Centrum pro Bílou magii a Voodoo!

O nás

Pokoj a rovnováha

Centrum bílé magie, meditace a duchovního rozvoje

Centrum pro Bílou magií

Všichni jste srdečně zváni, abyste získali v našem chrámu hluboké duchovní zážitky.

Naše centrum pro bílou magii, meditaci a duchovní rozvoj se nachází v blízkosti přírodního parku Ahnepark Vellmar (550 m), kde si po meditaci můžete v přírodě i nadále vychutnávat překrásnou atmosféru. Café Ahnepark. V našem novém Centru pro bílou magii organizujeme v pravidelných intervalech semináře o magii a meditaci. Celé centrum vyjadřuje naši filozofii a magický model. Pokud si nechcete nechat ujít seminář nebo bezplatný meditační seminář, přihlaste se prosím ZDE k odběru našich novinek. Posíláme e-maily ve velmi nepravidelných intervalech a zájemců informujeme o těchto událostech: ◦ Bezplatné meditační semináře nebo přednášky. ◦ Nový seminář o magii. ◦ Kurz sebepoznání a magické techniky. ◦ VVydání naší knížky. ◦ Vydání nové motivační písničky. ◦ Vydání nového meditačního MP3. Vítán je každý - přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu.

 • Anděl

  Anděl

 • Oltář

  Oltář

 • meditační místnost

  meditační místnost

 • meditační místnost

  meditační místnost

Vystresovaný?

Manažer? Vrcholový sportovec?

Jednoduše se uvolněte v našich meditačních prostorách! Především manažeři a podnikatelé mohou vychutnat uvolněnou atmosféru a načerpat nové sily. Máme velice dobré zkušenosti s léčením tzv. „syndromu vyhoření“ pomocí meditačních technik. Rituály bílé magie a přenosy energie na dálku léčení ještě doplňují.

Vrcholoví sportovci se u nás můžou naučit jak je možné pomocí autohypnózy, vizualizace a správných dýchacích technik zlepšit své sportovní výkony. Zde můžete číst více.

 • Marion Daghan-Malenky

  Marion Daghan-Malenky

 • Pavol Malenký

  Pavol Malenký

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Centrum pro Bílou magii

Centrum pro bílou magii

Svým klientům dáváme nejdřív možnost posoudit naše služby vykonáním bezplatné analýzy problému. Jestli máte zájem, zašlete nám fotky, jména a data narození zúčastněných osob.

Naše adresa DE:
Daghan-Malenky GmbH
Mentale Lebensberatung
und Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Telefon: +49 160 95 81 34 93

Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Mobil: +49 160 95 81 34 93

IČO: 88 HRB 15208
Zapsaný v obchodním
registru soudu Kassel
IČ DPH: DE 272748576

Přeloženo ze slovenského originálu: O nás Biela mágia

Jsme k zastižení v pracovní dny telefonicky nebo e-mailem od 10:30 do 19:00 hod. O víkendech a o svátcích od 13:00 do 17:00 hod.
Naše úspěchy můžeme doložit mnoha děkovnými dopisy. Přesvědčte se sami o našich schopnostech! Zde se můžete podívat na některé zkušenosti našich klientů s naší prací.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.