Bílá magie a Voodoo

Milostná magie - druhá šance

Ahoj Monika a Pavel.
Chci jen říct jedno velké DĚKUJI, za vasi praci, cas a energii, kterou jste mi věnovali. Nase spoluprace se pomalu blíží ke konci, jelikož jste mě uspesne přivedli az do cílové rovinky, tak jak jste mi to slíbili. Nyní stojím těsně před cílem, připravený prekrocit cílovou čáru.
Jsem nekonecne vděčný za to, že jsem vas potkal a díky vam dostal od zivota druhu šanci. Zhruba před tři čtvrtě rokem jsem se plny zoufalství na vas obrátil s prosbou o pomoc, když jsem po jedenáctiletém vztahu ztratil ženu svého života. Nevěděl jsem jak, a kam v životě dál. Měl jsem ale štěstí, a nasel kontakt na vas. No a díky vam jsme nyní opět spolu, oba vyspělejší, rozumnější a připraveni budovat novy vztah. A teď, díky vam, uz vím i jak Happy prožili jsme s přítelkyní spolu krasne Vánoce 2016 a začínáme spolu nejen novy rok, ale i nový život. Díky vám jsem ale nezískal zpatky jen lasku svého života, ale nasel jsem hlavně sam sebe. Zvítězil jsem sam nad sebou, a to díky vaší neúnavné podpoře vydržet, díky vaší snaze naučit mě něco nového, a díky silným a hlubokým myšlenkám, které jste mi zprostředkovali a ktere ve mně stále rezonují.
Díky vam jsem šťastnější, vyrovnanější a vděčnější clovek. Naucili jste mě vidět a vnímat věci jinak, prestat se zivotem vyjednávat a tesit se ze všeho, co mi život přinese do cesty, protože všechno mě nějaký smysl. V těžkých chvílích, a nebylo jich málo, jste mi byli velkou oporou, i když jsem vam hlavně na začátku mojí tvrdohlavosti dal pořádně zabrat. Po mém pádu, když mě opustila přítelkyně, jste mě postavili znovu na nohy, ukázali ten správný směr a podporujíce mě během celé cesty přivedli az do cíle. Nyní je už jen na mně, abych si pamatoval a dokázal přenést i do reálného života vsechno, co jste mě naučili a byl připravený kráčet s úsměvem na tváři a s vděčností v srdci dále po silnici, kterou jste mi ukázali.
Dakujem vam a přeji vše jen to dobré. Vážím si vas.
XY