Bílá magie a Voodoo

Milostná magie - probíha

Ahoj Marion,

nech pre mňa urobíš čokoľvek... cítim sa potom dobre. Som pokojnejšia a uvoľnenejšia. Odvtedy myslím pozitívne na XY namiesto toho, aby som vnútorne stále cítila stres, prečo na neho neustále myslím, aj keď to vôbec nechcem. Momentálne sa veľmi zaoberám zákonom príťažlivosti a témou duchovného partnerstva. Či je to duchovné partnerstvo neviem, ale určite ma odzrkadľuje. Keď sme sa minulý týždeň stretli, bola som úplne vystresovaná a vynervovaná zo situácie v práci a vôbec som nevedela, ako sa mám správať, keď sa navzájom uvidíme. Len na chvíľku som sa na neho odvážila pozrieť a videla som 2 úplne vystresované oči. Keď som ja neistá, on je tiež. Keď som nervózna, aj on na mňa pôsobí nervóznym dojmom. Predvčerom som išla po práci po 1-krát domov uvoľnená a krátko predtým som ešte premýšľala nad tým, že by bolo vlastne celkom pekné znovu ho stretnúť. Na ceste domov išli oproti mne v tme nejakí cyklisti. Pri bližšom pohľade ma napadlo, že jeden z nich by mohol byť XY. Prvýkrát som zostala jednoducho pokojná a pozrela som sa jeho smerom. Jeden sa na mňa pozrel späť. Krátko som sa mu pozrela do očí a on mi pohľad opätoval. Bol to príjemný pocit. Až keď bol preč, uvedomila som si, že to bol naozaj XY.

V poslední době ho cítím často u sebe, i když při mně není, ale uklidňuje mě to a nemám potřebu, aby mi stále chyběl. Právě se cítím, jako kdyby seděl ve vedlejší kanceláři a těšil se na kávu, kterou budeme později spolu pít. Tak to bylo vždy, když jsme před rokem pracovali v jedné firmě. Někdy sedí v mých myšlenkách i vedle mě s jeho laptopem na psacím stole a oba soustředěně pracujeme na našich věcech a užíváme si blízkost toho druhého, tak jak tomu bylo loni, když jsme ještě pracovali v téže společnosti. Už pár dní se nedívám na internet, zda tam nemá náhodou nějaké nové fotky. Nejsem už smutná kvůli tomu, že se mi stále neozval. Už nejsem víc ani žárlivá na jeho přítelkyni a nemám už ani chuť zničit jeden šťastný vztah nebo její ukrást muže. Konečně vím situaci přijmout takovou, jaká je, a jsem si jistá, že brzy se najde vhodné řešení pro nás všechny. Jakkoliv to vypadá. Minulý rok jsem se stále snažila zjistit, jak na tom u něj vlastně jsem, ale absolutně jsem mu nechtěla říct, jak ho vnímám já, ze strachu, že si dělám falešné naděje. Ale místo toho, aby mi odpověděl, se snažil neustále zjistit, jak ho vnímám já. Někdy jsem už byla vynervovaná a naštvaná, protože jsem stále dostávala na své otázky pouze protiotázkou. On byl na tom stejně. Ihm ging es genauso.

Hádali jsme se znovu a vlastně jsme to oba nechtěli a cítili jsme se špatně. Šla jsem mu z cesty v naději, že později se vrátí, on však udělal totéž. Pomalu vycházím z mé čekací pozice. Přestala jsem mít nervy z mé rodiny a mých kolegů v práci a od té doby už ani nedělají nic špatného. Již nenechám tak lehce naštvat a nechat je odlákat mou pozornost od práce. Od té doby to funguje v práci lépe. Práce mě dokonce začala bavit, i když se chci stále vrátit do mezinárodní oblasti. Jsem si ale jistá, že přijde den, kdy budu moci znovu pracovat na mezinárodní úrovni a dokud to přijde, může to být i zde docela pěkné a mohu si to tu užít, pokud chci. Rozhovorem s kolegy o tom, "jací hrozní jsou naši šéfové" se už vyhýbám a musím uznat, že od té doby opravdu nejsou takoví hrozní a vlastně ani předtím nebyli. Takže pokračuji v práci a těším se na další setkání s XY - ať je to kdykoliv. Nevím sice, co se se mnou právě děje, ale je to v každém případě pozitivní změna a cítím se dobře. Děkuji mnohokrát za tvou pomoc a přeji ti hezký den.

S posdravem XY