidelných meditací a knihy: "Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše", jsem se znovu našla. Vypadá to dobře. Díky Vám a Vašim tipem jsem se naučila, co to znamená pustit. Měla jsem obrovský strach pustit XY, ale teď jsem XY pustila a je to pěkný pocit, pocit svobody. Vnitřně jsem klidnější a myslím pozitivně na XY. Mám důvěru v to, že všechno bude tak, jak má být! Dělám nyní opět více pro sebe a užívám si to víc a víc.

Dokonce i v mém životě se toho hodně změnilo, moje práce, která byla kdysi pro mě otravná, mě znovu těší a dnes to už tak nevnímám. Vrátila jsem se ik mému koníčku. Znovu si to víc užívám! Mám v sobě hodně pozitivní energie, kterou i vyzařoval, protože dostávám mnoho komplimentů, dělám ostatních šťastnými, a tím se stávám sama šťastnější. Postupně se snažím vnímat všechno pozitivnější a tím se mnoho věcí mění / změnilo ... To, co jsem slyšela v meditaci a četla v knize se postupně snažím přenést i do svého života, ale vyžaduje to svůj čas. Vzhledem k tomu jsem si také uvědomila, že: Vše potřebuje svůj čas a člověk si na to musí tento čas vyhradit sám !!!

Děkuji Vám za to, že jste vždy tu a jste pro mne samé ucho!

Děkuji Vám za Vaši podporu a za spolupráci se mnou.

Děkuji Vám za to, že mi vždy dodáte odvahu, když mě znovu přepadne strach.

Děkuji Děkuji Děkuji

srdečná díky

Milostná magie - splnené touhy

Dobrý den Pavel a Monika,

chci Vam napsat, ze se mam uzasne a mam super přítele, vcera mě přijali do nové práce, takže konečně můžu odejít z té práce, kde jsem se jen trápila. Konečně jsem si otevřela na nich usta, aby po mně přestali slap.

Dakujem, že díky Vam jsem se nastartovala Happy . Mam vse, po com jsem toužila. Happy

Jste najlepsi Happy . jsem taka ráda, že jsem se na Vas, obrátila a jak Jste mi pomohli dneska jsem byla v nové práci řekli mi ze mam super smýšlení dobrou fantasii dali mi volnou ruku tak menim cely butik. Majitelé se ke mně krasne chovají a mam nejlepšího chlapa no az mam slzy v očích to je neco krasne.

Dekuji jeste jednou Vam za vse

XY

Ľúbostná mágia - poďakovanie

Milá Marion,

mám pocit, že jednoduché poděkování ani není dostačující za to, co si pro mě udělala. Bez tvých úžasných magických schopností, bych stála před jednou velkou katastrofou. Hrozilo, že všechno, moje manželství a rodina, se rozpadne. Nic nepomáhalo. Žádné domlouvání, žádné mlčení. A jako mávnutím kouzelného proutku jsem se dostala k Tobě. Veškerá moje naděje, že se můj manžel znovu vrátí zpět, jak jsem ho znala, byla u Tebe. Dodala si mi vždy tolik odvahy, když si mi řekla, že vše bude opět v pořádku. A to se také skutečně stalo. Jen díky Tobě jsem pochopila, co se s ním stalo. Díky Tobě jsem se také naučila pracovat na sobě samé. Můj pohled na mnoho věcí změnil. Prostřednictvím Tebe jsem se naučila, že nic není samozřejmé.

Tisíckrát děkuji. Jsem tak šťastná, že existuješ.

S pozdravem

Velké díky - milostná magie

Milá Moniko, milý Pavle,

chci Vám poděkovat za Vaši podporu v těžkém období, kterým jsem si prošla. Díky Vaším radám jsem se na dění okolo mne začala dívat jinýma očima. Učím se být trpělivou a pozitivnější. Díky Vám se mi vrátil úsměv a jsem zase šťastná. Za to Vám patří velké DÍKY…. Jste skvělí. Ještě jednou, VELKÉ DÍKY…. ☺ ☺ ☺.
Hodně pozdravů, XY
Já DĚKUJI Vám Moniko ☺ a omlouvám se za zpoždění…Když je člověk zamilovaný, tak na vše ostatní zapomíná. I Vám jen to nejlepší a ještě jednou děkuji.

Milostná magie - děkuji

Poděkování:

Chtěla bych z celého srdce poděkovat Pavlovi a Monice za vše, co pro mě udělali.
Navedli mě na správnou cestu...Nebylo to vůbec lehké, ale jak se říká.. na dobré se dlouho čeká ☺...tito lidé mi maximálně přirostli k srdci, citím jakoby byli má rodina a já je znala už dlouhá léta...dodali mi mnoho sil a naučili mě velmi mnoho... Díky těmto lidem jsem změnila myšlení o 180%.. velmi mnoho věcí jsem si díky nim uvědomila... naučila jsem se na svět dívat úplně jinak.. a stejně tak i na lidi okolo mne..

Díky nim jsem si začala konečně věřit a mám konečně nějaké sebevědomí... překonala jsem svůj strach s čímž jsem měla velký problém...díky nim jsem úplně jinde, než před tím... Uvědomila jsem si taktéž, kdo patří do mého života a kdo ne...

Díky nim jsem udělala v životě taková rozhodnutí, jaké bych nikdy v životě neudělala...šla jsem na kurzy, řidičák..na co by jsem se sama nikdy neodhodlala, protože jsem si nikdy nevěřila...Oni mě přesvědčili, že na to mám...začala jsem si věřit a já jsem to vážně zvládla...

Začala jsem myslet pozitivně...předtím jsem viděla vše černě...a nevěřila jsem, že ještě někdy budu šťastná...teď vím, že mám i já svou cenu, hodnotu, mám se ráda...vážím si sama sebe a věřím si. A díky nim jsem si uvědomila, že člověk, který myslí negativně...si nepřitáhne nic dobré...člověk, který myslí pozitivně...přitáhne jen to dobré...

Díky těmto lidem jsem začala číst knihy…což jsem nikdy nedělala a naučila jsem se od nich velmi hodně… a teď, když to už vím já, tak můžu pomáhat druhým a navést je na tutéž cestu, na kterou mě navedli Pavel s Monikou…

Jsou to lidé s obrovským srdcem… Jsem neskutečně šťastná, že jsem takové úžasné lidi mohla poznat…tolik síly mi dali…pochopení…oni byli, jsou a pro mne vždy budou nejlepšími učiteli v mém životě.

I když někdy byl na mě Pavel tvrdý…ale bylo to jen proto, abych si konečně uvědomila některé věci a abych otevřela oči… a uvědomila si to, že mám nějakou hodnotu…

Velké DÍKY!!!!!! Věděla bych o nich psát až do rána…když by to bylo možné….
Doporučuji každému z Vás se obrátit s jakýmkoliv problémem na ně… i když to možná nebude trvat chvíli… ale určitě to stojí za to ☺

XY

Milostná magie - poděkování

Milá Monika, milý Pavol, milá Marion,

chci Vám poděkovat za pomoc při mém problému. Moje partnerka po deseti letech šťastného vztahu řešila jiného muže. Výrazně mladšího. Chodila za ním, cítila se s ním asi dobře a navzdory našim společným rozhovorům o tom s ní to popírala, tajila, lhala.

Skontaktoval jsem Moniku a Pavla a ti mi vysvětlili, že problém je jen a jen ve mně. V mém nastavení. Naučili mě začít myslet jinak, žít jinak a slíbili, že všechno bude znovu dobré a je to jen otázka času. Uvěřil jsem a byla to skutečně otázka velice krátkého času, kdy se věci nejen vrátily, ale opatrně tvrdím, že jsou dnes podstatně lepší, než kdysi. Teď jedůležité, abych vydržel. Abych byl pro partnerku pozitivním člověkem, abych u změněného životního stylu zůstal, rozvíjel ho a denno-denně pociťoval radost ze změny, kterou jsem zažil díky Marion, Pavlovi a Monice.

Nesmírně jim tímto děkuji a vřele doporučuji každému, komu záleží na milované osobě, aby využil pomoc Pavla a jeho týmu a uvěřil, že tyto věci opravdu fungují. XY

Milostná magie - druhá šance

Ahoj Monika a Pavel.
Chci jen říct jedno velké DĚKUJI, za vasi praci, cas a energii, kterou jste mi věnovali. Nase spoluprace se pomalu blíží ke konci, jelikož jste mě uspesne přivedli az do cílové rovinky, tak jak jste mi to slíbili. Nyní stojím těsně před cílem, připravený prekrocit cílovou čáru.
Jsem nekonecne vděčný za to, že jsem vas potkal a díky vam dostal od zivota druhu šanci. Zhruba před tři čtvrtě rokem jsem se plny zoufalství na vas obrátil s prosbou o pomoc, když jsem po jedenáctiletém vztahu ztratil ženu svého života. Nevěděl jsem jak, a kam v životě dál. Měl jsem ale štěstí, a nasel kontakt na vas. No a díky vam jsme nyní opět spolu, oba vyspělejší, rozumnější a připraveni budovat novy vztah. A teď, díky vam, uz vím i jak Happy prožili jsme s přítelkyní spolu krasne Vánoce 2016 a začínáme spolu nejen novy rok, ale i nový život. Díky vám jsem ale nezískal zpatky jen lasku svého života, ale nasel jsem hlavně sam sebe. Zvítězil jsem sam nad sebou, a to díky vaší neúnavné podpoře vydržet, díky vaší snaze naučit mě něco nového, a díky silným a hlubokým myšlenkám, které jste mi zprostředkovali a ktere ve mně stále rezonují.
Díky vam jsem šťastnější, vyrovnanější a vděčnější clovek. Naucili jste mě vidět a vnímat věci jinak, prestat se zivotem vyjednávat a tesit se ze všeho, co mi život přinese do cesty, protože všechno mě nějaký smysl. V těžkých chvílích, a nebylo jich málo, jste mi byli velkou oporou, i když jsem vam hlavně na začátku mojí tvrdohlavosti dal pořádně zabrat. Po mém pádu, když mě opustila přítelkyně, jste mě postavili znovu na nohy, ukázali ten správný směr a podporujíce mě během celé cesty přivedli az do cíle. Nyní je už jen na mně, abych si pamatoval a dokázal přenést i do reálného života vsechno, co jste mě naučili a byl připravený kráčet s úsměvem na tváři a s vděčností v srdci dále po silnici, kterou jste mi ukázali.
Dakujem vam a přeji vše jen to dobré. Vážím si vas.
XY

Milostná magie - děkuji

Milá Monika, milý Pavol Happy

Chtěla bych Vám velmi pěkně poděkovat za vaši pomoc. Spolupráce s vámi byla skvělá, ať už komunikace a vaše podpora nebo změna, kterou jsem prošla. Každá jedna kniha měla mnoho do sebe a otevřela mi oči a vnímání okolí, sebe sama a všeho, co jsem potřebovala k tomu, abych byla konečně šťastná Happy Jen díky Vám se mi to podařilo. Proto bych chtěla tímto mailem podpořit každého, kdo se ocitl v jakékoliv životní situaci a potřebuje pomoc. Tady ji určitě najdete, to mohu zaručit na základě vlastní zkušenosti. Happy Každý, kdo se rozmýšlí nebo váhá a čte tyto maily, tak jako jsem to dělala i já, chci vzkázat: nečekejte, oslovte tyto skvělé lidi, oni znají způsob, jak vyřešit váš problém. Já jsem zkusila a nic lepšího jsem nemohla udělat, proto ještě jednou děkuji a přeji všechno dobré, ať se vám daří a děláte lidi i nadále šťastnými. Happy

S pozdravem XY Happy

Advent 2016: adventní pozdrav

Advent 2016: Adventný pozdrav
Nejdražší Marion,

posílám ti jeden malý adventní pozdrav jako poděkování za to, co všechno pro mně děláš, aby se mi splnila moje největší touha srdce! Děkuji za tvou důvěru a energii, kterou mi tak citelně posíláš.
Děkuji i za ty překrásné společné dny v Seefeldu! Přeji Tobě a Pavlovi ještě krásný adventní čas a ne příliš stresu při návratu do reality po svátcích.

V hlubokém duchovním spojení

Tvoje XY

Vyřešení problému v otázkách lásky a vztahů

Ahoj Monika a Pavol,

na úvod Vás zdravím písemnou formou, už nemám tolik času na telefonáty příp. skajpování, jelikož se mi za poslední týdny život změnil úplně. Od té doby, co s Vámi spolupracuji, se mnoho věcí v mém osobním životě obrátilo k lepšímu. Můj problém byl vztah a silná touha po rodině. Jelikož jsem neviděla už jiné východisko, oslovila jsem Vás pro problémy ve vztazích. Toužila jsem po klidném vztahu a rodině. Četla jsem Vámi doporučenou literaturu, meditovala a soustředila se především na sebepoznávání, sebepřeměnu. Momentálně mám po boku přítele/skoro i manžela, se kterým jsem šťastná a rozumíme se. Před 2 týdny se nám narodil zdravý, krásný chlapeček. Pochopila jsem, jak konečně fungovat a udržet si harmonický vztah i právě díky Vám. Vaše práce je seriózní, profesionální a věřím, že se jednou setkámei osobně. Držím Vám palce ve Vaší další práci.

S pozdravem XY

Milostná magie - děkuji

Drahý Pavol Happy)).

Jsi machr Winking). Otevírám se tomu a je to nádherné. První muž, co mi řekl, že jsem výjimečná a že takových lidí je málo. Ani ve snu by mě nenapadlo, že se budu setkávat s XY. Vidíš to jméno tu zůstalo, jen Bůj ví jak to je opravdu Happy. Všechno je takové přirozené. Vím, že musím odhodit pochybnosti a naučit se tomu důvěřovat, v tom mám takovou malou mezírku Happy. Možná je to tím, že je známý.

Medituji a těším se a děkuji za každou společnou chvíli za ten krásný zázrak, že jsme se střetli a věřím, že i on to cítí stejně Happy. 💖

Děkuji Happy

Ahoj Pavol,

velmi velmi velmi děkuji za dnešek/tedy už včerejšek Happy… Ten čas strávený s tebou mi dodal strašně hodně energie, a radosti, a pozitivna… dokážala bych si s tebou povídat asi ještě dlouho a dlouho… Je mi tak příjemně, že se mi ani nechce usnout, tak ležím a koukám do stropu a už začínám mít křeče v tváři z úsměvu Happy

Také jsem velmi vděčná za možnost potkat Marion - i když jsme toho mnoho nenamluvili - teď se mi už bude na ni soustředit při meditacích mnohem mnohem snáz. Předej jí prosím pozdrav a že také velice děkuji za meditaci v zahrádce…cítila jsem se po ní velmi oddechnutá.

A děkuji za radu ohledně cigaret…motivoval jsi mě silně…začínám hned zítra Happy.

Těším se tak strašně…sice přesně ani nevím na co nebo z čeho…ale prostě těším…Happy

Tak zatím ahoj
XY

Milostná magie

Ahojte Monika a Pavol,

mám se skvěle, jsem veeeeelmi šťastná, velmi jste mi pomohli, děkuji pěkně. Mám i práci, kterou jsem chtěla a přišel i přítel, se kterým si dokážu představit budoucnost, kterou spolu i plánujeme, chceme si založit rodinku Happy. XY