Bílá magie a Voodoo

Ďakujem za výklad

Dobrý den Monika, děkuji, ten váš výklad sedí úplně přesně, jen to všechno ustát a nepanikařit a psychicky se nezhroutit, děkuji já se ozvu když tak, mám v práci hodně práce a díky díky. Díky za všechno s láskou a respektem k vám XY

Věštecký rozbor - děkuji

Dobrý den Monika a Pavol, pěkně Vás zdravím,

ukázali jste mi nové směry a poskytli pomoc v situacích, ve kterých jsem si nedokázala sama pomoct. Po Vašem posledním věšteckém rozboru z května 2015 jsem se odstěhovala z domu rodičů do podnájmu u X spolu s přítelem, oba nás to těší a tohoto kroku nelitujeme a moc se z této příležitosti těšíme, za což vděčím i Vám (opravdu jsme neviděli už žádnou možnost, jak vyřešit naši situaci). Přečetla jsem Vámi doporučenou literaturu (ještě mi zbývá jedna kniha), tato literatura mi otevřela nové obzory. Cvičím jógu, ale meditovat jsem ještě nezačala.

S úctou
Děkuji
XY

Děkuji za analýzu

Milá Moniko a Pavle,

Děkuji za analýzu mé současné životní situace. Je pravdou, že si musím urovnat svoji momentální existenci a těší mě, že překážky zvládnu, když si urovnám cíle a priority.

Děkuji i za doporučenou literaturu, mnohé knihy jsem už četla a zaujaly mě i Vaše webové stránky.

Do budoucna bych měla zájem o věštečký rozbor budoucnosti, takže Vás budu určitě ještě kontaktovat, snad by se mi poštěstilo i osobní setkání.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji všechno dobré.

XY