Bílá magie a Voodoo

Nová kapitola života

Ahojte Anjeličkovia,
Pavol a Monika,

môj vnútorný hlások mi v tejto chvíli našepkáva slová a nakoniec si uvedomujem, že je to príbeh. Príbeh, ktorý môžem písať hlavne vďaka vám! Cítim lásku a nekonečnú vďačnosť.

Nikdy nezabudnem na ten okamih, kedy som sa cítila stratená na svojej púti života. Pocit zúfalstva, že všetky tie roky práce na sebe samej boli zbytočné. Zbytočné, pretože napriek tomu úsiliu, som sa opäť ocitla v slzách, bolesti a nevedela ako ďalej. Dnes ďakujem za tento pocit, pretože vďaka nemu som si pritiahla do môjho života vás!

Dnes je to približne jeden a pol roka, čo píšem úplne inú kapitolu svojho života. Vaše rady, pohľady na situácie v živote, láska, energia, pochopenie a hlavne obrovská dávka trpezlivosti mi ukázali nový smer. Vďaka vašim schopnostiam som dostala novú šancu, šancu začať inak. Začať lepšie! Vďaka vám je môj život tancom. Tancom, ktorý každý jeden deň prináša iný tanečný druh. Áno, občas sa ten krásny tanec premení na črepinový tanec s hurikánom, kedy príde k zraneniam, no vďaka vám som sa naučila cez tieto „búrky“ života prechádzať ľahšie a hlavne kľudnejšie.

ĎAKUJEM! Viem, že vám by úplne postačilo aj toto stručné slovko vďačnosti, pretože cítite energiu človeka, ktorý toto slovo vyjadrí. Avšak možno tieto riadky pohladia niektorú dušu, ktorá „zablúdi“ na vašu stránku Bielej Mágie. Možno práve tieto riadky dodajú niekomu nádej, že predsa existuje cesta a ja viem, že ak sa tak ten niekto pre vás rozhodne, tak tento krok nikdy neoľutuje, pretože je úplne jedno z akého dôvodu sa tu ocitol, dostane do daru viac ako by si kedy vedel predstaviť.

Posielam vám veľa dobrej energie a teším sa na náš ďalší telefonát.