O nás

Pokoj a rovnováha

Centrum bílé magie, meditace a duchovního rozvoje

Stacks Image 1370319

Všichni jste srdečně zváni, abyste získali v našem chrámu hluboké duchovní zážitky.

Naše centrum pro bílou magii, meditaci a duchovní rozvoj se nachází v blízkosti přírodního parku Ahnepark Vellmar (550 m), kde si po meditaci můžete v přírodě i nadále vychutnávat překrásnou atmosféru. Café Ahnepark. V našem novém Centru pro bílou magii organizujeme v pravidelných intervalech semináře o magii a meditaci. Celé centrum vyjadřuje naši filozofii a magický model. Pokud si nechcete nechat ujít seminář nebo bezplatný meditační seminář, přihlaste se prosím ZDE k odběru našich novinek. Posíláme e-maily ve velmi nepravidelných intervalech a zájemců informujeme o těchto událostech: ◦ Bezplatné meditační semináře nebo přednášky. ◦ Nový seminář o magii. ◦ Kurz sebepoznání a magické techniky. ◦ VVydání naší knížky. ◦ Vydání nové motivační písničky. ◦ Vydání nového meditačního MP3. Vítán je každý - přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu.

 • Anděl

  Anděl

 • Oltář

  Oltář

 • meditační místnost

  meditační místnost

 • meditační místnost

  meditační místnost

Vystresovaný?

Manažer? Vrcholový sportovec?

Jednoduše se uvolněte v našich meditačních prostorách! Především manažeři a podnikatelé mohou vychutnat uvolněnou atmosféru a načerpat nové sily. Máme velice dobré zkušenosti s léčením tzv. „syndromu vyhoření“ pomocí meditačních technik. Rituály bílé magie a přenosy energie na dálku léčení ještě doplňují.

Vrcholoví sportovci se u nás můžou naučit jak je možné pomocí autohypnózy, vizualizace a správných dýchacích technik zlepšit své sportovní výkony. Zde můžete číst více.

 • Marion Daghan-Malenky

  Marion Daghan-Malenky

 • Pavol Malenký

  Pavol Malenký

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky

Logo Centrum pro Bílou magii

Centrum pro bílou magii

Svým klientům dáváme nejdřív možnost posoudit naše služby vykonáním bezplatné analýzy problému (Přímé volání do zahraničí múže mít za následek, že vám operátor múže vrámci vašeho předplaceného tarifu tuto službu naúčtovat! Doporučujeme využít WhatsApp, Telegram, Viber nebo Signal). Jestli máte zájem, zašlete nám fotky, jména a data narození zúčastněných osob.

Naše adresa DE:
Mentální kouč
Mgr. Jana Čermáková
John.F-Kennedy str.27b
34128 Kassel
DE

Telefon: +49 157 3096 9172

Mentale Lebensberatung
und Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Telefon: +49 160 95 81 34 93

Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
Mobil: +49 160 95 81 34 93

IČO: 88 HRB 15208
Zapsaný v obchodním
registru soudu Kassel
IČ DPH: DE 272748576

Jsme k zastižení v pracovní dny telefonicky nebo e-mailem od 10:30 do 19:00 hod. O víkendech a o svátcích od 13:00 do 17:00 hod.
Naše úspěchy můžeme doložit mnoha děkovnými dopisy. Přesvědčte se sami o našich schopnostech! Zde se můžete podívat na některé zkušenosti našich klientů s naší prací.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93