Bílá magie a Voodoo

Děkuji za všechno !!!

Milá Marion,

Chtěla bych Vám jen v krátkosti napsat a dát Vám vědět, jak se mi daří. Mám se dobře. V myšlenkách, myslím, že je to tak dobré, že už víc vůbec nemyslím na XY. Je hezké mít jasnou mysl !!! On je v mém podvědomí a občas se dostaví pozitivní myšlenky. Na těchto myšlenkách není nic negativní!

Ve středu jsem si vědomě uvědomila, že mohu celou svou pozornost zaměřit na to, co dělám právě teď a všechno ostatní kolem mě přestane existovat. To je opravdu pěkné. Mohu ještě více přijmout, žít v "Tady a Teď", přičemž mi pomohla i kniha: "Čtyři dohody": "Vždy dělejte všechno tak, jak nejlépe dokážete". Co jsem si všimla v práci, pracuji jako vychovatelka, je to, že děti chodí ještě více za mnou, objímají mě, vyhledávají mou blízkost.

Doporučená knížka: "Čtyři dohody" mě také přivedla k tomu, abych si něco uvědomila a snažím se to postupně přijmout. Musím říci, že někdy bylo tomu těžké porozumět, s termíny: Toltékové, mitote, domestikace, ale když jsem si ji přečetla několikrát, tak jsem tomu porozuměla. Kapitolu: "Kouřové zrcadlo", považuji za velmi zajímavou.
1. podrobování a sen planety: se soudcem, obětí a přesvědčeními se mi také otevřely oči. Je to taková pravda ... Je to úžasné a nebyla jsem si vědoma toho, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ovlivňují náš život.

V tomto ohledu jsem se už změnila ai vědomě vnímám, že k mnohým věcem přistupuji pozitivnější a jinak a pak se mi to pozitivně i vrací zpět To, co dám, se mi vrátí zpět.

hezké 03_happy_80x80
JE TO NA nás samých !!!!
Tyto dny jsem si to uvědomila.

Je úžasné, co dokáže čtení.
Čtením už začíná i samotné léčení!

Dnes začínám s knížkou: "Mistrovství lásky".

Děkuji za všechno !!!
Přeji vám klidné a odpočinkové vánoční svátky v kruhu rodiny s_3523_star_flirting_80x80
Užívejte si čas se svou rodinou.