Bílá magie & Voodoo.

Bílá magie peněz

a bílá magie úspěchu.

Prostřednictvím magie penězmagie úspěchu můžou vašim obchodům narůst nová křídla. Skutečný úspěch je permanentní život ve spokojenosti, rovnováze a lásce.

Velice často závisí úspěch nebo neúspěch na „náhodných" setkáních a „náhodně" najednou nabízejících se možnostech. Albert Einstein jednou řekl: „Neexistují náhody. Bůh nehraje kostky.“

Co dělat, když obchody nejdou? Něco visí ve vzduchu a člověk ztratil důvěru. Zapomeňte na své obavy a koncentrujte se na svou práci. Snažte se zjistit příčiny vašeho neúspěchu. My vás povedeme k úspěchu a spokojenosti.

Stacks Image 52288

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Pentagram

Každý člověk je do jisté míry mág, protože každý si přitahuje realitu podle toho, kam zaměřuje svou pozornost. Pozornost a vědomí jsou energie. Tyto věci jsou velice dobře popsané v těchto knihách:

Esther a Jerry Hicks - Peníze a zákon přitažlivosti; hojnost a zdraví a štěstí.
Neale Donald Walsch Hovory s Bohem, část 1

Takže jak bylo naznačeno, člověk, který si přeje úspěch nebo bohatství, má myslet na to, co chce, ne na to, co si nepřeje. Například se může těšit ve svých myšlenkách na budoucnost, ve které bude mít dostatek peněz. Naopak, někdo může myslet na nedostatek peněz a trápit se zlými pocity. První si do života přitáhne bohatství, druhý nedostatek bohatství. Teoreticky se to samozřejmě lehce říká, ale v praxi těžko dosahuje. Naučíme vás meditační techniky, díky kterým budete dobře ovládat své myšlenky. K tomu člověk potřebuje jenom cvik a vytrvalost zaobírat se sebou samým, svými myšlenkami a pocity.

Bílá magie: peníze

Postup, jak do svého života přitáhnout peníze a/nebo úspěch

Bílá magie peněz a úspěchu vám pomůže rychle si zvyknout na nový způsob myšlení. Pomocí bílé magie se rychleji dostaví lepší obchodní nebo pracovní příležitosti, které způsobí obrat ve vašem životě.

Každý má právo na úspěšný a naplněný život a bílá magie vám může pomoct tento sen naplnit. Prostřednictvím magie peněz a úspěchu budete nejprve cítit více energie a inspirace a jako další získáte vyrovnanost, pokoj a přirozené sebevědomí.

Stacks Image 109600

Foto © Pali Rao http://www.istockphoto.com I pmalenky

Jednoduchá magie peněz

Bílá magie

Vezměte jednu tmavozelenou a jednu zlatou svíčku. Obě symbolizují peníze a obchody. Ještě budete potřebovat olej (patchouli). S tímto olejem potřete svíce od středu směrem nahoru až po okraj. Potom olej ještě rozetřete od středu směrem dolů, dospodu. Potom zapalte nejdříve levou svíčku, měla by to být ta tmavozelená. Následně zapalte zlatou svíčku. Přitom intenzívně myslete na své přání a nechejte potom svíce hořet co nejdéle.

„Hledejte nejdříve království nebeské a jeho spravedlnost a všechno ostatní vám bude přidáno.“

Nebeský Otec ví, co potřebujeme a dá nám to.

„Odevzdejte svou cestu Bohu a věřte v něho, on se o vás dobře postará.“

Díky síle nabyté z magie peněz a úspěchu se otevřou dveře, o kterých jste si mysleli, že se vám je nikdy nepodaří otevřít. Dokážeme vás energeticky podporovat prostřednictvím magických rituálů, takže nebudete jen těžce pracovat, ale vaše úsilí se vám bude i vyplácet. Kontaktuje nás!

ZDE najdete rituály pro peníze a magii úspěchu.

Logo Bílá magie peněz

Bílá magie: Peníze

Máte někdy pocit, že se věci dějí z nějakého specifického důvodu? Že jsou lidé, kteří mají jednoduše „více štěstí“ než vy, anebo že jsou naopak lidé, kterým se nic, čeho se chytí, nepodaří? Tyto zvláštnosti nejsou jednoduše náhoda, jsou výsledkem přesného a precizně promyšleného plánu podřízeného vyšším zákonům. A to se děje bez ohledu na to, zda si to uvědomujete, všímáte si toho anebo ne. Umíme vám pomoct dosáhnout vašich cílů, řídit změny tak, abyste patřili k těm, kteří mají „více štěstí“. Nechte nás, abychom vám pomohli dosáhnout vašich snů.

Zavolejte nám anebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!


Rituál na přilákání peněz

Vezměte pohár a naplňte ho čerstvou vodou. Dejte do ní 7 kapek olivového oleje a trochu soli. Pak položte sklenici na horní část skříně. Níže položte svou fotku a vedle ní pár lístků vavřínu pravého, který propíchnete 3mi jehlami. Vždy když je nov Měsíce vyměňte vodu za čerstvou spolu s olejem a solí!

Pak každý den meditujte a čtěte tyto knihy!

Tajemství - praktická kniha na každý den, od Rhondy Byrne

a Klíč: Otočte klíč a otevřete dveře k úspěchu!, Joe Vitale.

Po meditaci si řekněte: "Ata Gibor Le-olam Adonai“ a představujte si to, čeho chcete dosáhnout. Příliš se však kvůli svým cílům nestresujte! Koncentrujte se na přítomný okamžik, hledejte naplnění v přítomném okamžiku! Pokud to nedokážete udělat, tak si přečtěte tuto knihu: Síla přítomného okamžiku - Základní teorie, meditace a cvičení od Eckharta Tolleho.

Příliš se nenamáhejte. Důležité je to, že děláte svou práci s láskou a vášní. Pokud to neděláte, pak co nejdříve začněte. Když vás nebaví práce, ihned ji změňte! Člověk může být úspěšný pouze tehdy, pokud dělá svou práci s láskou a vášní, a dává do toho i své srdce.

Do peněženky si vložte obrázek břečťanu a napište na něj: „O mé obchodní záležitosti se postará kozoroh. Já jsem úspěšný a bohatý. Saturn mi posílá peníze a moje starosti skončily“. V peněžence vždy noste novou 50 eurovou bankovku.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.

Daghan-Malenky GmbH
Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Mobil: +491 573 096 9172
+421 903 575 402
bilamagie@me.com


Marion Daghan-Malenky
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar
Telefon: +49 160 95 81 34 93