Článek z časopisu "Plus 7 dní", číslo 45/2015

Přičaruj si ho!

Článek z časopisu "Plus 7 dní", číslo 45/2015

Ztratili jste půdu pod nohama. Život, na který jste byli zvyklí, se vám zhroutil. Opustilo vás štěstí i milovaný partner. Nejtěžší je hledat chybu v sobě samém. Možná by vám pomohl psycholog, ale ten nedokáže čarovat. Chtělo by to zásah vyšší moci! Pátráte u známých i na internetu a o nabídky na záchranu není nouze. Věštci, jasnovidci i okultisti vám slibují zázraky na počkání.
Opravdu to funguje? Ne. I mág Pavol Malenký přiznává, že nanejvýš mohou dát klientovi druhou šanci. O ostatní se musí postarat sám. „Doposud jsme všem pomohli. Tedy, pokud vydrželi. Stalo se, že žena po třech měsících prohlásila, že dále nebude čekat, až se k ní partner vrátí, protože už potřebuje sex," tvrdí okultista z Chrámu bílé magie.

Motivací mrtvá sestra: V bytě mladé čarodějnice Moniky Slivové ze Zlatých Moraviec vládne klid. V pokoji má knihovnu s ezoterickou literaturou, křeslo na meditaci, počítač a, samozřejmě, oltář. Na něm se kromě svíček, dýky a jiných magických předmětů vyjímá fotografie jejích učitelů Pavla a Marion.

„Poznala jsem je asi před pěti lety. Už delší dobu jsem se věnovala ezoterice, zejména kvůli sestře. Byla od narození nemocná, nemohla mluvit ani chodit, ale vždy jsme byly silně propojené. Bod zlomu v mém životě nastal, když zemřela. Stále jsem ji cítila při sobě a svým způsobem to byla ona, kdo mě přivedl na tuto cestu. Chtěla jsem se věnovat bílé magii, abych s ní mohla komunikovat na astrální úrovni," vzpomíná Monika.

Stacks Image 375500

Nejprve věštila z tarotových karet, a když na internetu našla stránku okultistů z Chrámu bílé magie, nezaváhala. Vyplnila kontaktní formulář a kromě osobních problémů, které chtěla s mágy řešit, jim napsala o svých duchovních schopnostech. Dnes je jedna z týmu této magické společnosti se sídlem v Německu. Monika zabezpečuje překlady z němčiny a angličtiny a stará se o slovenské klienty.

Poznal své mistry: S Pavlom Malenkým se spojíme přes Skype. Na obrazovce se zjeví charismatický čtyřicátník. Už ve dvanácti letech ho fascinovaly věci mezi nebem a zemí, i když tehdy měl ještě ze svých schopností a zvláštní intuice strach. Za tři roky se již věnoval meditaci a józe. Rodák ze Svitu během vysokoškolského studia v Bratislavě raději bydlel v jógovém ašrámu než na internátu.

„Bylo mi devatenáct, když se mi v meditaci vyjevily moje minulé životy. Uvědomil jsem si, že v tomto životě opět potkám své mistry, se kterými jsem už dávno propojený. I proto jsem se zdokonaloval v jazycích a naučil se německy, anglicky i rusky. Věděl jsem, že na Slovensku na ně nenarazím," vzpomíná.

“Určitě znáte pocit, když někoho potkáte a je vám hned velmi blízký. Máte si co říct, dokážete se otevřít, jako byste byli dávní známí. A s někým se můžete znát třeba dvacet roků a nic, není tam žádná hloubka," říká Pavol. Člověk zkrátka vycítí, jestli nás s někým spojuje něco víc, a tehdy prý může jít o zkušenost z minulých životů. Takto slovenský okultista poznal svoji manželku.

Stacks Image 375539

Pracoval jako manažer v Německu. Zjistil, že jedna žena na něho používá černou magii, a tak poprosil přítele, ať to za něj vyřeší. „Měl jsem tehdy málo času, abych se tím zabýval. No a kamarád mi doporučil Marion, protože je v Německu jedničkou v oblasti okultismu," vzpomíná Pavol. Hned při prvním setkání věděl, že se znají. „Řekl jsem jí to. Chtěla, abych to konkretizoval. Vyjmenoval jsem jí minulé životy a situace, kterými jsme spolu prošli. Všechno sedělo," vysvětluje. Nebyla zaskočená? „Ne, vůbec, ona na mě čekala," dodá.

Marion ho přivedla i do Brazílie k Pavlovu největšímu mistrovi Bušidovi. Právě on mu doporučil, aby se naplno věnoval magii. Mladý Slovák se tedy vzdal práce v úspěšné firmě a pomáhal v Německu své spřízněné duši a později manželce Marion, která už dlouhé roky nabzí služby z oblasti magie.

Nejtěžší je exorcismus: Je v Německu zájem o ezoterické a okultní věci? „Ano. Zaměřujeme se i na Rakouskou a Švýcarsko." Pavol spolu s Monikou Slivovou ze Zlatých Moraviec a Darinou Strešňákovou z Hviezdoslavova mají pod palcem zejména slovenské klienty. Každý zájemce nejprve vyplní dotazník na internetové stránce magické společnosti a její členové pozorně zhodnotí jeho situaci.

“Abychom zjistili, kde je příčina problému, ponoříme se do meditačního stavu nebo vykonáme astrální cestu. Potom se na základě našich zkušeností z bílé magie a praktik voodoo pokusíme najít řešení," popisuje Pavol.

I nás si přečetli. Stačilo dopředu zaslat datum narození a fotografii. Naštěstí, žádné prokletí, které by nám ztrpčovalo život, nenašli. „Jediná negativní energie, kterou tam vidím, je závist jiných žen. Dávejte si pozor na takzvané kamarádky, které vás za zády pomlouvají. Asi jste s tím už někdy měla problémy," říká mág.

V životě každého člověka se najdou nepřejícníci. Tým z Chrámu bílé magie nejčastěji řeší partnerské problémy a různé formy prokletí, na které používá exorcismus. „Je energeticky nejnáročnější magickou praktickou," upozorňuje Pavol.

Den po našem rozhovoru cestoval spolu s manželkou Marion Daghan-Malenky do Švýcarska zachraňovat statek, na který někdo použil černou magii. „Bude to náročná práce," přizná. Ne vždy se jim však podaří identifikovat původce zla, kterého negativní zásah převrátí jinému člověku život naruby.

“Stačí však pozorovat, komu z vašeho okolí se začne špatně dařit - to se mu vrátila zlá energie, kterou na vás vyslal," upřesňuje okultista. Tvrdí, že návrat zla k jeho původci není nic nekalého. „Někdy je třeba bojovat. I v minulých životech to tak bylo, nechali jsme se ukřižovat nebo jsme se postavili před milionovou armádu a šli do boje," dodává Slovák žijící v Německu.

Magie lásky: Zkušenosti členů Chrámu bílé magie říkají, že lidé nejvíce trápí pošramocené vztahy. Opravdu se dá přičarovat láska? Pavol Malenký nám vysvětlil, že to funguje jinak. Pomáhají lidem, mezi kterými láska je, jen z nějakých příčin vztah selhal.

“Spojování partnerů, milostnou magii nebo opětovné spojení rozejitých partnerů děláme pouze těm, u kterých existuje duševní a karmické propojení a kde je předpoklad, že milostná magie povede k větší radosti, rovnováze a prospěchu obou partnerů," tvrdí členové Chrámu bílé magie.

Na člověka, kterého jste si vysnili, ale on se vám radši obloukem vyhne, tedy raději zapomeňte. „Mnozí se bojí otevřít, jsou příliš egoističtí nebo očekávají od partnera, že je udělá šťastnými. Ale štěstí musíte najít v sobě, ne ho očekávat od partnera," připomíná Pavol.

Stacks Image 375584

Spolu s manželkou tedy nejprve zjistí, jestli se se vztahem vůbec dá něco dělat. Pokud ano, pomocí magického rituálu vytvoří podmínky, aby klient dostal druhou šanci. Potom je už na něm, jak s ní naloží.

“Například pokud je žena tak žárlivá, že s ní manžel nevydrží, magií se postaráme, aby to s ní ještě zkusil. Ale pokud žena nedokáže zvítězit nad žárlivostí, opět ho ztratí a s tím nic neuděláme," opisuje okultista.

Stejně jako v případě muže, který propadl hře na automatech. Darmo se k němu žena vrátí - pokud nezvítězí nad závislostí, svoji milovanou ztratí.

Pozor na podvodníky: Být mágem je podle našich společníků životní styl, ne povolání. „Kdyby Monika dělala svoji práci osm hodin denně, vyhodil bych ji. Kdo chce s námi pracovat, musí být mágem ve svém srdci," tvrdí Pavol Malenký.

Jejich den začíná meditací a modlitbou. Potom vyřídí různé telefonáty klientů, vzdělávají se a večer mezi devátou a desátou hodinou opět meditují. Magické rituály přijdou na řadu až okolo půlnoci, kdy všude okolo vládne pokoj a klid. Pomáhají jim duchovní bytosti jako archandělé Rafael, Michael či Uriel, božstva voodoo, ale například i hinduistický bůh Šiva.

Jejich služby nejsou laciný špás. Nejlevnější je čtení z karet, klient zaplatí sedmdesátpět euro. Trvá hodinu, mágové vypracují pětistránkovou analýzu. Ostatní rituály stojí mnohem víc. „Nejlevnější je okolo tisícpětset euro, ale cena se může vyšplhat i na pět tisíc," přiznává mág.

Konkurence mu nepřekáží. „Pokud se někdo věnuje magii profesionálně, beru ho jako kolegu. Překážejí mi však webové stránky, za kterými nikdo nestojí. Nabízejí služby, za kterými nic není. Například stránku spravuje osmnáctiletý mladík, dá si tam fotky neznámé anglické herečky a vydává se za nějakou věštkyni. Stává se, že lidé pošlou tři tisíce euro a nic z toho nemají," opisuje nekalé prakticky Pavol Malenký.

“Stalo se mi, že mi klient řekl: ,Pavol, ty jsi mi pomohl, zaplatil jsem sice pět tisíc, ale předtím jsem dal čtyřicet tisíc euro podvodníkovi.` Lidé by si měli dávat pozor: Pokud si nemohou ověřit mágovu totožnost, navštívit ho a pokud necítí, že v něm něco je, ať dají ruce pryč," varuje okultista.

Inu, nejjistější by bylo, kdyby lidé věřili zdravému rozumu a dokázali si životy uspořádat bez víry v magii. Někdy je však nejjednodušší spoléhat se na zázraky.

Autor: PLUS 7 DNÍ/Monika Mikulcová

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky

Logo Darina Strešňáková

Přičaruj si ho!

Potřebujete pomoc nebo máte problém? Kontaktujte nás ZDE!

Máte problémy udělat nějaké rozhodnutí? Nevíte, jak by měl vypadat váš další krok nebo jaké následky bude mít vaše jednání? Pomůžeme vám nahlédnout do možné budoucnosti a budeme vás provázet v procesu rozhodování.

Zkuste si představit, kolik věcí byste udělali jinak, kdybyste věděli, jaké následky to bude mít. Právě toto vám pomůžeme uskutečnit.

Jsme tady, abychom vám pomohli a těšíme se, že vás můžeme přitom doprovázet.

Článek převzatý z časopisu PLUS 7 DNÍ: Přičaruj si ho!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.