Bílá magie a Voodoo

Změna a pozitivní myšlení

Strach, jakož i negativní myšlenky jsou stále zde, ale snažím se nepřipouštět si tyto myšlenky k tělu, což není vždy snadné. Naučila jsem se s nimi pracovat. Knížka "Mistrovství lásky" kapitola: "Magická kuchyně" mi velmi otevřela oči. Všechna ta láska, kterou hledáme, je v našich srdcích. Nejkrásnější vztah, který můžete s někým mít, je vztah k sobě samému! Jsme zodpovědní sami za sebe, všechno, co cítíme, vzniká z naší vnitřní síly. V minulosti mi máma a také přátelé říkali, že musím mít ráda sama sebe a být šťastná, a až potom mohu akceptovat, milovat druhých a být s nimi šťastná. Nerozuměla jsem, co tím všichni myslí ... Nyní díky Vám, Marion a čtení, vím, jak důležitá je láska k sobě samému. Zrealizovat to bude náročné, ale chtěla bych to zvládnout. Předsevzala jsem si, že si budu častěji dávat komplimenty, uvidím, jak to bude na mě bude ovlivňovat.

Pracuji teď spolu s Marion už 14 týdnů a 4 dny, hodně se toho již stalo. Nyní denně medituji a dělá mi to dobře. Meditaci vím prostřednictvím čtení vnímat mnohem vědoměji a chápavější, z toho vyplývá, že vědoměji vnímám i můj život. Prostřednictvím mého pozitivního myšlení, které se mi ještě nedaří vždy, se mění lidé kolem mě, jsou otevřenější a srdečnější, i svět vnímám mnohem přátelštější a jasnější. Proto je pro mě snazší myslet pozitivně, když vnímám tuto změnu. V hlavě už vnímám změny, které čekají na realizaci, to přijde (doufejme) postupně.

Prostřednictvím čtení jsem se dozvěděla hodně o sobě a mém chování, dostanete i návrhy, které přispívají ke změně. Což není jednoduché a čím déle o tom přemýšlím, je, že strach ve mně narůstá, ale snažím se ho odsunout pryč. Dávám si předsevzetí, že každý den nebo dvakrát, třikrát týdně změním jednu maličkost. Malými kroky se posouvám dál. Marion také říká: Změny potřebují svůj čas! Například to pozitivní myšlení, už díky tomu se toho hodně obrátilo na dobré !!!

Všechno to může znít nepředstavitelně, ale je to pravda!
Každému mohu poradit jen to, abyste si dali na všechno dostatek času a měli víru.
Nebude to všechno fungovat okamžitě, právě v prvních týdnech zažívá člověk mnoho pádů a myslí si, že z toho nic nebude, ale nevzdávejte se!

Díky Marion