Bílá magie a Voodoo

Změna a pozitivní myšlení

Milá Marion

mám se dobře. I když se mi XY ještě neozval, myslím pozitivně a můj pocit mi také říká, že všechno bude v pořádku. Znovu jsem našla samu sebe a je to neuvěřitelně pěkný pocit. Znovu cítím radost, lehkost, vyrovnanost, štěstí a vnitřní klid a to více než předtím, tento pocit se stále zvětšuje a zvětšuje. Teď to zní směšně, ale kdybych neměla tu bolestivou zkušenost s XY, nic by se u mě nezměnilo a byla by to stále znovu se "opakující drama". I když je to nepředstavitelné, jsem XY vděčná. I když to mezi námi bylo velmi bolestivé, odpustila jsem mu. Neznamená to, že bolest je pryč, to tedy ne, bolest je tady, stále ji cítím, ale nyní s ní vím pracovat. Bohužel, stále propadám pocitu nebo strachu, že jsem XY navždy ztratila, ale Vy pak vždy najdete ta správná slova, které mě uklidní a cítím se v bezpečí. To vše muselo přijít, abych na sobě mohla pracovat. V knížce "Mistrovství lásky" jsem četla o odpuštění a jaké je důležité. Když zpětně přemýšlím, tak nikdy jsem se na XY nezlobila. Jeho chování vůči mně jsem nechápala, ale teď už tomu chápu mnohem lépe a vím, že jeho chování nemělo se mnou nic společného a proto jsem XY odpustila.

Strach, jakož i negativní myšlenky jsou stále zde, ale snažím se nepřipouštět si tyto myšlenky k tělu, což není vždy snadné. Naučila jsem se s nimi pracovat. Knížka "Mistrovství lásky" kapitola: "Magická kuchyně" mi velmi otevřela oči. Všechna ta láska, kterou hledáme, je v našich srdcích. Nejkrásnější vztah, který můžete s někým mít, je vztah k sobě samému! Jsme zodpovědní sami za sebe, všechno, co cítíme, vzniká z naší vnitřní síly. V minulosti mi máma a také přátelé říkali, že musím mít ráda sama sebe a být šťastná, a až potom mohu akceptovat, milovat druhých a být s nimi šťastná. Nerozuměla jsem, co tím všichni myslí ... Nyní díky Vám, Marion a čtení, vím, jak důležitá je láska k sobě samému. Zrealizovat to bude náročné, ale chtěla bych to zvládnout. Předsevzala jsem si, že si budu častěji dávat komplimenty, uvidím, jak to bude na mě bude ovlivňovat.

Pracuji teď spolu s Marion už 14 týdnů a 4 dny, hodně se toho již stalo. Nyní denně medituji a dělá mi to dobře. Meditaci vím prostřednictvím čtení vnímat mnohem vědoměji a chápavější, z toho vyplývá, že vědoměji vnímám i můj život. Prostřednictvím mého pozitivního myšlení, které se mi ještě nedaří vždy, se mění lidé kolem mě, jsou otevřenější a srdečnější, i svět vnímám mnohem přátelštější a jasnější. Proto je pro mě snazší myslet pozitivně, když vnímám tuto změnu. V hlavě už vnímám změny, které čekají na realizaci, to přijde (doufejme) postupně.

Prostřednictvím čtení jsem se dozvěděla hodně o sobě a mém chování, dostanete i návrhy, které přispívají ke změně. Což není jednoduché a čím déle o tom přemýšlím, je, že strach ve mně narůstá, ale snažím se ho odsunout pryč. Dávám si předsevzetí, že každý den nebo dvakrát, třikrát týdně změním jednu maličkost. Malými kroky se posouvám dál. Marion také říká: Změny potřebují svůj čas! Například to pozitivní myšlení, už díky tomu se toho hodně obrátilo na dobré !!!

Všechno to může znít nepředstavitelně, ale je to pravda!
Každému mohu poradit jen to, abyste si dali na všechno dostatek času a měli víru.
Nebude to všechno fungovat okamžitě, právě v prvních týdnech zažívá člověk mnoho pádů a myslí si, že z toho nic nebude, ale nevzdávejte se!

Díky Marion