Astrální cestování

Jak se naučit astrální cestovat ☞ Tipy & Triky ✔

Astrální cestování

Co je to astrální cestování?

Astrální cesta představuje pro mága důležitý postup na získání informací o určitých procesech a problémech.

Pro lepší pochopení, každý člověk astrálně cestuje během spánku. A smyslem astrální cesty pro mága je stále víc a víc dosahovat tuto úroveň při plném vědomí. Zasvěcený mág má přístup až k 8 astrálním úrovním. Astrální rovina je rovina vibrace, vyšší frekvence, než má náš svět, ve kterém se nacházíme. Je také vědecky dokázané, že kočky a i psi, můžou slyšet určité tóny, které jsou vyšší nebo nižší, a které člověk slyšet nemůže. Přesně tak je to i u ostatních vlnových délek, existují různé světy, které existují v různých vibračních frekvencích.

Jak trénovat astrální cestování a co to vlastně je?

Pro lidi, kteří se chtějí naučit praktikovat astrální cestování, je na začátku jednou z největších překážek strach, že by mohli přijít o rozum. To je absolutní nesmysl – O naši mysl nepřijdeme, jen ji přelstíme.

Připomeňme si meditaci, proč by jsme měli meditovat? Přeci z jednoduchého důvodu – abychom svoji mysl uklidnili a šli stále hlouběji, abychom se upokojili a uvolnili. V první řadě by jste měli dosáhnout bezmyšlenkový stav. To znamená, že musíte meditovat a zaobírat se meditací tak dlouho, dokud se nedostanete do bezmyšlenkového stavu. Když člověk dosáhne a zažije tento bezmyšlenkový stav, který představuje určitý proces, dokáže se potom i úplně jinak a o hodně hlouběji soustředit.

Na začátku nemusíme dosáhnout bezmyšlenkovitý stav na 20 minut nebo déle, ale na pár minut by to už stačit mohlo. Až potom má smysl začít s astrálním cestováním

Astrální cestování

Foto © sezer66 http://www.istockphoto.com I pmalenky

Nejdříve zaujmeme velmi pohodlnou pozici, při které nemůžete spadnout doprava nebo doleva. Nejvíc doporučujeme pozici v leže nebo lotosovou pozici. Následně se snažíme jít s celou svojí pozorností do nitra a soustředit svoji energii v našem těle, to znamená, že všechnu energii, kterou disponujeme, zaměříme na jedno velmi specifické místo v těle. Například do oblasti solar plexu. Když se vám podařilo zaměřit celou svoji energii do tohoto bodu, potom si představte, že se celou koncentrací vymrštíte nebo stoupáte směrem nahoru.

Astrální cestování

Bílá magie

Prvním úspěchem při astrálním cestování je to, když potom můžete pozorovat ze shora sebe samotného. To je též to, co mnozí lidé někdy zažijí při meditaci, přičemž často zpanikaří nebo se leknou. Když dostanete strach, potom jsme svědky silné emoce, která má za následek to, že se vrátíme do našeho těla. To může způsobit vznik určitých bloků nebo zanechat stopy, které potom člověk musí vypátrat a zpracovat. Na to, aby člověk/mág mohl podnikat skutečné astrální cesty, by měl být osvobozen od jakýchkoli negativních vzpomínek a blokád.

Jak se naučit astrálně cestovat

Foto © sezer66 http://www.istockphoto.com I pmalenky

Zapojit musíme nejenom celou představivost a koncentraci, ale i dýchání. To znamená, že přitom můžeme cvičit plný jógový dech. Probíhá to následovně, naučíme se dýchat všemi třemi částmi plného jógového dechu. 1. Břišní dýchání, 2. hrudní a 3. podkliční dýchání. Plný jógový dech se začíná hlubokým nádechem do břicha, který pokračuje přes hrudník a kliční kost.

Když jsme se to naučili a dosáhli to, tak potom postupujeme následovně – Když podnikáme astrální cesty dopoledne, hlouběji přitom vydechujme a zároveň vykonáváme koncentrační cvičení. Když podnikáme astrální cesty odpoledne, tak tehdy zase hlouběji vdechujeme.

''Při nepravidelném dýchání je duch nepokojný. Ale když dýcháme pokojně, je pokojný i duch.“

Samozřejmě to závisí i od toho, jak se ve skutečnosti cítíme. Když máme pocit, že jsme hodně nabití energií a cítíme nutkání něco dělat, potom musíme víc upokojit naši mysl a zároveň se soustředit na naše dýchání. To znamená, že když jsem do plna nabitý energií a cítím se velmi dobře, soustředím se víc na vydechování. A když se po energetické stránce tak dobře necítím a nejsem celkem nabitý, o hodně víc se soustředím na nadechování.

Nácvik břišního dýchání: Nejlépe se to dělá v leže v absolutně uvolněné pozici. Nadechnete se nosem hluboce do břicha, vtáhněte vzduch nahoru do hrudníku až pod kliční kost. Pomalu vydechněte nosem, tak, aby nejdřív kleslo břicho a potom hrudník. Nejdůležitějším krokem není nádech, ale výdech. Čím víc použitého vzduchu vydechneme, tím víc čerstvého vzduchu můžeme vdechnout. Pravidelně se pomalu hluboce nadechujte a vydechujte.

Nadechování i vydechování musí být dostatečně silné, aby došlo k tzv hyperventilaci. To znamená, že záměrně nabíráme do plic víc vzduchu, jak ve skutečnosti potřebujeme, no zůstáváme přitom celkem pokojní. To způsobí, že náš duch je potom připravený opustit tělo. Když to spojíme se silnou koncentrací, zažijeme to, že dokážeme opustit svoje tělo.

Nácvik astrální cesty

Doporučení: Rozdělení astrální cesty do několika částí:

1. Plný jógový dech – (jak je popsáno nahoře) To znamená, že dýcháme všemi 3 částmi (břišní dech, hrudní a podkliční).

2. Dechové cvičení – (jak je popsáno nahoře) můžeme je cvičit i na začátku meditace. To znamená, že začneme meditovat a předtím, než budeme moct jít opravdu hluboko, praktikujeme silnější nádechy nebo výdechy podle toho, jak se cítíme. To způsobí určitou hyperventilaci, na kterou si naše tělo zvykne, zatím co dál meditujeme. Tak dosáhneme stav, ve kterém dokážeme slyšet, cítit, nebo vidět určité věci, které při normální vědomí, slyšet, cítit nebo vidět nedokážeme.

Při první astrální cestě se vždy s někým setkáme. To znamená, že nás přijme a přivítá duch, který nám na naší astrální cestě bude pomáhat. Předpokladem na oprávnění a vstup na astrální úroveň je dostatečný duchovní rozvoj. To v podstatě znamená, že nejdřív musím být pánem sebe samotného, mít pod kontrolou svůj vlastní život a mít ty nejlepší úmysly. Když tyto předpoklady mám a splňuji je, potom jsem oprávněný a tento duch se mnou bude komunikovat. Když však nejsme oprávnění vstoupit na astrální úroveň, bude se tento duch s námi pokoušet bojovat. V tu dobu nám nezbývá nic jiného, než ukázat sílu a duchovní cestou (myšlenkové boje) s tímto duchem bojovat. Když potom nad tímto duchem zvítězíme pustí nás dál.

3. Koncentrační cvičení – (jak je popsáno nahoře) celou naší koncentrací a nahromaděnou energií vcházíme do našeho těla. To znamená, že všechnu energii, kterou disponujeme, soustředěně zaměřujeme na velmi konkrétní bod v našem těle a potom s touto nahromaděnou energií a kmitáním vyjdeme mimo své tělo, takže se na sebe můžeme dívat z hora. Nebo se teď soustředíme na náš solar plexus nebo na určité čakry v těle, závisí vždy od toho, na kterou úroveň se chceme dostat a s kterou bytostí chceme navázat kontakt. Avšak na začátku se zatím jen nahromaděnou energií soustředíme na určité body v našem těle, až dokud ho jednou dokážeme opustit.

Upozornění: Každá myšlenka je nástroj / energie a duch se stará o to, aby se lidé, kteří nejsou dobře připraveni, vystrašili a drželi se dál. Toto samozřejmě platí i pro lidi, kteří jsou černými mágy.
Černým mágem je člověk, který zaprodal svou duši a tím získal na krátkou dobu určité schopnosti. Ale po jeho smrti, musí tato duše černého mága sloužit tomuto duchovi. To znamená a to by jsme nikdy neměli podceňovat, že černý mág se nikdy nemůže a nesmí znova inkarnovat.

Logo Astrální cestování

Astrální cestování

Našli jste partnera svých snů, ale nevíte se s ním dát dohromady? Domluvte si u nás nezávaznou konzultaci!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Máte udělat nějaké důležité rozhodnutí nebo nevíte, co byste měli v současné situaci dělat? Využijte naše dlouholeté zkušenosti. Pomůžeme vám!

Přeloženo ze slovenského originálu: Astrálne cestovanie

Kdo hledá, najde!

Nenašli jste, co jste hledali? Zveme vás na naše webové stránky.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.