Tipy & Triky

Zdraví: Bílá magie a voodoo

Voodoo - Rituál pro zlepšení zdraví

Toto je jeden z mála rituálů používajících panenky, který vám můžeme představit bez obav z toho, že by byl zneužitý a mylně vyložený.

Pro rituál je třeba zhotovit látkovou panenku, která bude představovat nemocného. Nejlepší barva pro takovou panenku je bílá.

Při takovém léčení se volají na pomoc božstva Loco a Ghedes. Připravená panenka musí být během rituálu „oživená". Dělá se to tak, že se jí skutečně vdechne život dýchnutím do úst a nosu. Následně se propojí panenka s nemocným tak, že ji třikrát oslovíme jménem nemocného. Nakonec panenku pokřtíme a dáme jí jméno nemocného. Výrazně lepšího výsledku rituálu dosáhneme, když do panenky vložíme vlasy nebo nehty nemocného. Nejlepší je panenku vyrobit tak, aby se nemocnému co nejvíce podobala.

Když už je panenka „oživená", je třeba si intenzivně představit, jak choroba z nemocného přechází do panenky. Na konci rituálu se panence zapíchne špendlík přesně do místa, kde má opravdu nemocný lokalizovanou chorobu. Tak zůstane choroba v panence.

Stacks Image 1014887

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Bílá magie - léčebný rituál

Upozornění:
Dřív, než se začnete zabývat léčebnými rituály, byste měli vědět, že taková magie v žádném případě nenahradí lékařskou péči! Léčebné rituály jsou určeny na pomoc jemným, éterickým složkám člověka - duši a duchu. Fyzické tělo si však vyžaduje řádné opatrování a pokud je nemocné, je třeba vyhledat a využít lékařskou péči. Vždyť dobrý lékař je ve svém oboru také mágem a léčitelem. Čest takovým lékařům! Takový lékař se totiž stará i o duši a ducha svého pacienta. Takže cílem léčebných rituálů bílé magie je navrácení člověka do harmonie s okolním světem. Mág chápe nemoc spíše jako disharmonii. Řečeno jinými slovy jako nerovnováhu sil, které má člověk v sobě. Je třeba však zmínit i něco takového, že disharmonii dokáže vyvolat i silný magický zásah a může tak způsobit chorobu.

Jsem radost a zdraví, Jsem síla a moc.
Každý den jsem blíže ke zdraví
a choroba se ztrácí jako Měsíc ubývá
Jsem radost a zdraví, Jsem síla a moc.


Toto jsou magické formulky, které jsou ve své podstatě modlitby za vyléčení. Při odříkávání výše uvedeného textu se slovo „choroba" nahradí a vysloví se stav nebo název choroby. Takovým slovním vyjádřením se upřesní, o co jde a nakonec přichází rozkaz, aby se neduh ztratil. Dovětek je utvrzení nového touženého stavu.

Je důležité, aby se aplikování magických technik uskutečnilo v přiměřených prostorách, kde je vytvořená především harmonická atmosféra. Na stůl dejte ozdobný ubrus, položte na něj obrázek svatého, zapalte svíčku a kadidlo. Na začátku a na konci rituálu zazvoňte zvonečkem nebo vydejte zvuk na nějakém hudebním nástroji.

Zajistěte, abyste nebyli během odříkávání magických formulek pro odstranění onemocnění rušeni. Vypněte si telefon a zamkněte vstupní dveře. Celý rituál by se měl nést v pokojné atmosféře. Myslíme tím klid navenek, ale hlavně uvnitř. Tento klid zřetelně vyjadřuje toužený stav v magickém prostoru.

Během toho, co při rituálu o chorobě mluvíte, můžete svůj ozdravný záměr vyjádřit i pohybem. Položte ruku na nemocné místo, dlaní naberte chorobu a odhoďte ji pryč! Nebo ji z dlaně odfoukněte. Tyto hojivé pohyby kouzlo ještě víc umocní. Velmi vhodné je k tomu celému připravit léčivý „elixír", do kterého najemno nastrouháte kořen petržele. Petržel má vlastnost, že roste pomalu a jde do hloubky. Pozná tak temná místa démonů a vidí více souvislostí, jak a proč se příslušné onemocnění rozvinulo.

Stacks Image 1014856

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Tento rituál zopakujte víc dní po sobě, nejlépe vždy v úplně stejnou dobu. Tím bude kouzlo ještě účinnější. Nejvhodnějším obdobím pro rituál je úplněk, nov a ubývající Měsíc. Přibývající Měsíc je vhodné využít k dokončení léčivého elixíru nebo na podpůrné vykuřování.

Víc o léčení: Bílá magie a voodoo!

Zkušenosti Moniky se samoléčbou a přenosem energie

Samoléčbu jsem častokrát využívala i v dětství, aniž jsem si to uvědomovala a dělala jsem to nějakým způsobem automaticky. Člověk musí tomu ale opravdu věřit a nepoddat se nemoci. Funguje to v pozitívním, ale i v negativním smyslu slova a vyzkoušela jsem oba způsoby.

Uvedu jeden příklad: Byla jsem nemocná, bolelo mě břicho a nemohla jsem nic sníst. Lékařka mě poslala na chirurgii s podezřením na zánět apendixu. Po vyšetření a odběru krve to vypadalo opravdu na zánět apendixu. Lékař uvažoval i nad operací, ale rozhodli jsme se ještě počkat. Pozorovali mě a chodila jsem tam každý den na kontrolu a odběr krve. První den jsem měla špatné výsledky. Sama nevím jak, ale ve svém nitru jsem se automaticky soustředila na uzdravení. Ještě i při vyšetření jsem se soutředila na to, že mě nic nebolí, jsem zdravá a chutná mi jíst. Představovala jsem si, jak jím obyčejný rohlík s máslem a chutná mi. Doma jsem měla klidový režim a dietu. Ve svém nitru jsem se stále koncentrovala na to, že jsem zdravá. Snažila jsem se zůstat klidná a představovala jsem si, jak nemoc odchází z mého těla pryč. Představovala jsem si, že mi chutná jíst, opět chodím do školy, nic mě nebolí a každým dnem jsem zdravější. Snažila jsem se o to, abych se nenechala ovlivnit stresem kolem mě. Celkem se mi to dařilo. Vůbec netuším, jak mě to napadlo, ale dělala jsem to automaticky, aniž jsem si to uvědomovala nebo mi to někdo řekl. Sama jsem si řekla i to, že při dalším odběru krve už musím mít lepší výsledky a pak stále lepší a lepší. Nevěděla jsem jak to udělat, jak ovlivnit procesy v mém těle, ale měla jsem v sobě hlubokou víru, že to tak musí být!

Stacks Image 1014885

Foto © Slávka Strešňáková I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Při další kontrole (bála jsem se jehel) jsem se soustředila na to, abych zůstala klidná a představovala jsem si to, že moje výsledky jsou lepší. A opravdu tomu tak bylo! To mě ještě více utvrdilo v tom, že mám pokračovat ve vizualizaci. Každé další výsledky byly pak lepší a lepší až jsem byla úplně zdravá.

Vyzkoušela jsem si to i z té druhé strany, samozřejmě tehdy ještě opět nevědomě. Chtěla jsem být nemocná, protože jsem nechtěla jít do školy. Jeden příklad za všechny. S kamarádkou jsme se dohodly, že nepůjdeme do školy, protože jsme měli právě písemku. Bylo to ještě na základní škole. Kamarádka neměla školu velmi ráda a já se k ní někdy ráda přidala k takovým „dobrodružstvím“. (Přesto jsem úspěšně vystudovala Právnickou fakultu ;-) ) Problém byl ale v tom, že ona si dokázala věci vymyslet a já ne. Jelikož jsem ale také nechtěla jít do školy a měla jsem raději takové „dobrodružství“, tak jsem se doma celé odpoledne soustředila na to, že jsem nemocná. Představovala jsem si, že mě bolí v krku, mám rýmu, začala jsem pokašlávat a snažila jsem se navodit si pocit, že se necítím dobře. Ráno jsem chtěla jít k lékařce, takže mi něco muselo být! V ten den jsem byla ještě ok, ale ono to vskutku začalo k mému překvapení fungovat. Ráno jsem se probudila nemocná - už mě opravdu bolelo v krku, měla jsem rýmu, kašel a cítila jsem se dost špatně. Vstala jsem jako do školy, ale doma jsem řekla, že jsem nemocná a musím jít k lékařce. Máma mi nejprve vůbec nevěřila, protože mi ještě večer nic nebylo a pouze do rána se to všechno zhmotnilo. Řekla: "Pouze vymýšlíš, ale když chceš, tak jdi".

Tak jsme se s kamarádkou setkaly a jely jsme k lékařce. Obě nás na týden vypsala. Já jsem měla dokonce v ambulanci ještě i teplotu a ptala se mě, že jak jsem v takové teplotě vůbec přišla a jestli mě nemá poslat domů sanitkou. Sama jsem tomu nevěřila. Vždyť já se chtěla jen trošku ulít ze školy a nej si přivodit takovou chřipku. "Trošku" jsem to s tou vizualizací tehdy přehnala a zhmotnila jsem to až příliš. Od té doby jsem si už na to dávala dobrý pozor. Skončila jsem doma s antibiotiky. Zkušenost k nezaplacení. No už tehdy jsem si uvědomila, jak velkou sílu v sobě mám a čeho všeho je člověk schopen. Jen lidé to častokrát přehlížejí a nevěnují tomu pozornost.

Více o Monice si můžete přečíst ZDE!

Takže přesně platí to, co píše i Clemens Kuby ve své knize Na cestě do sousední dimenze: "Fiktivní často působí dokonce ještě silněji než skutečné". Píše i to, že k uzdravení musíme mít opravdu dobrý důvod. To platí také, protože když je někdo příliš negativně naladěný, tak ho i ta choroba pohltí. K vyvolání tělesné reakce „stačí“ mozku iluze, ale člověk neuvěří, dokud se sám nepřesvědčí.

Logo Léčení: Bílá magie

Léčení: Bílá magie a voodoo

Cítíte se být nemocný, slabý anebo úplně bez energie? Lidé velice často sahají v takovýchto situacích po lécích. Ale užívání takovýchto léků problém často ještě zhoršuje. Dokážeme vám pomoct vaše zdravotní problémy překonat – a to bez použití zázračných prostředků a tabletek.

Tu nás můžete kontaktovat, těšíme se na vás.

Podíváme se na původ a příčiny vašeho onemocnění a pomůžeme vám najít cestu k tělesnému a duševnímu zdraví.

Vykuřování a léčení v bílé magiji

Vykuřování se všeobecně doporučuje tehdy, když chceme z nějakého prostoru vypudit nemoc. Jednou z léčivých a očistných přísad je palina.

Nevypudí jen nemoc, ale postará se i o démony a zlé bytosti a transformuje negativní temné pocity na světlo.

Mimořádně silným vykuřovacím prostředkem pro zdraví je Palo Santo (posvátné dřevo). Pochází z Peru a tamními indiány se jako léčivý prostředek používá již tisíce let, především při vykuřování. Má příjemnou nasládlou vůni s nádechem kokosu. Démonům se tato vůně, která nastoluje pocity blaha a harmonie, hnusí.

Bílá magie a voodoo - rituály

Bílá magie a voodoo - práce s analogiemi

Víc o bílé magii a léčení

Přeloženo ze slovenského originálu: Liečenie Biela mágia

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.