Bílá magie a Voodoo

Exorcismus - filmování

Dobrý den,

tu je XY, chtěl bych Vám velice poděkovat za všechno, co jste pro mě udělali, cítím se velice dobře, rád bych v nejbližší době přišel, jestli by to bylo možné a trošku víc Vám o mě povyprávěl. Děkuji, Děkuji, Děkuji.

Promiňte, že jsem se vám neozval, ale dali jste mi tak hodně síly, že jsem pokračoval dále sám, nechtěl jsem Vás jednoduše nadále vyrušovat a obírat o čas, jsou lidi, kteří Vás velmi potřebují! Děkuji.

Nezapomenul jsem na Vás všechny, nedá se zapomenout ani na to, co jste pro mě udělali !!!!! Děkuji

Děkuji, taky se velice těším, že Vás všechny znovu uvidím... Děkuji

S přátelským pozdravem, XY

Exorcismus

Milá Marion a Pavol ❤️
chtěl bych vám ještě jednou srdečně poděkovat za vaši podporu a pomoc, které se mi dnes od vás dostalo díky vaší pozitivní energii. Můj klid, energie, vnitřní mír, zdraví prostřednictvím černé magie utekly ode mně k nepřátelům, a především za mír, lásku a možnost opětovného vidění mého syna.
Obzvlášť bych chtěl poděkovat i za další dobrý tip na Lurdy ❤️❤️.
Přeji vám ze ❤️ šťastnou cestu domů.

Hodně lásky a do brzkého shledání XY ❤️ 💋💋💋💋

Exorcismus

po 3 týdnech: Aktuálně se teď cítím lépe a myslím si, že tento týden už nebudu potřebovat vaši péči. Medituji každý den a myslím si, že už co nevidět se úplně zotavímLaugh.Pozdravuji.

po 6 týdnech: Dobrý den, Slávka.
Chtěl bych vám velmi poděkovat za vaši péči. Mám pocit, že jsem se už úplně zotavil ze svého problému Happy a mohu žít o mnoho šťastněji Happy. mohl bych zajít až tak daleko a říct, že už nebudu více potřebovat vaše rituály Winking.
S pozdravem, Mohammad K…

Úspěšný exorcismus

Milý Pavol a Slávka,


právě jsem si našla čas na to, aby jsme vám dala vědět , že jsem se vrátila nazpět k B. bez jakýchkoliv těžkostí a chtěla by jsem se vám poděkovat za všechen ten čas a energii, kterou jste mi věnovali - a to nejenom pokud jde o rituály, ale i co se týče terapií, které jsem od vás dostávala od ledna 2014. Sehrávali velkou úlohu při mém uzdravování.Zůstáváme v kontaktu.


Všechno nejlepší


XY

Exorcismus

Milá Marion,


po 4 letech mučení jsi mě osvobodila od démonů! Konečně můžu spát, myslet a pracovat. Moje poděkování za ochranu nemá hranic! Bůh ti žehnej! Ty jsi anděl na Zemi! S.