Bílá magie a Voodoo

Díky od Jeannine

Ahoj Marion,

Aby som na nič nezabudla, píšem ti, čo som zažila počas našej spoločnej meditácie:

Potom, čo som sa očistila tak ako si mi kázala, zavrela som oči a predstavila som si teba, tak ako ťa skutočne vidím a vnímam. Mala si na sebe biele rúcho a stála si za mnou, tvoje ruky si mala položené na mojej hlave, v hlave som mala rôzne obrazy, šéf, kolegyňa z práce, moja matka, moje deti. Z mojej hlavy boli tieto obrazy odstránené a ty si bola pri mne. Pocítila som úľavu. Podala si mi ruku.
Ahoj Marion,

Abych na nic nezapomněla, píšu Ti, co jsem zažila během naší společné meditace:

Poté, co jsem se očistila tak, jak jsi mi řekla, zavřela jsem oči a představila jsem si Tebe, tak jak Tě skutečně vidím a vnímám. Měla si na sobě bílé roucho a stála si za mnou, Tvé ruce jsi měla položené na mé hlavě, v hlavě jsem měla různé obrazy, šéf, kolegyně z práce, moje matka, moje děti. Z mé hlavy byly tyto obrazy odstraněny a Ty jsi byla při mně. Pocítila jsem úlevu. Podala jsi mi ruku.
Bylo zřetelně cítit, jak jsi mi pohladila rameno. V levé ruce jsem měla nepříjemný tlak a bolest až k srdci, jen krátce, ale zřetelně jsem ji cítila. Stále jsem Ti opakovala: "jsem v rovnováze" a Ty jsi mi vždycky odpověděla: "ne Jeannine, ještě ne, pracuji s Tebou, dáme to do pořádku". Cítila jsem Tě cca tři čtvrtě hodiny a najednou jsi byla pryč. Cítila jsem se velmi dobře a ještě jednou bych Ti chtěla velmi pěkně poděkovat.

U mého partnera byly pocity bezváhovosti a krátký pocit energie v horní části těla, pocit tepla a byl dočasně jakoby mimo tělo.

Ze srdce Ti děkuji a přeji dobrou noc

Jeannine