Léčení, léčebná magie, léčebné rituály

Tipy & Triky

Léčení: Bílá magie a voodoo

Voodoo - léčebný rituál

Toto je jeden z mála rituálů používajících panenky, který vám můžeme představit bez obav z toho, že by byl zneužitý a mylně vyložený.

Pro rituál je třeba zhotovit látkovou panenku, která bude představovat nemocného. Nejlepší barva pro takovou panenku je bílá.

Při takovém léčení se volají na pomoc božstva Loco a Ghedes. Připravená panenka musí být během rituálu „oživená." Dělá se to tak, že se jí skutečně vdechne život dýchnutím do úst a nosu. Následně se propojí panenka s nemocným tak, že ji třikrát oslovíme jménem nemocného. Nakonec panenku pokřtíme a dáme jí jméno nemocného. Výrazně lepšího výsledku rituálu dosáhneme, když do panenky vložíme vlasy nebo nehty nemocného. Nejlepší je panenku vyrobit tak, aby se nemocnému co nejvíce podobala.

Když už je panenka „oživená," je třeba si intenzivně představit, jak choroba z nemocného přechází do panenky. Na konci rituálu se panence zapíchne špendlík přesně do místa, kde má opravdu nemocný lokalizovanou chorobu. Tak zůstane choroba v panence.

Magie Léčení

Foto © miljko http://www.istockphoto.com I pmalenky

Biela mágia Pentagram

Bílá magie - léčebný rituál

Upozornění:
Dřív, než se začnete zabývat léčebnými rituály, byste měli vědět, že taková magie v žádném případě nenahradí lékařskou péči! Léčebné rituály jsou určeny na pomoc jemným, éterickým složkám člověka - duši a duchu. Fyzické tělo si však vyžaduje řádné opatrování a pokud je nemocné, je třeba vyhledat a využít lékařskou péči. Vždyť dobrý lékař je ve svém oboru také mágem a léčitelem. Čest takovým lékařům! Takový lékař se totiž stará i o duší a ducha svého pacienta. Takže cílem léčebných rituálů bílé magie je navrácení člověka do harmonie s okolním světem. Mág chápe nemoc spíše jako disharmonii. Řečeno jinými slovy jako nerovnováhu sil, které má člověk v sobě. Je třeba však zmínit i něco takového, že disharmonii dokáže vyvolat i silný magický zásah a může tak způsobit chorobu.

Jsem radost a zdraví, jsem síla a moc.
Každý den jsem blíže ke zdraví
A choroba se ztrácí jako Měsíc ubývá
Jsem radost a zdraví, jsem síla a moc.


Toto jsou magické formulky, které jsou ve své podstatě modlitby za vyléčení. Při odříkávání výše uvedeného textu se slovo „choroba" nahradí a vysloví se stav nebo název choroby. Takovým slovním vyjádřením se upřesní o co jde a nakonec přichází rozkaz, aby se neduh ztratil. Dovětek je utvrzení nového touženého stavu.

Je důležité, aby se aplikování magických technik uskutečnilo v přiměřených prostorách, kde jde vytvořená především harmonická atmosféra. Na stůl dejte ozdobný ubrus, položte na něj obrázek svatého, zapalte svíčku a kadidlo. Na začátku a na konci rituálu zazvoňte zvonečkem nebo vydejte zvuk na nějakém hudebním nástroji.

Zajistěte, abyste nebyli během odříkávání magických formulek pro odstranění onemocnění rušení. Vypněte si telefon a zamkněte vstupní dveře. Celý rituál by se měl nést v pokojné atmosféře. Myslíme tím klid navenek, ale hlavně uvnitř. Tento klid zřetelně vyjadřuje toužený stav v magickém prostoru.

Během toho, co při rituálu o chorobě mluvíte, můžete svůj ozdravný záměr vyjádřit i pohybem. Položte ruku na nemocné místo, dlaní naberte chorobu a odhoďte ji pryč! Nebo ji z dlaně odfoukněte. Tyto hojivé pohyby kouzlo ještě víc umocní. Velmi vhodné je k tomu celému připravit léčivý „elixír," do kterého najemno nastrouháte kořen petržele. Petržel má vlastnost, že roste pomalu a jde do hloubky. Pozná tak temná místa démonů a vidí více souvislostí, jak a proč se příslušné onemocnění rozvinulo.

Liečenie

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Tento rituál zopakujte víc dní po sobě, nejlépe vždy v úplně stejnou dobu. Tím bude kouzlo ještě účinnější. Nejvhodnějším obdobím pro rituál je úplněk, nov a ubývající Měsíc. Přibývající Měsíc je vhodné využít k dokončení léčivého elixíru nebo na podpůrné vykuřování.

Víc o léčení: Bílá magie a voodoo!

Logo Léčení: Bílá magie

Léčení: Bílá magie a voodoo

Cítíte se být nemocný, slabý anebo úplně bez energie? Lidé velice často sahají v takovýchto situacích po lécích. Ale užívání takovýchto léků problém často ještě zhoršuje. Dokážeme vám pomoct vaše zdravotní problémy překonat – a to bez použití zázračných prostředků a tabletek.

Tu nás můžete kontaktovat, těšíme se na vás.

Podíváme se na původ a příčiny vašeho onemocnění a pomůžeme vám najít cestu k tělesnému a duševnímu zdraví.

Vykuřování a léčení v bílé magiji

Vykuřování se všeobecně doporučuje tehdy, když chceme z nějakého prostoru vypudit nemoc. Jednou z léčivých a očistných přísad je palina.

Nevypudí jen nemoc, ale postará se i o démony a zlé bytosti a transformuje negativní temné pocity na světlo.

Mimořádně silným vykuřovacím prostředkem pro zdraví je Palo Santo (posvátné dřevo). Pochází z Peru a tamními indiány se jako léčivý prostředek používá již tisíce let, především při vykuřování. Má příjemnou nasládlou vůni s nádechem kokosu. Démonům se tato vůně, která nastoluje pocity blaha a harmonie, hnusí.

Bílá magie a voodoo - rituály

Bílá magie a voodoo - práce s analogiemi

Víc o bílé magii a léčení

Přeloženo ze slovenského originálu: Liečenie Biela mágia

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.